121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tatyla
    #39077
    Mi is megvettük
  • SlickAdam
    #39076
    ja es uj FICSÖR:
    meditalaskor nehogy megprobaljatok bezarni a menüt mielött elert a kituzott idöpontig, különben bentragadtok a menüben 4EVÖR!!! :D loal samangecik. ujra kellett inditanom.
  • darkSectorxxx #39075
    És pontosan igen tartom magam ahoz amit írtam, hogy ott azon spóroltak a látvány miatt, a környezet és autók miatt, a tömegen, itt meg az hogy full kihalt kopár mindden map, igazából tájékozódni sem nagyon lehetne ha nem látnám honnan jönnek szembe. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.10. 00:46:27
  • darkSectorxxx #39074
    Semmi gond, ahogy produkálnak valamit nem csak egy fix felszínt, ami az árnyékok miatt néz ki jól, és nem egy lelketlen makettasztal hatású, na akkor majd visszatérünk rá és meghajlok előtted. :) És mondom hogy igen igazad van ez tudhat valamit, de engem ez nem győzött meg.
    Ilyet az Order csuklóból és abban kibebaszottul be volt rendezve a környezet, nem 700négyzetkilóméter de tele épületekkel meg minden hozzávalóval.

    Most persze 60fps, mint mondtam valszeg nincs ilyen de ennek a 60 fps-nek én nagyon látom az árát.

    A NFS-nél lehet rosszul fogalmaztam, igazad van nem a motor nem tudja, hanem egyenlőre ez a generáció, és nem cska a konzolos hardverekre gondolok...van egy határ amit egyelőre nem léphetnek túl hiszen akkor sokkal kisebb rétegnek tudnák eladni a játékokat, mégpedig ha lenne elég hardver akkor hozhatnák a techdemokat látványban, de nem....

    Örökös kompromisszumok. :)
  • AntiHero
    #39073
    Én jól elő is rendeltem már :) 3 nap és megy. :)
  • R0GUE
    #39072
    Nemigazán óhajtalak bátorítani mert a DICE motorja (Lásd az NFS-ben véleményed szerint azért élő emberek vannak a videóban mert a konzol nem bírná el amellett a graf mellett a karakterek megjelenítését is..És ezért kihalt civil forgalomtól is mentes a város...Még mindig sírok..:D ) és SW játék látványvilágával kapcsolatban napok óta ismételten úgy szakértesz hogy gőzöd közöd fingod nincs a témakörhöz,de csak mondod és mondod, de arra példa hogy melyik másik játék képes ekkora pályákon ennyi játékossal ilyen látványra 60 fps-el,továbbra sem jött válasz, holott ugyebár SZERINTED számtalan játék ami a fenti kritériumoknak megfelel (és nem,ne gyere megint azzal hogy "nincs másik ilyen SW játék :D :D :D", mert nem ez a kérdés) rácáfolt arra az állításra hogy a gyenge hw miatt kellett letenni 900p-re a cuccot és egyéb megoldásokat alkalmazni a 60 fps-ért...:)

    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.10.10. 00:31:25
  • SlickAdam
    #39071
    megvolt a gyors Witcher 3 1.10 teszt:
    - a 30 frem eseten is befigyelö 1-1 zuhanas mar csak nagyon ritkan jön elö, vagy egyaltalan nem (lehet mar csak az agyam kepzeli oda)
    - mocsarban atom 30. ÉJJEL ÉS ESÖBEN VAN zuhanas, DE nem 20-as lock!
    - Novigrad atom 30. ÉJJEL ÉS ESÖBEN VAN NEHOL zuhanas, DE nem 20-as lock.
    sajat video:

    trükközest kettöt vettem eszre:
    - mocsarban kevesebb köd (nincs kiveve teljesen)
    - illetve (ez videoban is lathato):

    regen mindegyik lang egett egyszerre.

    szal igy hirtelen azt kell mondjam mostmar tenyleg jatszhato (bar eddig is az volt szvsz 1.08 ota). graf es performansz termeszetesen, a bug az mas asztal. azok mindig is lesznek (skyrim se lett megfoltozva rendesen).
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.10. 00:22:40
  • darkSectorxxx #39070
    Ja akkor kezdhetek télleg aggódni és erős az esélye hogy nekem lesz igazam. És ezen a mapon nagyon más lesz élőben.

    Thx hogy bátorítasz. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.10. 00:22:24
  • darkSectorxxx #39069
    Az 30 max 40 lenne nem menne fel 60-ig... :)
    De inkább. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.10. 00:19:57
  • R0GUE
    #39068
    Ezt még highend pc konfigon is felejtsd így el ebben a formában. Tudod ez a videó nem épp valódi ingame bemutató hanem egy "game engine" bemutató. Persze 3-4 db 980TI-t egybekötve lehet menne...:)
  • R0GUE
    #39067
    Kevésbé ciki mint 1080p-ben hagyni hogy 30-60 között ingázzon mint a barom.....
  • darkSectorxxx #39066
  • TDC Geronimo
    #39065
    Igen mivel már rég letakarítottam a játékot a gépről
  • darkSectorxxx #39064
    Pont ilyen sorrendben? :D
  • TDC Geronimo
    #39063
    Franc egye meg, hogy amiket látok meg olvasok witcher 3 DLCről, amiatt kedvem támad felrakni meg megvenni :/
  • darkSectorxxx #39062
    Legyen igazad, alig várom. :)

    Ha ez így a játékban 1:1-ben lesz, akkor emelem kalapom, de nekem azt súgja valami hogy nem, vagy max high-end-en.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.09. 23:51:39
  • darkSectorxxx #39061
    Sőtt már arra leszek kíváncsi a fás mappon mit trükköznek majd, biztos ott lesz a legkisebb bejárható terület.
  • TDC Geronimo
    #39060
    Majd ha meglátod Endor mapokat visszatérünk erre.
  • darkSectorxxx #39059
    Nehogy már bárki azt bemesélje nekem hogy ha nem ez a 2 csupasz fénykép map lenne hanem rengeteg épület meg berendezés akkor ez így müködne ez kamu...olyan nincs.

