121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #38796
    Uncharted Nagyon Headshot gameplay :D
  • Soldiers
    #38795
    valahol már tölthető
  • darkSectorxxx #38794
    Nem jelenik meg semmi a kommentben... :)
  • R0GUE
    #38793
    Ha a komolyabb pc a tanyasi hkc tápot jelenti valamelyik highend porszívòhangú gyárihűtős radeonnal és egy agyon OC-zett gyári hűtős processzorral bepaszírozva egy miditoronyba na akkor még igaz is lehet ez az ordas baromság amit leírtál, csak sajnos a komolyabb pc nem így néz ki.:)
  • no1penge1974
    #38792
    Köszi!
  • TDC Geronimo
    #38791
    Holnap. Lehet már éjfél után fent lesz storeba, de lehet csak valamikor a nap folyamán.
  • TDC Geronimo
    #38790
    Mondjuk idlebe tényleg lófasz hangja sincs PSnek, amint elhalkul a bluray drive.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.07. 19:35:18
  • Totti5
    #38789
    Semmiről sokat lehet beszélni, de 2szer is nevemen szólítottál, amit nem kelett volna. Szóval hol írtam neked akármit is? melyik hszembe szerepel a neved, akár benne akár a válasz gombnál?!

    Miért kell ez a stílus?!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.07. 19:34:51
  • no1penge1974
    #38788
    Sziasztok! A Star Wars Battlefront bétát nem találom sehol a ps menujében. Mikor indul? Nem ma?
  • Totya42
    #38787
    Hát persze hogy nem :D
  • Moby
    #38786
    Ez mai egy ilyen nap. Userek ugrálnak elő a bokrokból felszopni a gépeiket :D
  • Totya42
    #38785
    Semmi hangja a ps4-nek idle-ben. Ezekre a vadmarhaságokra meg már én sem tudok mit írni.
  • Totti5
    #38784
    Fogalmam sincs miről beszélsz. Szót nem szóltam hozzád.
  • Totya42
    #38783
    Pedig egyből megjelentél varázsütésre, amint fel lehetett szopni egy kicsit az XO-t :D Pont olyan durcás gyerek most Moby, mint szoktál Te is lenni :D
  • TDC Geronimo
    #38782
    Destiny kiegbe sokkal jobb a story rész, bár nem volt nehéz a katasztrofális alapot felülmúlni. Amúgy a story küldetések pár óra a több 100 órából, amit belepakolhatsz. Teljesen jellegtelen az a része
  • TDC Geronimo
    #38781
    Along with a select few, we've managed to acquire early access to the Star Wars: Battlefront PS4 beta ahead of its official release on October 8th. With several gameplay sessions captured, we're now able to compare the console version's performance and visual make-up against the PC build we played a couple of weeks back in Stockholm. To cut to the chase, the PS4 game runs at a 1600x900 native resolution, falling into line with DICE's previous work on the console. It means there is an upscale on the image, but for the most part its post-process anti-aliasing does a decent enough job in keeping the image clean.

    As for performance, the game targets 60fps and hits this number for the most part. Running across the tundra of the Assault Walker stage, it feels buttery smooth at this refresh, with no noticeable drops. However, the PS4 beta starts to struggle once we get into the final third of this match-up, with the encroaching AT-AT vehicles forcing rebels into an interior base. Alpha effects-work cranks up a gear as the two sides clash around this spot, and we get repeated 50fps drops as grenades or missile strikes crash down too.

    On a positive note, this interior area also struggled in Star Wars Battlefront's pre-alpha build, as shown at E3 earlier this year. The good news is that where we once saw regular drops to 40fps and below, the worst we see in this latest beta build is a more solid 50fps. Even in controlling giant AT-AT vehicles with the full chaos of the map in view, gameplay sticks between 50-60fps in this latest beta build.

  • Moby
    #38780
    A másik játék, ami miatt sírva temetem az arcom a párnámba néha az a destiny. Hogy az nem kapott egy fasza kampányt. Borzalom. Kénköves pokol Olyan jó a világa, az atmoszférája, a gunplay, minden, hogy az őrület és
    NINCS
    BENNE
    JÁTÉK
    :((( Mármint szingli.
  • Moby
    #38779
    Lehet egyszer már rá kéne néznem megint.Mondjuk már olyan szinten vagyok rácsavarodva a Halo5-re, hogy az biztos nem most lesz. Be vagyok zsongva már totálban.
  • Moby
    #38778
    Ekkora ordító vadbaromságra tényleg nem tudok mit írni, Ha tudnék, azt sem ebben a topikban tenném meg. De erre tényleg sehol nem tudnék semmit írni. A pécém halkabb, mint a one-om, A kettő együtt nem éri el a ps4 hangját idle állapotában. Ilyeneket olyanok írnak, akik totál outsiderek az egész témakörben. Teljes terjedelmében, és minden aspektusában.
  • TDC Geronimo
    #38777
    Mit nem értesz? :D
  • Totti5
    #38776
    Búsztolták peccsekkel.
  • Totti5
    #38775
    Nem ez semmilyen nem volt és ne keverj bele...
  • darkSectorxxx #38774
    ???
  • Totya42
    #38773
    Ez most olyan Tottis volt Moby. Ő mindig a személyeskedő kártyával jön. Te látom inkább csak rátérdelsz a billentyűre :D :D :D
    Persze egyszerűbb így, mint tovább védeni a baromságot.
  • TDC Geronimo
    #38772


  • Moby
    #38771
    Hááát...a Halo4 remaster egy csapkodófrémes szar munka volt. Nemtudom azóta csináltak-e vele valamit, de kevéssé lehet együtt emlegetni ezekkel. Nem volt az sem egy szép munka, ahogy ez sem, csak más okokból. Persze nagy kérdés kell-e egyáltalán ennyi melót beleölni ezekbe a remasteredekbe. Üzletileg mindenestre jó döntésnek bizonyul a BC helyett újra megvetetni az emberekkel ugyanazt némi melóért cserébe.
  • darkSectorxxx #38770
    Max ha egy öreg HDD csörög benne. :D
  • Moby
    #38769
    >mert egy komolyabb pc-s gamer hardvernek kicsit komolyabb hangja van.

