121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #40525
    Létezik hogy a PGW-n új bejelentések legyenek?
    Vagy itt ez nem akkora rendezvény hogy bámivel is villogjanak?
  • darkSectorxxx #40524
    Ja nagyon aranyos vagy, és értékelem is, jól teszed hogy nem hallgatsz másra, és saját magad tudod eldönteni hogy neked mi kell és mi nem.
    Ezt szoktam mindigis hangsúlyozni, hogy senki soha ne azért játszon mert más valamit jónak talál avagy nem. :)

    Én is ilyen vagyok.

    Amúgy nagyon szívesen, remélem máskor is lesz lehetőségem ilyen játékokban segíteni neked. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.26. 20:53:47
  • Moby
    #40523
    Tudom, hogy nem nekem szándtad, de azért nem vagyok hálátlan bunkó, a hasznos infót illik megköszönni!
  • darkSectorxxx #40522
    Nem tudom honnan gondoltad hogy neked volt ajánlattétel....:)
  • Moby
    #40521
    >nyilatkoztam is mennyire meg vagyok elégedve.

    Na ez nekem má garancia!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    arra, hogy soha, de soha, bottal se pöcögtessem meg
  • Kandurex
    #40520
    [Sóhajt, behúz a játéknak egy mínuszt]

    Kösziek!
  • R0GUE
    #40519
    Sajátmagad csak a Jackdow-t irányíthatod,de lehet flottád mibe szerezhetsz hajókat.
  • Seth
    #40518
    Kezdőhajóval lehetsz csak, végig. Azt fejlesztheted, bár látszani nem fog rajta :D
  • darkSectorxxx #40517
    Hát ja, de ez a 2 scene, pont az ami annyira szerintem nem mutat jól. Mármint az előzőekhez képest.
    Bár ez lehet a MB miatt is akár.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.26. 19:44:22
  • darkSectorxxx #40516
    Nekem kicsitse hiányzik, mert régen sem multiztam, hülyeségnek és unalmasnak véltem.
    De szinte mindegyiket, Max Payne-Gears of War, meg az összes, amiben látom hogy nem a single a körítés a multihoz, hanem fordítva.
  • Kandurex
    #40515
    Az mit jelent? Hogy nem irányíthatok megszerzett hajót?
  • TDC Geronimo
    #40514
    wow ez is hogy néz ki azt pregven port és 1080/60

    Holnapi konfon nem hiszem, hogy lesz UC4, azt PSXre hagyják, de nem is baj, mert nem akarok már abból se sokat látni. max multit megnézném milyen lesz.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.26. 19:41:13
  • Totti5
    #40513
    Csúcs lett a single hisz kihagyták / kukázták a komplett multiplayert belőle.
  • darkSectorxxx #40512
    Gratula, nekem technikai okokból még a vége visszavan.

    Namármost van egy kis negatív élményem.
    Valahogy annyira csúcs lett a collection, le a kalappal, nyilatkoztam is mennyire meg vagyok elégedve.

    De hogy a végén ebben a kupolavárosban nagyságrendekkel nem ezt vártam, nem tudom mi az oka, mert míg eddig bármelyik területen jártam éreztem hogy ez még jobb lett, de itt valahogy nem sikerült jobbá tenni, szerintem, valahogy vesztett a hd-sítással a csillogásából, én színpompásabb területre emlékeztem régen, de lehet azért van mert tudtommal a collectionban a bevilágítás gyengébb, vagy nem tudom minek a hatása, ha süt a nap, az sem olyan világos mint régen, ez más helyeken nem volt szembetűnő, de itt valahogy másra számítottam, de függetlenül ettől, fasza volt még1x végigvinni.
  • R0GUE
    #40511
    Úgy emlékszem csak a flottába lehetett más hajòkat szerezni, a saját az csak a Jackdow és annak fejlesztései.
  • darkSectorxxx #40510
    Na az nálam Pre-Order.
  • darkSectorxxx #40509
    Nekem mondod, annyira ott volt és van hogy hihetetlen.
    Nagyon durva.
    Ezért is akarom majd megvenni, ott a helye a kolllekcióban.
    Amúgy nekem EPIC, nagy EPIC jelenet mikor leszálsz az üvegháznál, na ott letettem egy 5 percre a kontrollert.
  • Kandurex
    #40508
    Az AC4 -ben lehet hajót venni? Vagy csak ugyanazt fejleszteni?
  • AntiHero
    #40507
    Na befejezve. :) Isteni játék volt mind a 3 rész. Jöhetne már a 4.








