121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #39437
    Szerintem is kicsit megvannak buherálva utólag itt-ott, mindenesetre nagyon királyul néznek ki! :)
  • Moby
    #39436
    Na, hát ebből az álmodok a gémingről dologból az lett, hogy fennmaradtam a picivel, hogy anya tudjon aludni, de olyan jó baba volt, hogy 3-ig das2-t nyomtam LOL
    Elvittem a végjátékig. King's Ring nálam, nyílnak a kapuk, utolsó felvonás :)
  • darkSectorxxx #39435
    Ezek szerintem ha nem is mind de nagy része photoshop.
  • Kandurex
    #39434
    Gratulálok az új kicsihez. Másrészt átérzem eme hozzászólás minden csepp validitását.
  • mucsácsó
    #39433
    Nem vagyok egy screenshot buzi, DE

    nagyon durva SW Battlefront screenshotok

    érdemes megtekinteni lejjebb a tag többi képét, szerintem elképesztően jókat lőtt a többi játékban is :) (Mad Max, GTA5, stb..)
  • Tikal #39432
    kár, hogy vége a beta-nak :(
  • darkSectorxxx #39431
  • AntiHero
    #39430
    Gratula a gyerekhez. Jó egészséget nektek. :)
  • Moby
    #39429
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Amíg kicsik, addig odateszed ottvan. Ha hangoskodik adsz cumit a szájába, vagy az anyja cicit, és béke van. Ha bekakál tisztábateszed. Megfürdeted, felöltözteted. Nem igényel skillt. Walkinthepark. Ez most a pici is.
    A nagyobbik. Na az az NG+150. Pokol és menyország 5 perces turnusokban. Ő egy gyönyőrű és exhibicionista gyermek, hihetlenül gazdag szókinccsel és fantáziával, mégis minden mondanivalóját kettő szóba sűríti (mármint amivel velem, és az anyjával kommunikál): NEM, és AKAROM, és ezek összes permutációjával. 3 éves. És ő a kegyetlenebbik hároméves, aki nem erővel tolja át (azt kitanulta rég, hogy rajtam az nem megy át), hanem manipulációval. Az elmúlt két éjszakám avval telt, hogy ötpercenként hol egymással üvöltöztünk, hol a karomban tartva zokogtunk mindketten. Merthát ugye beteg , ami fáj, és ezért be kéne venni a gyógyszereket, ami szintén fáj. HORROR. Ehhez képest az összes fromjáték egy lófasz SE. Tényleg, minden túlzás nélkül.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.13. 22:47:14
  • darkSectorxxx #39428
    Dejó hogy ittvagy te, nekem. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.13. 22:41:23
  • R0GUE
    #39427
    Gratula! :)
  • R0GUE
    #39426
    Ott leszel mint elrettentő példa....:D
  • arty
    #39425
    grat
  • darkSectorxxx #39424
    Az amúgyis emlék, hát még így. :)
    Majd 10-20 év múlva mikor Moby nagypapa meséli a régi időket a kis Moby-nak, na akkor ott lennék. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.13. 22:39:02
  • mucsácsó
    #39423
    Azta, nemrossz story! :D Gratulálok! ;) Így legalább örök emlék a DS2 tutira :') :D
  • darkSectorxxx #39422
    Hugom fiára sokszor én voltam vigyázni, mert sogor kint dolgozott....
    Nem egyszerű, főleg ha betegek, az ember szíve megszakad mikor éppenhogycsak megfáznak, még nem is súlyos, de mikor hallod hogy este ugy alszik a gyerek szegény nem kap levegőt, nyitva a szája, izzad, és egy idő után fle kell kelnie, és mivel nem tud sokmindent mondani, sem az orrát kifujni, segíteni kell neki, asszem tudja mindenki hogy megy ilyenkor.
    Hát nem egy kellemes dolog, sokszor azt mondaná az embe átvenné a betegségeket csak ne kelljen szenvednie.

    De sajna nem így van.

