121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #40445
    követős kihallgatós küldetés konkrétan 0 db volt a játékban. Nagyon változatos minden küldetés. Persze most nem a környék felszabadítósakról beszélek, mert abból van 4-5 fajta, de ami story vagy mellékküldetés az mind nagyon változatos.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.25. 11:54:28
  • Totti5
    #40444
    Amire tudok, amit tapasztalok a játékban arról írok. Ez egy gémer fórum, ez a lényege. Ez nem esik nehezemre és inkább arról legyen szó mi van benne és hogy van, mint fikázás és téveszmék.
  • Moby
    #40443
    De zért mindig jólesik a hatereknek a birkoid egyirányba bégetés :D
    MINDEN játéknak van egy jóság/bénaság aránya. A haternek könnyű, ő elintézi avval, hogy kivonja a képletből a jóság részt (jórészt azáltal, hogy fingot sem szerez róla), a többiről meg csodálatos körmondatokat farag. Ebben az a angszerű, hogy mindig, minden körülményyek között alkalmazható bármelyik címre. Tudom, mert élek vele én is.
    Amúgy Gero ugyanezt csinálta, amíg el nem kezdte felszippantani a fingot. Vagy ugyanez ment pécés körökben a batmanre, illetve ugyanezt tettem én is a konzolos witcher 3 kapcsán.
  • Moby
    #40442
    Én ezt a részt még nem láttam, de...
    1. Egyetlen olyan ac rész sem volt még, amiben minden küldetés kihalgatós-követős
    2. A katonák akkor ismertek fel minden korábbi részben, amikor kerestek. Ergo "kőrözés" alatt áltál.
    3. Ld.2
    4. A Én a korábbi részekben sem találkoztam ilyennel. Nem zárom ki a lehetőségét, de na...
    5. Ha egy küldinek az a lényege, hogy ne vegyenek részre, akkor igen. Nehéz lenne rámondani, hogy ez illogikus, vagy rossz.
  • SlickAdam
    #40441
  • Harlekin
    #40440
    Valószínűleg ÍGY VAN!!!
    És tökéletes megnyugvással tölt el,hogy immár a 410. játékomnál tartok xboxon szar lapátolás ide vagy oda!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.10.25. 11:14:26
  • Harlekin
    #40439
    Te tényleg képes vagy magyarázatot adni,hogy 1 Játékban a játék mivoltából adódóan mi és miként történik!!
    É
  • Totti5
    #40438
    Nem tudom, némelyiket nehéz értelmezni.

    Kővel nem dobáltak még, hisz kb mindenkinek fegyvere van.

    Szerencsére a háztetőre mászás nem instant win, hanem utánad jönnek így ténylegesen el kell bújni és kivárni amíg lenyugaszanak ( Unityban nem jöttek ).

    Nyilán vannak küldik ahol ha észrevesznek akkor bukta a dolog, vagy a lopakodás opcióinak lőttek / ha szintednél nagyobb területet akarsz elfoglalni, akkor tömegbunyó kb instant halál ( így az elején ).

    A küldetések változatosak. Nekem a kedvencem továbbra is az ha be kell venni egy épületet. Itt most gyárak vannak, ahol a a munkásokat kell felszabadítani, de ezek főleg mellékes. Főstoryban alig mentem.
  • SlickAdam
    #40437
    "hiszik,hogy elveszik a kedvét annak akinek tetszik"

    nos, kedves Moby-testver, latszolag minden szart mosolyogva lapatolo jatekos... a kerdezö nyilvan azt szerette volna tudni, hogy 8 ev utan sikerult-e az idegesito dolgokat kiiktatni a jatekbol, hogy esetleg megvehesse, mert amugy bizonyara tetszik neki a hangulat, a kor, ...
  • Kongy
    #40436
    Nekem konkrétan nem célom senki kedvét elvenni, csak jólesik elmondani a véleményemet, aztán valaki egyetért, valaki meg nem, és ez így is van jól :)
  • Harlekin
    #40435
    Rosszul válaszoltál,mert 5 Igent kellett volna!!!
    Hogy teljes lelki békét nyerjen az önigazolás terén, miért nem akar vele játszani...
    És te meg szépen hátradőlve játszhass tovább...

    Amúgy ezt soha nem fogom megérteni( nem is akarom),mi a vezér cél abba,hogy fikáznak 1 játékot hiszik,hogy elveszik a kedvét annak akinek tetszik!?Kizárt dolog magamból kiindulva már csak azért is játszok vele..És így meg az elégedetleneknek megmarad a saját problémájának,hogy nem játszik...
  • SlickAdam
    #40434
    es a többi pont?
  • Totti5
    #40433
    Egy dologra érdemes kitérni, az a 2. pont, ami önmagában így leírva elég nagy hülyeség.