  • TDC Geronimo
    #40506
    Ez pár napos hír, de nem volt még itt

    "Rumor: Sony Santa Monica failed game was codenamed "Darkside""

    Back in February of 2014 mere months after PS4 launched, Sony Santa Monica has hit with big layoffs and restructuring of the entire studio. 2nd team that was led by the GoW3 director Stig Asmussen was disbanded, many devs were laid off [Stig also left to join Respawn Entertainment] and rest were transferred to the core team that worked on several GoW games in the past. The exact nature of the failed project was never unveiled, with some hints pointing to the highly ambitious open world game that had some ties to the structure of Destiny.

    Darkside was definitely an interesting concept. RPG mechanics, customization, vehicles, post apocalyptic open world...things just didn't come together, milestone reviews failed. Trying to get that action-melee combat working with guns wasn't easy.
  • TDC Geronimo
    #40505
    Elég brutális a csaj :D

  • TDC Geronimo
    #40504
    Gondolhatod. Azóta pofoztak még az enginen. Láttuk már videón hogy néz ki. Jövőre év végén azt várom a legjobban, bár szerintem átcsúszik 2017re :(
  • n000rbi
    #40503
    Azóta se nézett ki semmi így a gépen. Remélem a Horizon is hasonló kaliberű lesz.
  • TDC Geronimo
    #40502
    Ezen még mindig felakadok. Launch cím

  • TDC Geronimo
    #40501
    Kíváncsi leszek QD mivel áll elő. Remélem abból a korábbi sorcerer demoból lesz valami játék.
  • darkSectorxxx #40500
    A Syndicate-ben a nő majdnem olyan mint az Order 1886-ban lévő társunk. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.26. 15:31:19
  • TDC Geronimo
    #40499
  • n000rbi
    #40498
    Szívósak ezek az ángélusok.
  • TDC Geronimo
    #40497
    Végén a kivégzés. Nagyon durvák, főleg amikor egyszerre 2-3 emberrel csinálja. Minden fegyverfajtának van jó pár kivégző animja, attól függ hányat ölsz meg egyszerre.

  • Totti5
    #40496
    Lövésem sincs mit írtál, hisz semmit nem írtál. Ha nem kelne fel a nap, akkor este lenne. Na bumm. Ilyen viszont nem lesz.
  • n000rbi
    #40495
    Ha Te elrettentél, én mit mondjak? A második helyről várom vissza a 140k-mat, non-stop gyomorideg, 4 gépen vagyok túl, lassan kerek két hónapja nuku ps4. Aztán majdnem lett megoldás a problémára, de...de mégse lett. (nyilván megértem, csak jelen állapotomban nehezen viselem :P)
  • Kandurex
    #40494
    leírtam. nem?
  • Moby
    #40493
    Sajnálom. Tényleg. Rádadásul sokkal tartozom, de ez most krízishelyzet (mondjuk nem tudom mi lenne jó, ha meg szarabb lenne ez is, akkor meg azért égne a pofám :D )
  • TDC Geronimo
    #40492
    Frissült BB kieg oldala

    Az a tower elég betegül néz ki
  • Moby
    #40491
    Elrettentem a mostani helyzettől. Nagyjából egyféle tanácsot tudnék adni annak, aki ma viszonylag normális ps4-et akar venni: ne vegyé!
    Persze lehet, hogy mire én megint vennék, már egész más helyzet lenne, meg tök más gép, de a tendenciákat figyelembe véve, inkább viszakozok a szükségtelen szopástól.
  • n000rbi
    #40490
    Hátö...jó (4-ből 4 szar volt, annyira nem könnyű...)
  • Moby
    #40489
    Válasz a másik fórumra. Sajnos nincsenek jó híreim. Mármint a gép az tökéletes, és épp ez a baj. Egyrészt volt vagy 30 érdeklődő a gépre, mire végigolvastam a posztokat, arra jutottam, hogy inkább a penész egye meg a polcon a gépet, másrészt beletúrtam, hogy mennyire könnyű ennyire fasza gépet kifogni az újakból, és kiderült, hogy nagyon, szal marad ps4. Sry :(
  • Moby
    #40488
    Nah, hát ezek nagyon jó emlékek, meg bírom a retrózást, de azé ezek mamá olyan egybites játékmenetet kínálnak, amibe egyetlen másodpercet nem töltenék :D


    /vagy nagyon maximum akkor, ha semmi, de semmi más cím nem lenne a mából
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.26. 13:54:55
  • n000rbi
    #40487
  • SlickAdam
    #40486
    "Ihre Bestellung ist auf dem Weg"