121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #38072
  • SlickAdam
    #38071
    lossless PNG?
  • TDC Geronimo
    #38070
    Végre png képek. Twitterre megosztva se úgy néz ki, mint a hányás <3

    Valaki nem akar csinálni sg communityt? :)
  • Moby
    #38069
    Szeretem az uncharted szériát, de ezt a dolgot soha nem szerettem benne, és bár technikailag magas szintet képvisel, akárcsak storytellingben, de a storytelling és a gunplay tökéletesen inkonzisztens, mert az egyik egy kalandfilm, a másik meg egy vérgőzös painkiller, ami néha meg van szakítva ilyen toldelőreakart típusú kamuplatforminggal.
    Ezt felróni egy másik játéknak csak a szokásos fanboiagyfasz.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.30. 15:42:12
  • Moby
    #38068
    >de egy erószakosabb játék attól hogy véresebb nem aláz semmit ....

    Bármelyik unchartedben több embert öltem, mint TR-ben. A különbség annyi, hogy az egyikben egy nő teszi (hűha), a másikban meg egy viccesnek beállított pali, aki ettől még egy kibaszott tömeggyilkos, egy centivel sem több.
  • sublimaze
    #38067
    Szerintem POP-hoz hasonlítani is kábé akkora balgaság mint mondjuk a mortal kombathoz... Én csak arról beszélek, hogy ez így ebben a formában egy nagyon gagyi elem, megértem, hogy visszaakarják fogni benne az erőszakot, de ennyi erővel vizipisztollyal is lőhetnék egymást, vagy elvehetnék a lövöldözés lehetőségét, mint pl. az új mirrors edgbe. Mondom, én nem azt várom, hogy fröccsenjen az agyvelő, csak az a "vérpor" legalább legyen már piros... vagy inkább semmi.
  • darkSectorxxx #38066
    Én 1x végigjátszom a trilogy-t többször nem. :)
  • darkSectorxxx #38063
    Oks, én értelek, csak annyi hogy Uncsinak a seggébe semmit nem dugtak fel, csak jobban bejön a TR neked....az tény hogy a pálya sokkal összetettebb benne. Ezen kívül semmi más. :)
  • Ulthane
    #38060
  • Tatyla
    #38059
    A stílus az ami már sok...
    És nem csak ennél a kommentnél
  • Kongy
    #38058
    Úgy látszik nem, ha animéről van szó :D Az szent és sérthetetlen.
  • Kandurex
    #38057
    vélemény nyilvánítás még szabad
  • darkSectorxxx #38056
    Nem egyetértés ez max izlés.
    Csak annyit mondok hogy az Unchharted nem az a játék amit hasonlthatnánk máshoz. Ilyen téren.

    Tomb jó volt a maga nemében ellenben uncharted-el semmit nem csinált pláne nem feldugást.

    Ez kb olyan mintha a Prince of Persia-t összemérnénk valami újabb realisztikusabb agymenéssel. Nincs vér csak homok. Stb mégis akkora klasszikus hogy máig nem játszottam hozzá hasonlóval.

    Lehet Tomb PC-n maxon szebb volt nem véletlen.
    Ellenben Uncharted képvisel máig egyfajta minőséget.

    Látvány, animáció, dizájn, akár bugok csekély száma terén. És még lehetne sorolni, sőtt megkockáztatnám hogy ez most látványban hogy van UC remaster megismétlődik konzolokon, mármint hogy odabasz TR-nek.

