121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #38516
    :D
  • Kongy
    #38515
    Pfff... akkora csalódás lesz, mint a ház... akarom mondani a Watch Dogs :D

    Amúgy csak egy kérdésem van: MI AZ ISTEN VAN A PRINCE OF PERSIA-VAL?
  • darkSectorxxx #38514
    Manapság rengeteg cég, fejlesztő, kiadó ezen munkálkodik, hogy kihúzzon minket a mátrixból és lássuk a valóságot.
    Hogy minden szar.
    Köszönjük nekik meg. :)
  • Tommy H
    #38513
    Inkább Watch Dogs 2 lenne.Erre megint jönnek idén AC meg FC-al.Gratulálok
  • Paranoia
    #38512
    divizsön... amennyire rá voltam izgulva,annyira el is vették tőle a kedvem...
  • darkSectorxxx #38511
    Assassins Cry? :D
  • darkSectorxxx #38510
    Jó majd jön a Division és......


    Ha nem lesz Division, akkor csak simán Vision. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.05. 23:19:17
  • arty
    #38509
    csak akkor miért farcry? javárj, ubisoft. nincs kérdésem - legalább nem egy assassin creed mellékág

    őskorban kraftolni - engem totál nem vonz, márpedig tuti a sandbox (ócsó!), így a dögunalom is.

  • Kongy
    #38508
    Az sajnos nem megy a Ubisfosnak manapság... :(
  • darkSectorxxx #38507
    A 4 epizód után meg kézenfekvő lenne egy normális játékot csinálni. :)
  • Kongy
    #38506
    Hát ennyi nyilazás, meg vadászat után elég kézenfekvő volt az őskori téma.
  • darkSectorxxx #38505
    :D
    Nekem a képről picurkát a Zeno Clash jutott eszembe bár ott eléggé földtől elrugaszkodott dizájn volt, mésgis az ugrik be aképről. :D
  • SlickAdam
    #38504
    nem volt hulye a te bakterod!
  • darkSectorxxx #38503
    Várd ki a végét, gépfegyver nem de sorozatkavicslövő? :)
  • SlickAdam
    #38502
    geppityu nem lesz benne, az eleg valoszinu. mar jo.
  • darkSectorxxx #38501
    Hát nem tudom, egyelőre nem tudom várhatok-e ettől valami meglepőt vagy csak skincserés FC? :D

    A vicc hogy most megint elszólták magukat a szokásokhoz híven, vagyis a stream feleslegesen húzza az idegeket.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.05. 23:05:11
  • SlickAdam
    #38500
    hmm, meglepöen erdekes! öskor + bunkosbot. fakkjee.

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.05. 23:01:46
  • darkSectorxxx #38499
    FAR CRY PRIMAL

  • darkSectorxxx #38498
    A cod még szarabb. :)
  • darkSectorxxx #38497
    U2:


    U3
  • arty
    #38496
    crysisban a pálmafa PONT ott törik meg, ahol lövöd
    crysisban a lemezbódék abszolut a fizikának megfelelően dőlnek össze, attól függ, hol és hogyan találod el
    bf4-ben szintén elég jól számol a játék. ha sok fal van szétlőve, leomlik "minden"

    r6ban én csak lukacsosodni láttam az épületet..... primitivség. ez nem rombolhatóság, mert nem rombolsz szét semmit, hanem csak "kiluggathatóség" - 2015-ben ~szégyen
    és senki ne jöjjön azzal, hogy a cod mégszarabb ;)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.10.05. 22:32:47
  • darkSectorxxx #38495
    Ejha még így 25.5 órával a megjelenés előtt! :D
    Sok helyen látni azt is hogy a növényzet több/sűrűbb. :)

    És az a tengeralattjárós jelenet. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.05. 22:30:34
  • darkSectorxxx #38494
    Az a pálmafa szétesk ja, de nem ahol meglövöd, BF senem, itt ha 2 miliméteren lövöd-ütödf a falakat akkor ott rogyik meg nem egy adott hatósugárban vagy 2 méterrel arrébb. :)
  • darkSectorxxx #38493
    :D
  • darkSectorxxx #38492
    Akkor szar. :)
  • arty
    #38491
    majdnem kitaccsoltam az egérrángatástól .....
  • arty
    #38490
    crysisban ha belelövök egy fémbodegába az atommal, akkor azt a bombra szétFIZIKÁZZA? én meg azt hittem szétrombolja, merthogy porrá omlik az egész

    bf4-ben is komplett benzinkutak omlanak szarrá, bázisok, cakkpakk.... duplafrémmel, szebb látvány mellett.

