121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #40805
    "cserélje le a motorral együtt az alapmechanikát, mert az zabálja fel az egész szériát"

    nem. Totti & Co. zabalja fel az egesz szeriat, ugyhogy par evig meg biztosan marad.
  • Ulthane
    #40804
    Nahh, további Szindikátus benyomások.

    Rájöttem tegnap, hogy az AC-vel nem a körítés a baj, sőt, hanem a core játékmechanika van elbaszottul rohadtul seggbekúrva! Amíg a sorozat nem válik meg ettől a "rendőr-rendszertől", addig többet én tényleg nem veszek meg AC játékot.

    Teljesen átlagos utcai ruhában megyek, az összes szájbabaszott rendőr persze 50 méterről felismer, és már pittyeg is az atomhányás háromszög a fején! Egyszerűen felfordul ettől a gyomrom. Ez még hagyján, de hogy lovaskocsiban is felismernek10 sarokkal arrébb is egyből, máris pittyeg a fejük, amikor meglátnak, persze 10 kocsi közül is kiszúrják, hogy melyiken vagyok én!

    Az már csak hab a tortán, hogy ennyi rendőr 2015-ben sincs Londonban, mint amennyi itt van az utcákon, hemzsegeknek egy rakásra. 10 négyzetméteren3 rendőr van, ilyen mocskosul elkefélt rendszert még nem láttam más játékban!

    Lehet, hogy apróság, de attól, hogy egy gombot megnyomok, miért lesz három gyerek felszabadítva a gyerekmunka alól? Egyszer még elmegy ez a felszabadítós dolog, de ha minden városrészben ezt kell majd csinálni, kidobom a játékot!

    Az Ubisoft vagy dobja végleg kukába ezt a sorozatot, vagy cserélje le a motorral együtt az alapmechanikát, mert az zabálja fel az egész szériát, mint valami kibaszott gennyes-rákos daganat.
  • Ulthane
    #40803
    Atom játék lesz ez, Heavy Rain az egyik legjobb gamma evör, Beyond is jó volt, én ezt tuti megveszem. Bár a sűrű esős csaj csecseit nehéz lesz ennek a droidnak felülmúlni, de várjuk szeretettel! :)
  • R0GUE
    #40802
    "60fps - in contrast to the 30fps the base game runs at - with the car count being reduced from 12 to eight competitors, and with some trackside detail and the nuances of the weather and cloud system being dialled back. The rear-view mirrors were also disabled, though that's something that Evolution would like to address before any final release."

    De ezt a motorost azért megnézném VR-ben csak nem fog így kinézni...:/
  • TDC Geronimo
    #40801
    ez + vr

  • TDC Geronimo
    #40800
    DriveClub VR in development!

    DriveClub's impressive debut on PlayStation VR Prototype up and running at 60fps.

    :o
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.28. 12:45:13
  • Totti5
    #40799
    Minden autós és motoros játékkal játszottam és láttam saját gépeken.
  • TDC Geronimo
    #40798
    2ben, 3ban meg last of usban is volt. Nagy ügy. Megveszem a ruhát ingame pénzből, aki meg fizetni akar fizessen érte
  • Moby
    #40797
    Na, hát ebben viszont dedikált szerver nem, mikrotranzakció viszont lesz. Hálisten nem érint. Paycharted :)
  • Tikal #40796
    És láttad is már ezt a motoros játékot? :D

    Nagyon csúnya, de cserébe tényleg elég jo a motorozás... ja és 5 perc mire a játékindítástól a versenyzésig eljutsz, ez a DC-ben 20 másodperc :)
  • Tikal #40795
    és a season pass se volt 50 dollár :)
  • Mr Manson
    #40794
    Nem tudom eldönteni kell-e ez nekem, de ez a videó ütős.
  • TDC Geronimo
    #40793
    Tekken 7 coming to Playstation VR

    Ez is támogatni fogja
  • TDC Geronimo
    #40792
  • TDC Geronimo
    #40791
    hogy átvették last of us multiból a downed statet.
  • TDC Geronimo
    #40790
    lol
  • TDC Geronimo
    #40789
    B-roll