    Amúgy ja Ebrietas-ban semmi szépség nincs.
    A kisgyereknél meg örömmel "szopi az ember. :)
  • darkSectorxxx #39421
    Úgylegyen. :)
  • SlickAdam
    #39420
    nemtom, nekem meg nincs gyermekem, de ugy kepzelem el, hogy ez egy amolyan jofele nehezseg, mert hat szopni kell, de ott van a kis szaros es az elegge jo erzes lehet. noverem is par honapja kapta meg a babat, imadom, pedig meg nem sikerult meglatogatnom (svájc).

    ebrietas meg csak szimplan seggbeököl, szal ... :)
  • Moby
    #39419
    Nyugi, nem tart sokáig. Beáll minden a helyére pár nap alatt, megköt a gipsz, és hétvégére ha a nagyobbik is jobban lesz, már das3 bétát fogok tolni (meg bfejezem végre a kettőt).
  • darkSectorxxx #39418
    Neki megvolt szinte minden From Software játék, de az igazi nehézség még most jön. :D
    Vissza fogja még sírni Ebrietas-t. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.13. 22:30:52
  • darkSectorxxx #39417
    Nem gyenge.
    Hát Nem tudom hogy bírod majd nélkülünk és fordítva. :)
  • SlickAdam
    #39416

    nem kell jatek, ott van neked most a szimulator, full analog, csillio-K-ban csillio fremmel.
  • n000rbi
    #39415
    Akkor ebben a topikban is gratula :)
  • darkSectorxxx #39414
    Thx mester... :)
    Első a gyerek. :)
  • Moby
    #39413
    Ja és köszönöm mindenkinek a jókivánságokat!
    Illetve utólag is HBD dark!
  • TDC Geronimo
    #39412
    grat :)
  • Moby
    #39411
    lifeblog vol. 32763
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Máté. Majdnem az autóban született. Fél kettőkor még nyomtam a DaS2-t, 3-kor meg ébresztett a párom, hogy elfolyt a magzatvíz...és még anyósomért is el kellett repüljek, hogy valaki vigyázzon a nagyobbikra. Szal fénysebességgel be a szülészetre, 4.25-kör pedig megszületett. Volt izgalom, füstölgőgumikkal landoltam kórház művészbejáróján. Időközben a nagy olyan beteg lett itthon, hogy két éjszakát virrasztottunk kettecskén, a horror éjszakái voltak. Ma már itthon van a pici, minden egy kicsit egyúttal könnyebb a párommal, és egyúttal nehezebb logisztikailag a picivel. Gémingről most még nem álmodom, de mindenkinek jó játékot kívánok!
    Fél szemmel azért figyelgetem a fórumot a klozeton! :DDDDD

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.13. 22:25:26
  • SlickAdam
    #39410
    it overtakes a fully-patched Xbox One version in direct comparison
  • darkSectorxxx #39409
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • AntiHero
    #39408
    No problem :)
  • mucsácsó
    #39407
    Lehet lesokkolta, hogy véletlenül végigjátszotta a The Ordert :D

    ja, hogy ez XONE. akkor főleg. :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2015.10.13. 21:57:20
  • Moby
    #39406
    Bocsánat, elkúúúúrtam, csak 1 volt :(((
  • darkSectorxxx #39405
    LOL

  • balee4
    #39404
    Oh, köszönöm szépen. :)))
  • darkSectorxxx #39403
    Ja azt hittem már rég kimaxolta mind2 részt és úgy irta a véleményeit. :)
  • n000rbi
    #39402
    Dark Souls 2
  • darkSectorxxx #39401
    Most mi ez? a régi részek?
  • Kandurex
    #39400
    Helyzet jelentés. A scholart végigpattintottam. Összességében jó játék volt. Talán 2 opcionális boss maradt ki, valami Dark lurker? és az Ancient Dragon. Az előbbit nem találtam, az utóbbival meg nem mertem kötekedni :) Vége egy kicsit tapló lett, minek kellett erőltetni, hogy rajtad legyen a király gyűrűje, ha ki akartad nyitni az ajtókat? Meg hát a Scholar Of The First Sin elég táp volt melee karakternek, hál istenek jött 3 NPC is segíteni.

    Marad még a DLC -k....ezt még nem tudom, hogy ki akarom tolni, állítólag elég unalmasak lettek :(
  • mucsácsó
    #39399
    Ennyiért ez ajándék! :)

  • AntiHero
    #39398
    Kérek szépen én is :)