121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #39879
    Mi köze a Crysis+Ennek, egy Halo 5-höz ami Microsoft?
    Most komolyan hülyéskedsz, vagy télleg kérdezed?
  • Kandurex
    #39878
  • TDC Geronimo
    #39877
    Kieg is nagyon jó a bugoktól eltekintve. 5 órát toltam kb, de tényleg simán beleillik az alapjátékba minőség szempontjából.
  • TDC Geronimo
    #39876
    _o/
  • Kandurex
    #39875
    Pontosan ilyen játék a BB, egy végletekig lebutított ostoba H&S! Én simán kinézem belőlük ezt.
  • sublimaze
    #39874
    Hát nem tudom. Igazából így 2 lehetőség van. Vagy le lesz butítva a stat rendszer és tök mindegy mi lesz rajtad, milyenek a képességeid, ugyanúgy mozogsz. Vagy nem és akkor az van amit mondtam... Más lehetőség mi lehet? Ledobod a páncélt és repülsz, vagy meggörbíted a teret? Nem tudom a testben mennyire lehetett ilyenekbe belenézni, de pont ezt írták, hogy a demóból ki lett iktatva minden fölösleges macera, ami egy ilyen jellegű testnél, vagy akár prezentációnál is totál érthető. Na de mindegy, én nem akarom osztani az észt, áprilisban kiderül vagy beborul.
  • SlickAdam
    #39873
    magam ala vizelek, komolyan mondom. nehany ora mulva tuti "unalmas" lesz, de ez a dal megerkezve skellige-re... raz a hideg, mint verpistike a pöpöset.

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.17. 23:45:25
  • Kandurex
    #39872
    2-3 estussal szerintem esélytelen lenne a dancer boss...akkor tényleg az van, hogy csak multival lehetne tovább menni.... pláne úgy, hogy akkor még ilyen cuccunk se lenne!

    egyébként tegyen már fel a kezét, aki melee -ként egyedül levágta a dancer -t?!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.17. 23:44:04
  • TDC Geronimo
    #39871
    Na nekem meg másodjára lement a frost knight meg harmadjára. Akkor mondhatom én is, hogy ez egy fos, mert egyszerűbb, mint a BB. Ott a clericcel szívtam egy csomót. Ráadásul ez valószínű a játék eleje és a karakter is jóval táposabb, mint kéne lennie, mert tuti nem lesz 9 estusod játék elején.
  • Totti5
    #39870
    Ez multiplat lesz, majd a nép dönt.
  • TDC Geronimo
    #39869
    hulladék :DD

    Olyanokat tudtok mondani hihetetlen. Amúgy meg network test így kurvára mindegy milyenek a statok meg bármi más.
  • Kandurex
    #39868
    Egyébként tetszik ennek a bossnak a nehézsége, talán a DaS 1 óta nem ugrottam ennyit neki ellenfélnek...kb. 10-15X, ja és nem tudtam levágni, .... farmolni kellett volna embert, hogy legyen esélyem, de véget ért a test :(
  • Kandurex
    #39867
    nem értem miért adnának ki ilyen tesztet, hogy tulajdonságokat figyelmen kívül hagyják...szerintem a sok BB -os teli szájjal azt üvölti, hogy milyen csodálatos ez a gyorsított tempó (lásd itt is vannak ilyen egyedek), és a From nál azt hiszik ez jó.....pedig telibekúrt módon nem, ha az a balfasz hulladék játék kijött volna több platformra, most nem itt tartanánk mert minden normális DaS játékos üvöltve hányt volna....
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.17. 23:32:38
  • mucsácsó
    #39866
    Én szerintem kurvajó így, ettől ne legyen soha lassabb... :D nekem szerintem elsőnapos vétel lesz, bejött eléggé ez a kis teszt :) viszont én is picit néha erőtlennek érzem az ütéseket (főleg az alap karddal), mintha néha papírlappal ütném az ellenséget, és a vér se úgy fröcsög ahogy kéne (azaz ahogy a BB-ben :P). Mindenesetre jó lesz ez szerintem, nem kell aggódni. Ja, és kurvaszép a játék :)
  • sublimaze
    #39865
    Reddit. Ha nem igaz, vagy hülyeség az szívás, de van benne ráció. Ha a statokon is butítanak akkor már lehet hőzöngeni... :D
    Utoljára szerkesztette: sublimaze, 2015.10.17. 23:00:55
  • Kandurex
    #39864
    És ezt honnan veszed?
  • sublimaze
    #39863
    Még mindig nem vili, hogy kivan lőve a karakter terhelése a demóban és max sebességgel játszátok? :) Felszerelés + vitalitás függvényében valszeg még sokat fog lassulni.
  • Kandurex
    #39862
    Tényleg agyfasz ez az idegbeteg kapkodás
  • Kandurex
    #39861
    Nekem se megy egyedül, pláne ember nélkül. Szinte esélytelen melee -ként.

