121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #39037
    Ja....annak nincs sok értelme...na mindegy, remélem olyan kap meghívót aki a DaS 1-et tekinti a legjobb from játéknak, tőle várhatunk korrekt, objektív kritikát,...
  • darkSectorxxx #39036
    Stress az letöltésre nézve csak egy psn kell...meghívó nem...de csak US-ben van.
  • Kandurex
    #39035
    Kaptál meghívót?
  • Tatyla
    #39034
    Töltöm is
  • darkSectorxxx #39033
    Jó lehet nem így, csak másképpen néz ki és látszik hogy ez nem a több pixel miatt, nem tudom milyen eljárással javították.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eleget játszottam pc-n hogy lássam 720/1080p közti váltásoknál miben térnek el a dolgok, és soha nem láttam még hogy a faba megduplázódtak volna a téglák meg mondjuk egy tárgy, cső, korlát vagy bármi fényesebb lett volna, a repedések, növények stb, jó a repedéseket még elengedem mert egye bassza, nem látszott a kis felbontás miatt.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.09. 21:06:36
  • Moby
    #39032
    >sok területen a textúrázás, újra van rajzolva

    Bullshit.
  • darkSectorxxx #39031
    U basszus remélem engem is, mert jelentkeztem... :)
    Ez lényegében egy játszható demo akar lenni nem?
  • TDC Geronimo
    #39030
    Most néztem még kaphatok meghívót, mert 13én dobálják ki. 16-17-18án lesz stress test
  • darkSectorxxx #39029
    Loool
    izgi, és mikorra teszik a beta inditási dátumot?
  • darkSectorxxx #39028
    Ja amúgy remélem nincen harag ez miatt, én nem vagyok mérges ha ez miatt szólsz.
    Spoilert se vedd kioktatásnak.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó figy, nem lényeg ki mit gondol.
    Mondom szerintem senkit nem zavarnak a spoilerek, ha igen szóljanak, és akkor nem teszek spoilert se.
    Miért gáz ez?
    Jó beraktam az első részből kicsit sok képet, most a 2.-nál 3-ra leszűkítettem, csak azoknak akik még nem renddelték elő, lehet érdekesmert a neten vagy nem látni egy videóból a szinte real minőséget vagy nincs éppen adott helyszínekről stb.

    Pedrsze én is szeretek fotózni videózni, ez is egy része, ugyis végigviszem azt ennyi.

    Ja és amiért nem hisz nekem senki, vagyis nem nekem hanem amiket láttam, nézzék meg akik akarják a videót, és majd akkor beszélnek helyettem a képek.

    IGEN, IGEN elismerem nem minden porcikáját csinálták ennyire feltűnően szebbre másabbra, mint ezeket az inkább szembeötlő ujrarajzolt részeket vagy hogy csinálták.
    De sok van belőle és eme kis "apróságok" adnak az amúgy 1080p-nek és ettől lesz "szép".

    Elég ha 1-et megnézel: (5:28 a falat nézd)
    Ja mondhatnátok több kőből áll a fal...naésaztán? Hát naésaztán ez a lényeg. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.09. 20:55:16
  • TDC Geronimo
    #39027
    dafuq US PSNen fent van állítólag PS+ os tagoknak DS3 network stress test. EUba nincs és még emailt se kaptam, hogy kiválasztottak volna :(
  • darkSectorxxx #39026
    Gratula hozzá. Én még 1 The Last of Us-t szeretnék ha lenne, arra is ráálltam így még1x végigjátszva, ez a túlélős feeling nagyon adja. :)
  • Paranoia
    #39025
    ma vettem át a special edisönöm,szééép dobozában.itt szemezek vele.ma még meló de holnap neki ugrok VÉGRE az első résznek
  • SlickAdam
    #39024
    nos ehhez akkor kellenenek PS3-as verziokbol is nativ kepek, mert megnemmondom neked mi csillog egy hangyafasznyit jobban, s mi nem (meg igazabol nem is erdekel). jo pakk, jol suhan. meg lesz veve. de nem kell neki ennyi reklam.
  • darkSectorxxx #39023
    Ja és kiveséztük már moby-nak is írtam nézd meg magad semmi köze ennek a felbontáshoz (vagyis nem csak ahoz van köze, hanem az is), sok területen a textúrázás, újra van rajzolva, kicsit másképpen néz ki, akár tükröződések stb....nem csak simán élesebb, de ezt tisztáztuk már, lehet futtában nem jön le, de vannak más eltérések is...

