121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #38836
    Ezt már kitárgyaltuk arty, fülessel lehet hallani, élőben meg nem ilyen lófasz volt. (a boltban kérdés nélkül cserélték) Hagyjuk is a témát mert kezd elPHsodni ez a topik, olyan mértékű a fanbojizmus.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.10.08. 09:41:46
  • Tommy H
    #38835
    Battlefield Bundle 6700ft-ért ad 2 teljes értékü játékot?BF4 és Hardline-t?
  • arty
    #38834
    nem nézünk hülyének, de a videon semmit nem lehetett hallani :)
  • darkSectorxxx #38833
    "Váratlanul megjelent a Destiny a PS4-eden? Így tűntetheted el

    Egyre több PlayStation 4 felhasználónál jelent meg a Destiny a menüben, holott meg sem vásárolták a játékot. Nem bakiról van szó, hanem a Sony új fogásáról.
    A Destiny hiába multiplatform cím, a Sony szinte már sajátjaként kezeli. Az exkluzív tartalmakon túl állandóan megjelenik a PlayStation 4 promóciós anyagain, videóiban, sőt, a konzol dobozán is.
    Több felhasználó jelezte, hogy a Destiny: The Taken King csak úgy, minden jel nélkül megjelent PlayStation 4-eik menüjében, pedig sem az alapjátékot, sem a kiegészítőt nem vették meg soha. Ha kiválasztjuk, a játék indítása helyett a termékoldalon találjuk magunkat, ahol letölthetjük a demót, vagy a kár meg is vásárolhatjuk magát a játékot. Kis utánajárás után kiderült, hogy ez a Sony legújabb húzása: úgy próbál bizonyos játékokat népszerűsíteni, hogy azt a felhasználók konzolján jeleníti meg, de csak azokén, akiket korábbi aktivitásuk alapján érdekelhet az adott játék. A funkció kikapcsolható, a PS4 beállításaiban az Automatic Downloads menüben a Featured Content mellől kell kivenni a pipát."

    Ja így is lehet.
  • darkSectorxxx #38832
    Azt mondtad edig hogy semmi eltérés, amúgy nem csak a karaktert cserélték le, de pont ezt mondom, a növényzet sürübb, a falakon pl a nagy kövek helyett sok helyen kisebb részletesebb kövek vannak, vannak tükröződések. Stb....
    SDe mondogasd még életed végéig nyigodtan hogy semmi eltérés.

    U2-ben is ezek vannak kb, de nem gond pont te mondod ezeket aki máskor ha érdeke úgy diktálja a valóban semmi eltérést meg észreveszi .....csak ugye most nem ez az érdeked. :)
  • Kandurex
    #38831
    hát mutassál képet, de ugyanarról a beállításról ne a netről vadásszál...
  • vixo
    #38830
    Mikor lesz már psn-en a Battlefront? Nem úgy volt,hogy már szerdán hajnali 3kor lehetett volna előtölteni? Ehhez képest ma fél hétkor néztem és még mindig semmi, pedig pont úgy számoltam vele,hogy reggel rest modeban majd szépen lehúzza nekem és munkából hazaérve már tolható is... :( Azt jól tudom am,h bétákhoz nem kell PS Plus előfizetés, anélkül is lehet majd vele játszani? Csak online kell lenni,ugye? És couch splitscreen lesz a bétában jól tudom?
  • SlickAdam
    #38829
    vegulis ja, csak ennyi kell. megallsz egy nyugis helyen -> ingame kep mentes. aztan fotomod aktivalas -> ugyanott ugyanugy kepet ment.
    (en demot mar letöröltem)
  • Moby
    #38828
    Majd ha lesz időm mutatok képeket. Pont annyival szebb, amennyivel szebb lehetne 30-on.
  • SlickAdam
    #38827
    akko' se szebb 30 frem mellett. nem lesz rajta hirtelen 8xAA meg ilyesmi. ez nem GT meg Forza fotomod, hogy "export", azt' varsz 1 percet a kepre.:) eleve rendszer sharing-el mentesz.
  • Moby
    #38826
    >nem tudom miert zuhan be
    Peeeerszehogynem....enerhiatakarékosságból :DD
  • SlickAdam
    #38825
    nem tudom miert zuhan be, de en amikor probaltam, ugyanazt lattam, mint jatek kozben.

