121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #40605
    PGR városi száguldozás, a DC meg nem.
  • Moby
    #40604
    De én igen! :D
  • darkSectorxxx #40603
    Amúgy rohadjak meg ha nem az első gondolatom az volt, hogy megteremtik a DC+Bike-al a fejlesztők a "PGR5"-öt.
    Valamiért nekem az jut eszembe most.
  • darkSectorxxx #40602
    Én nem a DC-re írtam a kormányt.
  • Moby
    #40601
    Én az autós részén is csak röhögtem, amikor artytól kölcsönkaptam a kormányt. Sajnos kínomban.
  • darkSectorxxx #40600
    Jó csak most vedd hozzá hogy én is kísérletképpen, próbaképpen vettem meg, csak én kicsit többet játszottam vele annak ellenére hogy nem vagyok autóbuzi. :)
    Én vállalom, hogy a DC nálam egy töltelékjáték, amolyan töltelék amikor 2 single játék közt van időm unatkozni.
    (nem tudok és nem is akarok egy sport-verseny játékra úgy tekinteni, mint egy kalandjátékra....)

    Mikor jön order, Until, Uncharted, meg tökömtudja mik amivel egyértelműen jobban elvagyok, akkor nem DC-zni fogok.
    Azt akkor ha pangás van és rámjön az autókázós hangulat.
    Nem hiszem hogy ezzel bármi probléma lenne.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.27. 14:24:59
  • Moby
    #40599
    Mámegin? :DD
  • darkSectorxxx #40598
    Na erre a játékra nem nagyon emlékszem, akkor van ez, csak a MotoGP részemről megszűnt létezni, ott is lehet az a nagy bajom mint néhány autós játékkal, elhiszem hogy hyperrealisztikus a fizika, de játszani nekem szar, mint játék, ami szórakoztasson.
    Úgy kell ezt is, mint a DC autós része, az irányítás legyen az árkád és szimulátorok közt félúton, senem faltól falig, de nem is az legyen hogy nekem kelljen állítgatni a guminyomást meg nemtudom miket hogy kezelhető legyen kontrollerel a játék.

    Kormánnyal biztos a nagy autós fanok röhögnek, de nem csak nekik készülhet autós játék.
  • Moby
    #40597
    Mer reméltem, hogy nem ordenáré geciszar minőségben kell tolnom. Sajnos tévedtem. Szerencsére az ultrabrutál, egyetlen létező verzió igényessége hamar begyógyította a sebeim. Mindjárt Skelligén vagyok, ha ettől mélyebben is érdekel a téma! :)
  • Totti5
    #40596
    Generálják a generálhatatlant, még nincs kész:)

    Állítólag ma lesz róla szó, és lesz relase date is.
  • Moby
    #40595
    Jut is eszembe, ezzel a No Man's Sky-al mi lett? Égre-földre megesküdtek, hogy e3 után bejelentik a releasedate-et, azóta egy puki nem jött ki a barlangból. Beletört a bicska a mosolygóssrácnak? :)
  • darkSectorxxx #40594
    Te minek vetted meg a Witcher-t PS4-re?
  • Totti5
    #40593
    Mi is lesz ez? DC motorral. Autó modellek helyett motorok lesznek benne. Bár én nem kedvelem a Milestone játékait, de van motors játék. Ride a címe, biztos kimaradt neked.

  • Moby
    #40592
    Szerintem vegyél dlc-t egy olyan játékhoz, amivel nem játszol, de legalább jó róla beszélni, hogy van egy ilyen játék is a kedvenc ki gépedre, illetve majd lehet róla képeket beszurkodni a pécés topikokba :DDD


    /de még meg sem köszöntem az újabb spórolást!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.27. 14:11:31
  • darkSectorxxx #40591
    Nemár. :D
  • darkSectorxxx #40590
    Na az fasza lenne.
    Amúgy ez a Motoros Dc sa. elég izgi, ahoz képest hogy régóta nem látni motoros játékot, főleg nem ebben a kategóriában.

    MotoGP-ket hagyjuk inkább.

