121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #38476
  • n000rbi
    #38475
    Így van. Emlékszem épp egy görögországi hotelszobában láttam a reveal-t és rá is nyomtam a preorderre :D (régi szép idők :))
  • darkSectorxxx #38474
    Uh akkor nem akkora nagy poén. :)

    Mert benne van a gép a Last of Us kiegészítőjében. :D
    Nem a ma ismert formájában de benne van. :D

    Elgondolkoztam mennyire durva lenne ha egy játékban ps4-en játszanának mondjuk egy átvezetőben pont azzal a játékkal amivel te játszol. :D
  • Seth
    #38473
    Ja a bemutatás az 2013 e3-mon volt. Illetve már előtte pár héttel volt kinézet szívárgás
  • darkSectorxxx #38472
    Akkor addig senki nem láthatta a végleges formáját? :D
    Fontos lenne tudnom mert érdekes dolgot találtam. :DDDDDDD
  • Seth
    #38471
    2013 novemberben
  • darkSectorxxx #38470
    Srácok mikor is mutatták be a ps4-et?
  • Rdinho10
    #38469
    De csak a defense prowess erteket.kulfoldi forumon komolyan foglalkoznak ezzel,es ez az elso lepes,h meg elethubb legyen a jatek.
  • Rdinho10
    #38468
    En az osszes kapus ertekeit felhuztam:)nem volt ki smelo,de megerte! Ha csak a sajatomat huzom,az nem okossag:D
  • Moby
    #38467
    Félig. A hidat nem bírtam leengedni, nem vettem észre a kurva kapcsolókat. Lost Bastillet viszont igen, el is basztam mindent, amit csak lehetett:
    - levágtam a blacksmith-t
    - elbasztam az egyetlen fragrant branchem az első statue-ra, így a bonfire-höz már nem jutottam be
    - elmentem két ilyen pharros creation mellett is, nem volt bele kövem

  • SlickAdam
    #38466
    de ez nem fair, mert az ellenfel kapusa marad ugyanolyan szar.

    ertem en, hogy egyeseknek nem tetszik, hogy tul sokat beenged a kapus (mondjuk en erre meg nem lettem figyelmes, hisz neha csak esnek golok... :)), de akkor ez forditva is igaz. azt is elhiszem, hogy fifa-ban ez jobb. nekem nincs összehasonlitasi alapom, szoval ahogy a vallasos paraszt mondana: "bódog vagyok, me' fingom sincs" :)
  • Rdinho10
    #38465
    Player Edit-amelyik kapusnak akarod-Defense Prowess erteket felhuzod 99-re,igy az osszerteke nem valtozik,de sokkal jobbak lesznek!
  • darkSectorxxx #38464
    Még youtube videókat sem láttam, csak a melóhelyen meséltek róla.
    Killzone multi? Hát az max másnak szórakoztató, akkor elmennék Black Ops 3-ba.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.05. 18:04:31
  • Kandurex
    #38463
    Vakrepülésben?
  • Moby
    #38462
    Öreg hiba. Nehéz megmérni úgy a kínálatot, hogy az iparági szabványokat nem ismered. De amúgy a killzone multi sok nagyságrenddel szórakoztatóbb az r6-tól, és azod is ezer éve van. Nem teljesen azonos zsáner, de az egyfajta unikum. Mármint az legakább nem olcsó másolda.
  • darkSectorxxx #38461
    Nem tóltam sem a BF3-at sem a 4-et pontosan.....
  • Moby
    #38460
    A posztod üvölt róla, hogy egyetlen percet nem toltad a bf4-et. Megnéztél egy fisemfos deriváltját, és rácsodálkozol arra ami abban nagyságrendekkel jobban, összetettebben van megoldva.
    És hát nem tagadom, nincs ellenemre, hogyha a játék amibe órákat szeretnék beleverni valamivel jobban néz ki, mint a barnamackó, amit reggel kitolok az alfelemből :D
  • darkSectorxxx #38459
    Jó te játszottál 2 percet azt fúj látvány, holott nagyon is jól néz ki, én pont azt néztem, vagyis pozitívan csalódtam, szarabbra számítottam. :)

    Mindegy, nektek ronda azt ennyi, tudjuk hogy nem lesz közös nevező...én szépnek látom, és tetszik hogy szinte pár falat kivéve minden szétszedhető.
    És ez taktikában jóval szórakoztatóbb így mintha nem így lenne és nem ennyire, ez lenne fasza más játékokba, nem az hogy van 3 fal és akkor beülök kempelni mert jöhetnek csak szemből....nem nincs olyan szoba, ahol egy sarokban biztonságban lehetsz....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.05. 17:45:17
  • darkSectorxxx #38458
    Indokolt ahoz képest amit más játékban láttam....az hogy edgy crysis-ban szétlövöm a házakat lemezek szétesnek, az nem rombolhatóság, csak fizika....BF-ben sem láttam ilyet, max robbanásokra adott helyen kiszakad egy falrész, de az scriptelt nagyon, nem ahol lövöd a falat, itt akár a könyököddel is lyukat verhetsz a falba....

