121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #39117
    Az ucsó 1-2 órában osztogatták.
    Meg láttam POSZTER s volt de előttem tekerték össze az ucsót.
    Baszódjanak meg. :D

    Kb gondolhatod mikor a buszra felszáll 8-10 gyerek ilyen 30x30x30-as kockákkal. :D

    Mondtam a csajoknak hogy bazdmeg és a játék mgeg a collectors cuccok? :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.10. 22:18:55
  • Paranoia
    #39116
    most tettem le a joy-t, 11kor neki ültem hogy majd ma végig viszem az elsőt...nem sikerült.persze nagyképűen hardon kezdtem,mert hát legyen már kihívás.lett szenvedés pár résznél
  • n000rbi
    #39115
    Lenyúltál egy BB reklámdobozt a PlayIT-en? :D
  • darkSectorxxx #39114
  • SlickAdam
    #39113
    majd CDPR besegit. legkesöbb aprilisban tolhatod.
  • TDC Geronimo
    #39112
    Lassan beindul a fallout hype nálam bár félek, hogy fosfrémes cucc lesz :/
  • Tatyla
    #39111
    Remélem hamarosan lesz olcsón lemezesen ha mindenki ilyen hamar letolja, közösen nem tudjuk megvenni mert a haver ps3-on letolta így neki nem kell
  • Kongy
    #39110
    Na toltam még Battlefrontot, nem annyira szutyok ez, azt kell, hogy mondjam. Tetszik, hogy a killstreakeket fel lehet random venni, és bárki használhatja őket. Sajnos a BF utánérzés miatt nem jön be annyira, minden mozgás, a sebzések a BF-re emlékeztet, és elrontja az egész élvezetet, hogy telibe kapom, és nem hal meg... CoD-ban erre legalább volt hardcore mód... de ezt mindig is gyűlöltem a BF-ben, és ezért is nem játszottam vele soha huzamosabb ideig.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.10. 21:00:25
  • AntiHero
    #39109
    Uncharted 2 letolva. Ennek a 2. fele ugye nekem kimaradt anno (meg a 3. rész is). Jóóóóó hosszú volt ez a rész. :D De tökéletes. :) Jöhet a 3. rész. :)





    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.10. 20:36:27
  • darkSectorxxx #39108
    Szerintem marhajó. :) jórészt éjszaka megy akkor meg kevés az ember az utcákon.
  • Ulthane
    #39107
    Varom nagyon, de tartok tole h nagy pofaraeses lesz. A varos kost is olyan elettelen. :(
  • Ulthane
    #39106
    Azok a fogak halalosak. :)
  • darkSectorxxx #39105
    Azt akarja épp mondani, hogy "cscscsücsöríts Moby" :)
  • TDC Geronimo
    #39104
    Mobynak... :d

  • arty
    #39103
    és a platformokon a verziok is egyeznek majd, álá D1 ... :(
  • TDC Geronimo
    #39102
    Jó lenne ha a jövőre megjelenő destiny 2nél 60 fps lenne már a target mivel prevgen kilőve. Bár szerintem maradnak a biztonságos 30nál :(
  • darkSectorxxx #39101
    Na megvolt PlayIt.
    Legjobban ez az Ocolus Rift volt, elég kemény, de nem szédültem tőle, de télleg éreztem ezen a hullámvasútos dolgon, hogy hiába tudom hogy illuzió, van pillanat mikor berántja az ember agyát. Nem lehet tudatosan nem érezni, ezt nem is tudom ha valós fénykép minőségű techdemoval megcsinálnák még fekve is sokan leesnének a földre :)
  • n000rbi
    #39100
    Én is próbáltam, de engem zavartak az artifaktok. (igaz nem Pana, hanem Sunyi)
  • Kandurex
    #39099
    [röhög]
  • Tatyla
    #39098
    okt.13.-16. között lesz 20-23 óra között DS3 stressz teszt
    Utoljára szerkesztette: Tatyla, 2015.10.10. 17:42:27
  • Tatyla
    #39097
    megint szivat a Gold fülesem party chat hangja átjön semmi egyéb,se játékhang se sistem hang semmi pc-n keresztül meg jó
  • arty
    #39096
    :DD
  • TDC Geronimo
    #39095
    Majd ha kijön másik DLC is jövőre lehet letolom a kettőt. Az megint lesz 30 óra kb
  • Moby
    #39094
    Engem érdekel, csak én vettem hozzá dedikált interpolátor hardvert :)
  • SlickAdam
    #39093
    nos gyerekek ugy megcsinaltak ezek kurva lengyelek a W3-at, hogy aktiv frém interpolacioval tolom, pedig az nagyon erzekeny a megingasokra, olyankor jol ráránt egy nagyot. na nem 100%-os a cucc, az az 1 frem eses NAGYON ritkan befigyel, de amugy fasza, mintha 60 fremmel tolnam. bar ejjel esöben valszeg ki kellesz kapcsolnom, hogy ne nagyitsa fel azt a 3-4 fremes csapkodast.

