121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • LBandi77
    #39919
    Szerintem ez meddő vita.Én nem félek jó lesz szerintem a das3.Ha valaki volt a das2 bétateszten hasonló volt,remélem jó lesz a balansz és akkor semmi gond.
  • SlickAdam
    #39918
    boss-ig egyszer se pusztultam el. kacagosra löttek be a tesztet. de ja, a BB a kazuál. haha
  • TDC Geronimo
    #39917
    Mikor is jön BB kieg? Nov közepe? Már alig várom <3
  • TDC Geronimo
    #39916
    Vicces, hogy összegzésében nehéznek mondta ezt, holott network test révén táp karaktert kaptunk és részben emiatt, de szerintem jóval könnyebb volt ez a szakasz, mint a BB eleje, de hát ezt DSnek hívják ugye nem BBnek. Utóbbi meg egy szar h&s (lol)
  • darkSectorxxx #39915
    De nincs gond ha valaki utál valamit, legyen más izlésük, véleményük, de akkor ha adott a hely és idő.
    Én megértek mindent és mindenkit.
  • TDC Geronimo
    #39914
    Ne is foglalkozz vele nem tudja miket beszél. BB hater lett
  • darkSectorxxx #39913
    Amúgy meg ha így van ahogy Kandurex meséli, ha engem érdekelne a helydben a téma, igenis írnék nekik.
    Most kell megszólalni, mert itt nekünk hiába megy a panaszkodás, semmi nem fog változni.

    Ott a report meg kell nekik mondani rendesen.

    Én a két kezemet összetenném ha egynesen a capcom-nak írhatnék 1 levelet.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.18. 12:49:32
  • darkSectorxxx #39912
    Amúgy télleg próbáltam ilyeneket.
    Hidd el a ps4-el nehezebb hadonászni mint egy pallossal.
  • Kandurex
    #39911
    Nem értelek.
  • Kandurex
    #39910
    Mikulásnál már nem bírtam visszafelé nyelni a feltörekvő hányást, választanom kellett, vagy összerondítom a szőnyeget, vagy tovább viszem. Az asszony azt mondta, ő nem takarítja fel. Nem volt választás. Eladtam a gecibe.
  • darkSectorxxx #39909
    Ez a te feladatod főnök. :)
    Nem értek ehhez a feladathoz. Mobymatikailag az együthatók kvadránsa, misztifikálta a kvadránsok együtthatóját. :)

    De nem tudom azokután miről folyik a téma, meg a sírás mikor láttatok egy halom gameplay-t, egy halom kommentet, megbeszéltük, tempósabb lesz mint a sima régi részek, legalábbis szerintetek, én nagyon nagy változás nem látok, max annyi hogy nem totjázik egy helyben a 2 fázis közt a karakter, ebben vallóban van változás, das-ban ha egyet ütsz akkor lecsap és 2-3 kibaszott másodpercig emeli vissza a kezét alaphelyzetbe és csak utána veszi be a következő utasítást a rendszer.

    igen ebbne van változás, nagy változás.

    Én azt kérdezem miben más élőben mint az amit eddig láttál vagy hallottál?
    Más amikor te irányítod?
    Másra számítottál?
    Tudhattátok mit kaptok nem?

    Ehelyett folyamat úgy csinál mindenki mintha ezt kötelező lenne mindenkinek játszani.
    nem tetszik hagyjátok a gecibe, nem kell foglalkozni veletek, majd ha tönkremegy a from softver mert a HC mag elhagyja őket akkor okulnak belőle ennyi.
    Jó ez nektek hogy minden áldott alkalommal belemegy mindenki ebbe a barom vitázásba?

    Ki és kit akar meggyőzni?
    Ti azokat akiknek tetszik hogy ne tetszen, vagy akiknek tetszik, azokat ekiknek nem tetszik, hogy tetszen?

    /Én még nem döntöttem mert ez nekem kevés hozzá.
    Azért nem foglalok állást.
    De a sebesség mint hiba , vagy kifogás azt én sem tudom felfogni miért kell pörögni rajta.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.18. 12:18:11
  • Moby
    #39908
    Najó, de nem számoltál az élőhalottak csuklójának forgatónyomatékával, és a húsrothadási együtthatójával
  • darkSectorxxx #39907
    Mellesleg ilyen kommentekhez, mint érv nagy tudás nem szükségeltetik, úgyhogy most előnyben vagy.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.18. 11:57:10
  • darkSectorxxx #39906
    Bocs Kandurex meg te lehet öregek vagytok azt azt gondoljátok ezt senki nem tudja normális sebességgel elbírni és a BB meg a Das 3 egy mitosz, de ha nem is reális fizikával bíró játék, mert az ugye csak 1 létezik, ez a forza 6, még nem azt jelenti hogy az minden full valósághű ami a Das-ban láttál.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.18. 11:51:45
  • darkSectorxxx #39905
    Én próbáltam, és te miszter gamer atyaúristen?
    A maraton része irónia volt, csak súgok.

