121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #39959
    Ne, ne basszatok ki velem.
    Légyszíves kérdezz még. :D
  • R0GUE
    #39958


    Nincs több kérdésem...
  • darkSectorxxx #39957
    Itt akár csak a videó egelején amikor lövök a havba egy lézerrel. Na ez egy darab kompromisszum, egy kis apró kompromisszum, ez nagyban ha sok kicsi összeáll na az a frostbite engine mostani generációjának fogalma.
    Ilyeneket csinálnak, vagyis kötnek, na nem úgy mint a molekuláknál és kész a látszólag hiperszuper engine hajtotta látvány.

    Persze ez máshol is így megy.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.18. 16:57:55
  • darkSectorxxx #39956
    Igen kedves Rouge....hogy csókolnám a szép orcádat. :D

    Képzeld csak a Witcher-nél igen ha tetszik valakinek, ha nem, késik az irányítás, ezt nevezheted aminek akarod, meg lehet jó, rossz, valós, vagy nem valós fizika miatt.
    nekem nem tetszik.
    Sem a harc , annyira merev, még annak ellenére is hogy amikor 3 fps-el vetitettétek a mozdulatokat biztos hyper-super-nek látszott, a kardozós harc nekem gagyi, mintd a megvalósítás, mint ahogy mozog.

    Ezen én már túlléptem, te még emlékeidben örzöd velem együtt. Én is szeretlek . :)

    Aha igen a NFS-ben igen, igen és igen...kompromisszumok eredménye, ezt annyira 100%-ra merem neked saccolni mint a huzat, ahogy pl a BF és egyébb Battlefrontok is baromidurva kompromisszumokkal néz ki úgy ahogy.
    Vagy egy mérleg, igaz hogy 120 éves, kurva régi, kurvarozsdás, kurva kicsi, de van, lesz és volt és van.

    Nem tudsz úgy pakolni mind2 karra hogy mindkettő egy irányba mozduljon.
  • darkSectorxxx #39955
    te amikor én kitettem a kérdőjeleket másotok meg nem vette észre, és kijelentő mondatnak hitte, bocs azt hittem bejön ez a trükk mert nyelvtanból itt sokaknak hiányossága van, de lebuktam. :D
  • darkSectorxxx #39954
    Ja ingyombingyom kis szerelmem, most tőled kérdeznék, mert nem tudom mit gondoljak.

    mikor a Forza-ban ugye próbáltam a csúcsszuper fizikát.

    Azt milyen jelenségnek nevezik a való életben mikor nyomom óvatosan a gázt, és kb a kocsi 30-50 km/h-nál csak gondol egyet megcsúszik és önnmaga köré egy 720 fokos kört leír?

    mert bújtam a fizikakönyveket de semmi. :)
  • R0GUE
    #39953
    "karakter animáció"

    Ja mint a Witcher 3 karakteranimációival kapcsolatos döbbenetes szakkomentjeid...
    Vagy a Dice motorjával kapcsolatos csodaszösszenet, avagy napjaink legjobbja: Mikor is kifejtetted hogy az új NFS-ben azért élőszereplős videók vannak mert nem bírná el a hardver ilyen autógrafika mellett az emberek megjelenítését is, és civilforgalom is ezért van minimálisan az utcán....:D

    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.10.18. 16:42:52
  • SlickAdam
    #39952
    szoval kerdöjelet haluzos LSD belyeget tapasztasz reggelire a szemhejad ala. ertem.

    nezegesd: katt
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.18. 16:41:06
  • darkSectorxxx #39951
    Dehogyis.
    Mindig megköveti egy kérdező komment a véleményemet.
    Olyan nincs hogy random leírok valamit, nézd vissza, mindegyik kommentnél allul látszik, hogy "válasz erre" vagyis válasz, nem monológia. :)

    Ha valaki linkel egy videót, az egy felkérés egy tango-ra, egy "kérdés", hogy na ti mit gondoltok róla? :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.18. 16:39:25
  • darkSectorxxx #39950
    Jó az eminti kifejezés az már általánoság volt, de igen pl levágtam hogy fog kb kinézni a játék, láttam milyen stílus lesz, láttam hogy milyen a játékmenet egy része, láttam milyen a harc nagy vonalakban.

    Igen, még a tempót is levágtam belőle, és van egy olyan technológia, amit használok, 20 éves technológia, úgy nevezik hogy tapasztalat, és ara tökéletes hogy a látottak, akár karakter animáció, sebesség alapján értékelni tudom és belövöm mely skálán lesz elérhető.

