121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #38997
    Valszeg butaságot kérdezek de nem lehet valahogy megoldani a stream-nél hogy a ps menüjét is közvetítse?


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.09. 10:31:21
  • Moby
    #38996
    Mer várhatóan az összes bevételük a te eladott példányod lesz, szal örüljél, hogy ilyen olcsón megúszod :D
  • Moby
    #38995
  • SlickAdam
    #38994
  • AntiHero
    #38993
    Kövezzetek meg, de nekem bejön a Battlefront.
    Lehet csak a Star Warsos hangulat miatt mondjuk.

    Bár azt nem értem, hogy mi a büdös francért 20 ezer felet van a magyar storeban a játék...
  • SlickAdam
    #38992
    ugyanugy fog futni, mint a BB. megfelel.
  • Moby
    #38991
    >most felesleges 1 jatekert

    Ha nem is 2020-ban, de legkésőbb das3-nál térjünk vissza erre a kérdésre. Addig is jó fényképalbumnézegetést!
  • SlickAdam
    #38990
    ezzel arra akartam celozni, hogy majd 2020-ban veszek hozza kartyat. most felesleges 1 jatekert*.

    *ami amugy mar most is jatszhato. össz-jatekidot nezve ritka a nagyobb frem-eses.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.09. 09:57:22
  • Moby
    #38989
    Ez nem tudom hogy jött ki, ha az a mintavétel, hogy a 30 euros konzol viszi 20-al :D
  • n000rbi
    #38988
    >fos lesz ez figyeld meg!

    Ebben egy pillanatig nem kételkedem :D
  • SlickAdam
    #38987
    majd ha mar egy 150 euros kartya is 100+ fremmel viszi ultra-n.
  • Moby
    #38986
    Kúrj egy kártyát a fégépedbe, ezt meg felejtsd el.
  • SlickAdam
    #38985
    ez a sok " Improves game performance during XY" elegge nevetseges. jelenetenkent ganyoltak? az engine-t kene helyrebaszni, hogy mindenhol jo legyen 1 csapasra...

    fos lesz ez figyeld meg!

    PS4 szo meg csak nem is szerepel a listaban, csak XO vmi memoria gond.
  • darkSectorxxx #38984
    Most ahogy nézegettem a menüt, valamiért régen nem láttam vagy nem tudom ezeket a jó kis sokszor vicces dolgokat. :)
    Ez a kedvenc dagi Nate után. :D

  • darkSectorxxx #38983
    :D
  • n000rbi
    #38982
    Witcher 3 1.10 - vót mit javítani :D
  • R0GUE
    #38981
  • Tommy H
    #38980
    A Metal Gear Online viszont nagyon szuper!!
    Oda kell figyelni rendesen és a kampányokból áthozott taktikával iszonyat mit lehet művelni.

    Az előbb beálltunk egy Walker mögé 3-an,volt ő aztán egy Sniper meg mi ketten Infiltratorok aztamindenitdeszedtünk:)))
  • darkSectorxxx #38979
    Nálad jobban nem tud utálni senki...ez pont kézenfekvő anyag lesz neked. :D
  • Tommy H
    #38978
    Na jól van elég volt fél óra lövölde ebből a Battlefront-bol.
    Majd egyszer talán 1-2 ezer Ft-ért jöhet
  • SlickAdam
    #38977
  • Moby
    #38976
    Na mostmár holnap megnézem. Pár óra alatt olyan egységesen lett közutálat tárgya mindenhol, hogy ebből én sem maradhatok ki :D
  • Totya42
    #38975
    Jól van na elírtam a nevét :D
  • n000rbi
    #38974
    >Leilára felkaptam a fejem én is

    Én is, mert Leia lesz az
  • Totya42
    #38973
    Nem tudom :D Csak olvastam, hogy Han és Leila is killstreak lesz a teljesben. Han még oké, de Leilára felkaptam a fejem én is :D Megjelenik majd szexi cuccban és lesokkolódnak a playerek, s insta kill :D
    Mondjuk fura killstreaknek hívni őket, mert semmilyen teljesítményt nem kell nyújtanod értük. Inkább ilyen power upok, mert csak odamész és felveszed a ikont majd elnyomod és annyi.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2015.10.08. 23:43:11
  • TDC Geronimo
    #38972
    Én többet nem nyilatkozom már témában, sőt olvasni se fogok, mert amiket ma olvastam egyes helyeken egyes emberektől, amiatt késztetést éreztem, hogy elvágjam a netes kábelt :D
  • SlickAdam
    #38971
    hooooo'? ki?! :D
  • Totya42
    #38970
    Az szerintem sok egy kicsit. A BF4 ment el olyan 12millió példányban így 2 év alatt és 5 platformon. Ez csak 3 platformra jön majd ki. Szerintem olyan 3-4 millió elmegy majd belőle első héten, de utána drasztikusan megcsappan majd a kereslet és a 10 milliót szerintem 1 év alatt sem éri majd el. Nem lesz akkora bukás, mint a Hardline, de nem is lesz sikersztori szerintem.
  • Rage47
    #38969
    én is meg akartam venni
    tele van bf utanerzessel, mar a futás is ugyanolyan
    persze milyen legyen, hisz ok csinaltak
  • Moby
    #38968
    A hajfonatával megfojt mindenkit?
  • Totya42
    #38967
    Leila is killstreak lesz majd a teljesben. Na azon lehet majd szakadni a röhögéstől. :D
  • TDC Geronimo
    #38966
    Mivan unod a témát? :D
  • SlickAdam
    #38965
    en 9-et!!!
  • TDC Geronimo
    #38964
    Abban egyetértek, hogy hamar megunható. Bukni sw játék ilyen graffal? 6-8 millát jósolok első hétre.
  • TDC Geronimo
    #38963
    Na, mondom én hogy nem játszottál bfet
  • SlickAdam
    #38962
    LUKK szkájvólkitólki & a Dart Vadör!!!!!!
  • Kongy
    #38961
    Csak mondjuk annyi, hogy a Walkeres mód kb egy az egyben a Conquest :D De végülis semmi köze hozzá.

    De még ha nem lenne köze hozzá is egy hulladék az egész :D 2 játszma alatt megunható fos. Remélem nagyot bukik, bár sajnos erre nem látok esélyt. Sok hülye beleugrik majd a SW hype miatt.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.08. 23:21:32
  • TDC Geronimo
    #38960
    Hát hogyne... Akkor te BFet se nagyon játszottál. 0, azaz ZÉRO köze van BFhez
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.08. 23:19:33
  • Kongy
    #38959
    BF SW skinnel :D Kész. Csak azért jobb egy csöppet a szememben, mert imádom a Star Wars-t, de sajnos ez a BF-feeling megöli az egészet. Mikor Luke megjelent hangosan elkezdtem röhögni XD Mint valami gagyi műanyag baba, úgy pattogott össze-vissza XD

    Áldom az eget, hogy van ez a béta, én ezt MEG AKARTAM VENNI.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.08. 23:18:56
  • TDC Geronimo
    #38958
    Lesz single SW annyi, hogy okádni fogtok. EAnél van a licensz. Nem kell picsogni. DICEtól ne akarjatok singlet. Vannak erre más csapatok.