121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Rage47
    #113074
    én azt hittem, hogy ez ingyenes game lesz, a Genshin Impact klónja, erre látom, hogy full AAA áron adják :D
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2020.12.02. 14:23:33
  • Ulthanito
    #113073
    Ízléseken nincs mit vitatkozni, neked hányás, más meg örömmel fizet ezért.
  • AntiHero
    #113072
    Nem baj az. Nekem AC jàtékok amúgy is kimaradtak évek óta.

    Zeldàt meg imàdtam. Szóval remélem tetszeni fog ez is. Kell màr valami open world jàték nekem.
  • Mephike
    #113071
    Ismerve Ubit, jövőre kiadja ezt a játékot, csak akkor már a római istenvilág lesz a soros, utána jön az egyiptomi, stb. Bőven ráérek megvenni majd akkor, amikor az újabb rész leszorítja a régebbi árát.
    A címválasztás szerintem is "pazar" :)
  • AntiHero
    #113070
    Na ràtolt mégis +12 óràt. :(
  • mucsácsó
    #113069
    nemtűnik olyan rossznak, főleg ubihoz képest, de nekem vmiért full mobilgéminget juttatja az egész az eszembe, hányás ez a Fortnite stíló grafika, elengedhetnék már egyszer végre ezt, mert olyan divat lett, mint anno a cel-shaded... és még a címe is kurvaszar :( :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.02. 11:48:50
  • Mephike
    #113068
    Megvárom, amíg egyben kiadják a játékot normális áron, mert az Ubi úgy nézem frankón szét fogja darabolni.
  • AntiHero
    #113067
    Pedig dobàljàk rà a 8-9 pontokat.
    Kb Zelda copy görög köntösben.
  • Ulthanito
    #113066
    Elég rossz teszteket kapott.
  • AntiHero
    #113065
    Immortal Fenyx Rising màsnàl is holnap délben màr játszható? (Digitàlis)

    Csak mert 3.-a volt a megjelenés. Fura ez a déli aktivàlàs..éjfélhez voltam szokva. :D
  • darkSectorxxx #113064
    Multkor azt mondták rádughatod, csak nem kapsz 1440p képet....
  • Voltan
    #113063
    Thx!
  • j0nNyKa
    #113062
    támogatja
  • Voltan
    #113061
    Nem tudom, tudtok-e válaszolni, de a PS5 hajlandó együttműködni 1440p-s monitorral? Tudom, hogy hivatalosan nem támogatja, de pl. a PS4 Prót ha HDMI2 kábelre köti az ember, akkor be lehet állítani a 4k felbontást, amit a monitor leskáláz a natív 1440p-re, szóval fasza képet ad. Ezt a PS5-nél is működik, nem tudjátok?
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2020.12.01. 16:09:07
  • Moby
    #113060
    HDR beállítási segédlet Vincenttől. Érdemes ez alapján csinálni, és nem a sony által javasolt szerint, mert az szűkített tartományt eredményez.
  • csgj
    #113059
    Ja, értem, köszi.
    Akkor én a következő szállítmányra várok. :'D
    Így valószínűleg a Cyberpunk 2077-et egyelőre a PS4 Prón kezdem el.
  • Moby
    #113058
    Ricsitől. De igen, annyit írt azóta, hogy mindenkinek el lett küldve, akinek jutott.
  • csgj
    #113057
    Szia! Megkérdezhetem, honnan származik ez az infód? A Konzolvilág azóta nem adott ki új tájékoztatást a hétfői szállítmányról.
  • Ulthanito
    #113056
    Én sem kaptam még semmit, bár őszintén annyira nem is érdekel. ha megjön, lehet, hogy előveszek megint egy-két dolgot, de ez a VR ebben a formában már nem hoz nagyon lázba.
  • Moby
    #113055
    Köszi! Nekem még emailt sem küldtek. Mocskos kutyák! :D
  • darkSectorxxx #113054
    Vagy igen, vagy nem, de szerintem ha lehetne akkor eleve most is megengednék hogy külön megvegyük. :)
  • Seth
    #113053
    Jön az majd külön is, nem kell aggódni :)
  • Kasthor
    #113052
    Ma irtak email hogy postaztak. 6-12 munkanapot irnak. Persze tracking number az nincs.
  • darkSectorxxx #113051
    Igen, nagy rohadékság, pláne azokkal szemben akik ezt nem figyelve megveszik a simáát és utólag jut eszükbe, hogy na akkor kellene az a Remaster, mivel tudtommal akkor megint ki kell fizetned az árát, nincs kompenzálás vagy upgrade.
  • darkSectorxxx #113050
    A Remaster-t KIZÁRÓLAG az Ultimate Miles Morales csomag tartalmazza. KÜLÖN NEM vehető meg.