    akkor fotomodban az amugy kb 30-al futo Infamous-nak is be kene zuhannia mondjuk 10-15-re, nem? nem tesz ilyet.:)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.08. 07:12:11
  • Moby
    #38824
    Jaja, wysiwyg, csak épp a játékot nem így rendereli. Vagy gondolod photomódban hirtelen varázsütésre zuhan be a frém?:D
  • SlickAdam
    #38823
    kamurender? megallitod a jatekot, forgatod a kamerat, katt. abban mi a kamurender? WYSIWYG.
  • Tommy H
    #38822
    Egyből toltam 10-1es meccset Top Player WTF!?
    Igaz sima csoport mérkőzés de akkor is na

    Lehet újrakezdem ML-t TP-n

    Igaz,olyan felállást találtam csapatomnak,hogy kivégez mindenkit.Legalábbis Professional.Lássuk TP-t
  • Tommy H
    #38821
    S.Adam te így -1 speed-el milyen fokozaton játszod PES-t?Én ML-t viszem de sok góllal nyerek.
    Most kipróbálom Top Plyaer-t
  • TDC Geronimo
    #38820
  • n000rbi
    #38819
    A launch gépem nekem is ilyen volt idleben, de immáron a negyedik mgs gép van nálam, ami nem darál, mint a hármas számú, de szép magas hangon tud fütyülni, ha úgy van kedve. (lehet marad, mert már kurvára elegem van a szaladgálásból és idegből)
    A kedves semmiből előbukkanó read-only okoskodóknak meg annyit, hogy szerintem inkább a sony húzza a faszára az új szériát és ne engem tessenek már lehülyézni, mert vannak alapvető elvárásaim.
  • TDC Geronimo
    #38818
    Azt hittem éjféltől fent lesz beta, de nem :(
  • Moby
    #38817
    A 2-ben nincs eltérés, merthogy az eredő posztot antinak írtam, nem neked. Az egyben van, drake a különbség. Más nem. Próbáld értelmezni a leírtakat.
    Egyébként nincs ellenemre a screenshot, még mindig jó ránézni, hol tartott az iparág 8 éve.
  • darkSectorxxx #38816
    Ha cseréltek modelt, akkor miért nincs eltérés? :D
  • Moby
    #38815
    Úgy 15x lett leírva, hogy az 1-ben cserélték drakemodelkt, de rácsodálkozhatunk újra. A kisfelbontású képeken meg max a fotómódos kamurenderen fogsz különbséget látni, a játékban nem, merhogy nincs.
  • darkSectorxxx #38814
    Ennek nem látom értelmét ezzel foglalkozni....egy kibaszott capcom....nem értem mi van velük....lehet elszabadult a T virus a Capcom-nál. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.08. 00:23:39
  • TDC Geronimo
    #38813
    fekvehányok
  • darkSectorxxx #38812
    Szent isten....

  • darkSectorxxx #38811
    De megmondaná, pont itt a lényeg nem a felbontás a lényeg.
    Tudom erőszakos a modorod, és önfejű vagy de egy 200x200-as képen is látszanak az eltérések. :D

    //// mármint bocs a 2-3 epizódban lehet nem drasztikusak a változások, ez lehet biztos, mert azok is magasra tették régen a lécet, de az első részről dől az hogy fel van húzva egy szintre a többivel, sőtt a karakter sokszor kibaszott jól néz ki.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.08. 00:09:42
  • darkSectorxxx #38810
    Meg mernék esküszni rá hogy mind3 részt egy szintre húzták fel.....ha mást nem is a karaktert.

    Régen nagy lépés volt pl karakter kinézetben au 1-2 közt, a 3 picit dobott csak rá.
    Itt meg egyik szebb mint a másik.