    Kb olyan ez a BF-hez képest, mint a Max Payne a Red Factionhoz képest. :)
  • Moby
    #38457
    Aminek most fut a demója?
    Rombol. Az biztos. Pusztító a látvány, ja :D
  • arty
    #38456
    en jatszottam, ezert kerdeztem, h szerinted tenyleg indokolt-e a jelzo arra a lofax kamurombolhatosagra, avagy csak megszaladt a billentyuzeted :D
  • darkSectorxxx #38455
    Hát ja nagyon cúnya, cúnya szegény játék. :)
  • SlickAdam
    #38454
    PES 2016 kapust hogyan lehet "felpumpalni"? vagyis valami ilyesmit irt itt valaki a minap. semmi hasonlo opciot nem latok.
  • R0GUE
    #38453
    Aham. A nagy rombolhatóságod a kis szobákban nagyjából megegyezik a BF4 CQB pályáinak rombolhatóságával.
    De ám legyen a rombolhatóság a 10 fős multival méltó magyarázat arra hogy miért néz ki és fut okádék módon konzolon a játék,miközben olyan FPS címek vannak a piacon mint a BF és Killzone, amik nemcsak látványra verik ezt agyon de futási sebességre és mapméretre is (playerszámról nem is beszélve).:)
    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.10.05. 15:16:14
  • darkSectorxxx #38452
    Aki játszott vele az tudja.
    Eddig ez a játék rombolható, a sok kamujátékkal ellentétben. :)
  • arty
    #38451
    baszásig rombolható = lyukak a falban és a plafonban ?
  • TDC Geronimo
    #38450
    PCt ne keverjük már megint ide...
  • darkSectorxxx #38449
    Biztos bénák a fejlesztk.
    Multi címre cainálni egy baszásig rombolható 10 fős multit, hogy azért fusson is a gépeken.

    Szégyen , gyalázat. :D Kis gecik.
  • R0GUE
    #38448
    Szinte.
    És csak konzolon.
    Egyébként igen, már csak ezért is gáz amit például R6 néven elkövetnek konzolra...
  • darkSectorxxx #38447
    Pláne most png.
  • darkSectorxxx #38446
    Mit? Az egy iszonyatdurva cucc. Minden porcikája magas minőség. :)

    Én azt a részt mutogatnám orrba-szájba, amikor leszállsz az űrhajóval ott az üvegépületnél. Hát az geci nagyon durva.

    És akkor ahogy lövöldözgetsz, a golyónyomok meg minden.

    Horizon látványban tuti nem lesz csalódás.
  • Moby
    #38445
    Bezony. És ők ezt day1 megcsinálták. Őrület.
  • darkSectorxxx #38444
    Puszika. :)
  • sublimaze
    #38443
    Fegyverek terén én is totál ezt érzem sajna. Sőt a legtöbb felszerelés kapcsán amit az elhullottak droppolnak.
  • SlickAdam
    #38442
    mindig is szerettem, hogy öszinte vagy.
    covenant dologba en nem astam bele magam semennyire. at akartam gurulni a jatekon, mindenfele kiterö nelkul. boss-ass-fuck, ennyi.:) kozepes meretu valami "random" kardot pimpeltem fel (megnemmondom melyiket), eleg is volt vegig.
    BB utan en is ertetlenul alltam (ujra) a rengeteg jellegtelen fegyver elött. a kevesebb neha tobb, ugye.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.05. 13:10:40
  • TDC Geronimo
    #38441
    gafon nézegetem nextgen screenshot topikot. Hát Killzone SF még mindig odaver szinte mindent látványban. Jöhetne már a Horizon :y
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.05. 13:07:41
  • Moby
    #38440
    Mivel eddig sem hallgattam el semmit, és az őszinteséget mindig többre tartottam mint valami vélt népszerűséget: sublimaze postja kapcsán folytattam, mivel rájöttem, hogy én is becsatiztam abba a covenantba. Kiléptem, és továbbmentem. A 6. bosson vagyok túl (The Lost Sinner). Nem békültünk ki, erőből és dühből nyomom főleg. Egyelőre. Még nemtudom mire lesz elég. Már csak No-man's Wharf felé tudok menni, és előző elveszett mentésemnél is ott adtam fel, bár akkor jóóval gyengébben értem oda. Nem lelem a fegyverem sem. Az elsőben egész hamar rátaláltam a black knight halberdre, amivel nagyon könnyen végigmeneteltem. Itt egyelőre hasonlót sem lelek.
  • Paranoia
    #38439
    csak arra akartam utalni,h SZÁMOMRA nagyobb exkluzivitást kínál a ps4,mint az x1.(Fájó pont talán a quantum break az elég odabaszósnak tűnik) Bár nem tudom ,h a remedy meddig bírja még a májkroszoft mellett...
    Az előző hozzászólásomban Lara-ra gondoltam...utána jutott eszembe ez...bár ne lenne...tüskeböki a szemembe :D
    Azon kívül meg a játékok zöme megjelenik persze mind2őre.
  • darkSectorxxx #38438
    Ennyi. És érdekelt melyik gép mekkora teljesítményt tud?
    Érdekeltek a pixelszámok?

    Gondolom nem és csak játszottál, mert élvezted. :)
  • darkSectorxxx #38437
    Pontosan azoknak, akik számokban mérik a játékokat.