121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #38636
    "Cyberpunk 2077 - sokkal nagyobb lesz, mint a CD Projekt bármelyik játéka"

  • darkSectorxxx #38635
    "Megjelent a Metal Gear Online, és vele együtt a világ legnevetségesebb mikrotranzakciója is

    Mától játszható konzolokon a Metal Gear Online, de frissítést kapott a Metal Gear Solid V: The Phantom Pain is. A Konami túltolta a mikrotranzakciót.
    Amikor a délelőtt folyamán megírtuk, hogy a Destinybe mikrotranzakciók jönnek, sokan azonnal, gondolkodás nélkül rátenyereltek a Felháborodás gombra. Pedig csak emote-okról, integetésekről, gesztusokról van szó, tényleg opcionálisak, és tényleg nem hiányoznak, ha valaki nem szerzi meg őket. A mikrotranzakció ebben a formában teljesen elfogadható.
    Amit viszont a Konami csinál a Metal Gear Solid V: The Phantom Painnel, az már túlmegy a határon. A Metal Gear Online-nal együtt megjelentek az FOB (Forward Operating Base) események is. Ezek lényege, hogy a kitelepített bázisainkat bárki megtámadhatja és kifoszthatja, és mi is ugyanezt tehetjük másokéval. A keserűséget a biztosítás okozza, amit valódi pénzért vásárolhatunk. Ha kifizetjük a szükséges összeget, visszanyerünk minden csapattagot, alapanyagot, de a Brigben tartott, elfogott katonákat, a sérülteket, az FOB védelmére kirendelt egységeket és a nukleáris fegyvereket így sem kapjuk vissza. Ez így nettó csalás."

    Miért lett egy ribanc a Konami is?
  • darkSectorxxx #38634
    Én már megjártam ezzel. :D

  • darkSectorxxx #38633
  • TDC Geronimo
    #38632
    Cyberpunk 2077, the next game from The Witcher developer CD Projekt Red, is the biggest title the studio has ever made.

    The sci-fi-flavoured RPG was originally announced back in 2012, but the Polish outlet has remained quiet on specificities of the project since.

    Now it has been revealed that the title will be ever grander in scale than the third and final entry in the developer’s sprawling fantasy series, The Witcher 3: Wild Hunt.

    “Cyberpunk is far bigger than anything else that CD Projekt Red has done before,” visual effects artist Jose Teixeira told MCV. “Far, far bigger.

    “We're really stepping into the unknown in terms of complexity and size and problems we encounter.”

    The Witcher 3 became the fastest-selling game in the UK during 2015 upon its release back in May, but was overtaken by the launch of fellow open-world title Batman Arkham Knight one month later.

    Teixeira continued by saying that The Witcher 3’s scope had helped the studio to refine its open-world formula for Cyberpunk 2077.

    "The Witcher helped Cyberpunk quite a bit, because the game got so big and so complex that it really taught us,” he explained. “We really didn't know what was going to happen.

    “If anything, working on The Witcher 3 was a really good and often brutal learning experience. Cyberpunk is going to benefit greatly from it. I can almost guarantee it.

    "I have a lot of things that I want to change and do better the next time around, and I can guarantee that almost everyone in that studio has something that they go 'I did this this time, next time I can do it differently, I can do it better'.”

    Unsurprisingly, Teixeira refused to give any clues regarding a potential release window for the title.

    “The name of the game is Cyberpunk 2077, and we usually say the release date is 2077,” he joked.

    Na ez olyan is lesz akkor witcher után. Bugparádé
  • Ulthane
    #38631
    DaS 2 topik

    Mivel nem volt, csináltam. :)

  • Ulthane
    #38630
    576? Jeeez, ez komoly? Égetnivalóan sok a pénzed? :)
  • Ulthane
    #38629
    Inkább az utóbbi.
  • Ulthane
    #38628
    Jogos.
  • Kandurex
    #38627
  • n000rbi
    #38626
    Most hívtak az 576 HQ-ból, hogy sajnos minden gépnek van hangja és ők azt ajánlják, hogy vegyem meg máshol.
    Ok, order cancelled.
  • Moby
    #38625
    Küld el nekik:
    link