    Ja és plusz van MB.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.09. 20:27:38
  • darkSectorxxx #39022
    Csinálj egy topikot nekem ...:)
    Azé nem minden 2 méterenként, ja és spoilerben van, simán átugorhatja bárki, 2 cm csik az egész. :)
  • SlickAdam
    #39021
    nem artana egy Uncharted Collection Screenshot topik, nem gondolod? mert lassan minden 2. meteren lösz egyet (ami szvsz felesleges, mert eddig is igy nezett ki a jatek, csak nem volt ilyen eles...).
  • darkSectorxxx #39020
    Ne pls mert akkor sziklaúr azt mondja a képeimmel ráveszek embereket vásárlásra....mondjuk azt hogy nem akarod a játékot megvenni, és egyszercsak megveszed véletlen. :)
    Én viccen kívül azt mondom aki a sorozat rajongója ez kötelező "nosztalgikus" darab, szabályossan COLLECTION. :)
    De mondom nem befolyásolok senkit, megosztom 3 képem hol tartok éppen a végigjátsásban.

    Amúgy nehéz eldöntenem melyik rész szebb így HD-ban, még visszavan a 2 rész nagyja és a 3. rész, ami vagyis a 3. rész azért látványban inkább kipréselte régen a hardvert...az a repcsis rész vagy amikor lovagolni kell, vagy a legvégén. :)

    Már várom.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.09. 20:19:33
  • TDC Geronimo
    #39019
    ejj be kéne szerezni ezt is, de nincs idő így se semmire :y
  • darkSectorxxx #39018
    U2 az erdőben. :D

  • SlickAdam
    #39017
    17 GB
  • SlickAdam
    #39016
    basszus csak nem megjavitottak?! ööö ugy latszik eltünt a köd, de hat ha ez az ara...

    esöben:

    Novigrad-ra leszek kivancsi. ott nincs köd, amivel trukkozhetnek.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.09. 19:45:41
  • TDC Geronimo
    #39015
    Kispórolták a második lemezt
  • Moby
    #39014
    Az alapjáték is az unalom végtelen tengere.
  • sublimaze
    #39013
    :/
  • SlickAdam
    #39012
    Dragon Age Inquisition GOTY lemezes kiadas:
    alap lemez + DLC kodok

  • darkSectorxxx #39011
  • darkSectorxxx #39010
    Ja láttam utána egy videót a trailer vs ingame....hát nem véletlen gondoltam hihetetlennek a látványt...mert hihetetlen is. :D
  • Kongy
    #39009
    A sok agyatlan marha miatt, aki megveszi :D Még 2000 Ft is sok ezért a szennyért. Elkurvult ez a Star Wars dolog nagyon az évek során, visszaélnek a népszerűségével.
  • Seth
    #39008
    Valahogy a user kreált képeken nem ilyen lenyűgöző a látvány :)
  • darkSectorxxx #39007
    Nem rossz....

  • darkSectorxxx #39006
    Ja akkor ez a dolog kulcsa. :)
    Köszönöm, mert néztem egy csávót és annak még a menü is látszott. :)
  • shaddam
    #39005
    Capture card nélkül sehogy
  • AntiHero
    #39004
    Meg is van. De valamiert nem adja. Pedig anno nagy bf-es voltam.

    De PS4-en nekem eddig multiba max a Destiny adta. Az is csak a jó társaság miatt. Nem az unalmas ismétlődőt játékmenet miatt. Azota is mondják, hogy vegyem meg a kieget...de valamiert 17 ezret nem akarok kiadni. Elég volt az. 300+ óra amit az alapba beletettem.
  • Moby
    #39003
    >Jó multis játék meg nem nagyon van.

    Meh...ezek a skacok akik ezt heftölték, nos ők csinálnak azért mást is. ÉS abban TÉNYLEG sokan vannak, és valszeg azért, mert jó is. 4-es szám van a végin, a többi majd eszembe jut.
  • Moby
    #39002
    >De amugy csak azert kell mert ebben lesznek sokan.
    De amugy csak azert kell mert ebben lesznek sokan 1 hónapig.

    Fixed. :)
  • AntiHero
    #39001
    Majd amcsiba megveszem ócsóért. De amugy csak azert kell mert ebben lesznek sokan. Jó multis játék meg nem nagyon van. Ez se tökéletes, de legalább star wars meg pew pew meg minden.
  • sublimaze
    #39000
    Xdddddd +1
  • Tommy H
    #38999
    :))
    Ma már érdemes volt benézni ide.Jót nevettem:)
  • Tommy H
    #38998
    :D