121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #38756
    Próbáljátok meg nem fullba nyomni a kretént, és tegyetek fel fülest. Lehet hallani mi a gond. Norbi így tudta felvenni. Nem az volt a lényeg, hogy mennyire hallatszik. Mindenkinek volt X360-a, nekem konkrétan az összes sku-ból, számszerint 9 db. Volt dreamcastem, és volt N64-em, meg PS1-em, meg amiga CD32-m, meg atari tévéfocim(pong), meg minden fiszfaszom, csak azt nem tudom mi a jóisten köze van mindennek ahhoz, hogy ma Norbi gépében a ventilátor egy darab szar?
    Vagy esetleg megint megy a foshardver-defense by fanboys? Nem kell. Dark kitesz 3-at. Majd ő megmondja, hogy soselétezett ettől jobb hardver, és screenshotokkal bizonyítja. Pontosan 79 db-al. Mindegyik külön posztban, ahogy azt kell.
  • darkSectorxxx #38755
    :P

  • darkSectorxxx #38754
    Gratula :P
  • TDC Geronimo
    #38753
    Nekem már most feláll, ha arra gondolok, hogy a következő mass effect ezen az enginen lesz és valószínű 30 fps targettel :D
  • Kandurex
    #38752
    Szép.
  • Totya42
    #38751
    Semmit sem hallok. Pedig feltekertem mindent az egekbe. Nem vágom mi ezzel a baj. Ha boltos lennék, akkor én is agyfaszt kapnék az ilyen vásárlóktól :) Nem csodálom, hogy itt valakinek mondta az 576-os csóka, hogy na menjen szépen oszt vegye meg máshol. Moby is ezen van ki akkor?! Te jó ég. Gyerekek, volt nektek első szériás x360-atok, aminél a ventillátor fordulatszámát visszatettétek a gyári értékre, hogy ne égjen le az egész gép 6 hónap alatt?! Na az hangos volt. Ez meg semmi konkrétan. Van egy minimális hangja, mert be van kapcsolva oszt annyi. Gondolom Dreamcastetek sem volt. Annak a GD-rom olvasója volt KV gép dara hangú. De az N64 se volt semmi, mikor úgy melegedett néha, hogy rendesen figyelni kellett rá, hogy nehogy beleolvadjon a kazetta :) Dejó, hogy nem vagyok boltos :) Biztos mondanám, azért a harmadiknál már mikor visszahozzák, hogy na akkor húzd a faszodra rá az egészet, s szórakozzál mással :D
  • Kongy
    #38750
    Szerintem az én Battlefront-os pályafutásom holnap kezdődik, és végződik is egyben, kb mint az Evolve alpha-nál :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.07. 18:13:21
  • Moby
    #38749
    Egy fos, de vmi őrület, ami ebből a frostbiteból kihoznak.
  • TDC Geronimo
    #38748
    Kár, hogy 1 bites atomcasual a cucc. Holnap próba, de minden videóbol ez jön le. Grafika, hangok viszont félelmetes. DICEt ismerve mondjuk ez nem csoda. FPS is jobb , mint BF4nél, mondjuk itt nincs is rombolhatóság meg 64 játékos
  • SlickAdam
    #38747
    DEJÓJÁTÉK!
  • Moby
    #38746
    ÁZTÁJÓKURVAÉLET
  • TDC Geronimo
    #38745
    DICE nem tud SPt csinálni. Maradjanak csak multinál
  • Paranoia
    #38744
    dice most csinálhatott volna egy odabaszós SP részt. még elbaszni nehéz lett volna,de hát...
  • TDC Geronimo
    #38743


  • Paranoia
    #38742
  • AntiHero
    #38741
    Na Uncharted első része befejezve. Jó volt ez még most is. Jöhet a 2. rész.