    Attól hogy nincs minden banda, katona, rendőr zsebében ájfón amin körbement a köremail a körözési fényképpel, nyilván van valami infó áramlás az adott bandák közt. Fura fickó, fura ruhában szaladgál a falakon. Nem nehéz nem észrevenni, hisz ebből csak 1 van a városban, így innentől fogva azon lovagolni, hogy miért tűnik fel nekik megbukott.

    Úgy kell mászkálni hogy ne tűnjön fel, ez a lényege a játéknak, és akkor amikor az adott területen a bandákat kikatja az ember már max a yard marad. Azok is beleszólnak a dolgokba, de lehet fejleszteni olyan irányba, hogy kurruptá tesszük a rendőrséget és szemet hunynak a tevékenységeink felett egy bizonyos szintig.
  • Tikal #40432
    LOL
  • Kongy
    #40431
  • darkSectorxxx #40430
    Miért nem úgy kérdezted, hogy:

    - Ez assassins creed játék?

    , mert akkor is lett volna megoldás. :D
  • Totti5
    #40429
    Igen.
  • Ulthane
    #40428
    Nahh, beszeljunk a lenyegrol inkabb!

    1. Minden kuldetes kovetos-kihallgatos-e?
    2. A katonak felismernek e abban a masodpercben, hogy uj teruletre mesz, pedig meg sose lattak?
    3. pittyeg-e a fejuk felett a kis piros haromszog, es "There he is" kialltassal radrontanak-e?
    4. A katonak atlatnak-e a falon, s korom sotetben 100 meterrol kiszurnak-e?
    5. kovel eltalalnak-e a katonak a foldrol meg akkor is, ha 40 meter magasban vagy egy tornyon, tok sotetben?
    5. vege lesz-e a kuldetesnek attol, hogy eszrevesznek?

    Ha barmelyik kerdesre igen a valasz, nalam akkor ez egy hatalmas skip!
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.25. 08:11:23
  • TDC Geronimo
    #40427
    Sequence 6. Ez nemhogy laposodna, de egyre jobb lesz
  • TDC Geronimo
    #40426
    úristen esik az eső és este van és ahh. legszívesebben fél percenként képet készítenék

  • Totti5
    #40425
    Le sem száll a gázról :DDD
  • TDC Geronimo
    #40424
    gyorshajtás


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.24. 22:51:09
  • TDC Geronimo
    #40423
    majdnem mint a játékban

  • Tatyla
    #40422
    na Until dawn másodszor is lement a credits,először mindenki túl élte másodszor mindenki meghalt
  • TDC Geronimo
    #40421
    Nekem most AC, 10től fallout, utána kis szünet és BB kieg, aztán vissza fallout meg le kéne tolni TRt is valamikor, meg lehet kölcsönkérem havertól halot és kampányon végigrohanok. Csak nem tudom mikor :D
  • Totti5
    #40420
    Az is várós nagyon. Jövőhét meg Halo 5... utálom ezt az időszakot:) az a baj h semmivel nem fogok végezni.
  • TDC Geronimo
    #40419
    Én 4 területet tisztítottam meg teljesen. Én is csak akkor megyek storyval tovább, ha ott ki van takarítva minden
  • SlickAdam
    #40418
  • Totti5
    #40417
    Áh, storyval semerre. Gyerekeket szabadítok fel, bandákkal küzdök meg felfedezem a várost a magaslatokat, épületeket. AC esetében mindig így van. Majd később a story.
  • TDC Geronimo
    #40416
    Következő közös "együtt játszás" mi lesz a topik részéről? fallout 4? :)
  • TDC Geronimo
    #40415
    Sokáig nem jutottál akkor még. Kukrival olyan durvák a dupla meg tripla kivégzések, hogy csak lesek :D
  • Moby
    #40414
    Olyat viszonylag ritkán, amin keresztül tisztán látom a bárányfelhős, napos, kék eget :)
  • Totti5
    #40413
    Amióta visszavettem a brájtneszt beállt. Nagyon jók a napszakok, a fények, köd, "pára", szmog vagy akármik. Azt hogy nem mindig éles egy hatalmas épület a távolba teljesen reális.
  • SlickAdam
    #40412
    nem lattal meg olyat elöben?
  • TDC Geronimo
    #40411
    Ja az időjárás meg napszakfüggő :)
  • TDC Geronimo
    #40410
  • Moby
    #40409
    Arra a kékes ködre gondolok.
  • TDC Geronimo
    #40408
    900p, az. TVn jobban néz ki
  • Totti5
    #40407
  • Totti5
    #40406
    Most voltam a Big Ben és környékén, csak úgy bandázni. Elképesztő. ( most kaptam meg a rope láncsert ami nem a hookbalde! ) kurvajó és a látvány ahogy a tornyok közt siklasz brutális.

    Ilyen hihetetlen szép és nagy várost még nem vonultatott fel az AC. Méreteket megint új szintre emelte és közben a építmények kidolgozása ugyan olyan aprólékos.