    Arra utaltam vele hogy az mert lovag, van rajta páncél meg egy pallos a kezében meg egy lemezből faragott páncél még nem faszajátk mert bullet-time módba kell benne harcolni.
    Ezt ti hiszitek azt akrjátok beállítani atyaúristen játékának.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.18. 11:47:14
  • Moby
    #39904
    Jézusúristenazégbenodafent
    Az idiotizmusnak nincsenek határai. Ez napiszinten bizonyított axióma.
  • darkSectorxxx #39903
    Annyi hogy a BB-ben van az a nagy kalapáncs pl amit eleve nemhogy 1 kézzel dde 4 kézzel sem lehetne felemelni a valósáágban, hacsaknem szuperkönnyű akár üreges fémből van.
    Meg amúgysem éppen a földhözragadt dolairól híresek ezek a fantasy játékok, szóval meddő vita ez.
  • darkSectorxxx #39902
    Gyorsasággal kapcsolatban:

    "Az nyugtason meg hogy ezzel a mozgással semmi gond, én olyan helyen dolgozom ahol ezek a tárgyak valóságban kézzel foghatóak, akár és elhiheted nekem, hogy én a 82 kilómmal egy ilyen kardot meg páncélt meg akármit simán úgy elbirok, hogy akár a maratont lefutom, szóval ne gyertek azzal hogy mert ott a kezében egy pallos meg hasonlók és nem tud gyorsan csapni vele, ez hülyeség, élőben én úgy megpörgetek neked egy ilyen kardot 1 kézzel páncélban hogy beszarsz."
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.18. 11:29:02
  • darkSectorxxx #39901
    Kit érdekel a PVP?

    A végén már elmész a marketing osztályra hogy tudj felhozni valami kézzelfogható magyarázatot a BB ellen?
    PVP-t lehet tárgyalni, azzal akit érdekel.
  • SlickAdam
    #39900
    mindet. DeS.
  • SlickAdam
    #39899
    vegigvitted azt a kazual BB-t? ennyi.
  • Kandurex
    #39898
    nah, be is fejeztem, jól felhúzom magam a semmire, nem érek el vele semmit, nem lesz tőle más

    peace
  • Kandurex
    #39897
    Én nem értem az egész From soft -ot, megalkottak egy alapvetően jól működő játékot, remek háttér mechanikával és lehetőségekkel, és nem utolsó sorban stílussal! És most egyszerűen semmi mást nem tesznek, mint amit felépítettek, visszarakják ugyan abba a senkit nem érdeklő ostoba alapba.

    Nem azért lett sikeres a DaS, mert nem volt benne semmi, hanem mert volt. Hogy a pinába nem látják?!

    Hogy mondogatták amikor a BB kijött, ez nem DaS, ne téveszd össze, ha mégis, magadra vess...és most mit mondogatnak?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.18. 11:17:55
  • Moby
    #39896
    Csak a változásért változtatni valamin az aberráció. Én meg játékos vagyok, nem orvos.
  • Kandurex
    #39895
    Baszd, kurva fogalmad nincs egy DaS -ról, nézel már meg egy PvP -et, szinte mindenki más cuccban más felszereléssel és stílusban nyomja! Lehetőségek bakker!
  • darkSectorxxx #39894
    Na ez a baromság amit most írtál. Már bocs.
  • Kandurex
    #39893
    De nincsenek benne variációk baszod, van az "A" és kb. kurvára ennyi.

    Ugyanez érvényes az idióta - egyirányú pályáira.

    Meg a pöcsöm baszod gusztustalan csapkodok - tripla szaltózók régóta utált undorító H&S stílusnál!

    Az egészet két dolog viszi el, a DaS alapvető mechanikájára épül, és kettő a grafika és hangulat. NINCS MÖGÖTTE semmilyen játék!
  • darkSectorxxx #39892
    Az megen más hogy kevesebb tárgy vagy felszerelés van ami csökkenti a variációk számát.
    Így már érthetőbb.

    Persze ez a DES-DAS-okhoz képest csak max, amúgy százasával vannak tágyak, fegyverek itemek a bB-ben is, az más hogy én vagy te vagy bárki mennyit használ ebből.
    Nincsen talán akkora kényszer a használatukra mint amazokban, bár a des-das-ok is lenyomhatók nélkülözéssel, csak kicsit több talán az inger a használatukra, használatukhoz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.18. 11:08:10
  • Kandurex
    #39891
    Ezt még lehet meg is értem.
  • Kandurex
    #39890
    Bocsánat, rossz a kérdés. De azért válaszolok, nulla, ismétlem, nulla: tárgy, karakter, lehetőségek bújnak meg benne.

    De átfogalmazom az eredeti kérdést, mert egy BB szerető agyába ez nem fér be.

    Szóval SlickAdam, melyik rész vitted végig a, DeS, DaS 1, DaS 2 közül, és melyik tetszett a legjobban?
  • Moby
    #39889
    Tehetem, de leszarom.
  • darkSectorxxx #39888
    1. Mi Casual a BB-ben ez az első kérdés.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.18. 11:00:54
  • Kandurex
    #39887
    Miért akarsz a DaS-ból casual BB -t csinálni?
  • darkSectorxxx #39886
    Bocs a kérdésért rájöttem hogy ilyenbe kár belemenni.
    Nem értem magam hogy gondoltam hogy bármikor bármiben normálisan lehet veled komunikálni? :)
  • SlickAdam
    #39885
    tehetem, de nem teszem.
  • Moby
    #39884
    Igen, komolyan hülyéskedek.



    Geeeeez...
  • darkSectorxxx #39883
    Hogy gyors a karakter....nem? fut vagy sétál?
  • Kandurex
    #39882
    ...a....ő....őő..a, hogy...a futás
  • darkSectorxxx #39881
    Persze égessétek már magatokat minnél jobban.

    Tiszta vicc hogy nektek ez a legnagyobb gond a játékkal, pláne úgy hogy lehetett futni a BB és Das-ban is.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.18. 09:50:24
  • Kandurex
    #39880
    Működik végre a report oldal a cbt.darksouls3.com! Aki teheti adja le bugra a túl gyors mozgást!