121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #40485
    Ez így működik. Most érkezett Angliából egy Rebel Strike Gamecube-ra, úgy, hogy még Gamecube-om sincs (de remélem hamarosan lesz )
  • arty
    #40484
    OFF, bár annyire most épp nem: én tegnap rendeltem egy sw revenge of the sith-t (xbox classicra), anno tetszett, de eladtam a boxot alóla, most meg ugy nyomnék valami sw-t.... nem is tudom miér' :D
  • Moby
    #40483
    Tessék, ittvan. most készült. Kiszámolták szépen excelben mit fognak a legtöbben zabálni, beidőzítették a filmre, amire rácsavartak mindenkit, és tádámm!
  • Totti5
    #40482
    "ha ez nem SW játék lenne"

    Akkor mi lenne? mit tudsz?
  • Kandurex
    #40481
    ha ez nem SW játék lenne el kellene osztani a számokat 1 millióval....ja és ennek fényébe az a legszebb, hogy NEM készülnek SW játékok....
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.26. 11:01:38
  • Totti5
    #40480
    Falon keresztül nem találnak el és dehogy van ugyan olyan képességük....
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.26. 10:26:25
  • R0GUE
    #40479
    Lényegében én is (bármennyire fáj a pofám a 14ezer miatt meg a játék miatt is) azért veszem haverral... 17-én éjjel beülünk moziba tuti az lesz utána hogy nyomhatnékunk lesz utána, főkén fighter squadront... Úgyhogy vesszük.... Jòl csinálja az EA, évek òta nincs Star Wars cím a piacon...Még ha egy tie interceptorra formázott kutyaszart adnának el azt is milliònyian vennék...:D
  • Ulthane
    #40478
    Nagy része jöhet, de van pár, amire nem tartanék igényt. PS1-2 classics, pl.
  • Ulthane
    #40477
    Én nem belekötök ebbe, és azt gondolom, érdemes logikát keresni. Ha van egy sorozat, ami gyakorlatilag egy főhősre gyúr, aki különös képességekkel rendelkezik, olyanokkal, melyekkel másik ember nem, akkor szerintem kurva hiteltelen, ha egy katona gyakorlatilag ugyanarra képes, amire az assassin.

    Sőt.

    A katonák MINDIG eltalálnak téged, falon keresztül (!) sötétben, 100 méterről, bárhonnan, de az assassin, aki a szuperhős, erre nem képes.

    De ez így volt már a II. részben is: az 50 kilós nehézpáncélban lévő katona ugyanúgy sprintelt, mint Ezio...
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.26. 09:48:46
  • Moby
    #40476
    Persze, hogy a film adja el. De elég jól csinálja! :D
  • Totti5
    #40475
    Csak a film adja el!
  • Totti5
    #40474
    Ebben a részben az épületben jönnek fel és van egy ajtó a tetőre ott jönnek ki, de másznak is ahol tudnak.

    Ez megint olyan dolog, hogy van egy mechanika. Beleköpni és a realitást keresni nem kell, ez így van és kész. Ha csak felmászol az első magaslatra ami előtted van az felérne egy isten móddal. Sajnos olyan volt a Unity és hál isten nem ilyen a Syndicate.

    Amúgy szó nincs arról hogy ugyan úgy másznának... ez így nem igaz.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.26. 09:39:33
  • Moby
    #40473
    9.5 millióan próbálták ki a battlefron bétát.
    Érdemes megnézni a számokat. Eléggé LOL. Elég ügyetlen húzásnak tűnik ez az egész sztarvórszos téma EA körökben (szerintem má rendelik a ferrarikat a titkárnőknek :D )
  • n000rbi
    #40472
    "-Látnia kéne! Úgy mászik fel a falon, mint a pók!
    -Igen, mint a pók."


