121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #39157
    Van, de miaz hogy nem léptél még be? Meg is sértettél vele. :D
    Van egy sajátom is. Szeressük dark-ot címmel. :D
  • darkSectorxxx #39156
    +83129643912854128746812653981264951461ö476123412983ö217421ö4z217416cb9b6c5896c246529174ö281742ö165812354
  • darkSectorxxx #39155
    Kb ja erről szólt a fröcsögésem nekem is pár napja. :D
    Annyira de annyira beleillik a mai játékok közé még így is a kis gyenge pre gen bakikkal együtt is, hogy ihaj....
    És ez a 2-3 részben méginkább, mert inkább az első részben tünnek jobban fel a pályakorlátok gyengedségei...Utána ügyesen palástolták hogy ez nem egy sandbox játék.
  • SlickAdam
    #39154
    "Ott a Battlefront, olyan amilyen a játék, de a beta alapján az egyik legszebb kurrgen cím lesz. Mindezt sok playerrel nagy pályákon 60 fps-el."

    ja, mint a MGS5 is -> sivar, sziklakkal teli, jol effektezett palyak. nem nagy deal a 60 frem. szvsz lehetne fullhd is.
    W3-nal meg TELE van a kepernyöd csillio dologgal.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.11. 13:46:58
  • R0GUE
    #39153
    Azt írtam hogy volt a játéknak beállítása ami low volt, nem azt hogy azt hogy a játék low volt. Ergo az állítás igaz (egyébként utána írtam, árnyéktáv és mennyiség).
    És nem nem tudunk tenni ellene, de nem is ezért hoztam fel, mégcsak nem is grafbuzulás miatt, hanem mert a készítők tényleg két tűz között vannak. Meg kell felelni egy tábornak akikben él a nextgenhype és durciznak ha a látvány nem megfelelő. És meg kell felelni egy tábornak akik meg azért durciznak ha a framerate nem megfelelő. És a játék minél nagyobb minél nyíltabb annál nehezebb megtalálni a kettő közti határt ezekkel a hardverekkel, mert egyre nagyobb és nagyobb kompromisszumot kell kötni a framerate-ért.
    Emiatt nem moslékozom le. Ha egy csőjáték jön ki ami nem képes a stabil frémre na az moslék, lásd péel a csodás cinematic Until-t, aminél lehet a szép fogak kivételével meglehetett volna a stabil framerate...:D

    Ott a Battlefront, olyan amilyen a játék, de a beta alapján az egyik legszebb kurrgen cím lesz. Mindezt sok playerrel nagy pályákon 60 fps-el. Sokan dicsérik, erre jönnek a userek akik háborognak hogy 720p, fakezűzik a Dice-t. Odáig nem jutnak el hogy a gyenge hardver miatt kell a kompromisszum, nem a Dice fakezű. De persze nem tudnak még egy olyan játékot mondani ami 60fps mellett ekkora mappokon ennyi playerrel így néz ki vagy jobban, de a Dice fakezű meg gyenge teknòt nyom, mert fos hardverre mindezt "csak" 720p-ben tudta megvalòsítani...:)

    Szòval bocs nem grafbuzulás akart lenni a lentebbi.
  • shaddam
    #39152
    Van már fórumos community?
  • TDC Geronimo
    #39151
    De renderingbe se :)
  • Kongy
    #39150
    Hát a Battlefront-al össze sem hasonlítható a képminőség, szinte semmi zsizsgés nincsen... persze nyilván nem is frostbite, de akkor is..
  • TDC Geronimo
    #39149
    Az a kemény, hogy ez 1080/60al jobban néz ki, mint a sok currgen játék...
  • darkSectorxxx #39148
    :)
  • AntiHero
    #39147
    Ja bocsi. Akkor erre figyelek. (törlöm) :)


