121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #40205
    Ha ~ ennyi lenne,, az kb oké. De én nemtudom milyen putritesztekből merítenek ezek*, mer a remekbebaszott antildaun 79-e után már nemtudom van-e értelme onnan bármilyen infót begyűjteni

    /vagyis sajnos de. Nagyon pontosan látom.
  • Kongy
    #40204
    Meh... GOTY!
  • SlickAdam
    #40203
  • TDC Geronimo
    #40202
    En meg azt, hogy sok ido utan vegre normalis story meg fokarakterek vannak
  • Moby
    #40201
    Azt is olvasom a tesztekben, hogy (megint) vannak bugok bőven. Remélem, hogy én már egy javított verzát kapok, ha már várnom kell rá.

    Eurogamer - Recommended
    Videogamer - 5/10
    Gamekult (French) - 5/10
    Push Square - 6/10
    We Got This Covered - 3.5/5
    OXM - 3.5/5
    GamesRadar - 4/5
    Gadgets 360 - 8/10
    IGN - 8.2
    PCGames (Ger) - 8.5/10
    Polygon - 8.5/10
    Gamespot - 9/10
    GameInformer - 9/10

    Főleg a bugok miatt húzzák le.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.22. 13:31:36
  • AntiHero
    #40200
    A játék elejét néztem. Hangulatos nagyon. Meg szép!

    Sőt egész jól futott igaz én xone verziót néztem.
  • Moby
    #40198
    De alig egy hónap múlva kiderítem milyen lett :)
  • Moby
    #40197
    Polygon:
    AC3: 8
    AC BF: 7.5
    AC Unity: 6.5

    AC Syndicate: 8.5

    Nem, nem röpködtek.
  • TDC Geronimo
    #40196
    Elvileg estére letöltődik nekem is. Kíváncsi leszek.
  • R0GUE
    #40195
    A unity elött lévő AC-kre is röpködtek a 9-esek.....:)
  • Moby
    #40194
    Polygon:
    "That's really Assassin's Creed Syndicate's biggest triumph: It pushes back against the collected cruft of eight years of releases and spinoffs, an imposing accumulation of mechanics and lore and expectations. Syndicate doesn't get everything right. It doesn't solve all of the series' problems, and at this point, I'm not sure if any one game could. However, it's the first step in a uniformly positive direction that the franchise has taken in years."
  • Moby
    #40193
    Csorognak az syndicate review-k, röpködnek a 9-ek. Úgyfest mégsem lett ez olyan szar, mint ahogy azt Kongy látni szeretné ^.^

    /jöhetne már az én verzám is...
  • TDC Geronimo
    #40192
    Egész jókat írnak AC reviewk :o
  • eje75
    #40191
    Elhoztam az AC:Syndicate-et.. Este meglátom megérte-e az árát...
  • R0GUE
    #40190
    A kutya aranyos de ennek a leányzónak valami rettenetesen buta arca van...:)
  • AntiHero
    #40189
    DLC-t kaphat az Until Dawn

    A Destructoid értesülései szerint a Sony megkezdte egy Until Dawn DLC fókusztesztelését, melyet azóta egy másik forrás is megerősített az oldalnak.

    Ami érdekes a történetben, hogy az állítólagos kiegészítő a híresztelés szerint teljesen más lesz, mint az alapjáték: lényegében egy rail-shooterként fog működni, ahol a karakter egy előre kijelölt útvonalon fog haladni, mi pedig belső nézetből tevékenykedhetünk közben.

    A pletyka szerint a DLC a Rush of Blood címet viseli - ha igazak a fentiek, akkor nem kizárt, hogy a jövő heti Paris Game Weeken hallani fogunk róla, hiszen a Sony is színpadra lép majd a francia rendezvényen.


  • shaddam
    #40188
  • SlickAdam
    #40187
    ti tenyleg mindent megb@sztok, ami mozog es csillog.:)
  • TDC Geronimo
    #40186
    heh ez viszont jópofa :)

  • R0GUE
    #40185
    Köszi! :)
    Én csak attól tartok nehogy ilyen félig vége legyen hogy direkt nyitvahagynak valamit amit nem kéne,csakhogy jöhessen a folytatás...
    Kiváncsi leszek.:)
  • TDC Geronimo
    #40184
    Utolsó videó ebből a szériából.



    Ezután lehet lesz gameplay is? :D Bár most már mindegy, jobb is, ha nincs
  • darkSectorxxx #40183
  • Seth
    #40182
    Be is rántottam egy Dying Light-ot meg egy Zombi-t :D
  • darkSectorxxx #40181
    Jó kis Halloween-i akciók vannak.
  • Kandurex
    #40180
    Egyszer próbáltam invadelni, 3!!! -an vártak.
  • TDC Geronimo
    #40179
  • TDC Geronimo
    #40178
  • AntiHero
    #40177
    Nekem tetszett bár én csak 1 befejezést láttam. Az jó volt. A másikat szidják a mint a bokrot.