    De mindegy ha valakinek ez a könnyed mesés kaland nem feszik nem gond de egy erószakosabb játék attól hogy véresebb nem aláz semmit ....
  • Tatyla
    #38055
    Fogd vissza magad mert én is és sokan mások is szeretik az anime és manga világát, ez amit te művelesz itt a beképzeltség legfelsőbb szintje, és innentől minden postodat törölni fogom válogatás nélkül ha nem változtatsz
  • sublimaze
    #38054
    Ezzel én is így vagyok sajna... Én az uncsit még ps3-on toltam, viszont akkor a TR kimaradt, így store-on egy akció alkalmával vettem meg a definitive-et. Az első benyomásom rögtön az volt, hogy úh már az uc-nak is ilyennek kellett volna lennie (talán a drámai cinematic részekben lehetett erősebb, meg talán a bunyó), de legalább a TLoU szintjét kellene már hoznia a 4-iknek(tartalom szinten). A másik nagy negatívum nekem az UC-ban, hogy ez a hülye por száll az ellenből ha lövöd őket... Nyilván nem várom, hogy TLoU szintű erőszak legyen benne, de ha már nem véreznek, akkor inkább ne "füstöljenek", ez szvsz irtó gagyi... :D
  • zola2000
    #38053
    Attól függ, amikor volt a street fighter, az nem vall elborult elmére, hogy "jó ez, csak legyen benne patak vér és kivégzések" ? de igen, japán verekedös játékokban nincsenek is kivégzések.
    Az fps pl önmagában elborult koncepció, mely szerint "én ölök halomra mindenkit, nem egy karakter akit irányitok" nem is létezik japánban fejlesztett fps.
    lehetne még sorolni, más szempontból keletről is lehetne ilyeneket irni logikusan miben roszabb mint a nyugati.

    Olyanokon is felhúzom néha magam, hogy egyesek megbotránkoztak a dead or alive xtreme 3 cimü strandröplabda szimulátoron, pedig abban nincs semmi más jelenet csak strandröplabda, de ha a gta5 prostizós jelenetei meg rendben vannak, az nagyon álszent dolog például.

    és azt, hogy a keleti médiavilág magyarországon olyan dolog hogy ne lehessen animés oldalakon kivül irni róla normális hangnemben nem fogom elfogadni soha.
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2015.09.30. 11:32:09
  • zola2000
    #38052
    Bocsánat, ez nem a stilusom, csak kicsuszott.
  • Ulthane
    #38051
    Ez nézőpont kérdése. Tény, hogy sok szar van a nyugati játékok között, de hogy az anime-manga világ önmagában elborult elmére vall, az egészen biztos. Meg az összes borzasztó ilyen játék a szörnyű zenéjével, karaktereivel, meg úgy, ahogy van. Ürülék a legrosszabb fajtából.
  • zola2000
    #38050
    Az amerikai szaroknál mind jobb.
  • Ulthane
    #38049
    Na majd a Mafia 3 és a Mass Effect. :)
  • Kongy
    #38048
    Engem inkább az, hogy erre van kereslet :D De egy olyan világban, ahol az AC és a CoD évente jöhet, én már semmin se csodálkozom :)
  • Ulthane
    #38047
    Tehát most leírtad, hogy miért de, miért bújhat Lara mögött el Nátán. :) Engem a nyökögés egyáltalán nem zavar (melleslág Nátánban is van), ellenben a bugyuta, erőltetett poénok, sekélyes párbeszédek, és elképsztő béna karakteranimáció igen.

    A látvány valóban klassz, de tegyük hozzá, hogy a Naughty a játékosokban kialakuló ütős érzetet a túlhúzott, túlmeleg, teljesen életszerűtlen színeivel éri el, nem a textúrák minőségével. Ha megnézel egy belső teret a ND játékokban, mind hányadék. A Collection demóban is.

    Ezzel persze nem azt mondom, hogy az Uncsi egy rossz sorzat, egyáltalán nem, s az akkori felhozatalban meg volt a létjogosultsága, de most már nincs. S marad a lesajnálás.
  • Ulthane
    #38046
    Ízlések és pofonok, engem ez a beteg japó anime-manga dragon quest final fantasy ürülék mindig megbotránkoztat.
  • arty
    #38045
    játékmechanikában igen, ha a grindelős-kraftolós izé is mechanikának számít ;) (egyébként annak számít, bár engem inkább max irritál)
    sztoriban max, ha nem zavar a nyökögés és elfogadod, hogy pár nap alatt valaki pro bérgyilkossá tud avanzsálni ;)
    prezentációban csak abban az univerzumban, ahol az uc2-3 nem létezik ;) (bár a pécés larától és a definitiv currgenestől eltekintettem)

    szal jah. ja nem :D


  • zola2000
    #38044
    Nem igazán értem, miért de nekem kifejezetten tetszik ez a -nekem már megszokott- (nem csak japán) kelet ázsiai stilusu reklám, szerintem jópofa, poénos (pl a youtubeon feliratkoztam a jpcmhd csatornára, miközben a nyugati reklámokat adblockolom : )