    igaz ez mar nem nagyon erdekel senkit.
    hajra LUKK!
  • AntiHero
    #39092


  • TDC Geronimo
    #39091
    Itt azt írják olyan, hogy simán mehetett volna főkampányba. 10-15 órás
    Grindelni? Nem vitted végig? Én 35ös szintig felmentem a végére
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.10. 13:38:13
  • Totti5
    #39090
    Season Pass megvéve ( ha már a kollektorhoz nem járt, ez sem ).

    Remélem nem lesz csalódás ( pozitív élményem DLCvel még nem volt, amit véletlen megvettem... alapjátékhoz képest izzadságszagúak és céltalanok voltak, vagy egyszerűen értelmetlenek és rosszak ).

    Jameg fő kell grindőni!!!! 30ra magamat hogy használni tudjam... MUNKA....
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.10. 13:37:38
  • Moby
    #39089
    Valamit azért írhatnál róla :D
  • SlickAdam
    #39088
    honnet tudjam dezsö? messze nem jarok meg ott. bar a bugos szamlalo mar vmi 8 napot ir jatekidöre.:D
  • Totti5
    #39087
    Játék utolsó órái nem volt kritikus?!!! 30 frémmel szaladt végig?

    Barlangokban, fákja, harcok? ott is 30 volt mindig?

    Lószart....
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.10. 11:46:35
  • SlickAdam
    #39086
    ja joooooo, almos vagyok meg.:)
  • SlickAdam
    #39085
    mondjuk Novigrad-ot is megmerhetnek olyan korulmenyek közt mint az en tegnap esti videom.
    bar megmondom en, hogy ott tan meg jobb a frem (eleve jobb volt összessegeben), mint a mocsarban, ahol ugye mar csak 26-28 között ficankol.
    egyeb kritikus helyröl en se tudok.
  • Totti5
    #39084
    Megfogtad a lényeget
  • R0GUE
    #39083
    Sehol. Direkt azokat a részeket/helyszíneket nézték meg framerate-re ahol kritikusan alacsony volt eddig.
    A sztori sem máshol játszódik.:)
    Csak persze megint köpnie kellett egyet a gonoszrosszcsúnyahazug cdpr-re.:)

    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.10.10. 11:41:16
  • SlickAdam
    #39082
    hol van az a 40 ora sztori küldi?
  • Totti5
    #39081
    Nem ez a lényeg.......... ott van 40 óra story küldi ahol javarészt szar volt a frém, az már jó? a szájbavert mocsárban eltöltötél 1-2 órát aztán soha többet, de még mindig az a lényeg hogy ott mennyi. Végülis ha a média szerint ez a lényeg... ahol meg tényeg jó lenne stabil frém le van szarva.
  • SlickAdam
    #39080
    Gamersyde video (W3) patch 1.10-röl mocsarban (ejjel, esöben):
    KATT!

    setalgatva 29-30, vizihullakkal 27-28 körül, lowest 26-al. ez mar XO performansz szint.
  • R0GUE
    #39079
    Sírok... Az Order egy agyonscriptelt minicsőjáték tele qte-vel, gyakorlatilag egy interaktív film zérò szabadsággal.... És felhozod példának a Battlefront ellen??? :DDD
    Asszem nekem mára ennyi elég is volt szakértelemből...:D
  • TDC Geronimo
    #39078
    Pont a minap gondolkodtam rajta, hogy 1 hónap és itt a Fallout 4, de bejelentés óta semmit nem mutattak a játékból. Mondjuk nem is baj, legalább sok lesz az újdonság :y