121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #39277
    lol, ez meg mi a bánat?
  • TDC Geronimo
    #39276
    Firewatch. Nem kell single! :y

    Majd jövőre visceraltól jön a single
  • arty
    #39275
    imádom, ahogy kinéz. milyen játék ez?

    battlefront: MIÉRT NINCS SZINGLE?!?!?!??!!??!?!??!! :(((((((((((((((
  • darkSectorxxx #39274
  • darkSectorxxx #39273
    3 cod 1 áráért? :)
    Jó de ez gyalog vagy rohanva? :D
  • darkSectorxxx #39272
    Várom nagyon.
  • TDC Geronimo
    #39271
    Miért van az, hogy a zombi mód jobban néz ki, mint a normális játék? :D

  • SlickAdam
    #39270
    ha ennyi, megveszem. becsszo! :D
  • TDC Geronimo
    #39269
    "COD Black Ops III story is 14-15 hrs long"

    lál hiszem ha látom
  • Kongy
    #39268
    Én nem vettem észre semmi ilyesmi anomáliát.

    Kis önpromó, itt egy Drake's Fortune kommentált gameplay-em. :D Nem mertem végigjátszást csinálni, annyira nem ismerem a játékot, inkább majd a 2-3-ból :)
  • TDC Geronimo
    #39267
    downsample 5000 bekapcsolva







    Season pass bejelentve, meglepő. BF premiumhoz hasonló, 4 DLC pack, 2 hetes early access
  • TDC Geronimo
    #39266
    Február 9











  • darkSectorxxx #39265
    Hát mondasz valamit, érdekes, főleg irányváltáskor, ezt hangsúlyoztam , persze mérget nem vettem volna rá hogy régen más volt csak most furcsa, de ne aggódj én a demohoz képest nem találtam furának az irányítást, inkább 1 furcsa gebasz van ami felkúrt.

    Az a O <> X gombok, eljönni a fedezékből X, odahúzódni O....namármost így egyszerűen hangzik, de akciók alatt, pláne nagyon szűk helyeken, mintha egy ostoba faszkalap lennék megy összevissza a karakter. Sokszor ezért haltam meg.

    Hát közvetíteném shared-be ha tudnám ....hogy előtte kicsit másba is próbálj bele, de nekem nem engedi.

    A lényeg az hogy egyeltalán nem gáz az irányítás, most vagy a demo volt furcsa vagy egész egyszerűen ilyen volt régen is és elszoktunk....nekem annyira gondjaim nem voltak.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.12. 18:24:53
  • TDC Geronimo
    #39264
    UC collectionnél olyan az irányítás a 2be, mint a demoba volt? Ma is toltam és nekem valami nem oké. Nem ilyenre emlékeztem én PS3on. Mintha lebegne kari meg fura az egész.
  • Totti5
    #39263
    Zsákold, annak is jó lesz a vége :)) funny.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.12. 18:14:39
  • darkSectorxxx #39262
    "Ezerrel pörög a Star Wars Battlefront bétája, és miután a fejlesztők is látták, hogy ez nagyon bejön a játékosoknak, kitolták egy kicsit a tesztelést.
    Nem meglepő módon a fél szerkesztőség is rá van függve a Star Wars Battlefront bétájára, így a pécsi PlayIT-en is többen csak üveges szemekkel meredtek bele a tömegbe, miközben fejben már a Tatuin homokján próbáltak meg leszámolni a lázadókkal.

    A DICE-nál jó fejek akartak lenni, ezért úgy döntöttek, kapunk még egy napot a játékra. Valószínűleg nem kevés játékos puffogtatja a blastereket egész nap, ha néhány extra szervert is csatasorba kellett állítani, úgyhogy kíváncsian várjuk, hány embert sikerül meggyőzni arról, hogy egy hónap múlva a kasszáknál is sorba álljon.
    A hivatalos blogbejegyzés szerint az extra napra azért van lehetőség, hogy kiszűrjenek pár extrém esetet. Ebből adódóan előfordulhatnak váratlan dolgok, mint például, hogy valakinek egyszer csak elszáll a kapcsolat, vagy egyszerűen kirúgják egy szerverről. A Star Wars Battlefront béta így október 13 (kedd) estig tart."

