121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • sublimaze
    #38436
    A communitykkel kinek mi a tapasztalata? Ebben tényleg semmi lehetőség nincs a szűrésre? Ez így teljesen áttekinthetetlen...
  • Kongy
    #38435
    hát nemtom, én mindkét platformot használom nem egyszer. csak egy példa: múlthéten gears of waroztam one-on ezen a héten meg uncsikollekció ps4en... rámtört a nosztalgiázhatnék.
  • darkSectorxxx #38434
    Jó és akkor mi szürhető le ebből hogy akkor mert neked 1 játék érdekes, akkor általánosíthatunk. :)
  • darkSectorxxx #38433
    Pontosan az összeset meg kell venni. Van xbox meg Ps. :)
  • darkSectorxxx #38432
    Bármikor kellek, megtalálsz.

    Allul a stream-en vagy psid: darkSectorUS.
    Nyugodtan zavarhatsz. :)
  • Moby
    #38431
    Azon már túlvagyok :) Voltak jók is, rosszak is. Olyan nagyon nem széles ám az a paletta. Bár a minőség megkérdőjelezhetetlen.
  • R0GUE
    #38430
    2-3 év múlva meg olcsòbb konzol, olcsò exekkel.
  • R0GUE
    #38429
    Az exeket nézve nem vennék még vagy 2-3 évig se One-t se Ps4-et. Éves szinten 1-2 értékelhetőbb cím és egy adag gagyeráj. Mellette pedig a multicímek drágábban jòval gyengébb minőségben egy pc-hez képest, amiből még csak a 200ezres határt sem kell átlépni...
    Ugyanakkor ha már van nextgen gép az asztalon, el se adnám.
  • Okisz
    #38428
    huhh, ezt még fel kell dolgoznom, hogy meg is értsem. Köszi szépen neked és mindenkinek a tippeket!
  • ppista
    #38427
    Nálam még annyi sem, de hát ezért vagyunk különbözőek.
  • ppista
    #38426
    Ha az exeket figyelembe veszem, akkor hamarabb vennék Nintendo-t, mint Bone-t.
  • darkSectorxxx #38425
    Vagy úgy. :)
  • Moby
    #38424
    Az exeket figyelembe véve, ha el kéne adnom most valamelyik gépet, gondolkodás nélkül a ps4 lenne az.
  • Paranoia
    #38423
    ezt én se igazán értettem.
    egy játék van amiért x1et vennék,de az is megfog jelenne később ps4re...
  • Moby
    #38422
    Sebezhető vagy, de gyors. Ezzel nem áll egyenesen arányban. hogy védett vagy és lassú, mert emellett még a staminád is fogy mint a kurvaélet. Ezért nem látod ezekben a játékokban, hogy tankcuccban tolják, csak és kizárólag ott, amikor ez indokolt. Ezért is csodálkoztam Anti streamjére a minap. Illetve ha megnézed a speedrunnerek ált. ilyen kisgatyában tolják (mármint a karik, nem ők hálisten). A dasoikban is mindenki, aki picit is benne van, az első dolog amit levadászik az a staminaregenbooster ring, vagy tárgy. Ebben a mechanikában a stamina az isten. Mindfen más csak azután.
  • ppista
    #38421
    Totál felesleges mind a két nextgen gépet megvenni azért az egy-két érdekesebb játékért ami a másikon van. Vagy ennyi erővel vedd meg az összes eddig megjelent játékplatformot, hiszen mindegyiken vannak "kihagyhatatlan" címek.
  • Moby
    #38420
    Nem szedtek ki belőle semmitsem. Megvan pécére, és nemrég megvettem one-ra is. Ugyanolyan bugos lófasz ma is sajnos :(
  • Ulthane
    #38419
    Azért cumó nélkül elég sebezhető vagy. :) 5 és fél gigás peccs jött hozzá, szóval szerintm csomó bugot kiszedtek belőle az elmúlt egy évben.