    29. § (1) A fogyasztó nem gyakorolhatja a 20. § szerinti jogát
    .
    .
    .
    i) lezárt csomagolású hang-, illetve képfelvétel, valamint számítógépes szoftver példányának adásvétele tekintetében, ha az átadást követően a fogyasztó a csomagolást felbontotta;

    Na ez meg nem az. A szooftvert ne bontsd fel. Ennyi.
  • AntiHero
    #38624
    Lehet tölteni a Nathan Drake C. aki megvette.
  • n000rbi
    #38623
    Világos, én ezt tudom, csak ők állítanak mást ("Nekünk azt mondták, hogy csak bontatlant vehetünk vissza, ez nem úgy megy, hogy valamit két hétig használsz, aztán visszakéred a pénzt." - azt hittem leszakad a pofám)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.10.06. 15:21:11
  • Moby
    #38622
    Webes váslás esetén él a 14 nap. Ha te elballagsz a boltba, az nem távollévők között jött létre, és nincs a 14 nap. Ha meg az van, ott meg nincs olyan, hogy bontatlan. Pont ez a lényege a távollévők között létrejöttnek(nem tudod kipróbálni a terméket, ergo vaktában vásárolsz, emiatt véd a jogszabály).
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.06. 15:18:58
  • Kandurex
    #38621
    úgy látszik,...egyébként nem érdekes, ...nyugodtan bontsd ki és ha nem jön be, küld vissza nekik, szard le a műhisztit amit nyomnak
  • n000rbi
    #38620
    Hogyne sajnálnám...de melyikre gondolsz, az első vagy a második mgs bundle gépre, amit visszaküldtem?

    Update: lehet a negyediket is visszamondom hamarosan, mert a tetű 576 (közel vannak, ha megint gond lenne a géppel) kijelentette, hogy ők bizony visszaveszik 14 napon belül, de csak akkor, ha nem bontom ki... LOL Hát a kva anyjukat, a törvény rájuk nem vonatkozik???
  • Moby
    #38619
    Én vagyok a főcsalóoutsiderofftopiktrollgeci, mert én ráadásul mégcsak nem is ps4-em tolom


    /sok szerencsét a géphez! Nem sajnálod azt a szépet? :(
  • n000rbi
    #38618
    Na megrendeltem a 4. gépet, prosztó mattfekete UC Collection-bundle :D (még meglátom, lehet az első rész miatt mégiscsak beaktiválom a kódot..HA a gép ezúttal megfelel az elvárásoknak :P)
  • Paranoia
    #38617
    +1
  • sublimaze
    #38616
    Na majd ha lesz kipróbálom. :D
  • LBandi77
    #38615
    Lesz ruha is ha rajtad van ugyanaz a hatása mint a gyűrűnek.
  • AntiHero
    #38614
    Velstadt Möghalt

    + kis DaS 2 stream :)
  • LBandi77
    #38613
    Én sem használom sokkal fontosabb a gyűrű slot másra,de aki gyakran hal annak jól jöhet.
  • n000rbi
    #38612
    Na itt az ideje, hogy átfáradjatok a DaS2 topikba
  • sublimaze
    #38611
    A játék elején ám pazaroltam az effigyt, ameddig nem volt gyűrű, most is csak vagy 15 van.
  • sublimaze
    #38610
    Legutóbbi kopozas óta még ember voltam, amúgy használom a bindinget. 956 a hp-m amúgy, lövésem sincs mennyi kell ahhoz a kuthoz... :D
  • Kandurex
    #38609
    az már csalós gyűrű :) kár, hogy a scholarral nem vágták ki a francba :)
  • LBandi77
    #38608
    Lesz ám ring of life protection gyűrű is ha használjátok és meghaltok a gyűrű eltörik de megmarad a soul és ember maradsz.Azthiszem 4 db. van 1 körben.javítani a kovácsoknál lehet.
  • AntiHero
    #38607
    Tudom, Tinman végigjátszásával párhuzamosan megyek. Megcsinálok egy részt, aztán megnézem ő mit csinált ott (mit hagytam ki pl).
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.06. 14:17:49
  • Kandurex
    #38606
    Nem lövöm le a poént de jól tetted, hogy nem használtad el a human effigy -t!

