121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • R0GUE
    #40565
    Jó csak alapjaiban nem változott semmit soha a széria...Ergo ez bejött ~5 éve, majd egyszercsak kevés lett és most eldöntötted hogy 3-4ezret megér mert ami ~5 éve jó volt majd kevés lett, most újra jó lehet?
  • AntiHero
    #40564
    Nem baj, majd jön hardveres ps4 erősítés azt bírja majd a gép :D
  • Ulthane
    #40563
    Az az oka, hogy azóta eltelt jóval több, mint öt év. S ami elegendő volt akkor, az nagyon kevés most.
  • Totti5
    #40562
    Kétlem hogy ne lemezes fullos lenne.
  • Totti5
    #40561
    Nem, az emberek azt veszik ami szórakoztatja őket, ami max neked fos, de azt meg hál isten a kiadót kicsit sem érdekli.

    Azt hogy a POP nem kellett prevgenen, meg az emberek hibája egy jó részében.
  • R0GUE
    #40560
    "s mert a régi részeket nagyon szerettem"

    Zavart érzek az erőben. Miben mások a régi részek azt leszámítva hogy az első két részben még volt aki elmenekült a harcból illetve a 2. rész még viszonylag változatos volt (az 1 pedig full fapad repetitív)?
  • SlickAdam
    #40559
    retail cucc lesz vajon, vagy csak toltheto kis akarmi?
  • AntiHero
    #40558
    yep. 17:45.

  • darkSectorxxx #40557
    Igen....17:30-tól.
    (legalábbis nekem ezt súgták, hogy fél 6-tól indul)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.27. 13:10:54
  • Kongy
    #40556
    2008-ban amikor kiadták az alcím nélküli részt SENKI nem vette meg. Óriási bukta volt, azért mert mertek újítani. Aztán még 2010-ben próbálkoztak egy rókabőrrel, ami visszatért kicsit a gyökerekhez, hátha veszik majd az emberek, a filmmel egy időben.. hát ez sem igazán jött be. Utána meg végérvényesen leszámoltak a szériával, és elkezdett ömleni az AC meg a Far Cry. Miért? Mert az embereknek kurvára nem kellenek újítások, jó nekik az a fos, amit évről-évre újra és újra letolnak a torkukon.
  • Totti5
    #40555
    Nier Automata
  • Moby
    #40554
    A ubi egy konszern, és úgy működik, mint a konszernek: a bevált receptet klónozza.
  • Tatyla
    #40553
    Ez a párizsi sony konferencia ma lesz?
  • darkSectorxxx #40552
    Srácok a nagy Ubi világháború közepedte annyit kérdeznék, hogy nem vagyok nagy időzóna professzor, de valaki megmondaná hogy a Halloween 1. heti akciója, ami 10.26-ig érvényes, most 27.-én délután miért van még mindig?
    Ennyit eltolódik a time?
  • R0GUE
    #40551
    Tudom...Csak nevetséges hogy az Ubifost mindenbe beerőlteti....Tényleg amikor a Crew-ban megláttam már anyáztam hogy a kocsival hogy menjek fel a szatelit tetejére - hálistennek nemkellett...:D
    És a vicc az hogy ez nem hangulatos meg jó,hanem mocskosul irritáló,idegesítő copypaste ismétlődő dögunalom.
  • Moby
    #40550
    >Igazából erről nem is ők tehetnek, hanem a sok agyhalott idióta AC fan.

    Arról, hogy a ubi nem ad ki PoP-t? Raymanaket, meg childoflightokat meg kiad. Arról ki tehet? A Vasúti dolgozók szakszervezete?
    A hating elvette az eszed :DDD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.27. 13:00:42
  • SlickAdam
    #40549
    "a régi részeket nagyon szerettem, s ezért mindegyikkel játszottam"

    akkor miert nyomtad roluk a bullshit-et a minap professzor ur?

