121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #38876
    Részemről nincs feszkó. :)
  • TDC Geronimo
    #38875
    Ez is. Azt hiszem letolok 1-2 kört azt megvárom PSre
  • Moby
    #38874
    Az valami OKÁDÉK one-on :D
  • Kongy
    #38873
    Mint a BF4.
  • TDC Geronimo
    #38872
    azta zsizsegős kurvaélet. Boxon a képminőség okádnivaló :y
  • SlickAdam
    #38871
  • n000rbi
    #38870
    Szerintem Dark tisztában van vele, hogy mennyire volt ez komoly ;) (remélem:D)
    Nagy itt a feszkó mostanában srácok, vagy csak én érzem ezt?
  • darkSectorxxx #38869
    Ha ha ha. Vicces. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.08. 13:54:59
  • Moby
    #38868
    Jó szar az az első kép :( Kár, hogy a tesszeláció, és a texturázottság ellenére sem éri el az uncharted szikláit :((
    Remélem majd ebből is csinálnak egy remasztert...mondjuk 1080p-re :DDD


    /én a bluepointra bíznám. Nekik megy

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.08. 13:53:48
  • darkSectorxxx #38867
    10 hónap az 10x 14k, az egy QB ára. :D
  • Moby
    #38866
    A minőségi verzát majd megnézem pécén...
  • darkSectorxxx #38865
    Azért a 900p nem annyira vészes....ennél az engine-nél amúgyis sok a PP vagy MB......ilyen mikor forgolódsz BF-ekben is elmosoddik kicsit a textúrák éle, nem hiszem hogy ha nem kell egyhelyben állni benne annyira szar lesz.
    Tesztekben még kiemelték hogy az amúgy nem csodákat felvonultató sziklákat meg egyebeket inkább a játéktér bevilágítása teszi faszává, amúgy nem feltétlen annyira csak a textúrázottság meg tesszaláció érdeme.....
    Majd kiderül.

    Viszontr azt mondták fps gondok nem nagyon lesznek.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.08. 13:47:02
  • Ulthane
    #38864


    (bunkó)
  • TDC Geronimo
    #38863




  • TDC Geronimo
    #38862
    720as zsizsegő tenger ott :(

    Bár azt mondják jobb az AA megoldás, mint BFeknél, de 720nál szerintem oly mindegy. PSen viszont dicsérik az IQt 900p ellenére is.
  • Moby
    #38861
    Arra, hogy kiderüljön mekkora szar, jó lesz az is :D (én is arra szedem):
  • darkSectorxxx #38860
    Hát nem, az +1 Quantum Break.

    Geronimo:
    Csökkent, csak nem eleget. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.08. 13:35:50
  • SlickAdam
    #38859
    ja, uccso nehany honapban meg szepen visszakuszott (legalabbis itt nalunk).
  • TDC Geronimo
    #38858
    89%on áll beta, sajna csak boxra tudom egyelőre szedni azt is ausztrál storeból. Nem tudom miért kell este felrakni EUba
  • TDC Geronimo
    #38857
    Annak már csökkent ezer éve
  • n000rbi
    #38856
    Nem mindegy, hogy egy részlettel több, vagy kevesebb?
  • darkSectorxxx #38855
    Ps4....ps4.....

    Az x1 ára csökkenjen már végre....:D Nekem az kell jövőre.
  • TDC Geronimo
    #38854
    Na hivatalosan is csökken 50 dollárral a PS ára. Ünnepi szezonban itt mészárlás lesz.
  • darkSectorxxx #38853
    "Resident Evil 7 - a Capcom a türelmünket kéri

