121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #39237
    Jó értelek, megoldható, de most kisegérből akarok nagyítóval elefántost csinálni...persze van megoldás, de akkor is hiányoznak az épületek. :)
  • Tikal #39236
    El lehet bújni, nézz körül jobban. AT-ST ellen meg ott vannak a tornyok, plusz a sok lúd disznót győz taktika :)
  • darkSectorxxx #39235

    Mondanám hogy photoshop munka, de nem az.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.12. 01:21:47
  • Tikal #39234
    Balanszolt, ne izgulj, rengetegszer nyertem már lázadókkal, vagy éppen veszítettem ellenük, csak idő kell amig megtanulják a népek a játékot.... ha szar a csapat azon ugyse segít semmi...
  • TDC Geronimo
    #39233
    najó...megyek aludni :D
  • darkSectorxxx #39232
    Ha maradt még elég fap-od akkor csak most csak neked. :D

    Mai Uncharted 2 kalandból néhány képsor? :D
    Sokszor nem hiszem el.

  • TDC Geronimo
    #39231
    Most volt ugye PS4 árcsökkenés. Néztem Amazon US oldalát. Első 20ba 4 PS4 bundle van és 0 box. 6. helyen last os us bundle, ott van SW, CoD meg UC is.
  • TDC Geronimo
    #39230
    nincs, fegyver felmelegszik és vissza kell hűteni.
  • Paranoia
    #39229
    ebbe a játékban van olyan,h reload? mintha lasertageznének az emberek pijü pijü
    (szép szép,de neeem köszi)
    Utoljára szerkesztette: Paranoia, 2015.10.12. 01:00:30
  • darkSectorxxx #39228
    Az a baj hogy amikor PS5-ön játszol 5 év múlva még mindig fap lesz.
  • darkSectorxxx #39227
    Erre így nehéz szavakat keresni. :D
    BRUTÁLIS, én tudom hogy játék, de basszamármeg néha mintha filmbeli jelenet lenne, ahogy a katonát hátbalövik ömlik a szikra és összerogyik te jó ég.....
    Single játékokat kérünk kedves dice.

    Eszméletlen a játék bevilágítása.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.12. 01:03:42
  • TDC Geronimo
    #39226
    nosztalgiából megnéztem bővített UC4 E3as videót megint. Hát erősen fap material cucc még mindig

  • TDC Geronimo
    #39225
    HUD nélküli gameplay. Így még mozisabb :)

  • darkSectorxxx #39224
    Moby Boy. :D

    Nedeem, neeem. Bocs.
    Elnézést Motion Blur. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.11. 23:54:03
  • darkSectorxxx #39223
    Ezt mondom énis, nemhogy az Order-t nyomatnák. :D
  • Moby
    #39222
    Mi az az "MB"?
  • Moby
    #39221
    Ebszolájte nem. Az előemésztett szarra mindig nagyobb kereslet van. Ráadásul vannak benne szűknacis suncik. Tuti siker a kis kockapöcsök körében :)
  • darkSectorxxx #39220
    Most vagyok ennél a havas résznél az U2-ben hát erre nehéz szavakat találni, ez a MB is sokat dob most a látványon. :D
  • darkSectorxxx #39219
    Igen ez nem gagyi, csak nagyon le van egyszerűsítve...
  • darkSectorxxx #39218
    Hát te is meglepődtéál az eladásokon nem?
    Fogsorreklám Dawn. :D
  • Tommy H
    #39217
    Az nagy hiba lenne
  • Moby
    #39216
    ?
  • TDC Geronimo
    #39215
    Én gagyi helyett az egyszerű szót használnám. Azért a gagyi az nem ilyen :)
  • AntiHero
    #39214
    Így van. Sok dolgot meg kell tanulni. Túl is lehet tölteni a fegyvereket amúgy.

    Eleinte nem tudták, hogy lehet összekötni a lépegetőket. Most már igen.

