121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #39517
    Nos ezt örömmel hallom. Igazából a felhasználók metacriticen is magasztalták, általában az olyan DLC-ket szokták, amik tényleg megérik a pénzüket.

    Felesben jó lenne olcsóért, csak hát Moby és a Witcher 3 PS4-en nem összeegyeztethető dolog :D
  • Kandurex
    #39516
    Készüljetek sneciek:




  • R0GUE
    #39515
    De az oldalon amit linkelt továbbra is az ÖSSZES platformnál ki van írva hogy a Wolf előrendelőknek adott kòddal lehet redeemelni, szò sincs emailes regről a cikkben pedig amit lentebb raktak ki az van hogy nem unlockolòdik hiába ütik be a kòdot.
  • AntiHero
    #39514
    18 órát tettem bele kb. Ha nem vesszük a futkorászást meg a gyűjtögetést (kérdőjelek) akkor 15 óra (mellék és fő story).

    Baromi jó volt! Minden pénzt megért.

    Kapsz bónusz képeket ezért. :D




    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.15. 10:52:29
  • Tatyla
    #39513
    Én igen és szerintem simán megérte az árat felesben azt az 1300-at :D
  • Kongy
    #39512
    Félve kérdezem, de tolja valaki a Witcher Hearts of Stone-t? :D Csak mert gondolkodok, hogy megveszem, de ha rövid, akkor 3000 Ft-ot nem ér. Úgy hallottam újságíróktól, hogy kb 10 órás, de tudjátok ki hiszi el a mai világban.
  • Kandurex
    #39511
    3X3 azaz 9 órát ...az nem rossz tesztre....még mindig jobb, mint a 0
  • darkSectorxxx #39510
    3 órákat lehet játszani vele? Lol
  • darkSectorxxx #39509
    Értem de nem érdekelnek csak megadom e-mailt mindenhol orrba - szájba, azt várom a kodokat. :)
  • Kandurex
    #39508
    tehát akkor holnap este 7 -től? mert ugye mi a GMT +1 vagyunk -.-
  • shaddam
    #39507
    Remek
  • n000rbi
    #39506
    EMEA/Oceania

    Test #1
    Friday, October 16th, 2015 at 8:00 p.m. to 11:00 p.m. CEST
    Friday, October 16th, 2015 at 6:00 p.m. to 9:00 p.m. GMT

    Test #2
    Saturday, October 17th, 2015 at 8:00 p.m. to 11:00 p.m. CEST
    Saturday, October 17th, 2015 at 6:00 p.m. to 9:00 p.m. GMT

    Test #3
    Sunday, October 18th, 2015 at 8:00 p.m. to 11:00 p.m. CEST
    Sunday, October 18th, 2015 at 6:00 p.m. to 9:00 p.m. GMT
  • shaddam
    #39505
    A dark souls béta meddig van? Ahol írnák az időtartamot az 404
  • n000rbi
    #39504
    Igaza van Darknak, még ha egy szót se ért abból, amit az oldalon írnak :)

    EUROPE
    Because of technical issues, Playstation Closed Alpha codes in Europe will be given out on a first come, first serve basis. We apologize for the inconvenience. Please note that everyone who has redeemed their DOOM Beta code will have access to the DOOM Beta in 2016.
    Submit your email address for a chance to be selected.
  • darkSectorxxx #39503
    Asszem ezért. De mondom ezt mások írták.
    És én Uróp vaok.

    /bocsánatkérésed elfogadva. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.15. 08:09:43
  • darkSectorxxx #39502
    "Ja. Európában volt valami gond a PS4-es változattal, és ezért jelentkezhet rá innen bárki. Persze így nem garantált a bekerülés."

    Csak érdekességképpen még ha csak hirlevél is, nekem nem került semmibe, de ha ez igaz amit írtak nekem?
    What?
  • darkSectorxxx #39501
    Nem baj, jó lesz a levél is. :)
  • R0GUE
    #39500
    Osztán az hogy sikerült amikor oda van egyértelműen írva hogy:
    "Pre-ordered or bought Wolfenstein: The New Order on or before May 26, 2014 to get into the DOOM Beta? Follow the steps to ensure you are eligible to be selected for the DOOM Closed Alpha."

    És amint elkezded a redeemelést és kiválasztod a nyelvet rögtön bedobja hogy add meg a Wolfeinsteinel kapott kódot (One és pc).... Avagy Ps4-en sikerült a hírlevélre feliratkoznod (redeem oldalon kiválasztottad a PS4-et majd megadtad az emailed), miközben alulra egyértelműen le van írva hogy a részvételhez A Ps Store-ban a ps4-en redeemelni kell a Wolfhoz kapott beta kódot...:D