    Akit az Umbrella Corps kiábrándított, az ne temesse még a franchise-t, ugyanis a Capcom látszólag nem mondott le a Resident Evil 7-ről. A Devil May Cry sorozat viszont nem ilyen szerencsés.
    A 2013-as E3 óta minden évben azt várjuk, hogy a Capcom bejelenti a Resident Evil 7-et, viszont megerősítést nem kaptunk azóta sem, helyette a Resident Evil Origins Collection és a Resident Evil: Umbrella Corps címek kerültek előtérbe.
    A széria producere, Masachika Kawata a Dengeki PlayStation magazin 600. számában azt nyilatkozta a Resident Evil 6 folytatásával kapcsolatban, hogy jelenleg nincs semmilyen konkrétum, amiről beszélhetne, viszont szeretné a rajongók türelmét kéri. Elárulta továbbá, hogy mivel már elég sok mellékágat jelentettek be, így megérti a játékosok érdeklődését és azzal is tisztában van, hogy olyan címeket kell készíteniük, amelyek visszahozzák a horrort a szériába. Mindez valószínűleg azt jelenti, hogy a Resident Evil 7 már formálódik a háttérben, de még korai lenne beszélniük róla.
    Ugyanebben a számban a Capcom producere, Hiroyuki Kobayashi arról beszélt, hogy egyelőre sem a Devil May Cry, sem a Dragon's Dogma esetében nem terveznek új játékot kiadni"

    Gyüjtik még a pízt a hulladék spinoff-okkal.
  • darkSectorxxx #38852
    Jaja, annak reszeltek szerintem.
    Mondjuk azért kellett kapkodnom a fejem az irányítás miatt, nem volt egyszerű. :D
  • SlickAdam
    #38851
    uj fight night-ert ölni tudnek. hogy nezne az ki, te jo eg! sajnos jegeltek a sorozatot a buták... :(
  • darkSectorxxx #38850
    Amúgy nem rosszak ezek télleg. :)
    Nekem az állam leesett X360-PS3-nál mikor ütlegelték egymás a FN-ban és a pofájukon a bőr megnyúlt egy-egy arconütéstől nyálcunami közepedte. :)

    Meg mutogatták ezeket a Fifa 16 meg PES 16 hogy attakurva grafika és szó szerint elhánytam magam (na jó nem mert ez a jelző már elpiacosodott kicsit :D) az arcok miatt.
    Lehet sokat várok ezektől de ilyen minőséget bármely mai 10 órás single játk letol.
    Vagy legalábbis nem érzem azt a fajta erőt amit a fix kötötpályás megoldás amúgy tudna biztosítani nekik.

    Vagy én látom rosszul?

    /// annyi ha a kezén a könyöke meg pár testrésze le lenne kicsit kerekítva mindjárt sokat dobna rajta, amúgy ja a szőröket is látni a kezén.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.08. 12:16:14
  • darkSectorxxx #38849
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja attól szíved joga ez nem volt eddig sem kérdés,tudtam, fordítva is így van, de kell ezt napirendre tűzni feltétlen? Az itt a kérdés? És más kamu ürügyben ecsetelni? :)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.08. 12:08:55
  • SlickAdam
    #38848
    nemtom, de en el vagyok hülve teljesen. fel oraja csak egy random visszajatszast kockazok. csal a jatek igen, hisz gameplay 60 frem, visszajatszasok, atvezetök viszont "csak" 30-al mennek, na de basszus MINDEN jatekos igy nez ki olyankor.
    nezd a karhajlataban az ereket, a vallan az izomrostokat!

    szinten erek:

    parker real life vs ingame (tovabbi 9 jatekos + kozonseg + istennyila mellett. mondjuk itt most pont nincs kozonseg, de rendes meccsen is ilyen)



    kosarlabda jatek 2015 (tm)
  • Moby
    #38847
    Ok, akkor nevesítem: attól hányok amit TE képviselsz. Remélem így nincs további félreértés.
  • n000rbi
    #38846
    Ha rám hallgatsz, megvársz egy teljesen újragondolt verziót (már ha lesz ilyen), mert ez a mostani csak egy nagy parasztvakítás a halkabb (cserébe magasabb üzemi hőmérsékletű, LOL) géppel.
    Én örömmel vennék egy külső táppal rendelkező x1 méretű ps4-et, amiben egy 12 centis venti teszi HALKAN a dolgát. Annyi eszük persze nincs és egy még kisebbet fognak csinálni a dobozban mellékelt ps-logós füldugókkal.
  • darkSectorxxx #38845
    Csoki. :D
    Az se kutya hogy egy sportjátékban csúnyábbak a karakterarcok. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.08. 11:21:34
  • darkSectorxxx #38844
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De mit kell fanbojozni mindig, küldtem fitymahúzogatós képeket, ne nekem hidj vagy velem vitázz hanem a képekkel.
    Ennyire egyértelműen látszik kéremszépen, vannak helyek ahol pl eleve egy felületen azelőtt nem voltak nyomok karcolások, most meg van, de nem a felbontás miatt hanem a textúrák miatt.

