121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #40765
    Fogalmam sincs ezen mi a pozitív példa. Mégis hogy a kurvaistenbe gondolták ezt így kiadni? Ez akkor is vérciki lenne, ha valami harmadvonalbéli indifosról lenne szó! Nem lééétezik, hogy ezt komolyan gondolták. Nem lééétezik, hogy erre így felelős emberek rábólintottak.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.27. 21:31:30
  • arty
    #40764
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a téli/kinti pályák után most csak benti helyszínek voltak, direkt néztem a karakterek árnyékait, sose tűntek el két méterre, lodolás meg gondolom amugy is kint gond, a télin vettem észre 1-2 esetben, de ott se ugráltattam, mentem tovább. bent meg sose, semmi. és hidd el, az, hogy a gunplayt fenomenálisnak érzed, abban a sokfrémnek igen nagy szerepe van - nameg a frankó ragdollnak
  • darkSectorxxx #40763
    Hát akkor rosszul fogalmaztam, ha a single csak így fog kinézni, már akkor részemről leesik az állam, én rosszabbra számítottam multiban.
  • TDC Geronimo
    #40762
    Multira ez elég, single meg szép lesz nagyon :)
  • TDC Geronimo
    #40761
    Nézd meg a rendes minőségű videót. Elég messze van a single részletességétől
  • Moby
    #40760
    Ott tartok, hogy ez engem ebben a formában nem érdekel. Nem jó nézni ami történik aképernyőn. Megvárom, amíg kezdenek vele valamit, ez így brutálszar (szerintem nem tartasz még ott). Ha nem peccselik ki, akkor ennyiben maradtunk. Ez gyakorlatilag vállalhatatlan. Ez így kb olyan, mint a 20 fps-es wicser3, csak ez másik irányba van fullhibásan elbalanszolva.
  • Moby
    #40759
    Kezd a projekt elég messze sodródni a korai, meglehetősen nagyképű 60fps-t emlegető koncepciótól.
  • darkSectorxxx #40758
    n mondtam hogy nagyon nem látszik a szigor a multiban, ezért nem lenne meglepő ha a maradék fps-ért inkább a felbontásból vettek volna vissza és csak szösszenetnyit a részletekből.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.27. 21:14:08
  • arty
    #40757
    nekem az is pozitív példa :)

    +cod, battlefront, uncsarted/halo remazterek, forza, ... amit csak próbáltam, sose a butulást láttam, hanem hogy "dekurvajó mozgatni a karaktert/tájat, ahogy FOLYIK". pláne egy exklunál nincs mihez hasonlítani, még kevésbé "fáj"
  • TDC Geronimo
    #40756
    Kijött pár UC4 multikép és 1600*900as felbontásúak. Sok következtetést nem vonnék le, de nem lepődnék meg, ha látható grafbutítás mellett felbontás se 1080 lenne, mint singleben.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.27. 21:12:43
  • TDC Geronimo
    #40755
    Ja és még most picsogjátok ki magatokat a Detroit miatt, mert lesz fekete csík benne, mivel QD játék. Csak hogy ne fussuk le ezeket a köröket megint megjelenés előtt/után :p
  • arty
    #40754
    csak a kihagyott szingli lehetőségét tudom látni benne :((
    ahogy a trilógia minden egyes nagyobb pillanatát eljátszhatnám.... és nem :((

    (+bobafett dumája a trélerben :DD)
  • darkSectorxxx #40753
    De geci vagy. :D
  • TDC Geronimo
    #40752
    Már rég tudni, hogy ennyi lesz. 20 dollár/euró
  • Moby
    #40751
    Ez a halo5 után rettegek a 60fps és konzol szavak együtt emlegetésétől :(
  • AntiHero
    #40750
    az igen :O még elkérik az árát :D Szerencsére felesbe vesszük.
  • shaddam
    #40749
    Hajaj de le ám
  • arty
    #40748
    beyondban ledobta?! :D
  • TDC Geronimo
    #40747
    BB kieg előrendelhető, 6k
  • arty
    #40746
    szerintem frankó grafot tudnának ND-ék 60-al is és mivel nincs pöceverza, nem is lenne mihez mérni

    remazterben is látszott: a 60 mindenhez jó/kell.
  • TDC Geronimo
    #40745
    60 fpses videó

  • darkSectorxxx #40744

  • darkSectorxxx #40743
    Hát talán meglepnek, egyelőre nagyon taszító ez a szürkés környezet, meg a főszereplő.
    Beyond-ban legalább egy aranyos csaj volt.
  • Moby
    #40742
    Majd elmúlik az ellenérzésed, ha a droidkislány ledobja magáról a textilt nyugi. És lefogja, erre mérget vehetsz, QD játék :DDD
  • darkSectorxxx #40741
    Nekem tök unszimpatikus a látványvilága.
  • Moby
    #40740
    Mér? Nem tetszik? Na ne bohóckodj már... Aligha létezik ettől jobb, hálásabb, izgalmasabb téma.
  • darkSectorxxx #40739
    Most néztem és sajna csak 1400 ft van a karimon szóval sajnos 5.-éig várnunk kell ha esetleg téged is érdekel a dlc. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.27. 20:37:15
  • SlickAdam
    #40738
    de te a generacio vegefele veszel ujra gepet.

    jahogy nem adtad el a norbertnek a mostanit...! kis huncut.:)
  • darkSectorxxx #40737
    De nedmám. :D
    Ami mocskosul kurvakemény az a Ratchet Clank, már ha nem kamuvideó. :)
  • darkSectorxxx #40736
    Ez tudtuk mindanyiután mikor én kijelentettem hogy nekem nem tetszik. :D
  • Moby
    #40735
    Túrtam a világot, aztán egy rapidgyerekfürdetés, és most itt. De ahogy látom nem maradtam le semmiről :D
  • Moby
    #40734
    Őrületesen, kibebaszottmocskosuljó a témaválasztás. Meg vagyok véve.
  • darkSectorxxx #40733
    Jajj télleg. :)
  • AntiHero
    #40732
    Mivel magyar storon vettük így nem. :) (Dlc 4.560Ft magyarba). Dollarba nem vehetjük. a dlc-t
  • Moby
    #40731
    Nézem má nézem:)
  • Totti5
    #40730
    Nem embernek való égbolt 2016 juni
  • darkSectorxxx #40729
    Hol voltál eddig? :)

    Gran Turismo Sport + Quantic Dream új alkotása? :D
    Amúgy jó kis marketing húzás volt hogy a techdemoból lett játék. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.27. 20:26:34
  • darkSectorxxx #40728
    Oks de a 20 dollár az standalone, nekünk dlc kell. :D vagyis add-on formában, vagy ezt nem lehet másképpen megvenni?
  • Moby
    #40727
    Na? Volt valami látnivaló? Van valami dátum valamire? :)
  • AntiHero
    #40726
    20$ a standalone.

    Képek
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.27. 20:20:47