    Én ezek közül a shingeki no kyojint, nobunagas ambitiont, gravity dazet fogadnám el, a nyugati cimek közül talán a fallout4re tudom azt mondani hogy érdekel.
    Későbbi cimek közül majd a persona 5, dragon quest 11et várom nagyon, mellettük ilyen danganronpa3, atelier sophie, hatsune miku stb szintü "apróságokat" is várok.
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2015.09.30. 10:09:29
  • Ulthane
    #38043
    Hát de de. Játékmechanikába, sztoriban, prezentációban, mindenben odaver bugyuta Nátánnak.
  • Paranoia
    #38042
    elő vettem a origi fehér joy-t a dobozból,most volt először használva.
    semmi gond nem volt vele.
    éjszaka voice chatben nem ismeri fel a mikrofont?! se a saját ps4es mono szar,viccet...se az én headsetem :S
    nem emlékszem,h a másik joyon állítani kellett volna valamit pluszba,h jó legyen.vagy van vmi?
    wtf??
  • arty
    #38041
    nagyon nem. egy utánzat volt csupán és sajnos... de azért azt is szeretjük! :)
  • Ulthane
    #38040
    Miután a BB már a fülemen jött ki valamelyik nap, elindítottam a NG+t Vicserben. Elnyomkodtam vagy negyed órát, de valahogy nem éreztem magamban azt, hogy ezt megint alaposan ki fogom tolni.
  • Moby
    #38039
    W3-at hamarosan elkezdem.
    Mármint az egyetlen létező működő verziót belőle, pécén.
  • Ulthane
    #38038
    Szerintem a 2 évvel ezelőtti Tomb Raiderrel Lara Croft az ánuszába tolta az egész uncsi sorozatot, annak minden bugyutaságával együtt.
  • Ulthane
    #38037
    Még vár rád egy felpeccselt Vicser 3 végigjátszás is... Meg a Batman összes pixelét sem ismered még. :)
  • Ulthane
    #38036
    Nem kell egyetérteni, nekem ez a könnyed, meseszerű kaland megy le kevésbé már a torkomon. Öregszem, na.
  • Moby
    #38035
    Nagyon talán, és nagyon idézőjelesen, TALÁN befejezem a das2-t még das3 előtt, ha az idegállapotom változik valamit. De a BB- dlc idén én má nem piszkálom meg. A DaS3 nagyon érdekel, de már kezdek besokalni a fromjátékoktól. Addig ki kell magam valahogy éheztetni, mer ez így nem megy. Ennyit nem kellett volna betolnom ennyi idő alatt. Kezd a fülemen kijönni az egész. Má csak a hibákat látom mindben.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.30. 09:28:51
  • darkSectorxxx #38034
    Miért most nem az? :D
    Kérnék szépen ebben a kategóriában még 1 címet ami hozza ezt a színvonalt. Bocs....ennek a felét. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.30. 09:27:52
  • darkSectorxxx #38033
    Nem annyira értek egyet, márcsak azért sem mert az Uncsi így jó ahogy volt van, soha nem megy ki a divatból, ez nem egy vérkomoly Battlefield, ahol valósághű fegyverkezés szimulátor a lényeg, hanem egy könnyed kis meseszerű kaland, ezt hozza tökéletesen most is. :)
  • Ulthane
    #38032
    Lehet, de mivel nem akkor játszottam, ez elmaradt. :)
  • Ulthane
    #38031
    Novemberben azért elő fogod venni. Jön a BB-DLC. :)
  • darkSectorxxx #38030
    :D
  • Ulthane
    #38029
    Ebben a trailerben semmi hangulatos nincs, beteg japó prezentáció. Egyetlen egy "játék" sem érdekel ezek közül, egyedül a Bloodborne DLC jöhet.

    Úgy látom, idén ősszel inkább ismét olvasok, jobban is fogok járni.