    ------------

    vegulis BB-t is karomkodassal kezdted, aztan letoltad... te amolyan anti-Moby vagy.:D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.27. 12:59:29
  • R0GUE
    #40548
    Érdekes egy GTA-t Witcher-t és egyéb nagy címeket nem kellett hasonlóképpen zónákra bontani hogy majd másszál fel a paraszttal szétnézni, avagy addig buktatérkép.:)
  • Ulthane
    #40547
    Te figyelj már, Merkel telefingta a szád éjjel, hogy ilyen hülye vagy ma?

    Megvettem, mert nincs mivel játszani, s mert a régi részeket nagyon szerettem, s ezért mindegyikkel játszottam. Sajnos. Ha lenne más játék jelenleg, ami érdekelne, nem vettem volna meg, de nincs ilyen. Nagy kockázatot nem látok benne, pár ezrest bukok csak, az meg nem érdekel.



  • Kongy
    #40546
    Na ja... Unom már magamat ismételni... de hol vannak már a Prince of Persiák? Próbált újítani a Ubi, aztán nem vette be az emberek gyomra. Igazából erről nem is ők tehetnek, hanem a sok agyhalott idióta AC fan. Egyszerűen a 2 széria nem fért meg egymás mellett.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.27. 12:54:44
  • Totti5
    #40545
    Ezt nevezik úgy h zónákra felosztás, ami egy sandbox sajátosság. Mi is a gond ezzel?

    Far Cry mondjuk több és tartalmasabb lenne, ha nem lenne benne a torony?
  • Moby
    #40544
    Ebben az AC volt az első STIPISTOPI! :) A többi csak másolja :)
  • R0GUE
    #40543
    "Ugyanez lett a Far Cry is"

    Ha nem tünt volna fel manapság az Ubifost címek egytől egyig egy kaptafára épülnek...:)
    Copypaste előző "évad" + egy két kisebb újítás.
    Új cím? Nosza erőltessük bele a többi marhaságait. Az AC-ben épületek csúcsaira mászol, sasmadárszáund kamera pörög. Térkép adott szektoron belül mindent jelöl. A Far Cry-ban roskadozó adótornyokra mászol. Bantumjuzik. Kamera mutogat pár helyszínt. Térkép adott szektoron belül mindent jelöl. The Crew... Keresgéjjé szatelitet amit hálistennek az ótóval nem kell megmászni. Közelmész. Háuszmjuzik helyszíneken ugrálás kamerával..Térkép adott szektoron belül mindent jelöl.


    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.10.27. 12:51:44
  • SlickAdam
    #40542
    tehat video nem volt, csak a regi AC emlekek, amik miatt toltad a fikat.

    ...
    ...
    ...

    aztan megvetted, mert csak 3-4-be faj (mar ha igaz a sztori..., mert meg a hazugsag is egyszerubb, mint a beismeres :D)
    de meg igyis erthetetlen miert ad ki valaki 3-4K-t azert, hogy nehany dagadt angol megdobalja 100 meterröl a sötetben a hazfalon kövekkel... :D

    ----------------------------------------------------------

    en ehhez buta vagyok
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.27. 12:51:47
  • Totti5
    #40541
    Megszámoltad hány ilyen küldi van benne pontosan? sőt mondok olyat hogy tekerni kell csapokat is benne! Elképesztő mi?! egy generátor az iparosodás hajnalán? úristen. Mintha azt kellene minden méteren kapcsolgatni ( NOT ).
  • Ulthane
    #40540
    Ez ügyben nem tudok nyilatkozni, mert még csak az első két küldin vagyok túl. De valóban, ezen túl sokat nem kellett gondolkodnia a franciáknak.

    Biztos lesz benne más küldi is, némelyek jobbak, némelyek rosszabbak lesznek.

    Csodát nem várok, ha másért nem, azért megérte megvenni, hogy megnézzem, milyen lehetett az élet vagy 150 éve Londonban.
  • Ulthane
    #40539
    Semmi hájp nem kapott el Ádám bátyám, egyetlen egy videót sem láttam megjelenés előtt a játékból. Pont bent jártam egy haveromnál a boltban, megkérdezte, kell e 14-ért fóliásan a játék, ha végigjátszottam, visszaveszi10-11-ért. S mivel épp nincs mivel játszanom a Dark Souls II után, úgy voltam vele, hogy 3-4 ezret talán megér.