    Remélem óriásit alakítanak vele, és legalább annyira jó félárkád lesz mint maga a DC.
    Nagyon kíváncsi vagyok, és a pénztárcám is kinyílt, remélem az ára nem lesz nagyon vészes. 2000-3000-ért én akár benne lennék, ha Anti-nak is beleférne a cucc. :)
  • Moby
    #40589
    Inkább szorítsál, hogy a Horizon kijöjjön 2016-ban, mer ha nem, úgy el fog keveredeni a ps4 a háztartási lomok közütt, hogy sosem találom meg, attól meg még az is jobb, ha szegény n000rbinak adom :D
  • Moby
    #40588
    Hááát, látod én is hogy jártam avval. :)
  • Kandurex
    #40587
    Kérdezd már meg gömbit nem tud vevőt PS4 -re?
  • Moby
    #40586
    A varázsgömböm üzeni: ebben nem is lesz nagy változás.
  • Kandurex
    #40585
    Nekem valami fasza címet jelentsenek be, mert eleddig annyira semmilyen a generáció exkluzívokban, hogy hihetetlen.
  • TDC Geronimo
    #40584
    Most nézem psen eventeknél ott van a konf. Lehet rá jelentkezni és be lehet állítani hogy kezdésnél bármit csinálsz automatán elindítja twitchet streamet, ha stand by-ba vagy akkor meg bekapcsol gép. Jópofa :)
  • n000rbi
    #40583
    Jelentsék csak befelé az x1 méretű prőgémer ps4 verzát és veszem meg azonnal :D:D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    aztán küldöm vissza, mert kerreg
  • TDC Geronimo
    #40582
    According to a Chinese gaming website there will be a first party Sony IP announced today based on franchise that we haven't seen in a while

    take it with a grain of salt...
  • TDC Geronimo
    #40581
    Igen
  • SlickAdam
    #40580
    azok fronszoák ugye? akkor jah
  • TDC Geronimo
    #40579
    Páldaértékű a supportja
  • Tikal #40578
    de milyen jó lett utána! :)
  • TDC Geronimo
    #40577
    új quantic dream játék 99% hogy itt lesz.
  • R0GUE
    #40576
    Na erre kíváncsi leszek, főként a megvalósításra...
    A Ps2-es Tourist Trophy óta várat magára egy jó motoros cucc.:)
    Ha bejön akkor lefújom a port jóidőre a péesről.:)
  • SlickAdam
    #40575
    megbeszeltuk mar -> single reszben nincs csapadek, mert az kesöbb jött -> (nekem) "moslek"
  • darkSectorxxx #40574
    OCTOBER 29?????????????
    lol
  • darkSectorxxx #40573
    Köszönöm, akkor megyek kicsit pihenek, aztán várom szeretettel a stream-et.
    Mondjuk sejtem hogy nem egy E3 szintű valami, de ha kicsit nagyobb banzai, mint egy céges buli akkor biztos érdemes lesz nézni élőben.
  • TDC Geronimo
    #40572
    DC is jó :)
  • Ulthane
    #40571
    Pontosan. 18 ezret nem adnék azért, hogy ott álljon a polcon az idei rész. A II. és a Brotherhood a mai napig ott van X360-ra. De 3-4 ezret megér a szegényes felhozatalban.

  • SlickAdam
    #40570
    ez meg jo is lehet
  • TDC Geronimo
    #40569
    1 óra után nemsemmi észrevételek
  • TDC Geronimo
    #40568
  • Ulthane
    #40567
    Ez azért csak részben igaz. Ne haragudj az egész világra azért, mert a te kedvenc játékod nem kedvence esetleg másnak.

    Az AC-vel sajnos átestek a ló túloldalára, szerintem az sem lenne baj, ha végleg süllyesztőbe dobnák a sorozatot, szép volt, jó volt, de épp elég volt. Elég kínosnak érzek bármilyen játékot, amiből 6-8 rész (vagy több) jelenik meg.
  • TDC Geronimo
    #40566
    Igen. Ez olyan lesz, mint gamescom conf szokott lenni