    Azert megnezném én egy masik mappon ugyan ezt. Pl az erdőbe. Nagy fun lesz ez. Gagyinak tünik, de szerintem sikeres lessz.
  • Kongy
    #39213
    Őszintén szólva az elején én sem tudtam, hogy most mire jók azok az érmék szétszórva, meg úgy nagyon semmit sem értettem, és ideges voltam, aztán 2-3 meccs után átláttam a dolgokat. Nem lesz ez rossz játék.. még az is lehet, hogy megveszem?!
  • TDC Geronimo
    #39212
    Amúgy azért is tűnik unbalancoltnak a cucc, mert a játékosok 90%a nem tudja mit kell csinálni. Most, hogy pár napja megy beta egyre többször nyernek a rebelek is. Én pl felszedtem egy orbital strikeot, megvártam amíg lehet sebezni walkert és 50%ról 0ra szedtem vele, nyertünk is.
  • darkSectorxxx #39211
    Gyertek gyertek. :D
  • darkSectorxxx #39210
    Ottvan!
    Pont ezt akartam mesélni egy csávó azt mondta még SOHA nem nyert amikor a lázadók oldalán harcolt, vajon miért?
  • darkSectorxxx #39209
    Énis Mad Max-et akarom inkább dcsak azt hittem még érdekel a Metal. :D
  • Kongy
    #39208
    Na requesteltem is egy tagságot :D

    Igen sajnos a Battlefront-ban a Walker Assault-ban kicsit OP birodalminak lenni, lévén a lépegetők elég nagy túlerőt jelentenek. Oké, hogy így volt a filmben is, de ez egy játék, illene balanszolni rendesen.
  • Ulthane
    #39207
    Persze, SG Forum PS4 HUN a neve.
  • Tatyla
    #39206
    Battlefront Beta nem holnap,hanem holnap utan oktober 13 lesz vege. A jatek keszitok is elismertek,hogy lazadoknak sokkal kevesebb az esely nyeresre mint a birodalmiaknak,es termesztesen sok jatekos is panaszkodott. Ezert ezeket is allitgatjak,ezert is lesz kibovitve a a Beta. Szoval hajra sracok,meg egy nap pluszba.
    SoneecHUN
    via playstationlifestyle
  • SlickAdam
    #39205

    bar lohaton jol meg tud zuhanni Novigradban. szerencse, hogy mindig gyalog tolom ott.:)
  • AntiHero
    #39204
    Majd akcióba behúzzuk. :)
    Akkor már inkább Mad Max. :D
  • darkSectorxxx #39203
    Metal már nem is érdekel?
  • darkSectorxxx #39202
    Moby:

    "Until Dawn - a fejlesztőket is meglepték az eladások

    A Supermassive Games teljesen elképedve számolja az eladásokat, és már beszélnek a második részről is.
    Az ősszel megjelent horrorjáték, az Until Dawn hatalmas siker lett a producer, Pete Samuels szerint. A pontos számokat még nem közölte de a PlayStation Lifestyle-nak adott interjúja alapján bőven túlteljesítette a vártat.

    A PS4 főnöke, Shuhei Yoshida azt nyilatkozta már szeptemberben, hogy teljesen el van képedve, amiért a játék ilyen jól teljesít, annak ellenére, hogy milyen kevés marketinget kapott. A fejlesztők már azt is felemlegették, hogy a folytatás is tervben van. "Belső megbeszélések már folynak arról, hogy hogyan is lehetne megvalósítani egy Until Dawn 2-t. Nyilván nem lehet ugyanolyan, ugyanazokkal a szereplőkkel, főleg mivel egy részük meglehetősen halott lesz.
    "Éppen azt terveztük, hogy milyen más úton oldhatnánk meg egy Until Dawn 2-t, de erről azért még kicsit korai beszélni." Ti mennyire várnátok egy folytatást, és hogyan tudnátok elépzelni azt?"

    Gondolom ezzel Yosi nincs egyedül....

    Nincs megállás beindult a pénzgyártó gépezet. :D
  • darkSectorxxx #39201
    Meglátjuk megjelenésig még sok víz lefolyik. :)
    Csak annyit mondok elismerés a látványnak, de ezt így egy délután is sok , mert megunható szerintem...én azt mondom nyűgözzenek le, de ha kapna egy single modot akár később már nyomnék a process-re. :D
  • AntiHero
    #39200
    Kinek mi. :) Nekem bejön nagyon. Így a beta végére már sokan megtanultak játszani. A felkelők is nyernek végre. (megtanulták, hogy összelehet kötözni a lépegetőket. Stb..)

    Mint jeleztem én beruháznék rá. :)
  • darkSectorxxx #39199
    Ez a baj.
    Ez egy filmrészlet, egy csatajelenet.....annyiszor köt le, mint a film megnézése...:D
  • darkSectorxxx #39198
    Oks értem hogy filmhez hű, de a játék az nem elég ha hű a filmhez, pláne ha ez végett "játszhatatlanná válik". :D

    Remélem igazad lesz és csak a demoban ennyire egyhangú. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.11. 20:58:22