121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #40245
    Avagy kedves haterek: a syndicate bezony nem lett szar. Protip: egyétek meg tik is hollót :)


    /varjú, bocsánat. Tudom, hogy rohadtul nem ugyanaz, de nekem ugyanaz. Nem vagyok ornitológus, sry :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.23. 13:05:28
  • Moby
    #40244
    megeszi a hollót kb= lenyeli a békát.
    (aka Gero bevallja, hogy hülyeség volt savaznia látatlanban)
  • darkSectorxxx #40243
    Ha nem is fos de gondolom hozza a megszokott "10 éves" minőséget (vagy nem tudom mi óta van AC). :D Csak más városban. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.23. 13:01:28
  • SlickAdam
    #40242
    tehat nem egy ritka gyöngyszem. ---> fos. ertem.:)
  • darkSectorxxx #40241
    Nem egy fehér holló. :D
  • SlickAdam
    #40240
    ez most jo vagy rossz? :D nem vagom a hollo-szlenget
  • TDC Geronimo
    #40239
    kb 4 órát beleraktam új ACbe eddig és azt kell mondjam, hogy...


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.23. 12:43:30
  • shaddam
    #40238
    Várom az autós gif face offot
  • Ulthane
    #40237
    Pont most akartam kitenni. :) Elég veszettül néz ki!


    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.23. 07:58:21
  • mucsácsó
    #40236
    Durván néz ki eléggé, de úgysem ilyen lesz a végtermék ugyebár... :( De azért igencsak egyben van :)
  • TDC Geronimo
    #40235
    Holnap jön full videó

    The Division - Environments and Weather - Reveal Tomorrow
  • TDC Geronimo
    #40234
    ps weboldalon bejött egy olyan ficsőr, hogy add to wishlist. Még nem működik, de ikonja már ott van. Nem tudom mi célja lesz.
  • Totti5
    #40233
    Nem úgy volt hogy nem? lál
  • Totti5
    #40232
    Adja! Nagyon király ez a kor.
  • TDC Geronimo
    #40231
    1 óra kb és nekilátok én is
  • balee4
    #40230
    Pazar ez az új AC gyerekek. Pozitív csalódás.
  • Kandurex
    #40229
    Nyah, mivel nem látok értékelhető játékot (Fallout 4 lesz a legközelebbi pénztárca nyitós), ma elindulok a DaS 2 DLC irányába.
  • Moby
    #40228
    Eeeegen. Annak ott flatlinenak kéne lennie ott 1/30-on. Akkor van az, hogy a tévéd minden második képkockájában frissül a tartalom. Ergo diszkrét frametime van. Ergo kadenciahelyes. Ahogy az pl. a driveclubnál van. (hirtelen nem is jut eszembe más ps4-ről...)
  • Kandurex
    #40227
    Értem. Vagyis annak a fűrésznek szépen szimmetriába kellene lennie.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.22. 20:38:50
  • Moby
    #40226
    Nem. Van ami 1/30-ad sec ideig van kint, van ami 1/60-ad, meg van ami 1/15-ötig.
    Van a DF-nek a frém-ana cucca. Alul fut a lázmérő. Na az a stat. Van bal-felette egy kisebb, az meg pillanatnyi frémtime. Na az vanik, hogy alul a stat ki van feküdve jórészt 30-on, felül a kicsiben meg ott fűrészfogazik a frametime a 16.666 meg a 66.666ms között.
    Példul eze:

    Statisztikailag 1 sec alatt pont 30 frém van, csak összevissza időkkel.
  • SlickAdam
    #40225
    eleg szar egy video. esötöt mutassanak meg akcinnyot es sok embert!

    mindenesetre a legnagyobb gond (föleg lovaskocsinyal): HOLY MOTHER OF POP-IN!!!!
  • shaddam
    #40224
    Továbbra is a legnagyobb baj a copypaste játékmenet.
  • TDC Geronimo
    #40223
    Nem fix 30, de unitynál fényévekkel jobb. Mondjuk nem is néz ki olyan jól, de inkább ez, mint az a szaggatós retek

  • arty
    #40222
    sarkitva: az első frém lerendelése 29/30ad mp, a maradék 29 pedig 1/30-ad mp alatt készül el
    ez ugye 30 frém, mégis könnyen belátható, hogy az első frémet láttad nagyrészt, "állóképet", akadást