    Akkor is ilyen emberek nevetgéltek rajtam mikor a TR trailer alapján írtam a játékról, később annyira nem röhögtek már.
  • SlickAdam
    #39949
    "Amit levágok egy gameplay-ből ritkán osztom meg veletek csak azzal aki kérdezi, kíváncsi rá, de azt hogy hogy néz ki valami azt igen, levágom."

    Darky Dark! csak öszinten!
  • darkSectorxxx #39948
    Amit levágok egy gameplay-ből ritkán osztom meg veletek csak azzal aki kérdezi, kíváncsi rá, de azt hogy hogy néz ki valami azt igen, levágom.
    Tudom gamer atyaúristenek falván ez furcsa, nekem müködik. :)
    Csók-puszi
  • Moby
    #39947
    Game? Play?
    LOÁSDJKSADKHJSAGHGFADCSFGCDGAS
    Az ecsém minden vót, csak gémpléj nem. Valami bohózat tán :D
  • R0GUE
    #39946
    Amit te egy gameplayből levágsz, majd kifejtesz, na az szokott a bullshit halmaz teteje lenni. :)
  • SlickAdam
    #39945
    witcher 3 22 millio fenyevnyire van (mostmar) performance stabilitasban a BB es DaS3 demotol. es nem mögöttük.:)
  • mucsácsó
    #39944
    Asszem valami Pentijum4es

    De hol, hol volt gond vele? A legelején, amikor az első mobbal összefutottam, akkor ott egy pillanatra volt egy drop (de mindig, ilyen a BB-vel is volt, hogy egy helyen még a hang is eltorzult, úgy beakadt ) - de egyébként szerintem semmi probléma. Nem egy Witcher 3 :D
  • Kandurex
    #39943
    Költői túlzás :)
  • SlickAdam
    #39942
    milyen geped van?
  • mucsácsó
    #39941
    Nálam nem volt semmi probléma a frame-mel... :O
    És azért egy Devil May Cry-tól jóóóó messze van a játék, még a BB is :D de egyébként ebből a tesztverzából szerintem is még kár levonni a végső következtetéseket, azt majd ráér áprilisban. (sajnos :( )
  • Kandurex
    #39940
    Nah összegezve, mivel nem játszok már a teszttel, a DaS 3:

    Pozitív:

    Visszatérő DaS 1 elemek.

    Harcművészet bevezetése.

    Gyönyörű grafika.

    Nehéz. (engem feldaráltak néha, a végső bosst egyedül nem vertem le)

    Megváltozott mozdulatok, jó irányba.

    Apró, de jó változtatások: pl. Estus fogyás kijelzése, fáklya használat.

    Negatív:

    Túl gyors a játék, inkább a BB -re emlékeztet,...ez nagyon nem jó, ez nem Dark Souls, hanem Bayonetta vagy Devil May Cry.

    Fog számítani a súly?!

    Tárgy elhasználódás?!

    Mocsok szar frame Playstation 4 alatt.

    Sajnos az első 3 negatív nagyon erősen rányomja a bélyeget számomra.
  • Moby
    #39939
    Amúgy a das1-ben SOKKAL nagyobb szerepe volt a ruháknak. Már a kettő is bőven lejtő ezügyben.
  • LBandi77
    #39938
    Ha nem multizol akkor honnan tudod mik kellenek,értem offline 1 fegyver neked elég,de attól én még multizhatok 30 fegyverrel,meg használhatok 50 -féle ruhát.
  • SlickAdam
    #39937
    vatevör
  • Moby
    #39936
    DaS1-ben őrületesen jó, ultimate anyabaszó cuccot raktam össze, azzal vertem végig mindenkit az egész játékban. Nagyon feküdt a stílusomnak, a statomnak, a ritmusomnak. Tökéletes cucc volt. A 2-ben szenvelegtem. Hol ezzel-hol azzal, egyikben sem találtam meg magam. Végül lehorgonyoztam a végjátékban a ultragreatsword-ironshield-drangleicset triónál, de ezt sem szerettem annyira, csak elvoltam velük.

    /persze az elején nyomtam mindennel ami létezett mindegyikben, csak hofgy kiderüljön nekem mi jó
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.18. 14:21:07
  • Kandurex
    #39935
    Az a baj a hülyékkel, hogy nem tudják, hogy azok.

    Ennek az idézetnek nem a jelzője, hanem jelentése érvényes rád.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.18. 14:17:58
  • SlickAdam
    #39934
    mind a 100-at, plusz neha almodsz tovabbi 50-rol is. ertem.