    Csak mit ad isten kapóra jön a SW stílus, mert full beleillik a képbe az egész....
    még egy kibaszott fűszálat nem kell kitenni a képernyőre....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.09. 23:45:12
  • TDC Geronimo
    #39058
  • darkSectorxxx #39057
    Hát baaszus most figyelj, lehet nem fut 60 fixel, ezekszerint szégyen gyalázat ez sem, de azok legalább natív 1080p. :) ja és van single, és nem egy kopár terület.
    Most nem kötekedésnek, mert engem aztán nem hat meg, de mert van ilyen bevilágítás amilyen ettől még nem dobom hanyat magam, ott a vanishing az is hogy néz ki, csak éppen cserébe az egész egy nagy statikus massza, igazából semmi tereptárgy, fizika...

    Itt max 2 kökupacot lőhetsz szét.
  • TDC Geronimo
    #39056
    húha 10 perces videónak kb 5%ban van drop az is max 5-8 fps. Te hol voltál ebben a genben csak kérdem, mert nem sok játék fut ilyen jól.
  • darkSectorxxx #39055
    Nem egyre gondolunk, nem 4k-t akarok 60fps-el, hanem az elv, ha az fps miatt lejebb viszik a felbontást.
    Nem érdekel, csak akkor amit el akarnak úgymond érni legalább abban ne legyen hiba.

    Most mennyire gáz lenne ha ezt mondják hogy felbontásdt csökkentük és tesztben meg az fps elzuhan 50 vagy az alá, eléggé ciki lenne. :)
  • TDC Geronimo
    #39054
    Hol éltek ti lol. Ezek nem csoda hwk. Ilyen graf mellett ilyen teljesítmény csoda. Aki 4kt akar meg lockolt 60at annak van másik alternatíva is.
  • darkSectorxxx #39053
    Maffia III

  • arty
    #39052
    előbb demoztam vele (pc), fel se tűnt a csodás particle

    60fps
  • darkSectorxxx #39051
    Jó de ezt mondom ha beáldozzák az fps miatt a felbontást akkor nekem ne ugráljon.
  • R0GUE
    #39050
    A 60 fps és a gyér hardver átka.
  • darkSectorxxx #39049
    Én elvárom. :) Ha nincs fix 60 akkor mindegy lehetne 1080p is akkor.
  • darkSectorxxx #39048
    Most kivételesen egyetértek, és nem említetted a sok bevillanó textúrát vagy akár egész objektumok, a havas pályán inkább látni.
  • TDC Geronimo
    #39047
    nem
  • darkSectorxxx #39046
    900 mellett ez a minimum legalább nem? :)
  • darkSectorxxx #39045
    nyilván...... :D
  • TDC Geronimo
    #39044
    hyperbole
  • R0GUE
    #39043
    Ha a birodalmi fegyverarzenál ilyen lenne mint a játékban, nemhogy Jedi nem kellett volna a buktatásához, egy szaros Jawa kicsinálta volna az egész birodalmi flottát....
    Amikor az AT-ST annyira gagyit sebez hogy 3szor pofánlövöd a szikla mögül ki-kioldalazó idiótát,de az túléli és egy szaros lézerkarabéllyal szép lassan szétlő mert akármikor visszaoldalaz feltöltődik az élete.... És még elfutni sem tudsz ezzel a lomha szarral..:D
    És már most van olyan idióta aki a pálya szélén egy szikla mögül kijön ezzel a szarral lő kettőt majd visszahátrál...Igazán epik Star Wars csatalátvány, de igaza is van,gyakorlatilag egy koporsóba ült bele amin be van kapcsolva az önmegsemmisítés..:D...

    Ez a játék egy rémgagyi fos....

    És akor még nem indultak be a tizenéves hülyegyerekek a DICE fórumon megmondani mi OP mi nem OP.....Azzal majd csak mégjobban szétcseszik az egészet ahogy szokták..:)
    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.10.09. 22:54:01
  • Moby
    #39042
    Most próbáltam ki, hát ez valami okádék ps4-en is. Boxon meg sem merem nézni. Zsizsgéstenger, a lábam előtt morfolódik minden. Az effektek, és a bevilágítás az maga a csoda, de itt már minden tűzre lett dobva a 60fps-ért. Nemtudom ki írta, hogy ps4-en fasza az iq, de ez jobb is így. Főleg neki.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.09. 22:35:50
  • n000rbi
    #39041
    Nagyszerű, okt. 15-től 19-ig ps4 közelében sem leszek
  • TDC Geronimo
    #39040
  • Kandurex
    #39039
    Nyilván, a BB != DaS

    A BB egy ostoba H&S, össze sem lehet hasonlítani!
  • darkSectorxxx #39038
    Na elmész a picába. :D