121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • j0nNyKa
    #113237
    0day patchen voltak a review-erek, kb 1 hónapja készül a 1day patch, amit ők még nem kaptak meg, és akár csodát is tehet
  • AntiHero
    #113236
    Tehàt a legjobban az jàr jelenleg aki ps5ön tolja. Jelenleg.
  • mucsácsó
    #113235
    pfff.... :D hát ez kurvaszarul hangzik, lássuk be. nyilván a patchtől se kell csodát várni, vagy nemtom ez már a patchelt verza lehetett-e..
    de azért eléggé elkeserítő a felvázolt helyzet :D valahogy nem ezt várta az ember azért.. nyilván behúzós továbbra is, de minden egykori lelkesedésem elszállt a rilíz napjára :D mindegy, egyszer biztos kurvajó lesz - sajna nem vagyok a többször végigjátszós arc semmivel se..

    sebaj, Warzone mindig ottvan
  • Moby
    #113234
    Berakom a watch dogs 1-et pécén, feltekerek mindent, simán néz így ki :D
  • Moby
    #113233
    Pc-n...nos pécén meg szimplán fos az egész. 2060-al ilyen low-midben van meg a 60fps. Fullhd-ban. :O RT nélkül term- RT-vel semmivel semmin sehogy, maximum DLSS-el. 4K@RT-n 3080-al 8-11fps LOL
    Polák sámánoknak nem annyira jött össze. Megint.
    És mindezek mellett - ez szigorú magánvélemény - amellett, hogy a HANGULAT szétbasz, grafikailag kifejezetten szarul fest. Ezt megbassza vizualitásban bármelyik randomubiszar. Nagyonpláne egy Cusima vagy bármi a szontól. De még ez sem tudja elrontani, mert a látványtervezők olyan Gibsoni világot termtettek, hogy az őrület.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.09. 08:59:05
  • Moby
    #113232
    Ja, és van kint egy csomó videó (tegnap volt jó minőségű is csak törölték) PS5-ről. Stabil 60fps-nek tűnik, persze videóról nehéz belőni, ami eleve interpolál. Van remény arra, hogy prón is stabil 30fps lesz. Viszont base gépeken drámai a helyzet, erről is vannak fent videók. Főleg base xbokon. Ott katasztrófa.
  • Moby
    #113231
    Ehhez képest a screenshotokon nem sok eltérés látni a PC-s max, és a PS5-ön futó 60fps-es PS4 Pro változat között.
    Link.
  • j0nNyKa
    #113230
    en 99%-ig biztos vagyok benne hogy kerultek be butitott texturak az elmult 1 honapban, viszont szerintem attol a csodaszep csilivili verzio is ugyanugy ott van, csakhat harmassal kell kezdodnie az nvidia kartya szamanak hogy eselyed legyen ra

    Toms hardware performance review:

    "The minimum GPU listed is a GTX 780, with GTX 1060 6GB recommended for 1080p high, RTX 2060 for 1440p ultra, and an RTX 2080 Super for 4K ultra. Then there's the ray tracing additions, with the RTX 2060 listed as the minimum for 1080p and RT medium, 3070 for 1440p and RT ultra, and 3080 for 4K RT ultra. Based on what we're seeing, it looks like those recommendations are for 30-40 fps."

    szerk, egy review-bol vadasztam:

    "Performance on PC is abysmal, official requirements seem to be aimed at ~30fps, and playing at 1440p and higher is painful if you have anything lower than an RTX 3080. DLSS is pretty much required for an enjoyable frame-rate at those resolutions. Raytracing can go as low as SINGLE DIGIT frames in bathroom mirrors even on an RTX 3080. CDPR did not allow any console footage to be shared, only the ones that was recorded by CDPR themselfes, so performance issues are expected on consoles too, especially base XOne and PS4."

    ezt is:

    "1440p medium-ultra on my PC, 2070 super and i7-9900k
    it runs like garbage. no RTX features enabled"

    viszont ezt is:

    Hyperbole, much? GTX 1060 6GB runs the game at 37 fps at 1080p medium. It still looks pretty decent, to be honest. Sure, you miss out on the RT stuff, and it's not as smooth as 60 fps, but it's nowhere near "unplayable." And you can always lower settings a bit further, or use resolution scaling to get a boost. 1600x900 upscaled to 1080p (not via DLSS) will still look okay and run in the 45-50 fps range.