    Röviden várhatod a hirlevelet...
    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.10.15. 00:27:39
  • darkSectorxxx #39499
    Nemár, én jelentkeztem...:D és azt írja majd kapok kulcsot e-mail-ben. :)
  • R0GUE
    #39498
    Wolfeinstein New Order előrendelőknek ;)
  • darkSectorxxx #39497
    DOOM alfa teszre jelentkezés!!!
  • R0GUE
    #39496
    Még ha csak az enyém lenne de ahogy nézem más oldalakon szinte egytől egyig erre tippelnek..:D
    Nyilván mindenki hülye csak a fanok helikopterek.:)
  • Kandurex
    #39495
    Dugd be a csap alá és valami finom ronggyal törölgesd át...
  • Ryanever
    #39494
    Tudna nekem valaki tippet adni szöszt hogy tudok leszedni ps4 dvd-ről úgy hogy ne sértsem meg a felületet? vagy berakhatom a gépbe így is?
  • Ulthane
    #39493
    Uljel le fiam, elegtelen.

    Lassan te is irhatod a bocsanatkero leveled ezert a marhasagodert.
  • darkSectorxxx #39492
    Nem photo mod, simán menet közben készültek....ne mondjátok hogy nem atomkemény....komolyan sokszor tanakodom hogy az a fás rész a növényekkel itt szebb-e vagy U4 régi demojában....:D

    /najó összeséégében nem, de így a képen nagyon jól mutat. :)
  • darkSectorxxx #39491
    Azért tudom én vagyok a legkedvesebb emberetek U témában, de basszameg legarantálom mindenkinek, hogy vannak helyszínek és részek amiknél télleg eszméletlen a látbvány és joggal hihetik akár hogy ez U4 is lehetne....de komolyan.....

    Pár kép amit akár elhinnék ha levetítenék U4 gyanánt
    (legalábbis az összkép közeli hatást vált ki):

  • n000rbi
    #39490
    Szerintem 10+ hszben leírtad ezt, már mindenki felfogta. Lapozzunk.
  • R0GUE
    #39489
    Ebbe nem nehéz,annyira átlátszó...:)
    Egyszerűen ehhez nagyjából egy félvak agyhalottnak kell lenni aki még életében nem látott játékot sem. És nyilván ilyen embert küldenek ki tesztelni....:)
  • TDC Geronimo
    #39488
    Nem kell mindenbe összeesküvés elméleteket belelátni
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.14. 20:32:24
  • R0GUE
    #39487
    Hát persze....:D
  • TDC Geronimo
    #39486
    Igen, ilyen emberek dolgoznak a szakmában manapság
  • R0GUE
    #39485
    1 hét és azt is elfelejtik hogy ilyen volt.
    Tényleg van aki elhiszi hogy így benézzen valaki valamit? Főleg egy UC Remake vs Uc4 esetében? Neröhögtessetek..:)
  • TDC Geronimo
    #39484
    reklám hát persze. Remélem ezt te se gondolod komolyan. Jól lejáratta magát az az oldal. Kb senki se fogja őket komolyan venni ezután
  • R0GUE
    #39483
    Én nem tudom elhinni hogy ez igaz ebben a formában. Az UC Remake-ek a 60 fps-t és a jobb felbontást leszámítva alig szebbek az előző genes változatnál,minimal különbség van. Ráadásul mint írtad nyilván nem volt sehova semmi kiírva,ott volt egy ps4 még menü se volt meg semmi csak odaült már ment az ingame jelenet és elkezdte tolni.:) Hiteles..:D
  • R0GUE
    #39482
    De az Uc4 negatív véleményét eltörölték egy pillanat alatt felváltva ezzel egy Remake magasztalásra..:)
  • TDC Geronimo
    #39481
    soon... :y

  • Kandurex
    #39480
    Nos, hogy milyenek ezek a mai "szaklapok" és "szagemberek" :) már arról is lehetne vitázni.

    A kérdés az, hogy fizetne e a huncut kutya vagy a kiadó, hogy alapvető negatív hangot üssenek meg az Uncharted 4-ről. Szerintem nem.
  • Totti5
    #39479
    Ez nem szakember volt, és hazudott, vagyis azt sem tudta mit játszik. Aztán firkált valamit, amiben annyi lehet a szakértelem, hogy azt sem tudja milyen játékkal játszik. Vagy nem tud olvasni, vagy vak. Mert hisz kétlem, hogy csak úgy ott volt egy PS4 és sehol nem volt kitáblázva mi fut rajta...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.14. 19:45:19
  • R0GUE
    #39478
    "Az UC4-et kimosták a képből "

    A cikk többi része meg az elődökre érvényes, aminél a legtöbb usernél a lényeg hogy változott-e a látvány. Ezzel hogy így "benézték" lényegében azt támasztják alá hogy brutálisat változott,és UC 4 szintű lett a remaster.
    Továbbá a cikkben a legnagyobb problémájuk az volt hogy képtelen volt bármiben is megújulni az elődökhöz képest - ez a negatívum pedig így kapásból kilőve lévén ezek az "elődök"...:)

    Te tényleg elhiszed hogy egy játékokkal foglalkozó szaklap szakembere így benézzen valamit?:)
    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.10.14. 19:38:33