    darkSectorxxx
    #39145

    Tomb Raiderben is a sivatagos (fáraós) rész jött be a legjobban anno. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.11. 11:17:13
  • SlickAdam
    #39146
    hozzad hasonloan vannak sokan, akiknek uj a jatek, szal szpojlert lecci ne (2. kep)!
  • darkSectorxxx #39145
    Jóféle, fasza így a 3 részt egybe tólni, bárcsak soha ne lenne vége. :D
    Sivatag lesz nagyon király. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.11. 11:03:17
  • AntiHero
    #39144
    Közben elkezdtem az Unc 3-at. Nem gondoltam, hogy a 3. részt is élvezni fogom, de bejött az indítás. (nekem kimaradt anno ez a rész).
    Viccesebb is az egész, meg úgy..más mint az első 2 rész..lazább szövegek, lazább mozgás.

    A romos kastélyos rész meg Last of Us-ra emlékeztetett.

    Meglepő, hogy így remastered megjelenés óta naponta elővettem a játékot.. de még így a 3. résznél is csak csodálkozom milyen jó játék is ez.
    Bár azt észrevettem, hogy az első két részben nem nagyon volt grafikai bug. A 3-ban viszont vannak villogó kis pöttyök (nem kincsek) textúra bugok (de nem zavaró amúgy, csak mintha ezt már annyira nem polírozták volna fel).






  • darkSectorxxx #39143
  • AntiHero
    #39142
    Ettől még mindig egy baromi jó játék volt. Meg Baromira várom a keddi DLC-t is. :)

    Ez a grafika nézegetés szerintem felesleges. Jól néz ki így is (nekem jó így). Ennyit bír a gép, ez van..próbáljuk meg élvezni a játékokat, ne mindig a hibát keressük már benne.


    Szerk.: mellesleg lehet tölteni a DLC-t aki megvásárolta. (4.2GB + 1 theme)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.11. 10:20:08
  • SlickAdam
    #39141
    annyit irtal: low. melyik beallitas low? mind? nem, tehat nem igaz.
    megamugymeg tudunk ellene tenni? nem.
  • TomStorm
    #39140
    Akit érdekel egy új halk gép sok játékkal az írhat privátot.
    Hozzám visszakerült egy másik de azt tartom meg tehát az újat adnám garival
  • R0GUE
    #39139
    Ennyit pedig a LOW témáról lévén "még mindig nem igaz".... A konzol itteni látványa az árnyékoknál a pc LOW szintje, MEDIUMON több árnyék van és nagyobb távban,a képen pedig a full szerepel.


    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.10.11. 01:37:44
  • R0GUE
    #39138
    Nem fárasztalak aki ismer úgyis látja.:)
  • Totti5
    #39137
    Így igaz, az ilyen egyszerűségben az a szép hogy érvelni ellene nem is lehet. Legyen ez a csúcs és a jövőben légyszíves ne fárassz ezekkel többet se itt se másik oldalakon...
  • R0GUE
    #39136
    A pc lowozást meg ne kelljen linkelni -árnyéktáv és mennyiség- mert arcraesel.:)
  • R0GUE
    #39135
    Jaja, csak a Dice-t agyonszapulod amiért fosbònra képtelenek jobb grafikát kirenni 60fps-el....nem vagy.:)
    Ha a látvány gyenge fakezűek. Ha szaggat a játék fakezűek. Ha fosbòn exkluzív akkor meg persze legyen akár gyengébb grafika/vagy gyengébb framerate, az akkor is gigaex. :)
  • Totti5
    #39134
    A téveszméidből hagyj ki, kérlek, nyomatékosan. Én nem vagyok semmi féle...