    UC1 ahol kb most vagyok.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.08. 00:05:35
  • Moby
    #38809
    Namost ezek a képek készülehettek volna akár ps3-on is, ember nem mondaná meg a különdbséget ezen a felbontáson, ahogy a fórumban megjelenik :DDD
  • Moby
    #38808
    Amiről te beszélsz, az a standby mode. Az az, amikor restbe teszed, és nem tölt, és nem csinál semmit, kikapcsolja a ventit, és elmegy a gecibe aludni. Az idle az, amikor monjuk dashboardon vagy, vagy restben, de töltesz, és megy a venti.
  • AntiHero
    #38807
    A 2. rész is elég szép lett. :)






  • Ulthane
    #38806
    Moby, idle modban a PS4 teljesen hangtalan. Nema. Siri csend. Kuka. Nulla. Itt alszom mellette ket meterre. S igen, meg csak horkolni sem horkol.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.07. 21:20:51
  • SlickAdam
    #38805
    a ket focis jatek is nagyon fasza (bar en nyilvanvaloan a PES-t preferalom), de ez az NBA 2K16... ez egy mas liga. mintha egy generacioval elörebb lenne. nyilvan latszik a visszajatszasokban, hogy jatek folyik a kepernyön, de olyan jeleneteket, bevagasokat kepes produkalni eleg sokszor, hogy nem hiszem el. mar-mar fotorealisztik. a normal gameplay-t a klasszik kamerabeallitassal sztem egy becsipett emberke siman benyalna.:D es ez csak a kulso. kommentator mesel a jatekosok eleteröl, pontkulonbsegröl, hanyszor fordult a helyzet, ... felidöben külön elemzes, tancoslanyok, edzöi interjuk, ... örület.
    es baromi nehez! de tenyleg. ez szimulator. beginneren tolom egyelöre, igy sikerult megnyernem az elsö meccset, de itt rengeteget kell tanulni.
    + TARTALOM, igy nagy betükkel.
    a ket focis jatek alap es halado iranyitasat megtanulja az ember nehany meccs alatt. na itt nem. max a labdapattogtatasi lehetösegeket.:)

    amugy en se vagyok nagy sportjatekos (hallottatok tölem valaha ilyen jatekokrol? :)). foci demo elkapott. jatek fasza. aztan raneztem kosarra (mert amugy azt szeretem) es ma behuztam azt is. vegem.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.07. 21:15:38
  • arty
    #38804
    +1000

    pláne mióta a oneos triált megnéztem ... szétcsapta a ps3as emlékét is :) de másodszor talán ha 15 percig bírtam ... (anno ps3on pár óra belement a demóba, csak ott se volt kivel)
  • darkSectorxxx #38803
    SDogival akár játszanánk is sportot de egymás ellen a gép ellen nekem sem köne....de még 1 kontrolller 20k-ért?
  • Moby
    #38802
    Képtelen vagyok sprotprogramokkal játszani, de őrület, ahogy ezek kinéznek. Mondjuk gondolom abból a néhány ezer tonna százdollásrosból, ami ma forog a sportfogadásban, néhány kiló a videójátékoknak is jut promóciós céllal :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.07. 20:20:28
  • Moby
    #38801
    Lehet, de engem zavar pl. amíg el nem alszok. Bár ez az mgsv imited(amiből ezek szerint egy ritka jó darabot fogtam ki) ez már tényleg ~halk. Bár a one-hoz, pláne a pécéhez képest még így is hangosabb, de ez már a teljesen elfogadható szint. Csak ezek szerint ez is kb annyira ritka, mint az előző szériából a halk darabok.
  • TDC Geronimo
    #38800
    Itt van szobában ahol alszom és szoktam tölteni éjszaka. Síri csendben van hangja, de egyáltalán nem olyan, hogy ne lehessen mellette aludni.
  • Moby
    #38799
    Tedd be a hálóba, és próbálj meg aludni mellette úgy, hogy közben tölt le :)
  • SlickAdam
    #38798


  • R0GUE
    #38797
    Apropò halkság. Egy jobb hűtésű gtx 970 a gépben közelről mérve (a vga a leghangosabb komponens) alapon 30db körül van, játék alatt 42db. A ps4-et is mérték. Alapon 40db.... Játék alatt 51-53db....
    Neeem hangos nem, sőt a komolyabb pc hw hangosabb....:D