121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • eje75
    #40161
  • darkSectorxxx #40160
    Miért a teszteket a grafika miatt nézzük?
    Arra ott vannak a képeim. :)
  • Tikal #40159
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért amiért neked sem 60 éves színészekkel adták el anno.
    Most te itt egy egy színészt emelsz ki filmekből:) Mi lett volna ha az egész gyűrűk ura 70 évesekkel lett volna tele? Tehát a két kis meleg meg minden fő karakter 60 év feletti lett volna? Na ugye :) Nagyon sok jó idős színész van, ez biztos, nem ezt vitatom, de mondjuk Han Solon kivül ugye a többieknek nem nagyon jött be a színészkedés a trilógiából....tehát nem arról van szó hogy Anthony Hopkinst üti ki egy fehernemű modell a szerepból :)

    Nem tudom mennyire figyelted a trailer-t, de Harrison Ford fogja vezetni a sólymot :)
  • n000rbi
    #40158
    Professzionális, sharegombos, 720p-s videoteszt :D
  • TDC Geronimo
    #40157
    1 hét és sony konf PGWről
  • darkSectorxxx #40156
  • darkSectorxxx #40155
    Hát kezded érteni mások miért vannak el a "buta" cod-okkal évente. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.20. 21:12:36
  • Kongy
    #40154
    Azért látszik ki készítette, maradjunk annyiban. De tény, hogy sokkal "casual"-abb úgymond, ami nekem nagyon szimpatikus.
  • darkSectorxxx #40153
    Jó nekem a BB-ben van ~400 óra de smán van ennyi halál, többszáz próba volt csak a 35 órás boss-nál, akkor én magamat kibaszott türelmes embernek mondhatom ezek alapján. :D
    Igen nálam volt halál 20-30 másodperceként is akár lazán sokszor, mert elindultam, mondjuk beléptem és kapásból rámugrik mondjuk egy nagy boss és egy csapás halál...szóval átlag volt rendesen, de másodpercek alatti halál is rengeteg, értelemszerűen nem direkt gyarapítottam ennek a számát, de kuvasok die-os felirat volt.

    (mert ugye nem volt elsőre szó játékidőről)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.20. 21:10:09
  • eje75
    #40152
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "nem adhatnak el egy filmet a mai gyerekeknek 60-70 éves színészekkel"...miért nem? Szürke Gandalf-ot kinek kellet volna eljátszania? Daniel Radcliffe-nek álszakállban? Vagy szerinted ki lenne jó Terminátornak (68 éves!) ? Robert Pattinson gólyalábakon? Figyu.... Talán nem jól fogalmaztam... Mint mondtam: elfogadom a véleményed, én csak azt akartam mondani, hogy szerintem nem számít a kor (különösen a színészetben)...amikor néztem a trailert, ÉN nem egy 70 éves férfit láttam, hanem egy koréliai zsiványt, akinek gyerekkoromban folyton lerohadt az ócska űrhajója....Bár nem vagyok gyerek, de nekem ezzel eladták ezt a filmet, látni akarom, hogy vezeti az űrhajóját.... az ezeréves sólymot NEKEM ne vezesse egy kigyúrt fehérneműmodell :):) ....
  • Kandurex
    #40151
    Hát...szerintem sok. 791 halál számmal azt jelentené, hogy az 56 órás végigjátszásom alatt 4 percenként meghaltam volna. Szóval az sok.
  • TDC Geronimo
    #40150
    Nincs benne semmi battlefield
  • darkSectorxxx #40149
    791 halál az sok?
  • darkSectorxxx #40148
    Szép de értelmetlen. :D
  • Kandurex
    #40147
    199 halál... így végig gondolva sok, de a lentebbi 791 azért elég ultra, csodálom, hogy nem adta fel.
  • Kongy
    #40146
    Nagyon várós már ez a Battlefront részemről, minden Battlefield-es ellenérzésem ellenére. Szép mondat :D
  • Kandurex
    #40145
    Jah, OK, thx
  • Seth
    #40144
    Majulában az obelisk szerűség írja a lépcső tetején ahol az a tag üldögél. De igazából csak akkor tényszerű az adat, ha offline tolod, mert különben az összes játékos összes elhalálozását mutatja.
  • Kandurex
    #40143
    Egyébként hol lehet megnézni a halál számot?
  • R0GUE
    #40142
    Azok de Leia olyan tökéletes, Solo feje valahogy nem annyira...
  • TDC Geronimo
    #40141
    Szerintem brutál jó modellek
  • R0GUE
    #40140
    Solo feje elég furmányosra sikerült..:D
  • Kandurex
    #40139
    Téves.
  • Ulthane
    #40138
    Az meg rondabb lehet mint ez. :)
  • Ulthane
    #40137
    Koszi. :)
  • Moby
    #40136
    Inkább az 1-et kéne pótolnod.
  • Kongy
    #40135
    Grat
    Na, látod ha belemerül az ember, és rákap az ízére többet nem nevezi fosnak a From játékokat :D Minden hozzáállás kérdése.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.20. 19:10:39
  • Ulthane
    #40134
    Na, letoltam a Dark Souls II-t. 791-szer haltam meg a jatekban. :)

