121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #38957
    sztar varsztot mindenkinek!!!
  • Totya42
    #38956
    De tényleg inkább csináltak volna egy jó single playeres Dark Forces-t vagy Jedi Academyt ezzel a kidolgozással. Vagy egy jó Force Unleashed 3-om de jó lett volna. Tudom az sokak szerint tök gagyi tps volt, de én mindkét részét tökre bírtam ps3-on.
  • TDC Geronimo
    #38955
    Hát ha szidni akartad grafot jobb is ha nem szólsz. Ez a "bf csak sw skinnel" szöveg meg egy marhaság. Látni benne az FB motor betegségeit, de semmi köze a bfhez. Bárcsak lenne, akkor érdemes is lenne tolni
  • Totya42
    #38954
    Én kellemeset csalódtam a bétában. Sokkal rosszabbra számítottam. A grafika sem olyan rossz. Bár a felbontás az láthatóan alacsony, mert zizis a cucc. Fura mondjuk, hogy se squad rendszer csak ilyen MoHWarfighteres body system vanik benne, se szerver kereső, se normális precíziós célzás, mert ami van ilyen animáció nélküli zoom az vérgagyi. Szóval full atom casual cucc lett. Nem rossz mondom, de szerintem megjelenés utáni második hónapban ez már totál kihalt lesz. Bár kész csoda, hogy egyáltalán a DICE időre ki tudja ezt hozni, mert ha jól emlékszem a tavalyi E3-on mutogatott valami alapján, akkor még sehol nem voltak ezzel a játékkal. Szóval bő 1 év alatt ezt rendesen összekalapálták.
  • Totya42
    #38953
    1000/200 most a max a diginél, s itt már garantálva van a 300/50 mindenkor. És ha hűséggel kötöd meg, akkor valami potom havi 4 rongy. De hűség nélkül is meg lehet kötni, akkor drágább havonta, de sztem akkor is max ilyen 6-7rongy/hó. Akinél elérhető annak szerintem kötelezően beköttetendő, mert rettenet jó.
  • Kongy
    #38952
    Nem igaz bazdmeg, hogy ezek a DICE-os idióták nem tudnak játékot csinálni. Ugyanaz ez a fos, mint a BF, csak SW dizájnnal. Ugyanolyan szar a hitbox, meg minden más. Imádom, hogy telibe lövöm az ellent, és én halok meg előbb XD Undorító, okádék. Ebből single kellett volna. Skip.

    Grafikáról inkább nem is szólok. Mikor megláttam kicsit felböffent a vacsi.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.08. 22:17:19
  • arty
    #38951
    oké, a sziklák jobbak, mint uc remazterben, de a vegetáció terén az uc kiütéssel győz :D
  • Moby
    #38950
    100/50-es netért akár embert is ölnék, de az is kevés lenne jelen helyzetben. De még 4 hónap, és landolok bele a digi világába. Nemtudom mi a legnagyobb csomag most, de abból lesz kettő.

    /amúgy meg már többször mondtam, bizonyíthatóan nem mindegy a letöltési sebesség szempontjából, hogy menü melyik részében vagyok, és ezt userek százerzeri erősítették már meg.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.08. 21:32:46
  • Moby
    #38949
    Már nagyon-nagyon rég nincs meg. Viszont megvan az egyetlen létező verza(pc), das2 után az jön. Nagyon várom már.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.08. 21:31:01
  • darkSectorxxx #38948
    :)
  • R0GUE
    #38947
    Ezt aláírom. :)
  • darkSectorxxx #38946
    De bolond vagy. Nem szabad elviccelni, mondjuk tény hogy kurva idegesítő ha szarakodik a letöltés.
    Mondtam nemrég nálam olyan volt hogy nem ment maxon sokszor.