    Utólag kezdtem el olvasni a user reviewkat metacriticen este, és a többség meglepően pozitívan nyilatkozik róla.
  • Kongy
    #40538
    GTA V-ben érdekes nem generátort kapcsolgattunk... lol. Ez csak a Ubifos játékok jellemzője. Ugyanez lett a Far Cry is, kb mindegy már, hogy AC-t vagy Far Cry.t tolsz, ugyanaz a kettő :D
  • Totti5
    #40537
    Ez az amikor már semmi nem jó. Sok sok féle küldi van ( éééés van benne követős, hisz egy assassin vagy ), elfér minden egymás mellett. Ha generátort kell kapcsolni akkor azt kell, ami nyilván nem csak annyi hogy odasétálsz és kapcsolsz, aztán kapod a dellát, mert kész a küldi.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.27. 12:41:45
  • Moby
    #40536
    Ő viszont nem vett a "furcsafogú lányok kalandjai szűknaciban" című termékből, ezzel jogot nyert 4 fos játék kommentmentes megvételére!
  • Totti5
    #40535
    Ilyenkor gratulálni kell vagy sajnálkozni?

    Nyomasd és élvezd. Más nem számít. S mivel nem 1day vetted kb mindent megtudhattál róla, így pofára esés ez már nem lehet.

  • Kongy
    #40534
    Hát igen. Én is bevallom, elgondolkoztam, hogy meg kellene venni a beszámolók alapján, aztán néztem még több gameplayt, és meh.... bottal sem. Az nem küldetés, hogy kapcsolj be 3 generátort... vicc kategória. Ja, nem követős végre.. de pff...
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.27. 12:38:05
  • SlickAdam
    #40533
    egyik csak teszteles vegett ad ki ~20e-et, a masik day0 "nyer" egy peldanyt egeszen veletlenul, ....

    faszert nem lehet beismerni, hogy "eeeeeeeekapott a hype oszt' megvettem a faszba!"

    felrebeszeles óldéjevridéj. rosszabb, mint barmi.
  • Kongy
    #40532
    Noo... miért adtál pénzt ennek a mocskos francia bandának a zsebébe? :(
  • darkSectorxxx #40531
    Ja még annyit hogy játékokban még nem alkottak ettől cool-abb fegyvert.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.27. 12:04:31
  • SlickAdam
    #40530
    "hogy ne nyilatkozzak olyasmiről, amit nem láttam, tegnap berántottam a Szindikátust"
  • Ulthane
    #40529
    Nahh, hogy ne nyilatkozzak olyasmiről, amit nem láttam, tegnap berántottam a Szindikátust. Egyelőre egy szűk órát játszottam csak vele, röviden a benyomások:

    * az irányítás borzalmas, pontatlan, nem megfelelő időben reagáló
    * a harcrendszer egygombos: ha leukoplasttal leragasztanám a négyzetet, s elmennék úszni egyet, mire visszajönnék, minden katona feküdne
    * a város klasszul néz ki nagyon, eddig a hangulat az, ami a legjobban tetszett
    * kifejezett buggal és gliccsel nem találkoztam, de nem is örültem volna, ha lett volna
    * a fejlődésbe épp csak belekóstoltam, erről még nincs véleményem
    * a két karakter közül a faszit más most utálom, a csaj talán bejövős lesz
    * kurva lassan tölt a játék
    * a fehér karikát már most utálom a karakter körül
    * az NPC-k copy-paste-ek

    Egyelőre ennyi.
  • MrDevil
    #40528
    Van angol felirat a Syndicateben ?
  • darkSectorxxx #40527
    Te ilyen nyugdíjas jövőbelátó vagy? Hogy idő kell mire megjósolod? :)

    Ezt a fogpiszkálós utalást most nem nagyon értem. :)
  • SlickAdam
    #40526
    10 ora mulva valaszolok. addig eredj hadonassz kicsit a fogpiszkaloval! :D