121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #39397
    Minnyá kapsz tőlem egyerlt. Egy még van, de az má szigorúan coretagoknak.
  • R0GUE
    #39396
    Nemtom vótemá de ha valaki betegnek érzi magát hozzá, fanatikus és még pénze is van akkó TESSÉK 20. évfordulós tehnyika néccányócvané. :)
  • Kongy
    #39395
    Óóó emberek, probléma megoldva, rájöttem a jelszavamra XD Na, első dolgom lesz átírni a születési dátumomat a valósra!
  • Seth
    #39394
    Nem vagyok egy nagy Dynasty Warriors fan, de ez érdekel és már elő is rendeltem :) Itt legalább van valamiféle sztori, meg változatosabbnak is tűnik
  • Kongy
    #39393
    Na megkérdeztem a support chaten elküldtek a magyar régióhoz tartozó oldalra.. Akkor valszeg telefonon fogok majd beszélni velük holnap, csak nem tudom, hogy tudnak-e ilyesmiben segíteni szóban. Valakinek valami tapasztalata van e téren?
  • darkSectorxxx #39392
    :)
    Kandurex bánatára.
  • mucsácsó
    #39391
    Az is lehet, sőt.. :) hát, kíváncsi leszek rá nagyon...eléggé BB-utóérzésem van eddig (hálaégnek) - szóval szerintem tuti király lesz ;) :)
  • SlickAdam
    #39390
    egesz jonak tunik es jo velemennyel vannak rola az okosok.
  • darkSectorxxx #39389
    Szerintem nem, nem hiszem hogy a kulcs régiófüggő csak azoknál a régióknál amiken nem lesz elérhető nem fogadja el. :)
  • mucsácsó
    #39388
    Szerintem is, gondolom attól is függ a kulcs, hogy regeléskor milyen régiót adtál meg. Nálam magyaron műxött :)
  • darkSectorxxx #39387
    Hahaha. :)
  • darkSectorxxx #39386
    europa is. eleve be sem tudod írni ha nem elérhető az adott profilnál.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.13. 19:54:24
  • TDC Geronimo
    #39385
    pár PS4es kép így beta végével. Mindez 60fspel











  • SlickAdam
    #39384
    esugyamugymeg ez a dark szosz beta amcsiban vanik? amcsi acc-al löjem el?
  • mucsácsó
    #39383
    Ejj-ejj :( pedig kajak abban a hitben voltam, hogy mindenki fog kapni, aki jelentkezett, dehát akkor ... :\
  • Kongy
    #39382
    Jaja, sajna csak email, még a születési dátumot sem tudom, mert totál randomot adhattam meg... ennyi eszem volt.
  • balee4
    #39381
    Sajnos nem...

  • mucsácsó
    #39380
    Loool, nemá.... :( pedig direkt készültem egész nap, hogy este DS3... :'( :D
  • darkSectorxxx #39379
    Ezért nem tudjátok indítani :P
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.13. 19:28:47
  • mucsácsó
    #39378
    Dettó, nálam sem enged tovább, pedig aszittem csak nálam szarakszik.. :D Eddig jól megy akkor a stress test, jah. :D :D
    Najhah, de várható volt... :( NFS betában is letiltották, pedig először volt :(
  • Kandurex
    #39377
    Na lejött, fel is rakta és el is lehetett indítani...úúúh...elég fasza érzés látni a PS4 menüjében a Dark Soul III feliratot.

    Sajnos a menüből semerre nem enged, aztat mondja, hogy nem tud csatlakozni a szerverekhez...:(

    Viszont a zene amit nyom a menüben olyan, hogy élve beszarsz!

    Jah, és egy kurva nagy mínusz pont, már az indításkor kiírta, hogy minden kép megosztás és videó készítés tiltva van :(
  • darkSectorxxx #39376
    rákattintottam a linkre
    ugyanaz
    :D

    lehet mert én nem tudtam megcsinálni a stresszt.
    mert ilyet ír:

    "* Note
    This main registration phase cannot be completed with the data above once 24 hours have elapsed. If you do not complete this phase in time, you will have to start the registration over from the beginning.

    * Note
    You will need to use the email address and registration number you entered to participate in the Network Stress Test. Make sure not to delete or lose this information."

    ezt a stress email-ben a hogyan csináld alatt....(szptember 18.-ai emailből)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.13. 19:13:46
  • Kandurex
    #39375
    itt kell beírnod a kapott jelszót és mail -t
  • Kandurex
    #39374
    nem lehet, hogy valami tárolt változatot nézel? ez azt írja, hogy még még nem ért véget a húzás....
  • Kandurex
    #39373
    Igen? beléptél az oldalra? ott kéri még egyszer a regisztrációs kulcsot...

    ...ha igen, te vagy az egyetlen aki eddig nem kapott...:(
  • AntiHero
    #39372
    Nekem segol semmi. Pedig 2 emailt is regeltem 2 külön IPről.
  • darkSectorxxx #39371
    Nekem ezt irja az oldalon:

  • balee4
    #39370
    Na megtaláltam a mail-t, nem nyertem. :(
  • Kandurex
    #39369
    na akkor az a gond, levél akkor is jön, ha nem kaptad meg a kulcsot... ez egy olyan lottó volt, hogy mindenki nyer....már aki hajlandó volt regisztrálni...
  • darkSectorxxx #39368
    DSzupedr mert én kihagytam, mivel azt a pár jegyű kodot sehol nem tudtam beirni a weboldalon...:D
    Pedig azt írták valami box-ba kell beirni.
  • balee4
    #39367
    Nem jött semmilyen levél...
  • Kandurex
    #39366
    itt
  • darkSectorxxx #39365
    Te csináltál stressz tesztet?

    Csak mert én nem csináltam, és ahogy nézem azok akik nem csinálták meg nem kapnak reedem kulcsot a beta-hoz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.13. 19:00:37
  • mucsácsó
    #39364
    Hm, akkor szerencsésnek érezhetem magamat :D Én azt hittem, hogy midnenki fog kapni majd, hiába ez a lottery duma.. :D ha már egyszer stress test... :D
  • darkSectorxxx #39363
    melyik oldalon?
  • Kandurex
    #39362
    Biztos? Megjött a levél? Akkor is kapsz, ha nem nyersz. A levélben kér meg, hogy nézd meg a regisztrációs oldalon, hogy nyertél e.
  • TDC Geronimo
    #39361
    "More than 9 million players joined the Star Wars Battlefront beta"

    wow ehhez képest instant volt matchmaking, 0 lag meg crash
  • darkSectorxxx #39360
    Én is jártam már úgy hogy jelszó kihagyott az eszem...és minddig azt hittem jót írokbe. :D
    email van csak meg?
  • balee4
    #39359
    Én sem kaptam DS III kulcsot. Kecik... :(
  • Kongy
    #39358
    Tudom :D Ezért is kell visszaszereznem. Ha jól emlékszem a hómolásnál változtattam meg a jelszavamat, aztán elfelejtettem mire, és már minden lehetségeset végigpróbáltam... semmi : /