121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #40405
    (totti képe!) - itt jártál már? besza-behu a bevilágítás, a részletek... ilyen küllem mellett nem bírnám sose ignorálni az ac-t, pedig ANNYIRA haragszom a 10frém miatt ubira, h szívem szerint elfelejteném őket egy életre :)
  • Moby
    #40404
    Nemtudom mi ez a homályfilter, de nem néz ki jól.
  • arty
    #40403
    én megértem, ha másodszor már nincs türelmed az ellenfélhordékhoz (pláne ha valami nehéz szinten kezdted), meg azt is, hogy mára sok játék lelépte az uncsi bizonyos részeit, de ez a megutálni dolog... ebbe végülis te szaladsz/szaladtál bele :)
  • TDC Geronimo
    #40402
  • TDC Geronimo
    #40401
    Hát ha valami rettentő nagy változás nem lesz, akkor azt hiszem ez a rész lesz az, ami a 2. után a legjobb.
  • Kongy
    #40400
    Én veszem, ez 100%. :) Beta nagyon meggyőzött, hogy nekem ez kell.

    UC-ról: Elismerem továbbra is, de már nem ugyanaz az élmény, mint anno. Valahogy megkopott a fénye mára. Egyetlen játék van, ami az én szememben még remasterként is megállja a helyét: a God of War 3. Az a játék még mindig ugyan olyan elsöprő élmény, mint annó elsőre, pedig már vagy 10-szer végigvittem. :D UC sajnos frusztrációba megy át egy idő után a folyamatos, monoton enemyhordáktól, amiket jópofa kis régészfeladványok szakítanak meg. Valódi felüdülés egy puzzle-t csinálni a lődözés helyett.. Főleg, hogy az AI kőbuta... van hogy csak maga elé néz, és szart se csinál, aztán gondol egyet és 100 méterről full pontosan hozzámvág egy gránátot és halott vagyok.... nocomment.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.24. 17:36:43
  • Moby
    #40399
    Mármint, hogy írtam neked akkor. Csak nem nézed a bejövődet, writeonlyban tolod :D
  • Moby
    #40398
    Ezt inkább priviben.
  • arty
    #40397
    már el is pattintottad egyébként? (bár nekem vörös nem kellene, mert feketeséguralom van a gépek terén, de tőled szívesen veszek hardvert :) )
  • Moby
    #40396
  • TDC Geronimo
    #40395
    Szerintem eddig 2 egyforma küldetés nem is volt. Nagyon jók a híres személyekhez tartozó küldetések is.
  • Moby
    #40394
    Nem, kifogtam a világ leghalkabb ps4-ét. Soha nincs semmi hangja. Nem az mgs szerelem vette, hanem mert rohadtul tetszett. És rohadtul tetszik most is, de amikor most fog beszakadni az ára, akkor arra tartogatni, hogy hátha, majd egyszer be fogom kapcsolni, rohadtul nagy luxus. Nem, nem is luxus, inkább csak totál felesleges. Nem az mgs-el pecsételődött meg a sorsa, hanem azzal, hogy megépült a mostani vas. Amellett pedig esélytelen, hogy bármit vegyek konzolokra, ami nem ex. De ilyen játékdömping mellett egyáltalán nem agyfasz azokat is majd egyszer tolni. A bone az más. Azon ott a forza, amit szerintem a köv részig fogok pörgetni. És az tényleg unikum. itt ilyen nincs. Itt volt egy bloodborne, ami tényleg sokszáz órás szórakozás volt, tényleg jóak volt, de azóta csak a szenvedésem van a csapkorászó minőségű multiplatokkal, ami végül az új vashoz vezetett megint. Az új vas meg a ps4 totál mellőzéséhez. Ezen két dolog tudna érdemben változtatni: ha jönne egy olyan ps4 ex, ami hosszűtávú szórakozást biztosítana, VAGY ha ismét azt álmodnám, hogy csak konzolokkal le lehet fedni a normális minőségű géminget. Jelenleg egyikre se látok nagy esélyt, de ki tudja...
  • arty
    #40393
    jó de a gépet (vörös ps4) eleve az mgs szerelem vetette :) (részben legalábbis)

    amugy szerintem nem nagyon lesz mégegy ilyen csini gép, ráadásul azt írtad, kifogtál egy türhető halkat...
  • Moby
    #40392
    Hát...én azt pécén toltam ám :D
  • arty
    #40391


    (mondjuk ennek a sorsa az mgs-ből kiábránduláskor már megpecsételődött.... :D )
  • arty
    #40390
    leesett a vércukrod
    bénázol és halsz

    sry, ezt a fikkantást nehéz komolyan venni, tudva h eddig elismerted az uc-t :P
  • TDC Geronimo
    #40389
    Egyelőre még tart az igen kellemes csalódás új ACvel kapcsolatban. Nem is tudom, hogy szórakoztam-e ilyen jól AC résszel 2 óta.
  • Moby
    #40388
    Ên nem veszem.
  • Harlekin
    #40387
    Veszitek SW-t?Mert már 6 an vagyunk akiknél itt figyel a vinyón,de jó lenne minél többen menni...