    Ki kell néha takarítani a Donw/Up listát az I opcióban...mert mintha némelyik kutyaszar fogná a netet.
    De lehet csak én láttam rosszul.
    Érdekes azóta semmi baszakodás...lekopogom.
  • darkSectorxxx #38945
    Akkor se ha nem Das2-ből vesz el időt.
  • darkSectorxxx #38944
    Jó csak mondom hogy ez a letöltési idő nem minden helyen szar, ne kérdezzétek miért de tudom téged az nem vígasztal ha másnál gyors csak mondtam.
  • Totya42
    #38943
    Tedd be DMZ-be a pst. Akkor tutira át fog engedni minden portot, ami a psn-nek kell. Olyan nincs, hogy neked mindig szar. Mondom nekem a sávszélem kb 80%-ával mindig jön a psn, bármit töltök is. Pedig a legkisebb szaros csöves diginet 100-am van, ami 100/50-es net valami potom 2500huf/hóért. Nem hiszem el, hogy neked mindig szar. Ez már tényleg full vetítés. Vagy user error, mert ilyen nincs.
  • TDC Geronimo
    #38942
    Hamarosan jön új 15gbos witcher patch. Ne kíméld magad tégy egy próbát majd!
  • Moby
    #38941
    Idióta.
  • Totya42
    #38940
    Nekem is lejött úgy 45-50 perc alatt az egész, miközben Destinyztem és ment a pc is közben. Lehet user error vanik ott. Mondjuk a netet is belőni psen egy faék egyszerű next next next finish konkrétan, de ezek szerint van ahol nem megy :D 100/50-es netemből a minimum szokott lenni 80/40 psen. Könkrétan ömlik le az adat majd max sávszélel. Ez már nem ps3, ahol ez még problem volt. User error lesz ott, mert már túl pro.
  • Moby
    #38939
    Oké, nem tagadom Gero beszámolója is sokat segített, hogy erre a battlefrontra egy percet ne áldozzak a das2 kárára.
  • Moby
    #38938
    Nem mondtam, hogy probléma van vele. Ilyen volt mindig is, ilyen is marad mindörökre. Koncepcionálisan egy határ szar.
  • darkSectorxxx #38937
    Nem a géppel van problem.
    Másnak meg rég feltelepült aki később kezdte tölteni? Nem gyanús valami? :)

    Max régióeltérésekből fakadhat max, mert én US profillal szedtem lehet ott van valami.
  • Moby
    #38936
    ÉS MÉG MINDIG 31 PERC! Fél öt óta LOLSADJSHGSADVBBASDGFCBVCBVBvMHGCMMSVh
    Najó ennyi. A világ legjobb konzolján így egy hónap után majdnem sikerült játékot futtatni, de inkább mégsem. Érdemes volt előszedni.
  • Kongy
    #38935
    Elvileg nem.
  • darkSectorxxx #38934
    Megvolt, mondom hogy nincs mit felhozzak példaképpen. :)
    Amúgy ennek a játéknak a legnagyobb baja hogy multiplayer.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.08. 19:56:07
  • R0GUE
    #38933
    Fogd fel a kérdést, mert látom ezzel is gond van.:)
  • darkSectorxxx #38932
    Az én nevembe ne írj. Engem érdekel, csak a Beta nem. :)
  • darkSectorxxx #38931
    Star Wars-os sik teres 2 féle kinézetű karakteres-ből?
    Nem tudok. :D
  • Soldiers
    #38930
    A Star Wars bétájában szerzett statisztikák megmaradnak majd a teljes játéknál?
  • SlickAdam
    #38929
    na szoval jol elvan a topik az amugy senkit nem erdeklö Uncharted-el es szarfosmulti Star Wars-al.
  • n000rbi
    #38928
    Ment válasz :)
  • R0GUE
    #38927
    A feladat továbbra is adott: a megszokott bullshit és félrebeszélő áradatod helyett sorold a címeket amik hasonlò mapmérettel hasonlò játékos szám mellett 60 fps-el legalább így vagy még szebben néznek ki. Várjuk.:)

  • n000rbi
    #38926
    Jajj, csak az a töltényszámláló legyen kikapcsolható a fegyvernél, kiakadok tőle. Ha meg nem, akkor lenyomom pacifist-ben ezt is és látnom sem kell fegyvereket
  • darkSectorxxx #38925
    Szép látvány, de ekkora egy szart mint játék.
    Igazából lőném a lépegetőt, de nem tudom mert szart sme hat rá a lézer, a halandók meg a lépegetők körül vannak, ha rámegyek a lépegető detonál.
    Ha bespawn-olok a bunkerba kifelé a szép frostbite hófehér napsütéses effekt miatt meg azt sme látom hogy anyám van-e a bejárat előtt vagy egy szülinapos bohóc.

    Igazából 1 embert megöltem engem meg vagy 87x.

    Jó ez láttam, még 1x max a survivalt.
  • darkSectorxxx #38924
    örömmel álltam szolgálatodban.
  • Moby
    #38923
    Jó látni ahogy leigazolod, hogy a kedvenceim továbbra sem a parasztigényeket szolgálják ki! Ez tovább fokozza a várakozásomat!
  • TDC Geronimo
    #38922
    PS4 BF gifek spoilerbe

  • darkSectorxxx #38921
    Huh most nézem igazad van...nincsen még1 ilyen fasza játék, csak éppen a legjobb az hogy folyamat a pofám előtt dobja ki a textúrákat. :D
  • darkSectorxxx #38920
    De kibaszott undorító ez az engine.

  • darkSectorxxx #38919
  • Moby
    #38918
    Akkor ez így tökéletes. A te igényeidre szabva!