    ekkora durvaságok persze nincsenek, csak szemléltettem :))
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.10.22. 20:17:43
  • Tatyla
    #40221
    lemezesen beszereztem aZ Until Dawnt de úgy hogy már van rá vevőm is de pár szösszenet róla:
    nem olyan rossz amennyire Moby öklendezett tőle sőt,elég szórakoztató
    sajnos egy két estés kaland de olyan három végigjátszást látok benne ami már nekem alapból kettő mivel bekapcsoltam az elején hogy jelezze ki a többi játékos választásait százalékosan így úgy vittem végig hogy mindig a többség döntését hoztam es maradt még hogy pont negatívan döntök,de lehetett volna ha csak a saját döntéseim alapján megyek de ezt már skippeltem így alapból
    így lemezesen tovább adva megéri de digitálisan közel sem...
  • Kandurex
    #40220
    Szóval 0,8 lemegy a 30 és 0,2 várakoztat?
  • Moby
    #40219
    Úgy van meg a 30 frém, hogy közben nem diszkrét frémidők vannak. Vagy nem kadenciahelyes. Fogalmazhatod jónéhány módon, a lényeg ugyanaz. Statisztikailag 30 frém van egy mésodpercben, csak összevissza időkkel.
  • Kandurex
    #40218
    Mi az a frame pacing hiba?
  • mucsácsó
    #40217
    Fúú, várós :) "kissé" Quake feeling :D

  • R0GUE
    #40216
    Pont jòl jön a pár hét késés, addig bőven eldől hogy azokban a dolgokban amitől trágya az AC széria fejlődőtt-e vagy sem. A világa miatt jò lenne, az érdekel, de az még kevés ahhoz hogy a virágboltin túlmenjek.
  • mucsácsó
    #40215
    Lehet, hogy valóban volt 1-2 röccenés, de szerintem abszolút nem megy a játszhatóság rovására, sőőőőt. Ha így kiadnák most, ahogy a béta volt, nekem akkor is instant buy lenne :D
  • n000rbi
    #40214
  • TDC Geronimo
    #40213
    Van DF DS3 beta test. Linkelni mobil miatt nem tudom, de 30 fps javareszt frame pacing hibaval. Azert erezni kevesebbnek sokszor. Mivel BB is ilyen volt es lathatolag balfaszok javitani, igy releasere se varok erre megoldast
  • Moby
    #40212
    Naja.
    A polygon tesztet is csak azért dobtam be, mert a cikkből kiderült, hogy a tesztelő nagyon hozzám (és a legtöbb, egykori AC kedvelőhöz) hasonló érzelmekkel állt neki. Nem várt tőle túl sokat, csalódott is a szériában, és az elvárásai is hasonlóak lennének. Ezzel együtt ha ugyanazt fogja nyújtani nekem, amit így neki nyújtott, én már elégedett leszek.
  • Kongy
    #40211
    Tesztekre nem szabad adni. Rengetegszer szoptam már be sokak által istenített játékkal, illetve lehúzott, szarnak kikiálltott játékkal meg jól elvoltam. Ennyire iránymutatóak ezek.
  • Moby
    #40210
    Ráadásul én egy másik verzát fogok tesztelni. Ld. W3. Ami jelenthet jót is, meg rosszat is.
  • SlickAdam
    #40209
    ja jo, nem tudtam, hogy belement 3 orad. sorry.

    na ja, mindenki derül.:)
  • Moby
    #40208
    Mondjuk toltam vele 3 órát, ettől tovább nem tudtam lenntartani a gyomortartalmat, de itt most ez mindegy is. Lehet, hogy egy gőzőlgő szarkupac a syndicate, de tippre a cutscenekben is több tartalom van, mint abban a nemjáték-fostengerben kompletten. 79-hez 60fps-es technikai remeknek kéne lennie, nem egy sub30 frémes teknófosnak. Namerhogy ugyanannyi pénzt kérnek ám érte. Hogy ma milyen elbaszott, agyhalott, igényeknélküli módon pontoznak ezt én má meg sem fogom érteni.
    Ráadásul a syndicate-ben ha elolvasod a teszteket azért combosan kiderül, hogy bőőőven bele van pontzozva az előző részek bénaságai. Az a pincéből gyön főfele kb. Deeee mondom, majd egy hónap múlva megtesztleme. Ha szar, megkapja a magáét úgyis, nyugi.
  • SlickAdam
    #40207
    "Megtörtént az, amiben igazából már egy hónapja biztosak lehettünk, hivatalosan azonban csak most lépett érvénybe: a Sony Európában is csökkentette a PlayStation 4 árát.

    A konzol ajánlott fogyasztói ára az Egyesült Királyságban 299 font, a kontinensen pedig 349 euró lesz a mai naptól fogva - ez mindkét esetben 50 egységnyi csökkentést jelent."

    csekkoltam is az arakat: maris 330-ert megy nepszeru online aruhazakban. tehat XO megint dragabban kaphato.:)
  • SlickAdam
    #40206
    mondjuk azt ne felejtsuk el, hogy te az Until-al 5 percet jatszottal, csak megijedtel (ertheto modon) es ment a mikroba. pedig összessegeben jonak mondjak. ertsd.: kb 79-esnek.

    nyilvan AC is erhet ennyit. ami mar jo jatekot takar. erröl viszont en latatlanban is ugy velekedek, mint te az Until-rol: maglyara vele!