121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #38112
    Volt ám de filmekhez?
    Én úgy tudtam csak kép meg zene (volt eddig asszem a 2.0-ás pöccsel gyütt)....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.30. 18:24:58
  • SlickAdam
    #38111
    irfan (nem irTam, irFan :)) azt irja a info-ban, hogy "png-zip" kompresszio.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.30. 18:24:23
  • Moby
    #38110
    Amúgy 2-3 mega az lehet akár losless is. Fasztudja, régen zipeltem bmp-t, de szerintem az is megcsinálja akármilyen randomfasz bmp-ből a 2-3 megát.
  • SlickAdam
    #38109
    MEDIA player az.
    es eddig is volt.:D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.30. 18:21:12
  • darkSectorxxx #38108
    Most nézegetem a 3.0-ás pöcsöt.

    Van végre movie player???
    Mi a gyíkom történt a sony-val???

    Végre mp3 után film.....azt a rézfánfütyülőjét!!!!
  • darkSectorxxx #38107
    Jó azt nem ismerem, pc-n én csak ezeket használtam jobbára:

    png-jpg-bmp-gif.
  • Moby
    #38106
    Bármilyen tömörített formátum lehet losless, csak a bitrátát elég magasra kell emelni hozzá :)
    3 mega már bármiből gecijó (a fullhd raw bmp 24 biten ugye 6 mega).
  • SlickAdam
    #38105
    tiff a "legjobb", csak genyo nagy
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.30. 18:19:05
  • darkSectorxxx #38104
    na akkor elnézést a bmp-t benéztem... akkor így oks, azt vágtam hogy az a legjobb...akkor a másik 2 állítható.
    Talán 1x lesz ps4-en bmp is. :)

    Ja azt vágom avi/mp4, azokról kicsit többet utána olvasgattam, volt problémám is belőlük használatkor.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.30. 18:18:08
  • SlickAdam
    #38103
    png tamogatja a lossless-t (persze a ps4-es nem az, de mint lathato, NAGYON jo minoseg. lehet mutogatni, ha maszterrece faszmeres megy)
  • Moby
    #38102
    A bmp tömörítetlen. A többi tömörített.
    Az avi/mp4 konténerek. Semmi közük a témához.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.30. 18:16:31
  • darkSectorxxx #38101
    Lehet hülyeséget mondok de nem úgy van hogy a PNG és BMP közel ugyanolyan jó? És mindent, JPG-PNG-BMP lehet százmillió minőségben?
    Mármint hogy lehet pl pc-n állítani bizonyos progiknál hogy oké JPG de milyen minőség....szóval nem tudom maga a kiterjesztés milyen standard minőségre utalhat.


    Kb, mint egy avi-mp4-mkv stb...ezek csak kiterjesztések...minőséget lehet állítani.
    Mondjuk az tény hogy a méretéből lehet köetkeztetni azért...jpg-k rgen ps4-en ahogy néztem 800-1300kb között lifegtek.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.30. 18:14:17
  • darkSectorxxx #38100
    Nekem ez meglepő hír. :D
    From-ékat ismerem, de ki az a Sony?
  • SlickAdam
    #38099
    2-3 mega / kep. neztem nativban teven, nem latok minosegromlast. max nagyonpiciket tomorit.
  • darkSectorxxx #38098
    Xbox után végre itt is!
  • darkSectorxxx #38097
    Valahogy ezt akartam én iy mondani, nem vetélytársak, én is amióta van TR 2013 és így megváltozott, az U sorozatnak köszönhetően ami a maga idejében lefektette ezt a fajta vonalat, a TR fejlesztő pedig tuti merítettek belőle sok ötletet vagy megoldást, én ezt a 3 sorozatot párhuzamosan nézem, egymás mellett vannak nekem, nem egymással szemben....

    TR
    Uncharted
    The Last of Us.

    Eszembe sincs egymást keverni a maguk stílusával.
    De ezt a féle Uncharted-es kicsit lazább mesélősebb, meseszerűbb kalandot, azoktól akik Crash Bandicoot-okat csináltak régen nem nevezném gagyinak.

    A durva és drámai megfelelője az Uncsinak a TLOU, ha valaki azt aar éppen, sőtt nem is kicsit véres meg drámai.
  • TDC Geronimo
    #38096
    Végre nem fosminőségű képek istenem, de kellett ez már :y

    Más...

    "Bloodborne was a big risk, Sony will “absolutely” work with From Software again"

    Ki gondolta volna :)
  • darkSectorxxx #38095
    Nem emlékszem hogy a tökéletes szót így használtam volna.
    De miért van az hogy a másik játékot alapon szarnak kell titulálni, én nem azt mondtam hogy a TR nem szép, nekem egészen egyszerűen sok résznél megvolt még pc max grafikán is régen, bár a ps4-es szebbre sikerült.... az hogy sok terület valójában nnincs tipp-topp kidolgozva....

    Én így éreztem...egy vélemény a sok közül.

    Persze semelyik játékban nincs tökéletesség, vannak szebb dizájn-al rendelkező pályarészek, meg amik kevésbé mutatnak jól.
    Csak nekem TR-ben ez az arány a kevéésbé jó felé hajlott.
  • Moby
    #38094
    Ez a tr vs uncsi erősen alma meg a körte. A tr elég jól implementál eszközöket (vagy inkább csór) az uncsitól egy egész más közegben. De kb ennyi. Ebben semmi megvetendő nincs, az uncsi trilógia nagyon mély nyomot hagyott az egész gémingszcénán az elmúlt években. Nincs olyan, hogy a tr bármiben is rosszabb. Nem indul abban. Ahogy a nóti sem indul másban.
  • SlickAdam
    #38093
    par teszt-kep (PNG)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    arcok valszeg sosenem lesznek jok egyik focis jatekban sem (a next-next-next gen-en se), de az összkep egesz jo. fox endzsin (L)





  • Totti5
    #38092
    Mert az UCban minden tökéletes volt?

