121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #39477
    Mi? Olvastad a cikket? Már a kezdő címe is negatív!
  • R0GUE
    #39476
    Nemhiszem hogy negatív reklám lenne bármelyiknek is.:) Mitől lenne negatív? Az UC4-et kimosták a képből a remastert meg így egekbe magasztalták.

    Jobban sántít hogy egy játékokkal foglalkozò szakmai oldal így benézzen valamit.:)
  • Kandurex
    #39475
    És közben negatív rklámot csinálnak az UC4 -nek? Sántit a dolog.
  • R0GUE
    #39474
    A hype és a reklám mindig jòl jön, kidobnak x dodòt a VG247-nek, akik cserébe csinálnak egy kicsit hülyét magukbòl majd közlik olyan csudás az UC remaster látványa nemesett le nekik hogy ez nem a 4. Röhögnek rajtuk max 1 hétig majd elfelejtik, a paraszt meg aki eddig hezitált hogy vegye-e vagy sem mert úgyis előző genben kitolta, felcsillanò szemmel veszi meg amikor meghallja a hírt: akkorakomoly lett a remaster hogy uc4-nek nézték...:)
    Ekkora balfasz nincs a világon aki játékokkal foglalkozik és ezt így benézze....
  • Kandurex
    #39473
    Kérdéses lehet, hogy bevállalnak ekkora blamát, nyilván van az a pénz, de esetünkbe azért kétlem ezt a huncut kutyától.
  • AntiHero
    #39472
    Kérem szépen aukción vettem.
  • R0GUE
    #39471
    Mi a pitsa ez a napszemüveg?? :D
  • AntiHero
    #39470
    Witcherke saját képek. :P






    Ja és 12 órája nyomom a dlc-t! Még nem értem a végére! Itt kezdődik egy dlc (és csak 2.650Ft volt).
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.14. 17:48:33
  • R0GUE
    #39469
    És ezt van aki elhiszi??? Jòkis Remaster reklám...:)
  • Kandurex
    #39468
    minek engedik oda a hülyét? pláne, ha életében nem játszott a sorozattal?
  • Ulthane
    #39467
    Ez azért elég durva. Olyan ez, mintha az ötös BMW-ről írna valaki tesztet, és nem venné észre, hogy az egy Skoda Superb.

    Jeeeeeeeeeeeeeez.
  • R0GUE
    #39466
    Van már pc-je, hacsak nem ment el az összes esze nem ps4-en fog nekiugrani újból...
  • SlickAdam
    #39465
    #39410

    Moby-nak ott a vas. 22 millio fremmel tolja, ha PS4-es szintre lövi a grafot.
  • Moby
    #39464
    Neki. Alig várom. De nem az 1.10 miatt. Időközben felpeccseltem 60fps-re :D
  • partizan182
    #39463
    Digital foundry:
    "Patch 1.10 gives Sony's console the push in performance fans had waited for, and it's now a far more refined game. For PS4 owners resisting the jump into CD Projekt Red's epic, at least on technical grounds, this is a moment to reconsider."

    @Moby: DS2 után nekiugrasz?
  • Moby
    #39462
    Pont ilyenem van, csak a kábeleit én csináltam, de okosság, hogy már így pakkban is lehet kapni
  • Okisz
    #39461
    Világos, én is így gondoltam akkor. Van rajta optika, szóval ez lesz a járható út. BEMENET-KIMENET
    Még ami működik, ha a TV jack/phone kimenetét kötöm össze közvetlen a hangfalszettel, akkor átviszi a hangot, csak búg meg halk, persze érthető miért.
    Veszek egy ILYEN packot, ebbe minden benne van

    Eddig EZZEL az adapterrel volt megoldva.
  • Moby
    #39460
    Van tévé amelyik tudja, és van amelyik nem. Jellemzően a régebbiek tudták, ma már nem divat. Nem nagyon érdek az analog világ továbbéltetése gyártói szempontból (kösd össze a sajátgyármányú házimozival hdmi-n, és akkor közös vezérlés van(CEC), stb...most inkább ez megy). Ha veszel dac-t, azt is inkább a tévé optikai kimenetére kötném. Namerakkor mindegy melyik forrást nézed rajta, mindenképp továbbmegy a hifi felé. Má ha van neki egyáltalán.