    Ezért is ha megveszem egyszer, akkor CSAKIS az Ultimate verzát.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.11.30. 22:55:50
  • n000rbi
    #113049
    Tudja valaki, hogy most a ps5 storeban lévő Spiderman GOTY ami jelenleg 8990, az a Remastered, vagy sem? Nekem nem derült ki, csak annyi, hogy ps5-ön elvileg játszható (de szinte minden ps4 játék játsztható, szóval ezzel még nem vagyok előrébb) Azt tudom, hogy a Miles Ultimate-ben benne van a Remastered is, de a Miles alap kiadás jön lemezen a héten, szóval nem venném meg digitálisan.

    Szerk.: ne fáradjatok, azt hiszem megvana válasz a hivatalos ps honlapról:
    "A PS5-konzolhoz készült *Marvel’s Spider-Man Remastered csak a Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition részeként érhető el."

    Ez mondjuk jó nagy faszság, mert szívesen megvettem volna digitálisan csak egy újabb végigjátszás erejéig a remasteredet, dehát nem kell a pénzem a Sonynak.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2020.11.30. 22:34:16
  • n000rbi
    #113048
    Pont annyit, mint te :D
    Volt egy e-mail, amiben köszönik szépen, hogy PSVR user vagyok és majd jelentkeznek az adapterrel kapcsolatban... azóta is teszik :D
  • Moby
    #113047
    Kapott innen bárki bármilyen visszajelzést a kamera adapterről?
  • Moby
    #113046
    re is a további kérdések :)
  • AntiHero
    #113045
  • n000rbi
    #113044
    Nekem is az igyekezet az megvan, de hiába végigment már ps3-on, sorozatosan beszopom a csapdákat, mert emlékszem, hogy “ittvótvalami”, de majdnem mindig későn :D

    Ment a cím ;)
  • Moby
    #113043
    Hát én igyekszem felporszívózni mindent. És még így sem sikerül minden felporszívózni, de az igyekezet megvan :)

    BTW nálam van a cuccod. PM-ben címet lökjél :)
  • LBandi77
    #113042
    Nehaljálmeg és akkor tele lesz a hp-d.
  • Ulthanito
    #113041
    Megvan, thx. Na, erre nem mentem el, mindig mentem a nagy páncélos után balra...
  • Ulthanito
    #113040
    Nem találtam meg. :) De majd megtalálom. :)
  • n000rbi
    #113039
    Amennyiben megtalálod :D (amúgy jó cucc, sokat segít)
  • Moby
    #113038
    Neeeem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már egészen az elején megtalálod a Cling Ringet, ami feljebb emeli soul formban a max HP-t 40%-al
  • davidka003
    #113037
    Valami láthatatlan varázs/csilingelés rémlik, hogy húzta le az ember életét úgy, hogy meg sem ütötte senki és még azt se láttad merre van az ellenség.
    Tower of Latria egyébként. De youtube videókon nem tudtam kiszúrni amire gondoltam.
  • Ulthanito
    #113036
    A börtönös pályán bármi leveszi a HP-m felét, ha egyszer megüt. Ha kétszer, akkor meg annyi.

    Szóval nem tudom, mire gondolsz.

    Amúgy meg alapból fél HP-val megyünk (soul formában).
  • Zozo76
    #113035
    ps5 memory heat


    https://www.notebookcheck.net/PlayStation-5-GDDR6-memory-reaches-potentially-critical-temperatures-due-to-seemingly-inadequate-PS5-cooling-solution-design.505790.0.html