121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Harlekin
    #39197
    Jó pár kört nyomtam vele és nem lehet azt mondani,hogy élek halok a Star warsér,de ennek valami kegyetlen jó hangulata van.Leszarom hogy néz ki mi a nyűgje egy érdekelt az ,hogy nagyon jó vele játszani.Szerintem ez nálunk vétel lesz...
  • TDC Geronimo
    #39196
  • TDC Geronimo
    #39195
    DICE az sw hangulatot brutálisan eltalálta az tény. Az egész játék olyan, mint a film
  • AntiHero
    #39194
    Azért mert Star Wars.


    Most nézd meg ezt, ugyan ez a játék is. :)

    Másrészről meg 1 pályát láttunk eddig ebben a módban. Meg egy másikat másik módban. Lesznek itt épületek nyugi.
  • Harlekin
    #39193
    Ne bántsad szegényt biztos sanyarú gyerekkora volt.És itt is üldözött hisz már vagy 4 alteregót raktak ki belőle és közel áll ez is ahhoz,hogy ne keljen névnapot ünnepelnie.Ugyan már maradjon meg neki ez a kicsi öröm,hogy a fájdalmas tehetetlenségét átnevezéssel kompenzálja.
  • darkSectorxxx #39192
    Hát igen, vannak ilyen történelmi esetek mikor valami nem jön össze.
  • darkSectorxxx #39191
    Hát nem tudom hogy miért kellene figyelembe vennem a filmet ha játszani szeretnék. :)
  • darkSectorxxx #39190
    Most hogy mondod....:D

    Kicsit geci leszek most. :D
  • SlickAdam
    #39189
    volt idoszak, amikor nem mehettel 2D only-ra, ha jo kepminoseget akartal. csak az otvar keszulekek nem tudtak.
    ma mar ugy tunik mas a helyzet. pont nezegettem uj Sony tv-ket, hogy nagy reszukben mar nincs 3D, amiben igen, az is szar (marmint a 3D).
  • TDC Geronimo
    #39188
    Filmnél hoth csata tele volt épületekkel? nem rémlik
  • TDC Geronimo
    #39187
    Most lestem bele egy UC streambe. Pont az UC2es train section ment. Ha holnap jelenne meg a 4 is soká lenne. Akarom most! :(

    Szerencsére sokat nem mutattak még belőle és remélem nem is fognak már, mert úgyse bírnám ki, hogy ne nézzem meg :y
  • darkSectorxxx #39186
    Most senki ne vegye sértésnek, de hogy gondolták hogy ez fun lesz hosszútávon egy ilyen épületeket nélkülöző teniszpálya?
    Még arra sem gondoltak hogy a lépegetők elől hová a gecibe bujj el, egész egyszerűen annyira nyitott a pálya, hogy a nagy masinák ellen full védtlen vagy.
    Igazából nekem talán annyi is elég lenne, ha kicserélnék a mapokat és berendeznék kicsit, lehet más szemmel tekinteném a gameplay-t.
  • darkSectorxxx #39185
    Ebben egyetértünk.
    Haverom is régen vett 3d-s tv-t azt ott rohad nézi az avis meg camerás filmeket a tv-jén. Lol.

    De én mondtam neki hogy ez is 3 napig tart.

    Én kapásból a 2d-re mentem rá amikor tv vásárlás volt, pedig mehetett volna 3D, de még az oké hogy mit nézek rajta, de hogyan meg mennyi lóvéért, szemüvegvásárlás. pdf
  • SlickAdam
    #39184
    nem szamit, megfogjak venni csillioan. elöbb-utobb te is.:)
  • TDC Geronimo
    #39183


    Hát igen lenne mit változtatni, helyrerakni. Mondjuk már az alap se jó, úgyhogy mindegy is innentől kezdve.
  • R0GUE
    #39182
    Tehát marad a mellébeszélés ahogy azt megszoktuk,oké.:)
  • Moby
    #39181
    1 éve sem vettem meg. Mostmá tutter nem fogom. Majd a retailt.
  • arty
    #39180
    el lehet taknyolni a dk2-vel, ha van rá igényed ;)

    lehet soha nem is lesz több, álá 3d
  • Moby
    #39179
    Dehogy van....bár lenne.
  • Moby
    #39178
    Nem számítottam mésra. a háztartási3d halott. Mára sewnkit nem érdekel, max engem picit,
  • arty
    #39177
    má' VR-korszak van :/
  • TDC Geronimo
    #39176
  • darkSectorxxx #39175
    Ki kell cserélned sajnos a kérdőjelet egy pontra. És "gondolom" nélkül. :(
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.11. 17:49:14
  • darkSectorxxx #39174
    Úgy remélem ahogy demózták. :)
  • Moby
    #39173
    A 3-ban a 3D nem élte túl gondolom a portolást?
  • Kandurex
    #39172
    Jóóó.....
  • arty
    #39171
    atyauristen, hogy fog kinézni a négyes :OOO
  • AntiHero
    #39170
    Hallgassunk akkor zenét
  • Totti5
    #39169
    Xbox One a gép neve, de nem vagyunk a bölcsibe, hogy tanítsak egy "felnőtt" embert viselkedni.

  • R0GUE
    #39168
    A feladat továbbra is adott, mondj akár egyetlen címet Fosbónon ami hasonló méretű mappokon,hasonló mennyiségű játékos ilyen vagy szebb grafikával 60 fps-el megmozgat. Addig is minden egyes szavad a témában bullshit.:)
  • TDC Geronimo
    #39167
    Tudod nem csak a felbontás létezik egy játéknál, vannak más technikai elemek, új rendering technikák stb. FB motor minden játékkal fejlődik és most is sokat lépett előre.
  • Totti5
    #39166
    Nem tudom, nem is érdekel mit és hogyan használnak. Engem a végeredmény érint, és a látszata annak hogy értenek hozzá. Szerencsére a játék nem érint, felőlem 480p is lehet a jövőben.
  • TDC Geronimo
    #39165
    ja mert ugyanazt a render technikát használják, mint pl BF4nél... Oh wait.
  • darkSectorxxx #39164
    Valahogy így.
  • darkSectorxxx #39163
    :D
  • Totti5
    #39162
    SW pálya mégiscsak egy katlan, nincs kiterjedése, zárt fix, mindig ugyan az. Ennek függvényében azt hogy a BF4 óta a DICE a saját! motorjával képtelen imprúvolni a teknót az lehangoló, és leszarom a kategória. Végülis nincs ezzel baj, már fix hogy a BF5 is marad ennyi, ahol azért több minden lesz mint egy szikla...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.11. 14:51:42
  • AntiHero
    #39161
  • darkSectorxxx #39160
    Az igaz hogy a haóv szép benne.
    Videó eleje, csillognak a hókristályok ahogy kell, a szép a felszínét fújja ahogy kell, a lábnyomok vannak léteznek ahogy kell.....
    Ez valóban ritkán látott játékokban.
    Pláne így egyben.

  • Newfronter
    #39159
    Skyline :D
  • darkSectorxxx #39158
    Hálisten régen sem volt jellemző, ez a grafika stílusának tudható be szerintem jobbára.