    Az a gyűrű kurvára messze lesz, majdnem a játék vége (~70%)! Használja a Ring of Binding -t! Az már az elején van.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.06. 14:17:14
  • AntiHero
    #38605
    Majd lesz gyűrü amivel "zombiként" is emberi alakban vagy. Human Effygivel meg spórólj.

    Mondjuk én addig spóroltam, hogy jelengem 71 van. :D
  • Kandurex
    #38604
    Humanity -t minek használtad el? bár tény, hogy nem low levelként kellene ugrálni! A cicás gyűrű kb. 50% lenyel!

    Nincs meg a Ring of Binding? Ha nincs azonnal húzás Heide's Tower of Flame -be!

    Ez ugye arra jó, hogy ha meghalsz akkor nem csökkenti az életed, hanem, mintha emberi alakba lennél (na jó 15% körül azért csökkent)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.06. 14:14:37
  • sublimaze
    #38603
    Köszi! Macskas gyűrű egyébként mennyit s blokkol az esesbol? Mert én kipróbáltam a kútnál, első fára ugrasnal simán meghaltam (ilyen faszságra lett most oda a humanitym)... :D
  • AntiHero
    #38602
    Idézve egyik fórumozótól.:

    "Az alap tulajdonságok:

    Vigor - életerő
    Endurance - ez a legfontosabb!!! ez határozza meg a staminádat és mivel mindent staminából csinálsz ebből sok KELL
    Vitality - fontos, a terhelhetőségedet határozza meg, nagyon nem mind1, hogy lassú vagy vagy gyors
    Attunement - a varázslat slotok számát növeli + gyorsítja a varázslást
    Strength - erő, sok fegyvernél igen magas követelmény
    Dexterity - ügyesség, szintén magas követelmény szokott lenni a gyorsabb fegyvereknél
    Adaptability - fontos lehet, legfontosabb előnye, hogy megnöveli a gurulásnál a sebezhetetlenség idejét - amikor gurulsz nem kapsz be találatot
    Intelligence - varázslatoknál követelmény és sötét varázslatoknál
    Faith - csodáknál követelmény és sötét varázslatoknál

    Ami nagyon fontos az elején: ENDURANCE, vigor, vitality és VAGY strenght, VAGY dexterity VAGY intelligence és/vagy faith mondjuk kezdetnek, tőled függ, hogy mit szeretnél kihozni a kariból.

    FEGYVEREK: különböző skálázódás van: strenght,dexterity,intelligence és faithre

    E,D,C,B,A,S tehát az S a legjobb, azaz ha egy dexre S-el skálázódó fegyvert forgatsz akkor annál nagyobb + sebzést kap minél magasabb a dex értéked és így tovább a többi statnál is.

    Egyébként a menükben mindent el is tudsz olvasni, jobb gomb és helpre menj :)"
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.06. 14:09:29
  • Kandurex
    #38601
    először te válaszolj, milyen stílust preferálsz? mágusost vagy ütök-vágok-amputálok?
  • Ulthane
    #38600
    Egy kis tipp totál kezdőknek jólesne. :) Melyik osztályt válasszam a 8 közül?

    Itt is vitality-re, endurance-re és strengthre érdemes gyúrni csak, mint BB-ben? Endurance is God (Moby szerint). Néhány egyéb, általános tipp? Hol érdemes kezdeni, mit érdemes otthagyni, mit felszedni, ilyesmi, csak nagy vonalakban?
  • Kandurex
    #38599
    legtutibb felhasználás, ha szint lépéskor csak egy kicsi hiányzik (értsd pár ezer) és akkor elpukkasztod, nyilván pár ezernél nem a soul of hero -t pattintjuk mert az 10k -ad, de később az is kell

    (bossok lelkét eszedbe ne jusson pattintgatni, mert kellhet, sőt szerintem akár még game breaker is lehet)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.06. 13:47:59
  • R0GUE
    #38598
    Kimaradt hogy "szar". Amúgy jó lesz.
  • sublimaze
    #38597
    A konzerv lelkek (pl soul of an undead meg ilyenek) jók lesznek valamire később, vagy nyugodtan elhasználhatom őket? Néha unok farmolni.