  • Kandurex
    #38740
    [ásít]

    ez a játék zokog a "csak single" jelzőért
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.07. 13:50:07
  • TDC Geronimo
    #38739
    1st person gameplay jó, de a hero gameplaynél feljött egy kis hányás.
  • TDC Geronimo
    #38738
    Legalább kurva szép meg állítólag elég stabil 60

  • SlickAdam
    #38737
    akkor nekem miert van ez a ket nap dolog a fejemben meg regröl? elektromos cuccokat 2 napon belül visszaadni.
    errefele 2 het, torvenybe iktatva. sokan ezt feltoljak maguktol 30 napra. pl Media Markt. vajon a magyar Media Markt hogy kezeli az ilyesmit?
  • n000rbi
    #38736
    Pedig simán be fognak inteni, érzem :D Ha meg csere, akkor elvileg ugyanilyenre lehet... aha, mert a negyedik majd jó lesz?
  • SlickAdam
    #38735
    en bar fritzben vagyok, de nem tudom elkepzelni, hogy ne lenne egy minimum 2 napos visszavetel. vicces is lenne 2015-ben, hogy megveszel valamit, oszt baszhatod...
  • n000rbi
    #38734
    Ment egy pm.
  • n000rbi
    #38733
    Nagyon jól hangzik

    Egyébként nem értem ezen mit nem tudnak javítani... kukába a szar ventivel, mehet be egy új helyére. A Hireltechnél volt?
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.10.07. 11:50:13
  • arty
    #38732
    én mindig is az voltam, ha a nekem kedves dolgok a nekem nem jó irányba mentek :P

    (de azé majd vetek pár pillantást az fc ősemberre is, mert háthamégis!)
  • Akra
    #38731
    Az első MGSV Limited gépemmel nekem pont ugyan ez volt a baj, csak lényegesebben hangosabb volt. 7. napon jelentkezett a probléma és sony szerviz lett belőle. Javítani nem tudták így cseregarancia papírt kaptam. 28 nappal később lett meg a második PS4-em. Ez is MGSV Limited,mert a papír erre szólt.
  • Tatyla
    #38730
    Valaki fizet neki ezért mert ez így ingyen beteges :D
  • Moby
    #38729
    Ne bosszantsatok ezzel örökké :D Budapest akkokra gigapolisz, hogy 3 hétig mennek a gyorsvonatok az egyik végéből a másikba :D
  • Paranoia
    #38728
    ez esik útba
  • Moby
    #38727
    Száz másik helyen van készleten.
  • Paranoia
    #38726

    ez a gameshop mindig csalódást okozz
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Értesítünk, hogy az általad rendelt Uncharted The Nathan Drake Collection Special Edition játékszoftvert rendszerhiba miatt a korábban közölt október 7. (szerda) helyett, csak október 9-re, péntekre fogjuk tudni kiszállítani illetve személyes átvétel választása esetén aznap tudjuk átadni.
  • n000rbi
    #38725
    Pontosan ezt fogja mondani a bolti eladó is :D
  • Moby
    #38724
    Füles.
  • Kandurex
    #38723
    lehet én vagyok süket, vagy csak szar a hangszóróm, de én lófaszt nem hallok :(
  • Moby
    #38722
    Csere az él. Elállás nem.


    /de ezek csak a szábolyozás kötelezettségei. Ettől még a bolt azt csinál amit akar. Ha ő enged téged elálni, akkor erre is van "joga".
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.07. 09:27:57
  • n000rbi
    #38721
    Elküldhetnek a picsába, vagy létezik még ilyen 72 órán belüli csere vagy elállás vagy akármi?
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.10.07. 09:17:14
  • Moby
    #38720
    Fincsike!
    Magas minőségű hardver!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.07. 09:11:01
  • n000rbi
    #38719
    Különösen 1:00-nál jó, ahogy lelassul rest mode előtt...


    Itt a bibi az, hogy ugye most személyesen vettem... ilyenkor mi van? A srác annyit mondott, ha gond van 72 órán belül hozzájuk vigyem a boltba, azt meghaladóan a helyi sony szervízhez.
  • Moby
    #38718
    Te ilyen honi angry arty lettél? :D
  • arty
    #38717
    játék az is, de uncsibb :)

    (de nyilván velem van a gond, aki képtelen elvonatkoztatni 4 fárcrájtól, dögöljön meg az ubifos az ip recyclingér')