    OFF!
    Viszont az is igaz,hogy szinte semmit nem játszok mióta megvan az új motor...Remélem karácsonykor is 20 fok körüli hőmérsékletek lesznek!
  • Moby
    #40386
    Ja hogy a mostani? Az ilyen gazdasági megfontolásból elkövetett csere volt. Végül olyan sokat nem nyertem rajta, bérmennyire olcsón vettem meg, de még mindig jobb most a pricecut előtt, mint azután már buktával.
  • Moby
    #40385
    ?
  • SlickAdam
    #40384
    de akar 2-ert is siman.
  • R0GUE
    #40383
    Az animáció baba de.......
    Nincs is szebb akció annál amikor valakit halálra pfölsz és közben a társa 1 méterrel a hátad mögött végignézi megvárva hogy őt is püföld....
  • Kongy
    #40382
    Apropó Nathan Drake Collection... kb segít megutálni az egész Uncharted szériát :D Egyszerűen annyira primitív az egész, tele bugokkal, értelmetlenül OP ellenfelekkel, akik RPG-vel lődöznek rád, és 4 tárat kell beléjük ereszteni mire meghalnak... lol... Régen valahogy ezek ennyire nem idegesítettek. Hiába, megkopott a fénye a szériának az évek során. Na de majd a 4. rész.

    És még azt se lehet mondani, hogy ezek azért idegesítenek mert harmadjára viszem végig a 2. részt. A Star Wars KotOR-t vagy 10-szer vittem végig, legutóbb 1 éve, iPaden, és érdekes módon nem idegesített fel egyszer sem.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.24. 12:51:23
  • Moby
    #40381
    Fogalmam sincs mi alapján. A horizon kb 40x jobban érdekel, mint az uc4, ha megtartanám, amiatt tartanám meg.
  • R0GUE
    #40380
    Én arra nem fogadtam volna mert egy szaros remake kupac,de erre simán fogadnék.:)
  • Moby
    #40379
    Ahogy day0 vettem az uc collectiont is. Azt is megmondta mindenki.
  • TDC Geronimo
    #40378
  • Soldiers
    #40377
    de eddig nem csinálta csak tegnap óta
  • R0GUE
    #40376
    Most megmondja itt bárki hogy az utolsó UC4 trailernél legkésöbb elszakad a cérnád és venni fogod a gépet és 0day az UC-t VAGY UC4 Bundle lesz a géped 0day....
  • Moby
    #40375
    ps4 wifije messzeföldön híres lapátszar, igen.
  • Soldiers
    #40374
    Srácok az mitől lehet hogy a multy egyszer csak bekezd lagolni? Wifi miatt lehet??
  • R0GUE
    #40373
    "nagyon szép volt Párizsban rohangálni, meg nagy élmény lehet megnézni a korabeli Londont, de ez maximum fél óra..."

    Pont ezaz amiért nem leszek hajlandó egy centet sem adni érte.:)
    Az eddigi videók alapján pontosan ugyan az a gagyeráj mint az eddigi részek. A világ amit megalkotnak zseniális, nagyon visszaadja a hangulatot. De ami emellett történik az egy copypaste nagy nulla. Hozzáraknak mindig valami nevetségesen kicsi pluszt,de maga a játékmenet a repetitív dögévsz küldetések a nevetségesen gagyi harcrendszer a mai napig nem képes megújulni. Pedig nem lenne neki nehéz,csak nyilván ha nehezebb lenne a játék menne a siránkozás.:)
    Ez kell a népeknek 2015-ben. Legyen szendbokkksz meg legyen ássszásszin aki a köréálló 100 darab okosan egyesével támadó ellenfelet is leirtja kántörözgetéssel.:)
    És a vicc az hogy még visszafelé is fejlődnek, az AC első részeiben amikor rádtámadtak 3-4-en és lekaszáltad őket az utolsó ember nem mint egy hülye ugyan úgy neked esett hanem látva hogy esélytelen pánikszerű menekülésbe kezdett...

    Tényleg kíváncsian várom 2-3 hét elteltével a kritikusabb játékosok véleményét akik képesek voltak felülni a hype vonatra és addigra már tisztán látnak hogy fejlődött-e a cucc a kritikus dolgokban vagy csak a szokásos éves szemetet rakták elénk.
    Egy félóra-órás idegenvezető játékért (nézelődés) kissé sokallanám a 10ezret...:D
  • Moby
    #40372
    10 óráért nem veszek gépet.. Azt letolom haver gépén. Horizon érdekes ilyen szempontból, de azzal meg bőőőven ráérek. Abban a szegmensben annyi játék van, hogy letolni sem tudom őket. Érdekel persze, majd egyszer.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.24. 12:22:39
  • TDC Geronimo
    #40371
    Hát hogyne. Legkésőbb március és megint lesz géped. Nem is értelek, de ezt már kitárgyaltuk párszor.
  • Tikal #40370
    A kalózos rész után hagytam abba az AC-t, azt is csak félig nyomtam le, érdektelen karakterek, történet.. biztos nagyon szép volt Párizsban rohangálni, meg nagy élmény lehet megnézni a korabeli Londont, de ez maximum fél óra... ezért én sem venném meg, és nem is fogom, de még virágboltban sem.

    A második rész után reméltem, hogy majd a harmadik részben végre lehet lopakodni, elvégre egy assassin lennék vagy mi, de nem történt meg... lehet már lopakodni a legújabb részekben? :)
  • Moby
    #40369
    A hatodik gép tiszavirágéletűnek bizonyult. A hetediket valamikor genváltás környékére tervezem, de addig még sok víz folyik majd le a dunán.
  • gibson9
    #40368
    Nekem a witcher 3hoz adott zenei cd csinálja ugyan ezt. Pedig egyszer már meghallgattam. Most meg amikor elővettem megint nem tudta lejátszani :S
  • R0GUE
    #40367
    A Unity- nél 20ezret fizettem a Beta-ért. Így ha ez nem győz meg a következő pár hétben akkor annyit fizetek érte amennyit megérdemel az Ubifost, és kb azt a 2-3 òrát tölti majd a gépen amíg szétnézelődök a városban. Buuu ide buu oda. Ha meggyőz hogy fejlődött játékmenetben, harcrendszerben, és nem a szokásos copypaste dögvész az egész majd akkor megveszem.
  • Totti5
    #40366