    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.10.26. 09:34:36
  • SlickAdam
    #40471
  • Ulthane
    #40470
    De egy assassin miért NE tudna elmenekülni azzal, ha falra mászik? Hisz pont azért assassin, nem? A normál katonáknak nem kéne tudni, de érdekes, mindegyik katona a játékban assassin, mert ugyanúgy akrobatáskodnak a háztetőn, falakon, mint az aktuális főhős.
  • TDC Geronimo
    #40469
    Holnap este Sony konf lesz. Lesz stream is majd linkelem előtte.
  • arty
    #40468
  • Totti5
    #40467
    Így van, a mechanika része hogy NE tudj azzal elmenekülni vagy életet növelni h a falra felmész... ekkor ha alattad állnak ezelőtti részekben neked vágtak egy téglát vagy lőttek. Most csak lőnek, de mint mondottam utánad jönnek a tetőre lent max 1 fegyós marad aki megpróbál lelőni, a többi jön fel.
  • Kongy
    #40466
    Az első részben egy szaros koldus is ledobott a toronyról kővel már, hogyha nem adtál neki pénzt, vagy lökdösted :D
  • Harlekin
    #40465
    Nem eszem hanem fika nélkül használom!Pont annyit amennyihez kedvem volt és amennyihez lehetőségem volt !Jah és képzeld olyan tökélyre fejlesztettem ezt,hogy x1-n is mind a 110 játékomat loptam...
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.10.25. 17:22:09
  • Ulthane
    #40464
    De, a Black Flag az volt. Meg hajoval a mocsarban (!) is kovetni kellett! Lol

    A Unity nagy resze is ilyen kuldi volt, legalbb 80 szazaleka.

    Kovel meg mar a masodik resz ota dobalnak a foldrol a katonak, ha toronyra maszol. Ha nincs mazlid, meg le is zuhansz, ha eltalalnak parszor.
  • Ulthane
    #40463
    Ugylatszik, minden szart megeszel. S ebbol mennyit loptal?
  • darkSectorxxx #40462
    :D
  • Moby
    #40461
    Mindenki dobozol, semmire nincs idő :)
  • zzeN
    #40460
    Nincs ennyi mindenre erőforrás, biztos nehéz nekik, te komolyan nem sajnálod őket?!
  • Seth
    #40459
    Miért nem? Remaster vagy Collection van utánuk írva :D
  • darkSectorxxx #40458
    Nem látom a ps3 játékokat.
  • Totti5
    #40457
    Ezek nincsenek még benne?
  • Kongy
    #40456
    Jaja olvastam neten. Durva, hogy titokban tartották, és elég nagy meglepetést okozhatott gondolom sok embernek :D Ez a lépés tetszett a Ubisoft-tól be kell ismernem.
  • TDC Geronimo
    #40455
    Kérdem én kedves Sony. MINEK kérdezed ezeket? Mindet akarják az emberek és ha tudjátok miért nem pakoljátok bele FW updatebe? Nem értem komolyan, nem értem.


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.25. 13:32:55
  • TDC Geronimo
    #40454
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a durva, hogy úgy néz ki ez egy külön sequence első világháborús London, tower bridge környéke, Winston Churchill adja a feladatokat és itt is vannak területfelszabadító küdletések
  • Kongy
    #40453
  • TDC Geronimo
    #40452
    Helyszín spoiler. Aki nem nagyon érzékeny rá vagy úgyse érdekli megnézheti

  • TDC Geronimo
    #40451
    WOW milyen rész, na ezt jól eltitkolta az Ubi :O
  • TDC Geronimo
    #40450
    ja és végre az van itt is, mint AC2ben, hogy egy adott sequenceben végig azért melózol, hogy elérj a targetig és a legvégén levágd. Ugyanez volt AC2ben is, de azóta nem igen láttam a szériában. Megmaradtak itt is a unityben bevezetett unique killek meg egyéb lehetőségek assassin küldetés alatt.
  • Moby
    #40449
    Elemezgeti a tököm, egyszerűen csak látom. Ha csak akkor látnám, ha direkt ezt vizsgálnám, nem zavarna.
  • TDC Geronimo
    #40448
    hát ha te ezt nézed egy ilyen játékban...

    Én ha játszom csak az tűnik fel, hogy szépen tükröződik valami a pocsolyában, de eszembe nem jutna odamenni és elemezgetni, hogy most jó-e a tükröződés vagy sem.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.25. 12:10:47
  • Moby
    #40447
    Várom már. Az viszont engem zavar, hogy nincs rendes screenspace reflection). Nem álmodom, hogy a pécésben lesz, mert a unityben sem volt, egyikben sem. És ott is kifejezetten zavart, hogy a folyóban kamu tükröződés volt. Szerintem ez gáz. Pláne ott, ahol lenne rá erőforrás dögivel. Együtt tudok vele élni, remélem élvezettel fogom tolni, de ez nem fog tetszeni sohasem. Ráadásul itt a pocsolya-pocsolya hátán lesz, szal az orrom alá lesz dörgölve feszt a bénaság.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.25. 12:02:24
  • R0GUE
    #40446