    Kezdek From-fuggo lenni, epkedve varom a Dark Souls 3-at.
  • TDC Geronimo
    #40133
    Nagyobb képek








    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.20. 19:07:51
  • Tikal #40132
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát persze, akkor csinál mikor akar....

    örülök neki hogy szerepelnek, de nem hiszem, hogy élvezném ha végig ők lennének a vásznon, akkor inkább megnézem az első trilógiát újra.. Elárulnád hogy mi a színészetről alkotott véleményem? Mert nem írtam erről semmit, de te már tudni véled :)
  • TDC Geronimo
    #40131
    Megerősítették a 3 másik herot BFbe







    Gondolom DLCbe majd már az új filmből (is) lesznek karakterek
  • Totti5
    #40130
    3. rész hangulata nagyon jó volt, ahogy átáll Anakin a sötét oldalra és megszületik Véder. Első rész helyszínei a Pod verseny meglehetősen maradandó dolgok, a két játék ami kijött brutál sokat toltuk.
  • TDC Geronimo
    #40129


    Nem lesz már több network test mi? :(
  • eje75
    #40128
    Az I-II-III-nak számomra egy értelme volt: a történet fonalát remekül elvezette addig a pontig, ahol a New Hope felvette.... mert sok rosszat el lehet mondani az előzmény trilógiáról, de a kirakós darabjai (ki, miért, mikor, hogy) csont nélkül a helyükre kerültek benne...
    Utoljára szerkesztette: eje75, 2015.10.20. 18:35:28
  • vg
    #40127
    Szerény véleményem szerint a Squadron 42: Bishop Senate Speech előzetese sokkal jobban hat az érzelmekre mint ez a Star Wars előzetes, annak ellenére, hogy nem vártam sokat Roberts csapatától.
  • Totti5
    #40126
    7 éve már az is... gyorsan telik az idő.
  • Kandurex
    #40125
    73 éves, hogy nézzen ki? Egyébként a kristálykoponyába eléggé rendben volt.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.20. 17:59:24
  • Totti5
    #40124
    Ender's Game jó volt, de Ford arcra rosszul öregedik. Igazi nagypapis, ami már nem fest jól képernyőn. Legalább is én már nem tudom máshogy nézni, de örülök minden filmnek ahol szerepel még. The Expendables 3-ban egy fokkal jobb volt, jobb volt a karaktere, de a többiek mellett Sly, Arni ő már nem vászonképes nagy kalandokra, de remélem pont annyi és pont olyan szerepe lesz az SWben hogy az ne tűnjön fel.
  • sublimaze
    #40123
    Nekem ennyi se, az is totál jellegtelen volt, pedig volt benne potenciál. De annál is úgy voltam, hogy ne már ez a nyálgyenyálgyerek a vader? Hát kiez Mi ez?
  • Kandurex
    #40122
    Pont azon gondolkoztam, hogy mekkora fos is volt az előzmény... hirtelen egy pillanatot tudok felidézni belőlük ami kifejezetten tetszett: Amikor Yoda bebicegett a két rohamosztagost a falhoz vágva.

    Azt kb. ennyi. Nem ugrik be más.