121101

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #113016
    Nem tudom ezt ki ismeri, de azt írják Xbox One-PS4-PC....

    Ha ez igaz, ilyen karaktermodellek, meg effektek mellett akkor minek ide a nextgen, ha ez télleg a prevgen gépekre így fog megjelenni?

  • Mráz
    #113015
    Szal akkor másnál is jelentkezik ez a hiba... Meg az összes effekt is gyengébb lett... Bakker mikor javítják a javítást? Ki őrzi az őrzőket?
  • Mephike
    #113014
    Bár nekem nincs meg az AC új része, azt olvastam, hogy a legutóbbi patch több kárt okozott, mint ami hasznot hozott. Lehet ez az egyik a sok hiba közül. De hát az Uborkáéktól én többet nem várok...
  • Seth
    #113013
    Nem csak a DS kompatibilitást cseszték el, hanem még a frame is szarabb lett performance módban. Csak a zUbi...
  • Moby
    #113012
    5 boss ment le nekem is, de 4 vagy 5 ruhaszettem van nekem is.
  • Mráz
    #113011
    Szia!

    Ha már Ps5 és Valhalla. A legutóbbi patch óta nem rezeg a Dual Sense, ha feszítem az íjat a játékban. Amint lövök, akkor van kis rezgés, de felhúzásnál (tartásnál) nincsen. Eddig (a patch-ig) rezgett, amíg el nem lőttem a nyílvesszőt, de időnként monjduk ott is el-elmaradt a visszajelzés, majd egyszercsak visszajött. Eddig a lovon ülve az apróbb bokrokat is éreztette a kontroller, de most mintha ez sem lenne... Nálad, vagy akárkinél van rezgés feszített íjnál? Vagy én rontottam el vmit?
    Az Astro's Plaroomban mindig minden szuperül megy, szal sztem azért nem hardverhiba.
  • AntiHero
    #113010
    Nálam most szünetelt a jàték kicsit. Multi nàlam se sikerült sose eddig.
  • Mephike
    #113009
    Ideje kipróbálni az önsanyargatás azon formáját, amikor egy lvl1-es karival viszed végig a játékot :)
  • n000rbi
    #113008
    Én eddig 3 bosst vertem le, de van már vagy 4 páncélszettem a nexusban. Nézz szét jobban ;)
  • Ulthanito
    #113007
    DeS-t tolja még valaki? Próbáltam coopolni, de nem hívott be senki a bossok előtt. Lenyomtam már az első vagy 6 bosst, de nem annyira érzek ingerenciát, hogy menjek benne tovább.

    Kimaxoltam a katanát 10-esre, lvl 101 vagyok. Ami nekem furcsa, hogy alig találtam a játékban ruhát (páncélt). Szerinted DaS-ban ennél sokkal több van, az árusoknál meg nem is lehet kapni.
  • Kandurex
    #113006
  • Ulthanito
    #113005
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az svéd parketta, vagy laminált padló?
  • Ulthanito
    #113004
    Köszi, én is pont így logikáztam tegnap, és megcsináltam, bár én dolby-ra tettem, és úgy oké lett. Akkor kezdett gyanús lenni, amikor tegnap egy másik játékkal is kipróbáltam, és ott sem ment, gondoltam, ez akkor tuti nem a játék hibája, hanem valami rendszer gond lesz.
  • Kandurex
    #113003
    Átköltöztettem, oda jobbra fel. Most már elviselhetőbb a hangja. Csak hát ugye valódi terhelést még nem kapott, szerintem ez az AC Valhalla nem nagy kihívás neki. Ja és ebben a játékban a 30 FPS majdnem vállalhatatlanul szar, szóval most először a Quality helyett a Performance -t választottam.


    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.11.28. 17:24:05
  • Tikal #113002
    Nekem hasonlo volt, próbáld meg az audio-ban a linear pcm-et átkapcsolni dts-re. Moby ítra hogy valószínűleg a rendszerem nem támogatja a sok csatornás pcm-et, nem tudom nálad mi a setup, de próbáld meg.
  • Ulthanito
    #113001
    PS cloud save update:

    Korábban írtam, hogy nem látom a felhőben a PS4-es mentéseimet. Nos, a helyzet az, hogy látom. :) Nem tűnt fel eddig, hogy a PS5-ös mentések és a P4-es mentések külön fül alatt vannak a menüben. :)

    Visszafele kompatibilitás:

    Az UC Lost Legacy-ben az átvezető videóknak nincs hangja. Vagyis részben igaz, minden hang hallatszik benne, ami nem beszéd. De a beszéd nem hallatszik, tátognak a szereplők. Nagy ritkán egy-egy szót kiejtenek, de 95%-ban kuss van. :-/

    Így meg nincs kedvem végigjátszani ismét, egy sztoriorientált játékban az átvezető videók sokat alátesznek az élményhez.