    /leöltöttem a tévéd manualját, hacsak az nem rossz, akkor nincs is rajta scart, sem semmilyen más kimenet, innentől nem világos hogyan tervezted megoldani,
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.14. 11:29:18
  • SlickAdam
    #39459
    probald ki elöször a sztereo PCM dolgot PS4 menujeben. tv-ben is van (gagyi) DAC.
  • Okisz
    #39458
    De, azzal ment a Tv-re. Csak ott a HDMI mellett volt egy külön csatlakozó is, amin külön ki tudtam vinni a hangot egy az egybe. Kicsit bonyolult leírni, de a lényeg, hogy a Tv-n lehet választani mit akarok nézni. Sima adást, usbt, akkor a PS4, stb ezeket tudom váltani. És pl ha sima Tv-t vagy usb-t nézek, akkor a tv-be bedugott scart csatlakozón keresztül simán átviszi a hangot a hangfalszettre. De ha aPs4re váltok, ott ugye csak HDMivel van összekötve a Tv (nem úgy mint a box esetében, hogy hdmi+a másik csati is), akkor onnan nem továbbítja már a jelet a scart csatlakozón keresztül a hangfalszettre. Nagyjából ez a gond, valahogy biztosan meg lehet oldani, hogy így is adja tovább a hangot a TV, csak nekem nem sikerült. Ekkor kezdtem el googlezni a lent említett dolgok iránt. De nem akarom már ezzel szemetelni a fórumot, valszeg lesz belőle egy átalakító véve ebayen és ez zsákutca, hogy akár a tvről továbbítsa a hangot a szettre.. Köszi!
    Utoljára szerkesztette: Okisz, 2015.10.14. 11:08:38
  • Moby
    #39457
    Ha a 360 nem HDMI-n ment a tévére, akkor lehet, hogy ez is kevés lesz. Eleve azt is meg kéne mondani a ps4-nek, hogy ne küldjön a dolbydigitalt a tévének, mer akkor tuti bukta. Aztán még lehet, hogy az is kevés, mert tévéje válogatja, hogy a pcm-et hajlandó-e analógban kiküldeni vagy sem. Egy biztos, ezeknek minimális szinten teljesülni kell ahhoz, hogy egyáltalán esély legyen rá: hdcp->off, dolbydigital->off.
  • SlickAdam
    #39456
    hangbeallitas PS4-en? nyomd sztereo PCM-re. lehet sokcsatornan van es tv nem tudja kinyomni? vagy franc tudja, nem ertem hogy volt pontosan X360-al.
  • eje75
    #39455
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.jtc.hu/termekek/58785948/philips-bdm4065uc-40-va-led-monitor-ezust-fekete.html Privibe átdobnád az árát? Thx Dude!
  • Moby
    #39454
    Van, mond.
  • Okisz
    #39453
    Köszi a tippeket, valószínűleg nem lesz más választásom, ha nem TV-ről szeretném hallgatni a játékokat.
    Csak azt nem értem, hogy a Tv-ről miért nem tudom kivinni a hangot a szettre, a kompozitról simán kimegy RCA-to jack kábellel. Csak ha HDMIről szeretném, akkor nem. Egyébként ILYEN tvm van.

    Köszi Moby, kipróbálom azt is.
    Utoljára szerkesztette: Okisz, 2015.10.14. 10:56:43
  • Moby
    #39452
    A ps4 menüjében a HDCP-t kapcsold ki. Ha eddig kiment ott a 360 hangja, akkor valszeg ez akadályozza meg.
  • Paranoia
    #39451
    én értelmeztem félre...
  • SlickAdam
    #39450
    meta atlaggal altalaban nincs gond. 1-1 review alapjan csak akkor, ha ismerem az irot.
  • TDC Geronimo
    #39449
    És sokan még most is a review pontok alapján vásárolnak
  • eje75
    #39448
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sziasztok! Van valakinek regisztrációja a jtc.hu (vagy hasonló profilú) nagykerhez? Semmi különös, csak kíváncsi vagyok, hogy amit szeretnék venni mennyivel olcsóbb a nagykerben. Előre is köszi, ha valaki tud segíteni....
  • SlickAdam
    #39447
    uristen. gaming journalism. nagy reszuk vmi "iro" sulibol jön, 0 gaming hatterrel...
  • TDC Geronimo
    #39446
    VG247 preview from Uncharter 4 was based on Uncharted 2!

    "We’d like to apologise to Naughty Dog for a massive mistake we published last month.


    On September 30 we published an article titled “Is Uncharted 4: A Thief’s End too formulaic?” based on what we thought was a hands-on session with Uncharted 4 at the Tokyo Game Show.