    :DAASSSAAAAFASSASDDADDD
    Az.
  • Totya42
    #38768
    Ezt jó tisztázni. Most már könnyebb lesz helyén kezelnem a véleményeket. Eddig relevánsnak hittem a véleményed ilyen dolgokban. De úgy néz ki annyira másképp látjuk, hogy ebben a témában, akkor ez így ignore innentől.
    Mondjuk ha ez így hangos és fos, akkor még furább mikor körbe oboázzátok egymást, hogy így fasza a pc gameing, meg úgy fasza, mert egy komolyabb pc-s gamer hardvernek kicsit komolyabb hangja van. De az biztos rendben van és nem fos az első molekulától az utolsóig :)
  • Moby
    #38767
    Nemtudom, neki gondolom az(ahogy alant leírtam), hogy előzője nem volt ilyen :) (mellesleg az én hatomból egyiksem volt ENNYIRE retek).
  • Kongy
    #38766
    Már nem azért, de az én PS4-em is ilyen hangot ad, nem értem ebben mi az új :D Amíg bekapcsol, működik, addig leszarom a hangját, a tévé úgyis elnyomja, ha felhangosítom, akárhogy is süvít. Amúgy meg ha nem bírja valaki elviselni ott az Xbox One. A legnagyobb akció közepén is totál halk. Oké, 2x akkora, mint a PS4, oké, van külső tápegysége is... de valamit valamiért gyerekek...
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.07. 18:47:17
  • Moby
    #38765
    Ez csak azt mutatja, hogy nem a ps4 az egyetlen foshardver a háztartásodban! :D

    /stílszerűen amúgy GWSH-n hallgattam meg én is, és csumára kellett felbasznom, hogy halljam, de ott azért már hallható a lényeg. Tippre Norbi nem hangmérnökként keresi a betevőt :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.07. 18:46:55
  • Moby
    #38764
    >Ez lenne akkor a foshardver?

    Ez. Az első molekulától az utolsóig.
  • Totya42
    #38763
    Csak a Te kedvedért fejhallgatóval is feltekerve meghallgattam. És semmi. Nincs ennek a gépnek a világon semmi baja. Hiába nyomjátok fullba a kretént 24/7-ben, hogy így hangos meg úgy hangos a ps4. Akinek ez hangos, s zavarja az menjen kezeltesse magát dilidokival :D Ez lenne akkor a foshardver? :O :S Rinya pinák vagytok az a helyzet. A fürdős kurvák nem rínak ennyit hülyeségek végett. Szegény boltost sajnálom csak, hogy nem küldheti el a faszba :)
  • Totti5
    #38762
    S eközben az Xboxra vágyók folyamatosan rínak a slimért... nem hogy örülnének hogy van egy halk és kb gondmentes gép. Nekik is kell a 1 centire bezsúfolt kicsi, olcsó izé :((( minek?!!!!!!!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.07. 18:31:53
  • Kandurex
    #38761
    Hangos a gép meg hát az enyim is üvölt, de az a videó genyóra süket!
  • Moby
    #38760
    De mivel úgylátom többeknek túlfutott a képességein Norbi problémája, jobb ha tisztázzuk: nem akart volna ő mást, mint a soron következő ps4-e - ha már az új verza - legalább ne legyen szarabb mint a régi. Nem valami légbőlkapott őrületet szeretne érvényesíteni, amit amúgy a szotyi jól láthatóan képtelen teljesíteni ebben a názatechnológiás gépben: jelesül a csendes kialakítást. Nem. Csak azt, amilyen a régi volt. Na ez az, ami nem megy. Nem lehetett egyszerre szép(MGSV limited), és "halk", mint a régi.
  • Totti5
    #38759
    Mindenhol látszik, hisz prevgen. Látszott a Halo 4nél is, pedig a prevgen egyik legszebb címe volt. Nincs ezzel semmi gond, ezek ilyenek előző genes teknó és megoldások.
  • darkSectorxxx #38758
    Nekem vannak haverok-ismerősök minden platformon, nem 1-re fókuszálok csak, mivel nincsen gyüjtőhely, más megoldást nem találtam.
    Spoiler mögé tettem mindent, minnél kevésbé legyen teher másoknak, a hsz-ok száma a képmenyniség miatt volt szükséges. :)

    Rohanj a boltba....

    //nem momdtam soha senkinek egy szóval sem hogy vegyék meg. Nem az a cél.
    Inkább ezt olvassák nézzék mint a vitánkat. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.07. 18:25:34
  • darkSectorxxx #38757
    Bárcsak fizetnének....

    //amúgy viccet félretéve azért korrekt voltam hogy betettem spoiler mögé nem?
    Hogy a sok képet ne kelljen annak forgatni akit nem érdekel. :) 2-őt nem tettem spoiler mögé az remélem HG szemmel nem vétek...
    Gondolom inkább ez mint a folytonos vita party. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.07. 18:24:56