    Ezt a Pc LOWozást meg ne erőltesd mert még mindig nem igaz ebben a formában.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.11. 01:08:28
  • R0GUE
    #39133
    Ez oké, de ilyen hardverre meg ekkora játéktòl ne várjon senki csodát, a készítők ugyanis két tűz között vannak. Ha lebutítják méglátványosabban a grafikát a pc-hez képest, jönnek a Totti félék megmagyarázni hogy fakezűek... Ha meg komolyabb látványt tolnak bele de az szaggat, akkor meg jönnek azok az emberek akiket ez zavar ( bármilyen hihetetlen mai napig olvasni olyan ps4 felhasználòkat akik elégedettek voltak - no comment)...
    Amúgy is vilt a játéknak beállítása ami a pc low szintjén volt, most még levettek valamit lásd pl látòtávban lévő fények mennyisége. Ez van. Abszolút nem okolom a fejlesztőket mert a nagy nextgen hype-ban nem lehet mindenkinek megfelelni a fing hardvereken...
  • SlickAdam
    #39132
    mindenesetre PS4 topikban vagyunk, azon pedig moslek volt ezidaig.
  • R0GUE
    #39131
    Végigtoltam hibátlanul 1-2 apróbb bugba futottam és beletettem 150 önfeledt órát.
    A stuttert (ami 1-2 helyen valóban előfordult) kb az első nap megoldottam netes tippek alapján.
    Ahhoz képest hogy mekkora a játék, abszolút elenyésző a bugok és problémák mennyisége,ergo mosléknak nem nevezném.
    Az meg hogy egyesek szerencsétlenkedtek vele,egyéni szoc problem. Ugyanakkor azt aláírom hogy a CDPR patchelgetése néha fail volt az olvasottak alapján, én az 1.4 kiadása után fejeztem be.:)
  • SlickAdam
    #39130
    mer ott nem volt szar day1 mi... :)
    (most irjak sokan, hogy vegre stutter mentes lett a 60 frem..., de ez nyilvan konfig fuggo)
  • R0GUE
    #39129
    * vagy ha okos pc-re vette. :-P
  • SlickAdam
    #39128
    ha hulye... mar bocs. en is elörendeltem, de pont ma lemondtam, mert... majd szepen megvarom moslek-e vagy sem. a moslekot nem kell tamogatni. lasd: witcher 3. tanultam belöle. egy okos emberke hetfön venne meg patch 1.10-el. nem hamarabb.
  • R0GUE
    #39127
    Ha előrendelte és várja (még ha félve is), meg előre kivett 1 hét szabit,hiába várna 1 napot és hiába szidnák a programot a bugjai miatt,akkor is megvenné 1-2 napon belül...
  • SlickAdam
    #39126
    1 nap baszod... :)
  • R0GUE
    #39125
    Őszintén szólva gamebreaking bugba vagy olyanba ami zavart volna nem futottam bele a Fallout 3 óta egyik játékukban sem...Persze lehet azért mert a kezdeti fellánoglás mindig 10-20 órán át tartott aztán félretettem mindig őket vagy fél évre,és addigra szénné patchelték..:D
  • TDC Geronimo
    #39124
    Nem tudom én úgy vagyok vele, ami érdekel day 1 veszem vagy soha. 1-2 alkalommal mondjuk rá is fáztam, de nem szeretek késve vásárolni :)
  • TDC Geronimo
    #39123
    Egy valamiben hasonlítani fognak. Az is bugos lesz, mint a picsa :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.10. 22:45:26
  • SlickAdam
    #39122
    valami hyperdeluxe kiadast rendeltel elö, vagy mi tart vissza, hogy day1 az internetet bujd es ha minden okes, day2 megvedd? ha meg nem, akkor van 1 szabad faszverös heted (vagy mennyi).:)
  • R0GUE
    #39121
    Ne is mond gyüjtőit rendeltem elő pedig nagyon tartok tőle hogy nem növik ki a tipikus bethesda gyengeségeket és csak megközelítőleg sem fogják hozni a Witcher 3 változatosságát küldetések terén...
    De valahogy várom...
  • TDC Geronimo
    #39120
    Szabit is vettem ki falloutra bár bethesdat ismerve day 1 beleugorni egy játékukba nem életbiztosítás :y
  • darkSectorxxx #39119
    Nekedis, valóban még normálon sme lehet sietni benne. :D
  • darkSectorxxx #39118
    Gratula...:D