    Igazándiból minden befejezés egy kicsit csalódás ha az addigi döntéseinket nézem. De amit én választottam azzal nekem rendben volt.
    Meg maga a rész is kellő képen érdekes és abszúrd volt.
  • R0GUE
    #40176
    Ugye rendesen le van zárva a vége,tehát nem ilyen félbevágott "to be continued" baromság hogy lehessen várni a következő évadot??
  • Ulthane
    #40175
    Normálisan válaszoltam, komolyan azt hittem, hogy a nyálverős szöveget az általam említett két ismerősödnek szántad, gondoltam nekik írod, hisz velük vagy olyan nexusban.

    Mondd már meg, hol fényeztem magam. Csak annyit mondtam, hogy lehet, hogy valakinek 791 halál magas, de mindezt nem a regulár módon értem el, mert nem használtam pajzsot, sőt, itemeket sem nagyon. Bizonyára azért talált be ez a szöveg nálad, mert te pajzzsal toltad le. Erről viszont én nem tehetek. Sehol nem írtam, hogy aki úgy játszott, az béna, meg különben sem verseny nálam, nem érdekel, ki hogy játszik.

    Több helyen, többször leírtam már, hogy egy teljesen átlagos játékos vagyok, se nem rossz, se nem jó, valami jobban megy, valami nem. Miért pont a Dark Souls lenen más?

    Ebből az egészből csinálsz te magad versenykérdést, én pont lefosom, kilyen minek érzelmi nyomora van, így a tiéd sem érdekel.


    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.21. 15:24:14
  • sublimaze
    #40174
    Játék nehézsége szempontjából nem annyira releváns. Ezt le is írtam. Egyes ellenfeleknél szinte kötelező a vetődés, mert blokkolva szinte lehetetlen leverni.
  • sublimaze
    #40173
    Anyám nevét max tudod mi után vedd a szádra... :) Nem tudom mire vélni a kirohanásod, mert te verted itt a melled az előbb, hogy mekkora hc vagy, hogy pajzs nélkül toltad... Én a helyedben mélyen kussolnék a lemeztörős rinyák után meg azután, hogy mások játszák helyetted a játékot. Egyáltalán nem akartalak betalálni ilyenekkel, csak arra akartam felhívni a figyelmed amire (szerintem ) kandurex is próbálta, hogy nem kellene itt fényezni magad egy átlag végigjátszás után, amit ráadásul nem kis segítséggel értél el. A covenantal meg pont azért peldaloztam mert neked ugrott meg a pöcsméreted nagyhirtelen mert pajzs nélkül toltad. De ha te nem tudsz normális hangnemben reagálni a téged ért kritikára, akkor kérlek ne is válaszolj. Peace
  • AntiHero
    #40172
    Yep, le is toltam. Hát király rész volt. Az én befejezésem meg tipikus filmbe illő volt. :) Jó kis sorozat játék volt ez. Nagyszerű zenével. :)
  • Ulthane
    #40171
    Figyelj már, nem a haveroddal vagy anyáddal beszélsz!

    Nem játszottam pajzzsal, de vélelmezem, hogy azzal könnyebb - mindaz alapján, amit tudok a játékról -, a gurulás több staminát zabál fel, mint egy sima pajzsos védés.

    Én semmire nem verem a nyálam, és pont lefosom, ki hogyan játssza a játékot. Az sem érdekelt volna, ha 3 ezerszer halok meg, magamnak játszottam, nem másnak. A farokméret kompenzálók meg mehetnek a convenant of the fittestbe.

  • Moby
    #40170
    Akkor végre lassan el is kezdek vele játszani :)
  • LBandi77
    #40169
    Megmondtam ha elkap nem ereszt.
  • darkSectorxxx #40168
    Miért lenne mindegy hogy blokkolsz vak vetődsz?
  • sublimaze
    #40167
    Hát azért az, hogy blokkolsz vagy elvetődsz az már mindegy. Más stratégia, de egyikkel sem könnyebb vagy nehezebb a játék. Ha covenant of the fittestbe gyűröd végig, akkor aztmondom van mire verni a nyálat, de egyelőre annyiról van szó, hogy beletettél egy mezei végigjátszást. .. :)
  • Ulthane
    #40166
    Azt tegyük hozzá. hogy én nem barnanacival játszottam végig a játékot egy kurva nagy pajzs mögé bújva cidriző lábakkal, hanem pajzs nélkül, egyetlen karddal, ahogy Moby mondaná, gyakorlatilag hardcore módban.
  • Ulthane
    #40165
    A kis dombon, van egy emlékmű, ül mellette egy faszi. Jobbra a bonfiretől Malujában.