121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #38596
    loál. Milyen ótvar animjai vannak már. Akkora cash grab ez a játék, hogy félelem
  • Kandurex
    #38595
    Egyébként a DaS 2 a DaS 1 -el ellentétbe olyan, mint a jó bor, tényleg egyre jobb lesz idővel.

    ...nyilván a DaS 1 meg már az elejétől. Meg hát kellett a Scholar, mert az alapjáték fájdalmasan könnyű. Érezték ezt a From -nál is.
  • Ulthane
    #38594
    Egyetlen reményed az lehet, hogy a Bloodborne-nal is így kezdődött. Oszt mi lett végül belőle! :)
  • Kandurex
    #38593
    Végleges!

    Az nagy baj, ha eddig nem tetted! magad ellensége vagy, alig ad akkor vissza életerőt az estus!

    gyújtsd be Majulába a tábortűznél

  • Ulthane
    #38592
    Ha gondolod, megelőlegzem így látatlanban:

    A tököm tele van a beteg buzi japó ótvarságokkal! Aki ezt a Dark Souls 2-t kitalálta, tüzes vasat kéne a seggébe feldugni, abba! Ilyen ratyadék grafikájú, tetü lomha geci játékot még soha nem láttam. Ki az a hülye, aki azzal tölti az idejét, hogy halálba szopatja magát egy ilyen retek tákolmánnyal?! Komolyan gondolják, hogy 2015-ben ez elfogadható minőség? Azért ülök le játszani, hogy szórakozzak, nem azért, hogy halálba szopassam, frusztráljam magam egy ilyen beteg fosláma geciputtonnyal!

    Na, megfelel?
  • Moby
    #38591
    Szerintem végleges. Én legalábbis bebasztam azonnal a tűzbe madzsulában. Azóta is tart.
  • AntiHero
    #38590
    Végleges. :)
  • sublimaze
    #38589
    Sublime egyébként átmeneti vagy végleges táp? Csak mert még nem mertem el használni.
  • Moby
    #38588
    Tartok tőle én is, hogy ez nem lesz egy hosszú szerelem. Pláne azok után, amilyen indokokkal száltál ki a lotfallenből is :)
  • Ulthane
    #38587
    Ettől félek én is! Bár azt, hogy úton-útfélen meghalok, már megszoktam a Bloodborne-ban.
  • R0GUE
    #38586
    Várjuk.
  • LBandi77
    #38585
    Akkor készülj a halálra,viccet félretéve neked jó barátod lesz a large club.
  • Ulthane
    #38584
    Az hát, de erről majd néhány nap múlva nyilatkozom!
  • Moby
    #38583
    Mindegy, mindeképp behúzom. Meg sem néztem mit árul, egyszer jártam nála, amikor kiléptem abból az anyabaszó covenantból...
  • Kandurex
    #38582
    Ez egy ilyen játék
  • Kandurex
    #38581
    A létrásnak nincs értelme, max. hogy add acsit, sokkal drágább, mint a gyűrű.

    Egyébként quest is van! Black Gulch -ban a varázsló, igaz ott más is van, giant -ok! Oda is kell a cicás, bár lehet, hogy azt meg lehet úszni.

    Lost Bastille -ba is kell a cicás, az is estus shard vagy talán sublime bone dust, az meg ugye még királyibb, mert ugye az estus erejét növeli nem a számát.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.06. 13:08:22
  • SlickAdam
    #38580
    jajjjmán annyit beszeltek rola, hogy lassan folytatnom kene a DLC-vel...
  • Moby
    #38579
    Azt megtaláltam a nulladik másodpercben. Nem csak ott van ilyet kút, lost bastilleban is volt ilyen(csak ott a loot mellé ugrott 3 köcsög is kifele belőle) :D
  • AntiHero
    #38578
    Vagy a létrás ember majd később úgyis elérhető lesz. :) Mondjuk jó, ha megvan az a gyűrű, pár tárgyat csak azzal tudsz felvenni.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.06. 13:02:03
  • R0GUE
    #38577
    Szar?
  • AntiHero
    #38576
    Okos. Engem magával ragadott.
  • Kandurex
    #38575
    csak a leeséshez a kell a gyűrű, utána leveheted

    (csökkenti a magasból leugráskor az életvesztést, ....nyilván így se érdemes a hegytetőről ugrani)

    szerk: egyébként madzsulában a nagy kút mellett van egy kicsi, ha leütöd a vödröt feljön egy estus shard ;)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.06. 13:01:24
  • Ulthane
    #38574
    Jézusom, egy árva szót nem értek abból, amit itt magyaráztok! :-D
  • Moby
    #38573
    Ujjat nem lehet venni hozzá? :D Olyan fasza most ez a setupom, valami fájni fog akkor érzem...
  • Kandurex
    #38572
    A kúthoz kell a cicás gyűrű! (5k pénz a macskánál) (vagy a létrás muksó)

    Nagyon jó a cicás gyűrű, van estus shard amit csak azzal lehet elérni meg mondjuk jó pár cucc, quest line -ok stb.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.06. 12:54:36
  • Ulthane
    #38571
    Megvettem.