    Illetve, a játék már-már a rondácska jelzővel illethető, elég komolyan öregszik, és nem áll jól neki.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.11.28. 07:55:27
  • n000rbi
    #113000
    Nidec.
  • Tikal #112999
    Azt lehet tudni hogy milyen tipusu ez a venti, ha esetleg cserélné az ember? :)
  • Voltan
    #112998
    Simához nincs, külön kell venni. A Cloud 2 cucca jó hozzá.
  • n000rbi
    #112997
    Nem ér bele semmibe és a srác ugyanarra jutott, mint én: a venti konkrétan szar, excenteres és emiatt van egy rezgése, amit átad a kasztninak. Ezt én múlt héten ki is próbáltam, ha a venti szürke alaplemeze nem ér a gépházhoz a felfogatásoknál, akkor pontosan nulla hangja van. Ezért van most nagyon puha gumiágyban rögzítve, így még oké. Hulladék minőség jutott nekem, ez van.
  • mucsácsó
    #112996
    de az Alphához nincs USB cumó, nem? tudtom szerint az csak a Cloud II-höz van, meg talán az Alpha S-hez
  • Voltan
    #112995
    Alphám van nekem is, és zseniális. Kell hozzá az USB dongle - azzal a PS4 simán felismeri, és használja. Kib*szott jó headset. Gondolom, a PS5 is kezeli alapból.
  • mucsácsó
    #112994
    jaja, pont emiatt marad ez :D meg ezt könnyebb visszavinnem, ha minden kötél szakadna és nemgyerebe (már ha visszaveszik... :D)
  • Moby
    #112993
    Figy. Ez egyszerű. Ha a jobbat veszed, sosem fog eszedbe jutni, hogy mi lett volna, ha... :D
  • Moby
    #112992
    Hát basszus ott beleér valami a ventibe, vagy nemtudom. Nálam pont ugyanúgy semmi hangja, mitn az elsőnél.
  • mucsácsó
    #112991
    amazon.de-n most 21k a Cloud 2, itthon meg Alpha 33k-ért van legócsóbban ... nemtom megéri-e azt a plusz 13k-t, de eddig az van rendelve :D
  • n000rbi
    #112990
    Sőt, harmadik verzió is van: itt 4:00-tól az álomgép, utána pedig következik a szomorú valóság.(legalábbis számomra)
  • Moby
    #112989
    Felhasználók és fiókok/Egyéb/Konzolmegosztás és offline játék/engedélyezd a megosztást és offline játékot.
  • Moby
    #112988
    Nekem a másik van, és teljesen hangtalan az is.
  • Moby
    #112987
    PS5-höz ilyen nem kell. Veszel egy sima piros vagy arany alphát, és csókolom. A "hangkártya" neked nem kell.
  • AntiHero
    #112986
    Nekem a 23 (ha jól szàmoltam) lapàtos van
    Gondolom az a jobb. Mert nekem nem hangos.
  • Rage47
    #112985

    kulonbozo hutesei vannak a ps5nek
    link
  • darkSectorxxx #112984
    Tuti van valahol csak nem ugyanott, de ha játszható, az azért van mert ha úgy lépsz be elsőre akkor ha jól tudom, automatán abba tezsi a profilokat, de igen ha a játék megy akkor minden megosztódik.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.11.27. 18:18:27
  • darkSectorxxx #112983
    Amúgy nekem az előrendelésem szeptember 23. volt....
  • Ulthanito
    #112982
    Itt nincs olyan, hogy elsődleges gép. Én nem találtam ilyet a menüben. A játékok azok játszhatók a fiókok között, azt már kipróbáltam.

    De addig nem vennék ps plust az US accra, amíg ezt valaki nem konfirmálja. :)
  • darkSectorxxx #112981
    Igen a megosztás nak vagyis a elsődleges ps gép aktiválásnak müködnie kell ps5-ön is!
  • Ulthanito
    #112980
    Amúgy ez mennyiben más, mint az a Hyperix Cloud Gaming, amit te is vettél anno a VR-hoz, meg én is? A fehér. :) Az akkor 18 ropi volt, gondolom a kétszer akkora árért valami jár is cserébe...

    Mert lehet vennék egy ilyet én is...
  • Ulthanito
    #112979
    Vágja valaki azt, hogy PS5-ön öröklődik-e a PS plus tagság fiókok között?

    Azaz, ha van egy UK fiókom, amivel játszom, és van USA fiókom vásárlásra, akkor tudok multiplayerezni a UK fiókban, ha az USA-na van PS plus?
  • mucsácsó
    #112978
    oksa, köszönöm szépen!
    ciccent is az alpha, jövő héten kiderül :)
  • Moby
    #112977
    Egyébként minden headsetnek elég szarocska a mikije. Persze ebben is vannak azért szintek (az új playstation füles kritikán aluli), de egyik sem közelíti meg egy 50K-s asztali mikrofon szintjét. Nyilván nem. Egyébként az alpha árszintjén már van egy egész korrekt kínálat (audio-technika, Sennheiser, stb), de ezek zsinóros mikivel vannak főleg, szal mint füles hiába okések, maximum telefonálásra alkalmasak mikrofonilag. Szal ilyen gamer izénak még mindig letaszíthatatlanok a cloudok.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.11.27. 17:37:24