    R6-ban meg lesz egy lyuk az egyik falban. esetleg még a padlóban is és lelátsz rajta a pincébe...


    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.10.05. 22:04:13
  • Kongy
    #38489
    LOOOL tényleg mint egy Ken baba... XD Nem bírom. Jó lesz ez fél év múlva EA Access-ben, lehet annyi se kell neki :D
  • Moby
    #38488
    Ez egy rakás szar, mármint a játék, egész másról van szó :D
  • darkSectorxxx #38487
    Sikíts még. :)
    Tudom hoy ami nekem nem tetszik az neked igen...evan, szpásos. :D
  • darkSectorxxx #38486
    DSajnos most egyetértünk. :D
  • ratgab
    #38485
    Azért ne gondoljunk már többet ebbe a dologba bele, mint ami.

    1. Ez tuti, hogy valamihez kötött választható karakter (gyanítom, hogy teljesítményhez), így nem fognak állandóan luke-ok szaladgálni a pályán.
    2. Ha megnézzük a videót kiderül, hogy 100 másodpercre (!) kapjuk meg luke irányítását, aki persze tényleg op és ha jól látom 1-2 másodpercet lehet kapni killenként. De még így sem hiszem, hogy állandó jelenléttel lesz valaki jelen a játékban erőhasználó formájában.
    3. Eredeti trilógiában hány rohamosztagos tudta lenyomni luke-ot vagy bármelyik másik erőhasználót (ez egy költői kérdés, tehát nem kell rá válaszolni, mert még csak a fenekét se tudták megszagolni)
    4. Már az előző 2 részben is ugyanilyen op-k voltak az erőhasználók, de ugyanígy korlátozva volt a használatuk.
    5. Épp jövő héten jön a nyílt béta én inkább abból vonnék le messzemenőbb következtetéseket a játékkal kapcsolatban.
  • Totti5
    #38484
    Mondtam már rég hogy FPS játékot TPS nézetben nem szabad. DICE meg DICE. Semmi meglepő.
  • Moby
    #38483
    >Még oké hogy Luke egy statiszta szerepét kapja, mint killstrike...istenem degáz.

    Felsikítottam, és egy perce ezen a mondaton sikongatok LOSDJBAS?NDVMBSVADB SDANVCGcVdcsadbv cvdsvsv vycvxcvcxvcxvdshvvb
  • Kandurex
    #38482
  • darkSectorxxx #38481
    Ubisoft bejelentés!!!
  • darkSectorxxx #38480
    ŐŐŐő maradt még olyan akit egy cseppnyire is érdekel a Battlefront játék?
    Az most nézze meg ha végleg el akarná veszteni a kedvét a játékhoz....ha szeretné meghagyni a rószaszín ködöt, akkor skip! :D

    Még oké hogy Luke egy statiszta szerepét kapja, mint killstrike...istenem degáz.
    De hogy így megy a gameplay, sokszor olyan érzésem van hogy egy életnagyságú bábú ugrál egy makettasztalon!
    JUJJJJ


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.05. 19:54:49
  • darkSectorxxx #38479
    Miért van 2d-s Trine 2 is? :D
  • Ulthane
    #38478
    Nahh, kínomban elővettem a Trine 2-t, 3D-ben tolom. Elképesztően jól néz ki, csuda hangulatos kis játék. Kár, hogy az ilyen nem köt már le hosszú távon. Aki szereti ezeket, annak ez egy kis kincs.
  • Kandurex
    #38477
    Én most azért a helyedbe néznék valami full melee walkthrough-t, persze nem előre, hanem hogy mit hagytál ki és vagy le.

    Más: jövő béten hirdetik ki, hogy ki jut be a DaS 3 beta-ra