    Ez is kurva Moby miatt van, ő rángatott bele a Bloodborne-ba Slick-kel meg Noorbival karöltve. Darkról már ne is beszéljek!
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.06. 12:50:54
  • LBandi77
    #38570
    Attól függ milyen a fegyver,pl 1 str S fegyvert kenegetni kell mert megmarad a fő statja és hozzáadódik a kenés is.De pl megtalálod az alapból poison katanát akkor azt érdemes még poison felé fejleszteni mert 2 találat és a nagyobb ellenfelek is mérgeződnek.De sok fegyver más más dologra skálázódik.Gyakorlatilag a lehetőség végtelen,és persze az is számít hogy a karaktered merre fejleszted.Én pl. most dex faith karakterrel megyek.
  • Kandurex
    #38569
    kenegetni és mágiázgatni, mert ha rádobsz valamit véglegesre, akkor elveszti a skálázódását....
  • AntiHero
    #38568
    Mindig tanul az ember valamit. :D Melyik éri meg jobban? kenegetni vagy rárakni a vérzést?
  • LBandi77
    #38567
    Ha csinálsz blood kardot akkor már nem tudod bekenni.
  • Kandurex
    #38566
    soul vessel kell hozzá, de gondolom az lesz neki
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.06. 11:57:50
  • LBandi77
    #38565
    Azt tudod hogy ha visszamész a játék elejére a nyanyákhoz akkor újra tudod osztani a statokat?Meg kapsz 5 humant is.Adp legyen legalább 20 jobban el tudsz gurulni a támadások elől,miracle-hoz nem árt 1 jól felhúzott chime.vagyis csak ezzel tudod használni.
  • AntiHero
    #38564
    Ja hát ott már mindent beraktam. Utána láttam, hogy ahhoz majd faithre kell gyúrni. Minden esetre most farmolok kicsit aztán tolok egy vérző kardot + bekenem valami szutyokkal a kardot :D

    Így lvl 146-on.

    VGR - 40
    End - 40
    Vit - 35
    STR - 30
    ADP -15

    Kb ennyire raktam. Meg ATN-t feltoltam 10-re, hogy legyen egy spell slotom. Ezután szerintem megy fait felé a kari.
  • LBandi77
    #38563
    Néztem ahogy csinálod,-tök jól gurulsz el tedd le a pajzsot,fegyver 2 kézbe és villám kenőcs a fegyverre.egyébként néztem hogy beraktad a sunlight blade miracle,azt csak 30-as faith szinten tudod használni,egyedül a pyro varázslatoknak nincs stat követelménye.
  • LBandi77
    #38562
    Pedig az a pyro kesztyű jó ám,a gyűrűt meg tudod venni malujában a macskától.
  • Kandurex
    #38561
    úgy, úgy...jöhetnek neki az aljasságok!

    szerk: az előbbihez még, mindig a közelébe légy! ne távolodj el!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.06. 11:40:50
  • AntiHero
    #38560
    Köszi, megnézem úgy. Vagy esetleg csináljak egy vérzést okozó +10es Bastar Swordot? (azon gondolkodtam így elvérzik.... Vagy esetleg méreg sebzést?)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.06. 11:38:42
  • Moby
    #38559
    Az 1-et három hét alatt toltam le.
    Olvasgatni kell a hinteket, meg a wikit, leírásokat. Ez inkább ilyen kutakodós cucc, bár lehet ezt is nyomni gyalumódba, csak ahhoz előképzettség kell, mert amúgy elég sok az áthallás, meg az azonosság a részek között. A harc részére ki vagy képezve BB által, azzal nem lesz gond. Tudsz tőle olyat kapni, amit viszont a BB nem ad meg. Az inkább pocsolyákat, meg grafot ad. Ezeket eleve tolhatod akár mágiával, akár az elejétől is, sokkal mélyebben, mint amire a BB ad lehetőséget. Bár pont tegnap volt az első PVP élményem, bejött valami nagyon okos mágus, tolta ott ott nekem a csimbummcirkuszt, volt lézerágyú, minden, el is fáradt bele, arcontöröltem, aztán kapott egy backstabet, és szomorúan távozott a világomból :)
  • sublimaze
    #38558
    Ha több hónap poklot látsz benne akkor ne vedd meg... :) Bár először nálam is nagyon rossz benyomást tett, de az atmoszféra nekem annyira bejön, hogy kitartottam, megszoktam, megszerettem. :) Mostmár bejön mokuskodni is. Amúgy szerintem vegyél lemezest olcsoér.
  • Kandurex
    #38557
    Na annak én is neki zúgtam vagy 10X..kurva nehéz tud lenni, akkorákat üt, mint egy gyorsvonat!

    Protipp melee:

    kend be a fegyót valami gold pine vagy dark, fire stb. cuccal
    ne légy mohó, ha csak egyszer megütöd, azonnal táncolj el
    van egy alkalom amikor leül varázsolni akkor lehet csépelni, mint a vetést
    mozogj, ugorj el folyamatosan, itt a defensive taktika szart nem ér

    (ezután fogod megszerezni a király kulcsát amivel az eddig zárt területekre is eljuthatsz)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.06. 11:33:59