    Ketten már szinte nevetségesen egyszerű...négyen meg gyalázás.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.17. 22:37:54
  • TDC Geronimo
    #39860
    Hát persze... :D
  • Moby
    #39859
    Mondjuk egy sub20 fps-es ps4 verza authentikus lenne. Egyrészt ebben is hasolítana az eredetire(mármint a ps2-es verzára, nem a remasterre), másrészt beleillene a lineupba :)
  • Kongy
    #39858
    Hozzunk már akkor ellenpéldát 2007-ből: Witcher. Soha nem jött ki konzolokra :O 2. rész is csak X360-ra. Witcher 3 az első PS-es Witcher cím :O
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.17. 22:21:39
  • Moby
    #39857
    Nos igen. Ha a crysis ssem lett végül az, akkor ez sem.
    Halo5 mikor jön pécére? Mit mondanak a hangok?
  • darkSectorxxx #39856
    Ja ha csak pc lesz akkor valakinél havernál végig kell majd tólnom....:D ezt nem hagyhatom ki.

    De ezt a only pc-t kezeljük óvatosan, mert a Crysis is így kedte.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.17. 22:15:59
  • darkSectorxxx #39855
    Remélem nem sokáig, mert gyenge lenne a gépem hozzá :D
  • darkSectorxxx #39854
    Nem tudom.
  • mucsácsó
    #39853
    Coming to Windows/Mac.

    Szar. :(

    Amúgy nagyon adja, tagadhatatlanul SotC koppintás, dehát jótól lopni nem szégyen :P
  • Moby
    #39852
    Egy újabb SotC ripoff?


    /szerk: ráadásul pc ex.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.17. 22:03:36
  • SlickAdam
    #39851
    jeti?
  • darkSectorxxx #39850

  • Moby
    #39849
    Modernebb-nemmodernebb, részemről vége. Gameover. Én ezt bottal se. Kihúztam a listáról.
  • SlickAdam
    #39848
    semmivel nem gyorsabb, mint a BB, de igazabol egy klasszik DaS-tol se, csak a mozgas lett modernebb. ma ezzel kezdtem a session-t. mondom megnezem mifele gyorsasagrol rinyalnak a menszeszelö miszterek, de nem jöttem meg ra...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.17. 21:29:13
  • Moby
    #39847
    Ez nem darksouls. Ez valami nyomokban arra emlékeztető turbóagyfasz....fos.
  • TDC Geronimo
    #39846
    ehh. Továbbra se értem a bajod. DS combat kicsit gyorsítva.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.17. 21:25:38
  • Moby
    #39845
    Najó, ez a ds3 harc olyan hánytatóan szar, hogy én erre semmilyen platformon nem vagyok vevő egyetlen huncut órácskát sem.
  • balee4
    #39844
    No végre fent van a videóm. :)
  • mucsácsó
    #39843
    Basszus, csak engem dobál le ez a fos szerver? Meg egyszer meghaltam, akkor meg kilépett a játék vmi errorral... :D
  • SlickAdam
    #39842
    nem megy a boss egyedül... es mar Ember sincs... :(
  • TDC Geronimo
    #39841
    Benne van ne szerencsétlenkedjetek már :)
  • mucsácsó
    #39840
    Hát kössz :D:D

    Amúgy mikor indulnak a DS3 szerverek? Nem 7-től?

    Ja oké, lehet 8 az a 7. :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2015.10.17. 19:06:28