121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • sublimaze
    #38556
    Mimimi? Ballistas terem? Stamina booster jól jönne, pont megvan még az a lockstone, bár így most elbizonytalanodtam, hogy hol kéne elhasznalni. :/
  • AntiHero
    #38555
    DaS2:

    Velstadt The Royal Aegis Boss-ra van valami egetrengető taktika vagy segítség?
    Érzékeny valamire? Vagy csak türelmesen ugráljak?

    Most csak ő van hátra, mindenki más fekszik akit eddig el lehetett érni. :) Így idegesítő, hogy nála ragadtam meg.

  • Ulthane
    #38554
    De ez akkor többhónapos pokol :)

    Bameg, még a végén megveszem. :( Kell ez nekem?
  • sublimaze
    #38553
    Az tuti, hogy az internet előtti világban nem boldogultam volna a játékkal, mert kb. semmilyen szinten nem tanít (tudom, de, de a különféle descriptionokből okulni nekem már már rébusz ), viszont ha pár dologban felvilágosulsz, utána már kezd magától ertetodove válni minden. Az van, hogy egy percig sem fogja a kezed a játék, tök egyedül vagy, talán egy könyv szintű manual segíthetne... :)
  • Moby
    #38552
    1-et. Már elvásároltam. Kellett a staminabooster ring a ballistás teremből (bár azóta van shieldem is ami tudja, csak amúgy meg elég kaka, szal maradtam a gyűrűnél).
  • Moby
    #38551
    Gecijól néz ki. Nem bloodborne, más a stílus. Nincs benne pocsolyaszimuláció sem. Kevésbé techie cucc, hiszen ez még eleve prevgenre készült. De az art+atmoszféra ezt bőven pótolja, ráadásul a DaS-sok _SOKKAL: változatosabbak, mint a BB. De amúgy meg nagyon ritka alkalom az, amikor egy fromjátékban van idő/lehetőség a grafikán merengeni.

    >Baszki, ebben a játékban ennyi mindenre kell figyelni?
    Ezt mondtuk már sokszor. Ez nem BB. Ez nem darálda.
  • sublimaze
    #38550
    Lockstonet tudsz venni a nénétől akinek az a létesítmény van a hátán (hacsak nem vasaroltad fel).
  • Ulthane
    #38549
    Baszki, ebben a játékban ennyi mindenre kell figyelni? Az a baj, hogy é n kurvára nem szeretem, ha egy játékban elakadok, és youtube videókat meg végigjátszásokat kell böngészni. :( Ez nekem túl összetett lenne.

    Moby, szerinted ez kurva jól néz ki? Hangulatosnak lehet, hogy az, de mint grafika, szerintem nagyon ronda. A Bloodborne-hoz hasonlítsd, azt ismerem. :)
  • Moby
    #38548
    Illetve emlékszem, még things betwixtben az egyik fa ködje előtt is áll egy...mindegy, ennyit nem tudok felkelteni most, majd megnézem a térképen melyikkel járok jobban :)
  • sublimaze
    #38547
    Igen kb. Ng+ lesz a játék egy csapásra. Én lost bastille-ig szivattam vele magam, még awestonet is szereztem, de már már ott tartottam, hogy elpasszolom a játékot, mert az utolsó kis nyiszlett mob is betonból volt, így az első vegigjatszas kb. elvezhetetlen, mert még a harcot is esélytelen kitanulni ha úton útfélen kinyirnak.
  • Moby
    #38546
    Nem, mert nincs meg a gyűrű, és megpandelek ha beleesek. Az az átfordít egy ajtót jó lehet, emlészem van egy fogantyú, amit előtt egy statue áll, de egyet fel tudok éleszteni most is. Megpróbálom, jó tipp, köszi!