    Persze mindenki itt neked akar rosszat.

    Nem az Uncsitrilogi a legfaszább a földön, én meg talán néhány ember csak örül neki hogy foglalkoztak vele és az U4-ig van mivel játszani, és a REMASDTERED-ekhez képest felüdülés ahogy megváltozott....
    És nem csak felbontás miatt kerül több fű a talajra vagy karcolások olyan felületekre vagy fényvisszaverődés mert 720->1080p.
    Nem vagyok programozó , de ezt azért nem nehéz kikövetkeztetni.

    Nem is kell hanyatesni tőle, most ez a trendi téma néhány játékos közt, másoknál a MGS volt vagy a Batman vagy a Witcher....vagy Until vagy bármi ami kijött.
    Most az hogy téged nem érdekel a játék egy dolog.
    Szerintem nem is voltunk gecik , én is próbáltam sokat spoiler-be tenni nehogy kicsit görgetni kelljen neked, nincs is ezzel baj, nekem nem fáradság, nem volt nehezemre eső tevékenység.

    Csak ne legyen már az hogy most te hánysz meg elmész meg nem tudom miket csinálsz mert most váletlen olyan téma van "pár napig" ami neked éppen nem annyira érdekes.

    Ez ps4 topik ha valaki fan lenne , még akkor sem lenne rosszabb helyen, de nem fanolásról szól az egész, most nem platformbeli vitákról van szó.
    Én sem tekintem annak.

    Ezt sokan lehet Remake-nek várták de ez még mindig remastered, a jobbik fajta....
    És igen ahogy Anti említette és én is mondtam vannak alap dolgok amit nem lehet remasterként kijavítani, az alap leosztás, pl a környezetben a fák, épületek geometriája, ezért érezhető hogy 8 éves játék alapjában nem 2015-ös, de én pont ennek fényében nézem.....
    Ahoz képest meg fasza.
    Szóval ez nem Remake, az majd a FF7 lesz.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.08. 11:15:18
  • arty
    #38843
    én hiszek neked, nyilván nem ez a hobbid (h a gépekkel rohangálsz a boltba játék helyett), ráadásul nekem is releváns az info, mert érzem a késztetést a ps4 megvásárlására...

    az a baj, hogy itt mindenki elbeszél a másik mellett, mert vagy kifogott egy jobb gépet (khm), vagy kevésbé érzékeny a dologra/máhol van neki a zavaró szint, stb stb stb. leginkább ez utóbbi a valószínű, én még a fanbojságot sem tartom annyira jellemzőnek errefelé.
  • SlickAdam
    #38842
    cokit nektek ancsartid!

  • Moby
    #38841
    Fogalmam sincs milyen érdekem lehet/nemlehet nekem valami faszverte nyomoruságos remasterben, bármelyikről is legyen szó.
    De komolyan szörnyű amilyen posványszagú fanbojtemetőbe megy át már ez a topik :(
    De nincs itt semmi baj. A PS4 a legjobb gép, nincs hangja, talán venti sincs benne. A uncsitrilógiaremaszter a legjobb játék a földön, és a bluepoint méltó feldogolzás csinált belőle, majdnem olyan jók, mint a nóti. Azt kívánom hát neked, és minden fanboinak, hogy sose legyen ettől jobb gépetek, ettől jobb játékkal. I'm out. Mentem hányni.
  • Tommy H
    #38840
    Na az jó.Addig Big Boss-al bevetem magam Afrika veszélyes tájain:)
  • darkSectorxxx #38839
    16:00-tól hallom hogy felkerül!!!! Szóval akik melóznak ráérnek. :)
  • Tommy H
    #38838
    Se Battlefront beta se MGS online:(
    Remélem ma még lesz valami
  • darkSectorxxx #38837
    Hát volt már 5-7 között BF4, nem elképzelhetetlen.