    Már viheted is 12k-ért, CE Edition, Soundtrack külön CD-n és DLC és megvan hozzá.
  • Ulthane
    #38418
    Nem. Megmondja az ID-jét, és meghívom. :)
  • Ulthane
    #38417
    A Share options-ben.
  • Ulthane
    #38416
    This is for the players!
  • Moby
    #38415
    Izé, szóltam. Lomha: das-t másolja, ergo a teherbírás és a geared aránya. Amikor toltam, én az esetek többségében ruha nélkül, vagy ilyen könnyű cuccban toltam. És ha nem bugzott volna be az egyik bossfightnál gamebreaker módon, le is toltam volna, mert amúgy nem olyan nagyon rossz. Csak bugos mint a kurvaélet. Ilyen kis DaS light.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.05. 11:27:29
  • darkSectorxxx #38414
    Szinte mindenkinkinek tanácsos 2 profilt az eltérő akciók miatt.

    Mondok egy megoldást. Én mindenkinek ezt tanácsolom.

    Csinálsz egy US profilt, majd egy HU-t.
    Mindkettőt beteszed primary-nek vagyis aktíválod.
    Ezután a HU-hoz beírhatod a bankkártyát ha fizetni kell.
    Az US profilhoz meg elég kódokat venni könnyen egyszerűen megbízható formában Amazon-ról.

    Majd választasz egyet amit képviselni szeretnél, és azzal játszol minden tartalmat.

    Ha multi kell magyarba egyszerűbb venni, de elég 1x mert azt is megosztja a rendszer a profilok közt.

    Ha viszont társulsz valaivel, akkor egyikőtök legyen US a másik HU és ha megfelel keresztbe tudtok aktíválni profilt és elérni egymás tartalmát. :)
  • darkSectorxxx #38413
    Gratulálok.
    De rosszul döntöttél. ;)

    Nem választani kell platformot, hanem mindössze csak azt eldönteni melyiket vedd először. Kihagyhatatlan mind2 platform.

    Mennek a szóbeszédek , okosságok, de nem szabad megfosztanod magadat egyiktől sem!

    Tudom pénz.
    De isten adja és kívánom tiszta szívből hogy juss hozzá idővel mind2-höz.
  • darkSectorxxx #38412
    Kikapcsolható.
  • darkSectorxxx #38411
    Felveszed Ulthane-t és barát csoportja.
  • Tatyla
    #38410
    Most hogy a többiek segítettek hol kell beállítani a kép formátumot ott van hogy ki lehet kapcsolni hogy trófeáknál képet csináljon
  • Moby
    #38409
    Csinálhatsz akármennyit, akárhova. A lényeg úgyis az, melyikre fizeted a psnp-t vásárlás szempontjából. Minden más szempontból meg lényegtelen.
  • Okisz
    #38408
    Ja értem, akkor az sikerült, köszönöm szépen. Azt hittem ha nálam kiírja, akkor másnál is. :)

    A másik tanácsra pedig még annyit kérdeznék még, hogy az nem elég,ha csinálok egy USA accountot is, a másik pedig marad a mostani magyar? Vagy a kettő nem kompatibilis egymással, csak az USA - Uk?

    (Ezt az sg forum ps4 hun közösséget nem találom :/ )
    Utoljára szerkesztette: Okisz, 2015.10.05. 09:28:06
  • SlickAdam
    #38407
    bazz en jelentkeztem a SG Forum PS4 HUN-ba, ra ket napra jott uzi, hogy faszesz, beleptem, de azota eltunt a community mint a csacsi a szürkületben.
  • Ulthane
    #38406
    Szia, üdv a klubban!

    A privacy settingsnél (ahol a neved is beállítod) állítsd be, hogy kik láthatják a teljes neved. Van egy olyan, hogy senki. Na, azt válaszd! :)

    Saját magadnak kijelzi a teljes neved akkor is, szóval ne ijedj meg.

    SG Forum PS4 HUN, ebbe a közösségbe tudsz csatlakozni, ha van kedved.

