121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #38676
    Nem, a PS4 channelen van. Tök ugyan ez a videó van az Xbox channelen X logóval....
  • darkSectorxxx #38675
    Directe ps4
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.06. 22:09:47
  • darkSectorxxx #38674
    De most komolyan.
    Sok csicska meg veszi 100k-ért azt a VR szemüveget? :D

  • darkSectorxxx #38673
    Szerintem ez konkrétan onnan van. :)
  • balee4
    #38672
    Vajon PS4-en is fog így kinézni a játék?
  • SlickAdam
    #38671
    en az FC3-at nem birtam, mert tul szines volt, najsz & pritti, tulszaturalva. fuj. hanyinger.
    FC4 meg hatra van, mar mr. polc-nal vendegeskedik joideje. himalaja temat imadom.
    meg az ösembert is, mert szeretek buta lenni.
  • arty
    #38670
    lődözde nélkül mi marad egy fárkrájban? crafting.
    hányok, hánytam tőle a háromnégyben is, mer' dögunalom, de kb minden játék erre ment rá... grindelj, mer' az játékélmény :(
  • darkSectorxxx #38669
    Ja aki elfelejtette volna, holnap (2015.10.08) ingyenes Battlefront demo.......
  • darkSectorxxx #38668
    Sajnos a 4 nálam nem futott, a gépem szar hozzá pc-n csak havernál játszottam, de neki csak medium ment, télleg szép játék ez tény....
    Igazából nekem mindegyik rész megfelelt látványban, a 3-ban nagyon tetszettek a különböző pályarészek eldugott helyek érdekes titokzatos kis részek....
    kicsit Tomb Raider-es feeling (nekem), hajóroncsok, barlangok stb.

    Mondjuk a 3. rész ment nekem de az senem fullon.

    Első rész EPIC.

    2. ban meg nekem annyi maradt meg hogy tüz, kiszáradt fű, tűz.... :F
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.06. 21:28:30
  • Moby
    #38667
    A 3-at pécén toltam, a legnagyobb gondja technóban az volt, hogy picit nyektetni kellett s 60fps-ért, de annoi bedobtam egy 760-at a gépbe, és megvolt nyektetés nélkül. A 4-nek már semmi baja, és a konzolokon is szép munka. Mostanra kurvajó lett az a motor. Azon biztosan nem fog múlni, hogy jó lesz-e. A témaválasztáson sem. FC esetében meg nincs olyan, hogy megszokott. Anno volt egy rohadtjó, és jövőbemutató első rész. Aztán hosszú csend, és egy kurvaszar sótlan második. Aztán egy csodálatos harmadik, majd egy - a szériarajongóknak- csalódás negyedik. Ennek a mintavétel szerint is jónak kéne lennie :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.06. 21:24:27
  • darkSectorxxx #38666
    Jogos...a legtöbb hiba amit felhoztak álltalában ez a másolda meg a technikai paraméterek inkább pc-n, amúgy nagy hiba nem volt velük.
    Ez is biztos hozza a megszokottat.
  • Moby
    #38665
    Fogalmam sincs miről beszéltek. Az FC alapmechanikája kurvajó. Ez a 3-ban kiderült. Ha jó a körítés, MŰKÖDIK az egész, méghozzá szórakoztatóan. A 4-nek a legnagyobb bűne az volt, hogy egy copycat SE, hanem inkább ripoff. Na ez meg nem. És a kor több, mint érdekes.
    SZINTE nagyobb az esély, hogy jó legyen, minthogy szar. Majdnem azt lehet mondani, hogy szándékosan lehetne elkúrni. Jó a mecha. Jó a motor. Jó a kor. Érdekes a koncepció. Ez majdnem több, mint amit a mai játékokról általában el lehet mondani.
  • darkSectorxxx #38664
    Hát nem tudom a játék milyen lesz de ez a borító szerintem nagyon állat (értitek ÁLLAT. :D)....bár érezhető a stílus, de sok fejlesztőnek van egy úgymond sajátossága, legalábbis szerintem.... vagyis a legtöbbnek.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.06. 21:15:25
  • Tatyla
    #38663
    Hát nem tudom, sírjak vagy nevessek?
  • darkSectorxxx #38662
    FC 5 dobozkép:

  • darkSectorxxx #38661
    Jó ez a Comuniti....
  • Soldiers
    #38660
    nagyon pöpec lesz
  • darkSectorxxx #38659
    Ahogy felétek csak ész nélkül. :D
  • AntiHero
    #38658
    Magyar felirattal.:
  • Moby
    #38657
    Én is sajnálom magunkat (mármint magam, és még a másik magam, akire gondolsz, vagy nemtudom hogy megy ez felétek) :(
  • darkSectorxxx #38656
    Hát kitartást, és sok sikert, én sajnállak is titeket ezért, hogy mozgatni kell az agyatokat, holott ezt lehet full lazán is, mint egy kis bárányka. :)
  • Moby
    #38655
    Neked könnyű. Neked megmondják kit köll utálni, meg kit köll szeretni, és te azt kiváló szolgaként viszed tüzön-vizen át :(
    Nincs mindenki ilyen könnyű helyzetben. Vannak akik még [megborzong] GONDOLKODNAK is. Őrület. Skandallum :(
  • AntiHero
    #38654


  • darkSectorxxx #38653
    Persze nincs gond, nekem nincs bajom ezzel, jópofa hogy nem olmot kell hajigálni egymásra hanem kőbunkót, meglátjuk mi jön ki belőle....de a megjelenés február körül??? :D lol

    "Kezdjük is a legfontosabbal: A Far Cry Primal megjelenés 2016. február 23-án esedékes Xbox One, PlayStation 4 és PC platformokra."

    Tegnap bejelentés, 3.5 hónap mulva meg játszunk vele. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.06. 18:54:18
  • darkSectorxxx #38652
    Bazze nem is figyeltem!!!! :_D

    Thx eleredt a könnycsepp a szemem sarkából! :D
    THX Megtiszteltetés hoyg kitetted az idézetem. Basszus nem is figyeltem...kicsit meghatódtam, azt hittem utálsz. :)

    FC5:
    Az hogy a célplatformoknál belinkeltem sima mutatás, nincs utálkozás, én nem utálom az Ubi-t, csak amit csinál. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.06. 18:52:38
  • Moby
    #38651
    De ő most bedobta minden létező topikba ahol előfordul, gondolván hogy a ubi utálat olyan közös nevező, amivel nem lehet mellélőni :DDD
    Érdekes igen. Nagyjából bármi is lehet belőle. Egy biztos, nem FC3 kopipészt, ami már bizakodásra adhat okot.
  • SlickAdam
    #38650
    mostanaban egyre ritkabban vagyok hypeolódó, de ez nekem baromira bejön, de tenyleg. jo ötlet ez az ösember dolog.
  • Moby
    #38649
    Én ezek után már csak huncutságból is vennék náluk egyet. Majd 2 hét múlva visszaküldeném. Majd vennék egy másikat, ésígytovább. Sőt, lehet meg is teszem!
  • Moby
    #38648
    A pártatlanságom letéteményese ott van az aláírásomban. Ami persze nem fog segíteni semelyik fanboinak önigazolni, dehát evvan. El köll ezt viselni mindenkinek. Muszáj.
  • darkSectorxxx #38647
    Amúgy sokszor mondtam már hogy csak kizárólag másoknak igénytelen játékokkal játszom (legtöbbször).
    Dark Sector pl...de én jól elvagyok, és csak ez a lényeg. Ugye?
  • darkSectorxxx #38646
    Isten ments, nem akartalak megbántani, csak viccelek, tudom hogy aranyos vagy és teljesen pártatlan.
    Bocsesz ha sértő volt. Vagy megbántottalak vele. :)

    Én nem veszem komolyra ezeket a hülyeségeket, csak mert mésképp vélekedünk egy szoftverről nekem mindegy, nem fontos csak játszom azt ennyi.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.06. 18:37:33
  • Moby
    #38645
    Közöltem egy számszerű tényt. Értem hogy a mondataimat szeretnéd ellenem fordítani, de ez neked nem fog menni. Nem vagy elég jó hozzá :(
  • darkSectorxxx #38644
    Hagyom érlelődni mindenkiben a látottakat.....

  • darkSectorxxx #38643
    Miez fanboy szöveg? :D
  • Moby
    #38642
    Majd toljuk pécén 60-al :)
  • darkSectorxxx #38641
  • darkSectorxxx #38640
    Na ez jó poén. :D
  • Moby
    #38639
    Nem ezzel, csak ennek megértéshez két hónap sem volt elegendő. Vagy csak úgy csinálsz mintha....Sem ez, sem az nem túl vidám.
  • arty
    #38638
    20fps confirmed.
  • SlickAdam
    #38637
    ezek a copy-paste-re forditott 0,00001 kaloriat se erdemlik meg, nem hogy a figyelmet. sot, ez a komment is felesleges.