121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #38716
    Nájsz... :(
    Vedd már fel a hangját! El nem tudom képzelni mi ez a kerregés, amit emlegetsz.
  • Moby
    #38715
    AZTAKÚÚÚÚRVA bazdmeg, és telifosta ugyanazzal a posztfolyammal a topikokat :DDDDD
    Dark, lassan bevérzik a szemed ettől a önigazolástól
  • Kandurex
    #38714
  • n000rbi
    #38713
    Tegnap mérgemben berongyoltam egy debreceni Gameshopba és elhoztam a 4. gépet. (ami egyben a 3. MGS Limited ps4)
    Nos ennek a ventije random módon úgy beáll kerregni, hogy az valami elképesztő.

  • Ulthane
    #38712
    Mimimi?
  • Moby
    #38711
    Rohanok a bótba érte, hogy láthassam a különbséget(tm)!!!négy!
    [ásít]
  • darkSectorxxx #38710
    Elsőre azért nehéz észrevenni az eltérést......
    Ablakon kidobott pénz vót.

    PS3



    PS4

  • darkSectorxxx #38709
    Képek 3 csomag

  • darkSectorxxx #38708
    Képek 2 csomag

  • darkSectorxxx #38707
    Képek 1 csomag



    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.07. 03:16:45
  • darkSectorxxx #38706
    ///////Ritka ronda a Dynamic Theme és ezek az arany fegyverek is inkább sárgák....:D Nem baj ingyen vót. :D
  • darkSectorxxx #38705
    Tárgytalan.....megvannak a fegyver skin-ek.....
  • darkSectorxxx #38704
    Ja értelek, csak elsőre irozizálásnak hatott....hát én 700ft-os dobozost akarok elsőre kipróbálni. :)
  • samsung123
    #38703
    is-is, de megértjük egymást azért
    Jó kijelzőjű teló, erős PC, meg egy samsung VR-t moddolsz vagy egy ebayes jóféle múanyagot 8-10k-ért és mehet a móka.
  • darkSectorxxx #38702
    aha, na majd szezek ilyet azt elbohóckodok vele. :)
    Csak úgy irtad elsőre azt értelmeztem hogy hülyeséget linkelek, a videóban az egy szarség és neked van rendes szemüveg valahonnan vagy a környezetetedben. :)
  • samsung123
    #38701
    Ezért mondtam hogy telós VR-is tudja majdnem hozni azt amit a többiek, tolhatod a PC-s játékokat vele amiket Ocuulushoz írtak, meg a többi PC-st is akár.
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2015.10.07. 02:22:42
  • darkSectorxxx #38700
    Meg a pisztolynak van durva hangja, az arany skinek merre vannak? :)
  • darkSectorxxx #38699
    Ja basszus most félreértettelek, én az igazi szemüvegre gondoltam, azt hittem azzal csináltad. :D
    Oks így már értem. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.07. 02:19:34
  • samsung123
    #38698
    Te is megtudod magad 1000Ft-ből, Én is a telefonos VR-t tolom.
  • darkSectorxxx #38697
    Az enyhe kifejezés, látom te sem vesztegetted az időt és te is most hagytad félbe mint én. :D
    Nagyon durva, önnmagához képest, és igen tükörsimának tűnik....:)

    Mozgás közben iszonyatosan jól néz ki.
    Persze az erdő, abból nem lesz Remake UC4 engine-el, de nagyon kemény lett. :D


    ******************


    Nehéz volt abbahagynom...:)
    Próbálok csak pisztollyal, lehetőleg csak fejlövéssel menni. :)

    első 2 óra.....visszanézhető

    Kapom a geci acsikat headshot-ra. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.07. 02:06:05
  • darkSectorxxx #38696
    Első 2 óra Uncharted Collection.......

  • AntiHero
    #38695
    Szó-mi-szó tükörsimán megy. Van ahol látszik az idő vasfoga, de még így is szép a játék.