    Az US Store, bár már közelít az árfolyam, még mindig jobban megéri vásárlásra, dollár kb. 275. EUR pedig 310 körül, font meg 450. Szóval ha digit vásárolsz, akkor US Store.

    A PS Plusban talán az európai a célszerű. Ergo, legyen egy Uk accountod, meg egy USA. Az USA-ban letöltött játékok vígan futnak UK account alatt is.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.05. 08:59:42
  • Okisz
    #38405
    Sziasztok kedves "kollégák".
    A hétvégén én is beújítottam eme csodás masinára. Világ életemben Xbox párti voltam, azonban az új generáció harcánál döntöttem és váltottam. Látom rengeteg hozzászólás született már, lesz mit nyálaznom.
    Fura az egész rendszer, más a menü gondolkodása mint a társnál. Többé kevésbé eligazodtam, regeltem (psplus megvételével még várok egy kicsit), ami nagyobb "gondot" okozott nekem, az a real name eltüntetése local és online szinten. Néztem google-t meg videókat, de nem sikerült 100%osan. Az új frissítéssel ugyebár megváltozott pár menünév meg elrendezés a settingsben, de végül is megtaláltam, az alábbi CIKK végén lévő HSZ szerint. A cikkes screenshotok a régebbi menürendszer ha jól gondolom.
    Szóval elvileg online már csak a Online ID-t kellene látni, azonban én mégis a teljes nevemet olvasom mindenhol ( a lcoalos verziót se sikerült). Tudom, nem nagy gond, azonban emgem zavar és szeretném, ha tudnám "hide-olni" a teljes nevet csak az ID maradjon olvasható mindenfajta tevékenységemnél. Kérhetnék ez ügyben egy kis segítséget?

    Másik kérdésem, hogy több helyen olvastam, érdemes inkább UK vagy USA ps-storera megvenni a plust mert nagyobbak és jobbak akciók. Valóban érdemes?

    Utoljára szerkesztette: Okisz, 2015.10.05. 08:52:46
  • Ulthane
    #38404
    Baszki, még ha Ennio Morricone mondaná ezt...

    31 éves kis kövér pöcs!
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.05. 08:45:47
  • Kandurex
    #38403
    ezzel jól megmutatja, hogy vele nem lehet alkudozni, mert ő neki tisztelet díja van, mert nincs senki aki ne hugyozná ketté a munkáját....még ha egy John Williams -ről lenne szó, de egy ilyen senkiháziról...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.05. 08:41:03
  • Ulthane
    #38402
    "Danny Baranowsky saját blogján kommentálta a történteket. Szerinte olyan díjazást ajánlottak számára, ami még arra sem volt elegendő, hogy egyáltalán megfontolja a összeg elfogadását."

    Aha, értem. Tehát az a 0 dollár, amit most így kap, az megérte a megfontolást...Idióta!
  • arty
    #38401
    hogy legyen mit posztolnia a gémereknek is facséra :D
  • arty
    #38400
    az ilyenek miatt gyűlölöm a zeneipart, az elvet, hogy én ezeknek pénzt juttassak :(((
    hogy a jóégbe fordulhat elő ilyesmi?!?!?!?
  • Ulthane
    #38399
    Nahh, megy a Lords of the Fallen is a kukába. Az első két bosst letoltam, nem volt ám egyszerű a második, a Commander..

    R0gue, most figyelj!

    A játék félelmetesen lomha és lassú, ez a dinamika engem elaltalt, nem pedig izgalomba hoz. A grafikai gliccseken, lefagyáson, textúra pop-upon még túllépnék, én viszont nem csípem az ennyira lajhár tempójú, harcrendszerű játékokat.

    Megy ma vissza a boltba.
  • Ulthane
    #38398
    Sosem értettem, hogy mire gondoltak a japók, amikor kitalálták, hogy a trófeákról csináljon egy képet. Mégis mi a retkes szarnak? Teljesen értelmetlen funkció.
  • darkSectorxxx #38397
    Share Settings, fentről a 2.