    /a pyro kesztűty leszarom, így ezek szerint nem ért kár :D
  • Kandurex
    #38545
    és még nagyon az elején vagy, később olyan pályák jönnek
  • Moby
    #38544
    Kurvajól néz ki.Az atmoszféra ugyanolyan odabaszós, mint az 1-ben.
  • LBandi77
    #38543
    Malujában a kútban voltál már?illetve ha malujából az erdő felé indulsz el lesz 1 nő aki átfordít 1 ajtót arra is lehet.egyébként a pyro kesztyű maradt a hajón.
  • Ulthane
    #38542
    Tegnap majdnem letöltöttem store-ból DaS 2-t. De előtte megnéztem az előzetest az adatlapján. Hála istennek! Elment a kedvem tőle. Szégyen ez a grafikai színvonal egy remastered játékban. :( Vállalhatatlan.
  • Moby
    #38541
    Meg. Lost Bastille egyelőre pipa, amíg nem tudok továbbmenni Belfry Luna-ba. Tehát másfelé kell mennem, de nem gond, kiyoutubeozom. Valahol biztos vannak ajtók, amik nem nyíltak, mostmeg már nyilnak. Csak nem emlékszem rájuk.

    /nemtudom mit csinál, mindent szopattyú üzemmódba kapcsol.
  • Kandurex
    #38540
    [elgondolkodik....] az nem az amikor rögtön NG+ -ba rak?

    [röhög]
  • Kandurex
    #38539
    óóó bakker, nem emlékszem nagyon már, hogy onnan mi merre...talán....hm...nem vagyok benne biztos, hogy.....

    ....a 3 őr megvolt Bastille -ban?
  • Moby
    #38538
    Ha nincs sublimaze véletlen posztja a covenant of the champions/fittest-ről (amibe én is beléptem), akkor ott is ragadok az egészben.
  • Moby
    #38537
    Sinner's Rise-t már korábban kipucoltam (Pursuer után elvitettem magam a madárral lost bastille-ba), Lost Sinner is fekszik már, meg a 3 köcsög is. Belfry Luna-ba az út pharros creation-ön keresztül vezet, de nincs pharros lockstone-om. Lost Bastille további része egyelőre zsákutca.
  • Ulthane
    #38536
    de olyan szinten gyűlöltem meg ezt a játékot, és ezen keresztül ezt az egész világot, hogy arra már szavaim sincsenek. Bloodborneostól, mindenestől. Egy állat vagyok, hogy ennyi idő basztam bele ezekbe csak azért a néhány pillanatért, amikor a trialt épp success követte. Borzalom. Maga a kénköves pokol ha belegondolok.

  • Kandurex
    #38535
    akkor jó az irány... Lost Bastille.... ott lehet majd tovább menni Sinner's Rise -ba vagy Belfry Luna -ba. (ez utóbbi igazán szórakoztató lesz a DaS 1 kikacsintással) :)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.06. 10:01:31
  • Moby
    #38534
    Mondom, az megvolt, levágtam a bosst is a hajóban, a boss végén volt az a tájoló meg a láda, namost én nem a ládát nyitottam ki elsőre, hanem azt a baszt néztem meg, erre elvitt a hajó lost bastille-ba, és ki is rakott a gecibe LOL

    /azok a pókszerű lények denevérek, én fáklyával a kezemben vágtam le őket, olyankor csak menekülnek.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.06. 09:59:12
  • Kandurex
    #38533
    "Szal megint az derült ki, hogy ha valahol vért okádsz, akkor rosszkor vagy rossz helyen."

    isten hozott a DaS -ban...
  • Kandurex
    #38532
    No Man's -be a vége felé van egy harang (fent a platformon) azt meg kell kongatni, erre bejön a hajó és...