  • darkSectorxxx #38694
    De....csak kérdem neked van vagy valami ismerősnek vagy ott dolgozol vagy fejlesztesz rá, vagy mittuomén? :)

    És már lehet kapni? Gondolom ezekszerint valahol biztos. :)
  • samsung123
    #38693
    Nem azt ecseteltem, hogy van? nem viccből irkálok ide.
  • Totti5
    #38692
    Azért vannak ott a kreatívok h kitalálják. Nekem nem kell élethűség ősember szimulátor, csak egy játék oda meg ki lehet találni fegyókat és ahhoz nem kell puskapor meg lézer.
  • Moby
    #38691
    Tehát amiben nincs M16 és/vagy desert eagle, az nem is gazi játék.
    Énnemtudommiapicsátszenvedekezzeladarksoulskettővel. Szóhattál vóna előbb is :(
  • darkSectorxxx #38690
    Úristen milyen durvaságods az Uncharted. :D
  • darkSectorxxx #38689
    :)

  • arty
    #38688
    az én verziómban eleve a jövőből érkeznének a harcosok, m60 al a hónuk alatt ... és lehetne bambuszból skulót kraftolni ;)))

    nyilak, ph*szmeg.........

  • Moby
    #38687
    Akkor ezt most vegyük úgy, hogy gecinagy szerencsénk van azzal, hogy nem te rendezed ezeket a játékokat
  • Moby
    #38686
    Hát akkoriban nem is voltak fegyverek, hiszen nem is ettek ugyebár húst. Húst akkor kezdett fogyasztani az emberiség, amikor megjelent a hús a tesco polcain.

  • Tommy H
    #38685
    PES Master Liga miért nem lehet stadiont választani?Mindig Konamit erőlteti
  • arty
    #38684
    esetleges nyilazos puttyputtyon tul megáll a fantáziám .... :D
  • darkSectorxxx #38683
    Durván 2 óra stream!!! :)
  • darkSectorxxx #38682
    US-be van egy cuki kis theme.

  • darkSectorxxx #38681
    Hát ebben a korban milyen fegyók várhatók? Vagy időutazós? Idegen létformák, technológiák? :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.06. 23:03:27
  • Moby
    #38680
    És szerinted ebben nem lesz lődözde? Ne kúrjatok már fel...
  • darkSectorxxx #38679
    Ez poén akart lenni tudom hogy nem helyettesíti amaz a szemüveget. :)

    Miért neked van VR?
  • samsung123
    #38678
    Nemá, ismét megleptél, mennyire reálisan látod a világot, és mennyire körültekintően és alaposan körbejársz egy témát még ide beföfögsz valami szarságot .
    Amúgy most toltam az Amoung the sleep gamet (amibe kisbaba szemszögből nyomjuk) VR-ban+PS4 kontroller .Elég beteg így :D
    A PS4 kontroller giroját be kellene állítani még aztán a többi játékban hadonászni is tudnék :D
    Van kraft a telós VR-ban is, de rengeteg hozzáértés, de hdmi és direkt támogatás hiányában eléggé korlátozottak a határai. És nem a telefonon futó játékokról beszélek most....mert az megmarad olyan szinten mint mobilgaming. PC Hardcore normális játékok is tolhatók, egész jó hatásfokkal, de rengeteg meló összehozni :)
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2015.10.06. 22:51:25
  • darkSectorxxx #38677
    Ja nincs eltérés a videót nézve csak a logo....

    Amúgy a fofámról ég a bőr, hogy ma néztem van olyan lehetőség hogy átállítani a PS4 gombkiosztást. :D
    LÓÓÓÓL
    Ezt nem értettem egy cikkben mikor írták hogy ez lesz X1-re az Elit kontrollernél és visszafelé a régiekkel, és nem értettem miért írták hogy ez PS4-en is van....Ma megtaláltam. :)

    Még annyi hogy van néhány új funkció, lehet nem 3.00-ás csak én nem láttam, pl lehet kérni invite-et watchingoláshoz. :D

    Meg pl személyes változás hogy a PCM hangot át lehet állítani Dolby vagy DTS-re a tv-n, hát kuvára nem mindegy. :D