    Hajrá.
  • darkSectorxxx #39261
    Na hazaértem, utánalesek ennek mifán terem...mobiltelóról még sg is botrányosan fosul megy.
    Azért kérdezgettem.
  • SlickAdam
    #39260
    hogy fasza puzzle jatek.
  • darkSectorxxx #39259
    Tulajdonképpen mit lehet erről tudni?
  • SlickAdam
    #39258
    Talos Principle-t veszi valaki? holnap jön, ha nem tevedek. en erösen gondolkodok rajta.

    jo lenne tudni hogy fut.
  • SlickAdam
    #39257
    akkor majd kuldok egy sms-t Triss-nek, hogy vege.:D
  • R0GUE
    #39256
    Nem tudok róla hogy Triss rossz lett volna.
    Az első részben (ahol Geraltnak még totál emlékezetkiesése volt) egyébként már lehetett felé terelni a románc vonalat (vagy Shani felé), a második részben a fő románc vonalat már Triss adta, tulajdonképpen "bele is szerethettünk" vagy csak meg lehetett hupákolni. Mindemellett már Yennefer keresése is bekerült a sztoriba. Eredetileg Geralt igaz szerelme Yennefer, de a 3-ban ezen változtathatunk.
    Csak egyszerre mindkettőt NE hülyítsd.... ;)
    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.10.12. 16:17:19
  • SlickAdam
    #39255
    szorri. bar nem kotelezö.:)
  • Kongy
    #39254
    Nekem is pont az tetszik a Battlefront-ban, hogy nem kell kikockulnod, hogy lépegetővel arassál / légicsapást zúdíts az ellenfélre, elég csak felvenned a pályán, nem mint egy CoD-ban pl, hogy killstreakeket fel kell oldani, meg pénzért megvenni... lol :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.12. 15:00:36
  • Tikal #39253
    Amúgy nem tudom miért szitokszó a casual, faszom akar már minden nap 20 órát a gép előtt kockulni, hogy fejlődjön egy ilyen játékban :D miért nem jó az ha olyan a játék, hogy hazaérsz melóból és 1-2 órát Hoth-on tolod a birodalmiak ellen anélkül hogy vért izzadnál? :) Nekem ez a játék pont azért tetszik mint a DriveClub, nem kell hozzá autobuzinak lennem, hogy jó legyek benne, nem kell bütykölni, tuningolni meg a többi hókuszpókusz, ha valakinek mégis ez hiányzik annak ott a PC, Asetto Corsa stb. Nekem egyelőre bejön így a játék, van egy két dolog ami nem tetszik, de ezek javíthatóak.. és hát Star Wars, mi kell még? :)
  • n000rbi
    #39252
    >a szöke varazsloneni is megvolt, akit utana le kellett vagnom.

    szpojlerbammeg
  • TDC Geronimo
    #39251
  • SlickAdam
    #39250
    hadde mostmar nincs baj a fejevel, nem? megis szerelmekent emlekszik mindkettöre.
    mindegy, bezsakolom mindet. az a szöke varazsloneni is megvolt, akit utana le kellett vagnom.:)
  • SlickAdam
    #39249
    #39184
  • TDC Geronimo
    #39248
    casual szemét egy játék ez a battlefront, de minél többet tolom annál jobban tetszik
  • darkSectorxxx #39247
    Köszike. :D
  • Ulthane
    #39246
    Verd ki kétszer, aztán majd leszoksz róla. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az igazság az, hogy csak azért volt régen Geralt csaja, mert emlékezetkiesése volt, s elfelejtette Jennefert. Szóval igazán sosem ő volt a szerelme, hanem Jen.
  • SlickAdam
    #39245
    Witcher 3 kerdes:

    ez a vörös démon, a Triss... ö tenyleg gonosz volt regen, vagy miert irjak ugy karakter leirasban? ill. milyen volt a kapcsolata regen Geralt-al? mert en racuppantam (megint).
    es van ennek egyaltalan jelentösege? mert Yennefer-re is ra kene.:D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.12. 13:41:52
  • SlickAdam
    #39244
    Moby: gratula a gyermekhez!!! hogy hivjak? :)

    -----------------------

    Dark: börzdéjt heppitet! :)
  • darkSectorxxx #39243
    Köszönöm mindenkinek :)
  • TDC Geronimo
    #39242
    bszn dark!
  • n000rbi
    #39241
    Boldogat Dark!
  • Tatyla
    #39240
    Ez sajnos tényleg így van, ha mindenki tudná hogy kell haladni a védekezéssel semmi gond nem lenne
  • Harlekin
    #39239
    Pontosan,simán hozható a lázadó oldal ha olyanok vannak ott akik értik is mit kell csinálni.És már most borítékolható,hogy a sok fakezű siránkozó miatt borítják ezt a taktikai részt...És mind a 2 oldal 1 rush játék lesz.Tegnap 2 meccsen is a második ponton térdelt mind a 2 lépegető.Simán hozható a meccs értelmes játékkal.És ez benne a szép birodalmi oldal rush ott menni kell nincs mese.Lázadóként meg védeni mint az állat,de amikor a banda fele még az előző elbukott pontnál szarakodik úgy nem lehet nyerni...
  • darkSectorxxx #39238
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jut eszembe mielőtt elalszol a legutolsó képen nézd meg az U2 sziklákat, hamár BF meg sziklák. :DDDDD

    +