  • SlickAdam
    #40788
  • R0GUE
    #40787
    A hitel ott kezdődne amikor nem kettős mércével "pocskondiáznál" le egyes játékokat/fejlesztőket olyan hibákért amik fölött más saját kis kedvenceidben némán szemet húnysz miközben megy a tipsitapsi. :)
  • Totti5
    #40786
    A hitel ott kezdődne hogy az ACt és a Halot nem yutubról szakérted és pocskondiázod.
  • R0GUE
    #40785
    Írd le még 66453-szer akkor sem fog sem érdekelni sem hitelt érdemelni a véleményed részemről.:)
    Szaradájszteknó!!
  • R0GUE
    #40784
    Majd modolják.:) És az a mod szerintem konzolra is elérhető lesz.:)
  • Totti5
    #40783
    Nem nem olvasni, az emberek már akik megvették ( nem úgy mint te ) nyomják és élvezik.
  • TDC Geronimo
    #40782
    Falloutnál reméltem, hogy az a HUD, amit láttunk E3on nem a végleges, de úgy néz ki az lesz. Bődületesen ronda. Tudom hasonló volt a 3ban is, de attól még nem szép :y
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.27. 23:26:20
  • R0GUE
    #40781
    Teljesen egyértelmű volt hogy vagy hatalmasat butítanak a látványon, vagy nem lesz 60fps. Kevés ez a hardver ahhoz a látványhoz 1080p 60fps-el amit mutattak, a legelső Drakes cucchoz képest még így is butítani kellett. De inkább legyen a Single álleejtősen odabaszős mintsem beáldozzák a 60 fps-ért mint a Halo-ban. És így kevesebb a kritika is mert nincs látványos nagy butítás az eredeti bemutatòkhoz képest.
    A Halo 5-nél is egyre több embertől olvasni hogy a 30 fps/jobb graf single-ben jobb lett volna...
  • SlickAdam
    #40780
    lehet tudni mennyire tartalmas a single?
  • TDC Geronimo
    #40779
  • TDC Geronimo
    #40778
    Tényleg most figyeltem csak meg. Szokásos ND apróságok :D
  • SlickAdam
    #40777
    amugy ja basszus most hogy jobban megneztem... latszik, ahogy fodrozodik a viz a labai korul. ilyet meg nem lattam. altalaban csak csobbanast latni, vagy max hullamzik meg korulotte jo nagy sugarban az EGESZ.
    ez uj.
  • arty
    #40776
    felért az 1080/60as verza!
  • arty
    #40775
    sajna nagyon prók nyomták, mire én egyszer elszántam magam a kipróbára. pedig fun lett volna, pláne ha nem csak dítmccs van :/ (én csak abba jutottam be)
  • arty
    #40774
    a víííz!!!!
    animok olyan áncsártidesek... folyamatos hatás, de kicsit olyan sután kapcsolódnak a különféle mozgásfolyamatok. én bírom (ellenben a fáziskihagyós TR2013assal), de tuti lesz aki fanyalog (joggal, hiszen ebben nem tökéletes!)
    de a fizikát imádom, még akkor is ha nem riöl és a moby által videozottban sokkal inkább bejövős egy összerogyás ;))

    moby :/// itt még nem tartok. majd kiderül, mennyire veszem észre... de amugy "kösz", mindent megteszel, hogy ne tudjak majd a játékra koncentrálni :D
  • TDC Geronimo
    #40773
    na 900p megerősítve multira

    Uncharted 4's multiplayer will run at 60fps, with the resolution taking a slight hit to 900p - which contrasts with the single-player, which is hitting 1080p resolution and will be 30fps.

    During a presentation following Sony's Paris Games Week show, Naughty Dog confirmed that multiplayer would be 60fps as it went into details on the mode, which introduces new magical elements and a more complex, varied brand of competitive play. We'll have more on Sony's slate in the not too distant future.
  • TDC Geronimo
    #40772
    na itt mindjárt barátibb a multi. Videó hülyén volt összevágva, rendes gameplay jónak néz ki. Animok jók nagyon.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.27. 21:49:58
  • TDC Geronimo
    #40771
    én 3al toltam, nekem tetszett csak béna voltam benne :D
  • Moby
    #40770
    Nemtudom elképzelni, hogy valaha egyetlen másodpercet multizzak áncsártiddal :D
  • TDC Geronimo
    #40769
    offscreen uc4 multivideó
  • Moby
    #40768
    Ja és ezt nem vadásztam, most rögzítettem 3 perce. Pontosabban a normál felvételből kivágtam 2 random jelenséget, 10 percnyi játékból tudnék ilyet csinálni százával. És nem vadászom, csak sokszor meg kell álnom, mert nem tudom mi a retkes geci történik a képernyőn :(((
  • Moby
    #40767
    javítva :)
  • TDC Geronimo
    #40766
    Pedig az első videóban jól néz ki

    ja látom már szerkesztetted :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.27. 21:32:18