121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tommy H
    #39839
    Én ezért nem mertem megvenni de látod azt írják van Multi is.
    Én azért még megvárom még megveszed és kipróbálod:))
  • TDC Geronimo
    #39838
    Jó. pshez szerintem legjobb ár/teljesítmény arányos.
  • Tikal #39837
    Ajánlanátok egy headset-et? Sony headset-je milyen, van valakinek?
  • TDC Geronimo
    #39836
    DS3 testnél az a 4. item mi volt? Nevét most nem tudom, de két karom úgy nézett ki
  • TDC Geronimo
    #39835
    Dehogy csak single
  • mucsácsó
    #39834
    Ez az én fejemben is megfordult, de gondoltam, hogy csak nem vették ki a multit - de akkor lehet, hogy mégis?! :D
  • Tommy H
    #39833
    Úgy tudom nincs Multi.Csak Single mind2 game
  • Kandurex
    #39832
    Nincs meg PC-re. Tulajdonképpen warez - demózásra megy, ha megy a PC.
  • Moby
    #39831
    Told pécén. Ott tudod 30-ra lockolni a frémet :DDD
  • Kandurex
    #39830
    Most az van, hogy folytatnám tovább a DaS 2 DLC -ket, csak hát este még szeretnék azért még egy alapos körbenézést a 3. -ban....viszont nem akarok sugárba hányni a frame miatt... szóval skip DaS 2 a béta idejére.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.17. 14:57:44
  • TDC Geronimo
    #39829
    BF4nél alap mapok is nagyon jók, ha szereted BFet meg multit 6kért a 2 játék bagó.
  • mucsácsó
    #39828
    Srákok, megéri ez a Battlefield Bundle 6,7k-ért? Vagy még kell(ene) csomó szart venni hozzá? Nem vágom ezeket a Premium/Deluxe/lófaszedísönöket, hogy miben mások a "alaphoz" képest :)
  • TDC Geronimo
    #39827
    Nemfejlődött(tm), fakezű DICE(tm), fosbájt(tm) etc. etc.

  • darkSectorxxx #39826
    Napi kockacukor. :D

    Dark Souls 70 évesen. :D
  • darkSectorxxx #39825
  • TDC Geronimo
    #39824
    4v1 + miniboss :)

  • TDC Geronimo
    #39823
  • TDC Geronimo
    #39822


    volt 10 percre tegnap
  • Moby
    #39821
    Talán ennyire nem szakad be BB-nél, amin még valóban javíthatnak. Másrészt jöttek új effektek(ez az új füst-por gecijól néz ki), van AA a CA helyett. De alig rosszabb odalent, mint a BB. Az idő megszéípti, csak amikor hozzászokik a szemed a 60-hoz, akkor ez már gáz. A másik: onnan lehet nagyon biztosan tudni, hogy ez a BB motor, hogy ott jön be ez a "pattogós" kameramozgás, ami a dasokban nem volt. Olyan, mintha valami fogaskerék forgatná a kamerát. Leginkább emiatt tűnik úgy, mintha 30 sem lenne. De ha csak mozog előrefelé, akkor azért látni, hogy megvan a 30 nagyrészt. csak a pacing...

    Amúgy meg nyilvánvaló, hogy pécére veszed.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.17. 12:14:27
  • TDC Geronimo
    #39820
    A nagy sárkányt volt aki kinyírta tegnap :D 27k soul járt érte.
  • SlickAdam
    #39819
    nem erezted, mert abban nem ennyire rossz az eses / beakadas (nehany extrem szakasztol eltekintve).
    valamennyire tuti javitjak majd.
  • Kandurex
    #39818
    Elég gáz ez így, a BB -nél esküszöm nem éreztem ennyire. Lehet tényleg a több hetes Scholar miatt vagyok ennyire érzékeny. De ha ez így marad, PC-re kell venni, nincs mese.
  • Moby
    #39817
    Miért mentem volna át? A BB-t is így toltam végig. Ha nem lenne más, ezt is bevállalnám így. Vagyis inkább úgy mondom: a frémmel van a legkevesebb gondom. Abban semmi meglepő, vagy elrettentő nincs. One-on nyilván mégrosszabb lesz a helyzet. Nincsenek illúzióim a konzolokat illetően. 2 éve nyomom ezt a generációt, elkeseredett harc folyik a 30 frémért, jórészt sikertelenül. Ez nekem nem új, vagy meglepő, vagy említésre méltó.
  • Moby
    #39816
    Amíg nincs fight addig kb 30 van, csak az is pacinghibás. Aztán onnan zuhan harcban. Mint a BB.
  • TDC Geronimo
    #39815
    Dehogynem futott jobban... Katasztrófa volt network testen a teljesítmény. Mi fog történni? Optimalizáció. De neked mindegy maszter rész miatt nem? Elég durván átmentél az utóbbi időben konzol héterbe
  • Moby
    #39814
    Cuki ez a csodavárás. A BB sem futott jobban. Mi fog történni 6 hónap alatt? Előkerül a turbókapcsoló? :)
  • TDC Geronimo
    #39813
    Semmi nincs utána. Frostbites miniboss van még, de az előtte

    2 bonfire van, 1 boss meg 1 miniboss. Szerintem én megtaláltam mindent
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.17. 12:02:43
  • SlickAdam
    #39812
    kellett torch? :)
    koppanos boss utan mennyi van meg?
  • TDC Geronimo
    #39811
    Az tetszett, hogy tényleg kellett a torch sok helyen és R1el még jobban bevilágította a teret.
  • TDC Geronimo
    #39810
    Azért is mondtok hülyeségeket, hogy 20 al futott. Sokszor volt 30. 60 után elhiszem, hogy érezni a kevesebb fpst.
  • Kandurex
    #39809
    Én nem éreztem 30-nak szinte sehol. Nyilván a retail számít...de...
  • TDC Geronimo
    #39808
    Mit lovagoltok frémen. Áprilisban jön ki. 6 hónap múlva. Amúgy sokszor volt 30 csak frame pacinges külső részeknél.
  • SlickAdam
    #39807
    nagyreszt az volt.
  • Kandurex
    #39806
    Ez nem volt 30, kizárt.
  • SlickAdam
    #39805
    30, szar frame pacing-el
  • Kandurex
    #39804
    Én olyan konstans 20-nak éreztem. Ti mennyinek?
  • Seth
    #39803
    Nekem az nem tetszik, hogy minden olyan ködös éjjel-nappal.
    Persze könnyű azt mondani, hogy London ilyen mindig, de ez nem igaz,max a filmekben :)
  • darkSectorxxx #39802
    Ki is aggódott az AC Syndicate kinézete miatt?
    Én látom azt a techno-t ami az Unity-ben is volt. Semmivel nem lesz rosszabb, sőt kemény amikor a hídon megy a nagy vonat, ahogy fújja a gőzt.....

    Persze ettől még a faszom veszi meg.
    Ja meg jó a zene.



    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.17. 11:03:15
  • darkSectorxxx #39801
    Ezt hogy teszem ki asztalra háttérnek? :D
  • darkSectorxxx #39800
    Majd megnézem élőben, de remélem nem ilyen várfalas 90%-ban, elszomorodnék..