    Én nem láttam semmi gyengét a TRben 360on, látványos, részletes volt a kidolgozás végig.

    Nem kell ezt magyarázni.....
  • darkSectorxxx #38091
    Itt sem kell semmit magyarázni, ND->J&D->CB->Uncharted.

    Amit te vagyis ti akartok ebből kihozni az a ND szemében a The Last of Us!
    Bár nem tudom ott miért nem fektettek ennyi energiát a Remaster-edbe....

    Most úgyis kedvet kaptam szépen elkezdem a Last-ot és letolom még az U Collection-ig. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.30. 17:57:34
  • darkSectorxxx #38090
    Úgy mint a Forza esője vagy ez most komoly? :)

    Hát mondom nem mértem össze centire...tény a Tomb újabb game....az Uncsi meg hiába az ami, egy ocska hardveren lett optimalizálva....
    Jogos....

    De azért ha technikai részletekben nem is, de valami iszonyatkemény lett már az Uncharted 3 kinézetben, én kíváncsi leszek mire kézhez kapom a remaster-t, azok a pályá, a sivatagos, a végén az a befejező rész az arab vagy milyen épületekkel.
    Az kemény...


    Tomb-nl én 100%-ra vittem....ps4-en.
    n ízt mondom az én szememnek a karakter csudijó volt, azonban a pálya meg z ellenfelek simán annyira "fos" hogy egy Uncharted-ben tudnék szebb részeket mondani....

    Igaz TR-nek is voltak szép részei, az erdő pl mondjuk meg a barlang, a véres patakocskával....

    De ott is ha jobban körbenéztem nem nagy durranás az épületek környezet, mondom nekem maga a karakter, Lara tünt csak baromi kidolgozottnak....ez igaz....
    Ja meg az a rész a TR-ben mikor a háztetőkön kell menned és körbe ég minden na az szép volt.
  • sublimaze
    #38089
    Lényegtelen, ha nem hasonlítom semmihez, ez szerintem akkor is gagyi. Pop-nál nincs mit magyarázni, ott meg van magyarázva(homokszörnyek). UC-nál mi a magyarázat? Az, hogy az ovisok is játszhassanak vele? Szerintem nem kevésbé etikátlan halomra lőni embereket akkor sem ha azok nem véreznek. Így logikusabb lett volna elvenni a lövöldözés, vagy inkább az életek kioltásának a lehetőségét, Még az is lehet, hogy érdekesebb lett volna a játék. :)
  • Totti5
    #38088
    "megismétlődik konzolokon, mármint hogy odabasz TR-nek"

    Melyik része?

    TR DEF gyönyörű, nem basz annak semmi oda. Ott van és kész... látod amit látsz, az meg nagyon szép és igényes.

    Megint nagy szavak, meg az erőltetés teljesen feleslegesen.
  • darkSectorxxx #38087
    Részemről elvonatkoztatok a platformtól, mert mindkettővel ugyanazon platformon játszottam.....x360+ps3 avagy ps4 a remasteredek.
  • darkSectorxxx #38086
    Ebben egyetértünk.
  • darkSectorxxx #38085
    Ded tudom...az egy olyan comunity féle dolog....na csináljunk már! :D
  • darkSectorxxx #38084
    Bocs....én magamnak irtam hogy fos, nem érdekel...másnak lehet hogy köll. :)
  • darkSectorxxx #38083
    Milyen Mortal kombat?
    Mondom olyan mintha a POP-ot mérnénk más hasonlo (érteni: pop-hoz hasonló kalandjáték) játékhoz.

    Vagyis kb Uncharted vs Tomb = POP vs Assassins Creed

    Nincsen értelme.....
  • Totti5
    #38082
    Nem tudom utánzatnak nézni. Alap dolgokat pakolták bele amitől ma akciójáték ma egy akciójáték + a kaland elemek. Hangulat patent volt, feszültség, vér, sötét. Nem az a heppy kaland. Platforming volt dögivel, nyitott terek sok sok játékelem ami izgalmassá tette. Szerencsére nem veszett el önmagában, a feszültséget és a tempót jól adagolta végig, annak ellenére hogy 1 helyszínen játszódott változatosra csinálták.

    Tomb Raider közben egy pillanatra sem volt Uncharted feelingem... és fordítva sem.
  • TDC Geronimo
    #38081
    Azt se tudod mi az akkor ne akarjál :D
  • TDC Geronimo
    #38080
    2 ps4es cím nem AAA, de nem is fos
  • darkSectorxxx #38079
    Én akarok....miaz. :D
  • darkSectorxxx #38078
    fos-fos-fos-fos-fos....
  • TDC Geronimo
    #38077
    ps+ október

    Without further ado, here are the games coming your way on 6th October:

    Broken Age (PS4/PS Vita)
    Super Meat Boy (PS4/PS Vita)
    Unmechanical Extended (PS4/PS3)
    Kickbeat (PS Vita/PS3)
    Kung Fu Rabbit (PS Vita/PS3)
    Chariot (PS3)
  • zzeN
    #38076
    Láttam PS-en is visszatértél ehhez a szarhoz:D
  • TDC Geronimo
    #38075
    Az. Kivéve, ha US storeba veszed. Magyaron biztos, de szerintem UKnél is
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.30. 17:19:29
  • Soldiers
    #38074
    A Witcher 3 kiegészítője a PS Store-ban az magyar feliratos lesz? nem tudja vki
  • TDC Geronimo
    #38073
    hát ez pl twitterre megosztott kép. jpgnél tele lenne artifactal meg fakó színekkel


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.30. 16:27:18