121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #38917
    900, de sokkal jobb AAval, mint BFnél.
  • darkSectorxxx #38916
  • darkSectorxxx #38915
    Na Online vagyok!
    Aki szeretne Survival-t az elér itt vagy ps-en.......
  • Totti5
    #38914
    Oké, a DICE a BF4el is már 100%ban elérte a PS4 és X1 korlátait a világon először. Igazi sámánok a javából.
  • Kandurex
    #38913
    PS-en hány P?
  • R0GUE
    #38912
    Nem a mellébeszélés kell, sorold a meghazudtolòkat.
  • darkSectorxxx #38911
    Ja hogy pont star wars-os nyomorék sík statikus mapon egymásra lövöldözős 20-20 egyforma karakterrel nem tudok másban dicsekedni....:)
  • R0GUE
    #38910
    *ja és persze 60fps-el.
  • R0GUE
    #38909
    No erre kíváncsi vagyok, ki? Ekkora pályàkon ilyen graf mellett ennyi playerrel? Sorold kérlek.
  • darkSectorxxx #38908
    Páran meghazuttoltak már. :)
  • R0GUE
    #38906
    Fing hardverre nyílt komplex multiplayer játékot továbbra is nehéz grafbutítás nélkül optimalizálni.:)
  • Totti5
    #38905
    Nem győztél meg, oldják meg. Szóval még mindig ott tartunk a DICE mocskot ad ki. Kiváló a netkód és atom 60?
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.08. 19:00:42
  • TDC Geronimo
    #38904
    Más nem fut 40 emberes multi meg ilyen graf mellett 60 fpsel. Halo 5öd is takony felbontású warzoneba 24 emberrel és annak messze nincs ilyen jó grafikája.
  • Totti5
    #38903
    Jaja! Másnak érdekes sikerül, a DICE még 2020ban és 720pnél lesz.
  • darkSectorxxx #38902
    Nekem 1-1.5 óra alatt lejött......más netes szórakozás mellett.
  • TDC Geronimo
    #38901
    MSnek köszönd a HWt. DICE se képes a csodára.
  • Totti5
    #38900
    DICE
  • R0GUE
    #38899
    Fing hardverre fing szoftver...:D
  • Akra
    #38898
    Írtam PÜ-t.
  • Moby
    #38897
    Most, hogy már be is "kapcsoltam" hozzá, most jön legalább 10 megával. Csodás. Hárompontnullás firmware. Patkányok.
  • TDC Geronimo
    #38896
    Nekem jön maxos 5 megával, amit a netem bír
  • Moby
    #38895
    Ahogy beszúrtad elindítottam távolról. Fél öttől idáig 1.4 giga jött le.
    PSN. A legjobb, legcsendesebb hardverre a létező legjobb szolgáltatás. Soha nem láttam még ettől jobbat. Pont úgy, ahogy azt a fanbojok megérdemlik
  • TDC Geronimo
    #38894
    A felvehető gránátnak olyan szexuális hangja van robbanásnál, hogy órákig el tudnám hallgatni :D
  • SlickAdam
    #38893
    kurgen-en nem volt meg veluk dolgom.
  • n000rbi
    #38892
    Teljesen vállalhatóan néz ki ps-en, jól is fut, a hangulat pedig adott a téma miatt. Kár érte, pedig királyság lenne egy jó egyszemélyes kampánnyal. Na majd a Visceral meg Amy néni!
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.10.08. 18:38:42
  • Totti5
    #38891
    "ez nem GT meg Forza fotomod, hogy "export", azt' varsz 1 percet a kepre.:) eleve rendszer sharing-el mentesz"

    Nem tudom h ez komoly e akart lenni, avagy nem, de miiiii?! kurrgen Forza Horizon és FM alatt a fotomód és az ingame közt alig van eltérés.
  • balee4
    #38890
    Van a két vinyó között bármiféle különbség? Melyiket vegyem inkább? Ugye mind2 jó a PS4-be?
    Samsung vinyó
    Seagate vinyó
  • TDC Geronimo
    #38889
    Kicsit már meg is untam, oh well. Még haverokkal tolom psen bár az is egy baromság, hogy max 1 haverral lehet játszani, mert squadok sincsenek.
  • darkSectorxxx #38888
    Kipróbáltam hogy netről indítom a letöltést, ahogy belépek a profillal, nekekm kicsesz egy hiba az oldal betöltésekor, de nem bejelentkezve meg beadta az oldalt. :)
    Gondolom nincsen PSN+

    Látom a Free to play opciót kapta nem demo.
    Ezért nem láttam. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.08. 17:33:00
  • darkSectorxxx #38887
    Igen akkor jól hallottam 16:30 csak éppen nem látom semerre a ps4 menüben. :D
  • TDC Geronimo
    #38886
    Fent van beta
  • darkSectorxxx #38885
  • Moby
    #38884
    Azt mindenestere bírnám, ha valami moddercsapat csinűlna belőle valami kampányt :D
  • Moby
    #38883
    >ez a játék egy méltatlan pöcegödör a grafikát leszámítva!

    Szerint az is!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Egy UC collectionhöz képest jóval szarabbak a sziklák, és a növényzet is gyérebb. SOKKAL!
  • Kandurex
    #38882
    "Baromi hangulatos"

    ennek semmi köze nincs a játékhoz, ilyen az SW világ, ez a játék egy méltatlan pöcegödör a grafikát leszámítva!
  • darkSectorxxx #38881
    "de azt érzem ideig óráig tart a csoda, pont mint ........"

    Szerintem jól fogod érezni, kíváncsi leszek azonkívül ha a grafot megunják már a játékosok, meg lenyomták 1x a Survival-t haverokkal ki fog erre átjönni multizni, mikor most amúgyis gecisok van a nagyok mellett.
  • TDC Geronimo
    #38880
  • TDC Geronimo
    #38879
    Pár kör után. Baromi hangulatos pedig nem vagyok sw fan. Menü desing nagyon profi, hangok úgyszintén. Graf is az lenne ha nem lenne okádék boxon az IQ. Fun meg minden, de azt érzem ideig óráig tart a csoda, pont mint titanfallnál.
  • Moby
    #38878
    Az nem lehet. Az egy másik virtuális réteg, bezárva, meghatározott erőforrásokkal.
  • TDC Geronimo
    #38877
    Ráadásul valószínű az új UI miatt, de rángat meg szaggat, mint a kurvaélet, repülni is alig tudtam :(

    Írták hogy preview UI miatt van állítólag