    szerk: van ott arra egy rövidítés is, egy fa építmény-híd amit le lehet rúgni és úgy majd könnyedén felpattanhatsz a hajóra, ha netalán tán beadnád a kulcsot. (a facsillár szerűséget meggyújtottad? jó nagy pálya részt bevilágítja, a genyó pókszerű lények pedig rettegnek a fénytől)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.06. 09:55:42
  • Moby
    #38531
    Tegnap lementem No Man's Wharfba, egyhúzásra kipucoltam az egészet bossostól. A vége gecijó volt, mert felmentem a hajóban a létrán, és mintha valami kincsesláda is lett volna, de ott pompázott a fényben az a tájoló vagy mi a retek, gondoltam megnézem, és bennnnngggg. Már sosem tudom meg mi volt abban a ládában :(
    És most fogsincs, hogy merre tovább :( Látoma térképen, hogy csomó hely van, de nemtudom hogy jutok el bármelyikre. Illetve egyet tudok, Lost Bastille-ban van egy opcionális hely, de oda pharros lockstone kell megnyitni, azom meg nincs, és ahol tartok ott még szerezni sem tudok. Tehát másfele kéne menni, csak nemtudom hol. Jó stattal ez a No Man's wharf már tök nudli volt. Szal megint az derült ki, hogy ha valahol vért okádsz, akkor rosszkor vagy rossz helyen.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.06. 09:50:10
  • Ulthane
    #38530
    UC3-nál konkrétan egy különbség van. sötétebb a bőre.

    Figyi, ez végképp nevetséges. Indítsd el a videót, már a budis jelenetnél látszik, hogy a PS3 szebb, a PS4 annyiban más, hogy sötétebb, dettó a következő jelenet, az erdőben... Attól jobb, hogy sötétebb?
  • darkSectorxxx #38529
    Végülis nem fogja fel, akkor ha ez igaz lenne a pc-n sem látna senki különbséget. :)
    Hidd el az nagy eltérés.

    Plána úgy ahogy a mai remasteredek jönnek. :)

    A poén az hogy nekem elég lenne Uncsi téren a felbontás és fps is nem hogy még ez.
    Lehet a videóból nem jön annyira át.
    De nézd meg megint, pláne mikor zoomolva lövöldöz, eleve a stukkeren látni meg a karakteren hogy ég és föld.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.06. 09:15:38
  • Ulthane
    #38528
    Az esetleges grafikai különbségeket a játék közben úgysem fogja tudatosan az agyad, így elhanyagolható. Az egyetlen jó dolog ebben a verzában a 60 fps. Az tényleg látszik rajta.
  • Ulthane
    #38527
    Idióta!
  • Moby
    #38526
    Az óriási, hogy a prerendered cutscene videók az eredetiben jobb minőségűek, mint a remasterben.
  • darkSectorxxx #38525
    Van bőven ;)

    De itt nem szarból építenek várat.
    Nézd meg jobban a képeket van eltérés, de látszik a demóban is. :)
  • Ulthane
    #38524
    Szomorú ez, Dark. Gyakörlatilag semmi külünbség nincs.
  • darkSectorxxx #38523
    Erre csak 99% esély van. Szinte semmi esély :D
  • darkSectorxxx #38522
    Kreativitást ha jól emlékszem legutóbb egy túlélő játékban alkottak, amit elvileg remélem jól emlékszem ők csináltak.

    Ennek a címét elfelejtettem de kicsit vázlataiban hasonlít a Last of Us-ra.

    Sőtt megvan mit telepítek fel ha hazaértem ;)
  • darkSectorxxx #38521
    Hát végülis egyik sem szar, a hibák amiket ráaggattak vagy technikai, pc-n vagy olyan elem amit sandbox játékban szinte kikerülhetetlen.
  • R0GUE
    #38520
    Far Cry? A 4 után óvjon meg mindenkit az Ubifost mégegy olyan repetitív copypaste dögvész szartól ha ismételten egy minimálisan modolt FC3-at akarnak lenyomni az emberek torkán új térképen...
  • Tommy H
    #38519
    Na ja.Látszik is mire mennek.Van xx stúdiójuk világszerte,megannyi"dolgozójuk" kreativítást meg ne keressünk a takarítóban sem..
  • Kongy
    #38518
    A 2008-as isteni játék volt, csak a sok agyatlan gyökérnek nem vette be a gyomra, mert kicsit más volt mint a többi, kicsit mertek újítani.... aztán elkezdődött az AC-sorozatgyártás.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.05. 23:44:06
  • darkSectorxxx #38517
    Prince?
    Hát az AC asszem többet hoz nekik a konyhára, valjuk be a trilogia után valahogy elvesztették a fonal végét....szerintem legroszabb esetben hulladék remastered lesz belőle. :P