121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #40725
    Dollárban? :D

    Mert nekem még a ft-ban is instant lenne. :)
    Jött is egy 13gb-os update a játéknak. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.27. 20:18:32
  • darkSectorxxx #40724
    Ettől félek.
  • AntiHero
    #40723
    Most rakták ki.

    4.590Ft

    12 of the world’s best superbikes: Featuring bikes from top manufacturers including Yamaha, Ducati, Kawasaki, Honda, BMW and more.

    Full BIKES Tour campaign: We’ve designed a new game mode and loads of events to help you get to grips with bikes and ultimately challenge you to master every superbike in the game.
    Unlimited Challenges: Create and compete in new challenges to show off and test your speed, agility and skills with bikes.
    Personalised events: Create your own events on any track, in any mode, at any time and with near limitless weather conditions.
    Multiplayer racing: Take advantage of the extra space on every track with opportunities to overtake on every corner in heated wheel to wheel action.
    Customisation: Personalize your bikes and your rider, including paint jobs, rider leathers and custom helmets.
    Clubs: Everything you do in DRIVECLUB BIKES contributes to the success of your Club, unlocking new rewards, accolades, customisation and challenges.

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.27. 20:18:29
  • SlickAdam
    #40722
    cep, de a sorcerernek jobban örülnek.:)
  • R0GUE
    #40721
    SzaraDicetekknó...
  • TDC Geronimo
    #40720
    Színésznő, aki az arcát/hangját/performancet adja

  • Seth
    #40719


  • TDC Geronimo
    #40718






  • TDC Geronimo
    #40717
  • Totti5
    #40716
    Csak mondom hogy ez indie játék. CGI-hoz semmi köze nem lesz.
  • TDC Geronimo
    #40715
    gameplay volt minden ott
  • TDC Geronimo
    #40714
    UC multi beta most fog jönni, PSXen majd mutatnak singlet. NEM, nem kell 60 fps UC single. Nézd meg ezt a multis grafot meg azt, ami a single videóban van. Nekem singlebe az kell, pofaszaggató látvány meg akció atom 30al
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.27. 20:08:25
  • darkSectorxxx #40713
    Én írtam a topikban hogy annyira egy érdektelen szarfos a dizájn meg a karakter, hogy inkább vennék egy Beyond remaster-t mint ezt.
    hiába a tech.
    Ellenben:

    Ez....Ezzzz......ha valóban a játékmenetben köze lesz ehhez amit idenyomtak a pofámba, valami puskás DMC-t érzek, egy Vanquish 2.0-át.
    A videó annyira badass hogy elpityeregtem, kb úgy várom mint az Xbox-nál a ReCore-t.

  • R0GUE
    #40712
    Ez a kis battlefront szösszenet ha valòdi ingame jelenetek voltak ezek a pályajelenetek akkor elégedett leszek. Pofaleejtős kis pályák/grafiksz.
    De szaradájsz tekknò looooal...
  • arty
    #40711
    Detroit

    GT WTF? nem számozott rész? gyanus. pláne, hogy SEMMIT nem tudnak még mutatni belőle. és ehez illően mondani se mondtak semmit. (bár itt rendesen akadt a stream, szal nembiztos, segítsetek ki :D )

    Horizon rondaszínű minden pillanata, hányok tőle, pedig a játék érdekesnek tűnik. Korábban azt hittem, lesz mindenféle napszak, de már megint így nézett ki .... :/

    UC-t multival demozni, gratulálok.
    Sajnálom, hogy a szingli nem lesz videojátékos (60frém), volt régesrég gameplay 1080/60al (vagy kamu volt, nemtom), zabáltam volna. Ehelyett cinamatik, pedig láthat-tuk... (najó: -tátok, én csak youtuben) milyen jót tesz neki a folyékonyság.

    Összességében, ha egyet választhatnék, amivel MOST játszhatnék: Detroit, nem kérdés! Remek témaválasztás, Quantik tuti megríkat :)
  • Evoluti0N
    #40710
    Omg. Jessz! Divat fikázni és utálni a QD játékokat, meg David Cage írását, de én imádom őket.
  • darkSectorxxx #40709
    srácok ez a DC Bike is olyan lesz mint a PS plus-os DC hogy igérgetik de nem jön?
    Mert nem látom még store-on! :)
  • shaddam
    #40708
    Asimov jó hogy nem olvassa ezt :'(
  • darkSectorxxx #40707
    Most én nem vagyok veletek, szerintem full rdektelen maga a dizájn is meg a karakter is meg minden.
    Ebben biztos lesz tech, de feleannyira nem tünik jónak mint a Beyond.
  • TDC Geronimo
    #40706
    Az lesz, ami eddig volt szerintem nagyon másra nem kell számítani, de én szerettem beyondot is
  • Totti5
    #40705
    adjanak alá kellő gameplayt, lehetőségeket!!!
  • TDC Geronimo
    #40704
    najó ez <3

  • AntiHero
    #40703
    Jöhet :)
  • TDC Geronimo
    #40702
    Kara demoból lesz a játék. Ebben reménykedtem anno
  • darkSectorxxx #40701
    Na végre! :D
  • TDC Geronimo
    #40700
    NA VÉGRE
  • TDC Geronimo
    #40699
  • TDC Geronimo
    #40698
    #40695
  • Totti5
    #40697
    Ez mi a pi..a volt? habogás össze vissza. Lesz GT7? mikor?
  • AntiHero
    #40696
    Wild! végre :)
  • TDC Geronimo
    #40695
    Beta 2016 eleje, full majd kb 2020 :D

    Úgy néz ki lesz VR támogatás is hozzá
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.27. 19:26:31
  • darkSectorxxx #40694
    OMG. :D
    1080p-s videót pls! :)
  • AntiHero
    #40693
    Instant buy. Csak drágább ne legyen.
  • TDC Geronimo
    #40692
    GT lol
  • TDC Geronimo
    #40691
    300 körül lesz. Nálunk 100-110 szerintem
  • TDC Geronimo
    #40690
    Over 200 developers as of today are working on PlayStation VR, here's a little showcase
  • Seth
    #40689
    Nekem meg majd azt nem bírja a szívem, ha bejelentik az árát :)
  • TDC Geronimo
    #40688
    Biztos nem
  • darkSectorxxx #40687
    Robinson.
    Most magyarázatot kérek.
    Ez mi volt?
    Ok hogy Cryengine, de ezt ingame?
  • darkSectorxxx #40686
    :S