    We didn’t realise it at the time; what we’d played wasn’t Uncharted 4, but the remastered Uncharted 2: Among Thieves, from the recently released Uncharted Collection. We were not aware of this until after the article went live.

    As soon as Sony notified us of our mistake we immediately unpublished the article as it was clearly based on one massive error on our part. TGS is busy and obviously the majority of signage isn’t in English, but none of that excuses the fact that we seriously fucked up.

    It’s cute to say it’s testament to the skill and beautiful artwork of the Naughty Dog team that we mistook a remastered PS3 game for Uncharted 4. But none of that changes the fact that we have massively misrepresented a game to our readers, fans of the Uncharted series and the industry who read VG247.

    The buck stops with the editor of the site, so I’m the one apologising. I should have done it sooner. I am genuinely sorry for this mistake, the misrepresentation of the game and the upset this has caused the development team

    Matt Martin

    Editor, VG247"

    LOOOOOL
  • SlickAdam
    #39445
    es az miben segit neki? optikai kabelt kell belevezetni egy DAC-ba, DAC-bol kifele meg RCA, vagy RCA->jack kabel. kesz.
    nekem is igy van, vagyis HDMI tv-be, aztan tv optikai kimenete a DAC-ba. majdnem ugyanaz, csak igy tobb cuccot is meg tudok szolaltatni.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.14. 10:45:27
  • Paranoia
    #39444
    ha nem olyan régi a tvd akkor sztem ARC van vmelyik hdmi bemeneten.
  • Okisz
    #39443
    Természetesen arra nem gondolsz az úr, hogy nem mindenki vágja hogy s mint működik ez.. Tudod én is tudnék okítani más témában, persze, nem ilyen módon.
    Azért tettem fel a kérdést, mert nekem a lent említett kimenetű hangfalszettem van és kis googlezás után ezt a linket találtam. Azt hittem egyszerűen meg lehet oldani, anélkül, hogy be kellene szerezni egy optikai bemenetű erősítőt. Azzal is tisztában vagyok, hogy ez már nem 5.1 hangzás lenne csak sztereó, de nekem az bőven elegendő lenne. Eddig is így volt az XBOXomnál. Hiába kötöm rá HDMivel a gépet a tvvel, a tvből nem tudom kivezérelni a hangot sajnos a szettre. Pedig egy nem olyan régi FullHD tv, de hiába kötöm össze a TV-t a hangszettel, nem megy ki rá a hang. Na mindegy, majd akkor próbálkozom máshogy, ilyen átalakítót meg nem fogok venni, még ha ebayen harmadennyi is.
    Utoljára szerkesztette: Okisz, 2015.10.14. 10:36:04
  • SlickAdam
    #39442
    DAC
  • Moby
    #39441
    Nem kötöttem bele semmibe, egy hihetetlenül egyszerű kérdést tettem fel. Hogyan lesz áram a fényből egy kábelen?
    De abban igazad van, hogy ez nem az a topik, ahol a hülye kérdéseken pörgünk, így ittvan a válasz is a kérdésre:
    http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Products&pid=1289426
    Ebayen harmadennyi.
  • Okisz
    #39440
    ÉRtem én, hogy belekötsz, de szerintem tudod mire értettem. Toslinkról menne Jackbe, mint amilyen csatlakozó van a PS4ben a hdmi mellett..
    Mellesleg linket is raktam, hogy mire gondoltam. Szép napot :)
    Utoljára szerkesztette: Okisz, 2015.10.14. 10:21:18
  • Moby
    #39439
    >hogy használ e vki opticai to jack kábelt

    Ilyen nem létezik. Olyan van, ami jack formátumú optikai, asus xonar hangkártyák használnak ilyet. Hogy lesz a fényből áram egy szál kábelen? Fizikaórán merre jártál? :D
  • Okisz
    #39438
    Sziasztok!
    Egy kis infót kérnék a tapasztalt kollégáktól az iránt, hogy használ e vki opticai to jack kábelt, hang átvitelére ps4ről hangfalszettre? Nekem a szetten nincs optikai bemenet, csak jack v rca. És látom neten, h van olcsón egyszerű kábel, toslink optikairól jackre alakításhoz. Használható ez így, valaki kipróbálta már?
    (Értelemszerűen a kép HDMI-n keresztül megy a TV-re, csak a hangot szeretném így.) Valamint, hogy ha ez így műkszik, akkor bezavarna e, ha pl fejhallgatón hallgatom a gamet, ami a controllerre van kötve. Köszi
    LINK
    Utoljára szerkesztette: Okisz, 2015.10.14. 10:16:16