    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2020.12.09. 08:54:00
  • mucsácsó
    #113229
    pont azokat próbálták a mai napig bezárólag csiszolni, hogy valamennyire vállalható(bb) legyen, de szerintem kár csodát várni :(
    már a Xbone/Pro verza is eléggé szarul nézett ki, kb. Switches Witcher 3 szint, az alapgépekre meg bele se merek gondolni.. :D sajna ez van, 7+ éves vasak... :\

    és amúgy szerintem még a superior verzáknál is némi downgradere kerülethetett sor, legalábbis nekem ez jön át a shotok/launch trailer alapján... vagy csak én érzem így?! azért az első trailerhez képest van visszalépés szvsz..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.09. 08:34:59
  • darkSectorxxx #113228
    Nézted az összehasonlító videót? Nem csodálom...
  • Evoluti0N
    #113227
    Vicces egyébként, h konkrétan 0 konzolos teszt van, mivel minden oldal PC verziót kapott csak. Ez nem túl biztató főleg azok számára, akik alap PS4-gyel vagy Xbox One-nal rendelkeznek.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2020.12.08. 23:14:51
  • mucsácsó
    #113226
    mondjuk ez elég tré :(
  • Harlekin
    #113225
    Remélem is, hogy nem mert azokat be se fejeztem annyira untam a végén...
  • Moby
    #113224
    Hát nekem nem küldi a sony az átalakítót. A rosseb a belükbe.
  • Moby
    #113223
    Befejezésből van sok. Az újrajátszhatóság még nagy kérdés. De ez nem egy vicser3. Vagy 4.
  • Harlekin
    #113222
    Ó lesz az 100 is nekem nyugi.. Csak baromkodás szokás szerint...Meg lehet többször is nyomni. Plusz ott vannak az acsik... Ó alá is saccoltam a 100 órát
  • Moby
    #113221
    20 óra a játék a tesztek szerint. Mellékküldik még 20. Nagyon hosszú gameplayre ne rendezkedjetek be.
  • darkSectorxxx #113220
    Kellemes szórakozást majd! Ahogy a többieknek is értelemszerűen.
  • Harlekin
    #113219
    Holnap reggel 7 kor elvileg x en indul. NZ régión van már a box. És store is ezt mondja. Iszonyat szerencsém van, hogy Dec 1 től Jan 4-ig igazolt fizetett távol létet kaptunk meló helyen. Nem fogok unatkozni legalább itthon.
  • TomStorm
    #113218

    Magyar felirat ON
  • n000rbi
    #113217
    Be ne teljen a 667gb a CP-vel
  • AntiHero
    #113216
    Ps5 infók:

    Quick first impressions:

    No performance mode as of now, but feels very smooth on PS5 from what I’ve played so far.

    load times are very fast (5-10sec)

    Love the variety of character creation options.

    The hard work put into this game already shows!

    #Cyberpunk2077

    Ja meg közben jött egy 28gb-os patch.
  • darkSectorxxx #113215
    Uramisten, akkor az nem szimpla javítócsomag, hanem a játék egyik fele. :D
  • j0nNyKa
    #113214
    gondolkoztam, 1 valid oka lehet, hogy ha mondjuk fogták a textúrákat, kopizták (vélhetően rosszabb minőségben), és berakták azokat az új textúrákat is a régiek mellé - mondjuk prevgen konzol optimizáció miatt
    mást elképzelni nem tudok
  • AntiHero
    #113213
    nem szàmolja bele a Day1 patchet elvileg :D
  • Evoluti0N
    #113212
    Az a játék maradék fele, amit a 3 hét csúsztatás alatt fejeztek be.
  • j0nNyKa
    #113211
    kivancsi vagyok hogy csak siman nincs meg normalis patch rendszeruk, vagy kajak annyi kodot toltak bele patch cimszoval
  • AntiHero
    #113210
    Valaki azt írja pc-n is hozzàadódik.
  • darkSectorxxx #113209
    De nem szabadna hozzáadódnia. :)
  • AntiHero
    #113208
    Gondolom day 1 patchet is tartalmazza.
  • n000rbi
    #113207
    10-én inkább nézzétek a TGA-t, hátha valamelyik pletyka igaznak bizonyul és bejelentenek egy Silent Hill, MGS-t, vagy hasonló jóságot.
  • Rage47
    #113206
    így is kisebb, mint a COD :D
  • Ulthanito
    #113205
    Olvasva ezeket a bugokat, lehet, hogy várok vele legalább a karácsonyi szünetig. A kódot megkapom csütörtökön, de szerintem nem fogok belekezdeni egyelőre. XSX
  • Ulthanito
    #113204
    59 giga játék, 43 giga bug. :)
  • Ulthanito
    #113203
    At release, Cyberpunk 2077 has a significant number of bugs and you will almost certainly encounter several if you choose to play it this side of 2021. During our playthrough we regularly encountered floating scenery, stuck UI elements, teleporting characters and audio glitches – and it was even worse before the day one patch arrived.
  • Evoluti0N
    #113202
    Lol. Nekem a GOG 59 GB-ot szedett le. PS-en miért ekkora? :D
  • AntiHero
    #113201
    Lehet előtölteni. Szép méretes darab.

  • Kandurex
    #113200
    Bug-race lesz az...
  • darkSectorxxx #113199
    Mondjuk kisebb bugok ellenére még lehet élvezhető, csak performance bajok ne legyenek, meg amik megakasztják a küldetéseket pl...
  • Mephike
    #113198
    Dec20.-án kapom meg a PS5-t, szóval azt a 10 napot még kibírom valahogy, max kihúzom az internetet. :)
    Na meg igaza van n000rbinak, hogy addig biztos kap pár javítást is a játék.