    -----------------

    en nem multizok.
  • LBandi77
    #39933
    Ha pvp-t játszanál a darkban hamar rájönnél miért van ennyi fegyver ,karakterosztály ,lehetőség, neked elég 10 nekem tetszik hogy van 100,és használom is őket.
  • SlickAdam
    #39932
    BB: Moby-nak eleg volt 2, nekem 2, Dark-nak 1. es volt közös metszet.
    tehat meg a kb 10 fegyver közt is volt felesleges.

    DaS2 (friss pelda): 1 kardra volt szuksegem a 22milliobol, ill. vittem +1 szarabbat arra az esetre, ha eltörne a primary.
    Moby: neked hany fegyver kellett?

    tehat vajon hanyra van tenylegesen szukseg karakterosztalyonkent?

    megneznek egy statisztikat a fegyverek hasznalatarol DaS jatekokban. valszeg From-ek is megneztek -> igy szuletett a kazuál BB.
  • Kandurex
    #39931
    Kell a bajnak 1000 féle fegyver, 3-4 bőven elég nekem....és Moby-nak is elég 3-4 csak éppen más fajták, és Darknak is elég 2, de a vajazókat szereti....

    ...nem érted mi, hogy mi a lényege a sok fegyvernek mi?..:) ..casualok....pheee..
  • darkSectorxxx #39930
    Na ez a különbség kettőnk közt.
    Én ezeket levágom egy gameplay-ből már, neked meg honapok szügségesek hozzá.
  • darkSectorxxx #39929
    Ha nem ez lenne nem lenne benne nehézség, így is ha nem ütsz csak az ellenfeleket kerülgeted körbefuthatnád 3x mire valamit reagálnak.
    Próbáld meg ezt a BB-ben. Elvileg működnie kéne, mert arányosan minden gyorsabb benne azt mondtátok.
  • Moby
    #39928
    >Én azt kérdezem miben más élőben mint az amit eddig láttál vagy hallottál?
    Leírtam.

    >Más amikor te irányítod?
    Nem. Pont olyan, mint amikor nem irányítom!
    >Másra számítottál?
    Nem számítottam semmire.
    >Tudhattátok mit kaptok nem?
    Senki nem tudta mit fog kapni.

    Van még hasonlóan ostoba kérdésed? Szívesen vákaszolom meg őket(NOT).
  • Moby
    #39927
    >das-ban ha egyet ütsz akkor lecsap és 2-3 kibaszott másodpercig emeli vissza a kezét alaphelyzetbe és csak utána veszi be a következő utasítást a rendszer.

    Ezt megint az a 25 perc kibaszottul kínos arconpörgés alapján, amit bemutattál? Megy megint a szakértés, a fing meg száll a levegőben LOL
  • SlickAdam
    #39926
    kéne vagy 500 fele kard, fejsze, lándzsa, pajzs, páncél, ..., amiknek 1%-at ha hasznalod, mi?
  • darkSectorxxx #39925
    BB lehet csőjáték részemről, de aki azt könnyűnek találja az el van tájolva.
    Lehet makk, makk az lehet bárhol, bárkinek, de a Bb az minden csak nem kösszű, ha ez lenen 220-as karakterrel nem szabadna már meghalnom 1x sem így 10 végigjátszás után, de nem.

    Ezt kár vitatni, lehet nehéz valami egyszerűbbsége lévén is, max a das tartalomban több, komplexebb ez megint más.

    Térkép is lehet méretben kevesebb de hogy cső lenne az sem éppen jogos, vagy ezt akkor centire kéne összenézni max.
    Én úgy fogalmaznék hogy átláthatóbb.
  • Kandurex
    #39924
    Miben volt hasonló a DaS 2 teszt?
  • TDC Geronimo
    #39923
    Hát videóban láttunk régebbi bossokat, akik másképp néztek ki. pl égő cleric beast.
  • SlickAdam
    #39922
    "remélem 1 bossnál több lesz"

    pont ezert nem lesz 1. napos. de amint kiderul a zigassag es tetszetös, jön. tehat akar 2-3. napon. jo lenne lemezes.
  • TDC Geronimo
    #39921
    "torch is the new meta"

  • TDC Geronimo
    #39920
    Remélem nálad első napos a kieg :) Mászunk vissza megint topikjába, mint a régi szép időkben :y

    Azért remélem 1 bossnál több lesz csak nem mutatták őket