121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #113114
    Az nem rossza kkor, ha van Upgrade funkció
  • n000rbi
    #113113
    Nagyon szép a raytracing a Milesban, de basszameg 60-nal ez egy másik játék. Ja és most néztem a főmenüben, hogy 6500-ért lehet upgrade-elni Ultimate-re a lemezes standardot is (azaz megkapja az ember annyiért a Remastert hozzá)
  • darkSectorxxx #113112
    Ettől még más.
  • AntiHero
    #113111
    Az szép. Nem mondom, hogy rossz jàték csak nekem nem jött be. Mondjuk a harc az nekem is tetszik benne. Meg a vilàg is. Csak azok a frànya karakterek. :/
  • ppista
    #113110
    Kb. ötven órám van a Genshin-ben. Tizenkét karakterem van, amikből kettő ötcsillagos. A felének ötcsillagos fegyverrel, úgy, hogy egy fillért nem költöttem rá.
    Bizonyos értelemben pofátlan Botw koppintás, a világ, ellenfelek, mechanikák és még sok minden. Viszont a harc a karakterek kombói miatt lénegesen izgibb. Töménytelen titkos hely, milliár kisebb-nagyobb rejtvény, pazar zene, hihetetlenül aprólékos, és gyönyörű világ, megszámlálhatatlan küldetés és fejleszteni való cucc, amiből még ötven óra után is jönnek be újdonágok. INGYEN! 2020-ban.
    A generáció legnagyobb pozitív csalódása. Jönnek hozzá ingyenes tartalmak. Nemsokára egy új terület lesz elérhető, az amúgy is baszott nagy térképhez. Erre varrjanak gombot a fejlesztők.
  • Moby
    #113109
    Egyébként nem annyira érdekmentesen szar, mint a valhalla, de nem is annyira jó, mint az WD:L. Azt is kipróbáltam a minap, ééés egészen...meglepően jó. Az eddig látott anyagokhoz mérten meglepően. Persze olyan UBI skálán jó, de azt egy jójátékmentes időszakban simán be is vállalnám. Lehet, hogy be is fogom egyszer.
  • Moby
    #113108
    Kipróbáltam én is. Ennek a Zelda tartalma olyan alacsony, hogy mikroszkóppal kellene keresni. Olyan tartalma van, amiben próbál hasonlítani hozzá, csak nem jól csinálja. Egyébként olyan nagyon rossznak nem tűnik, csak nekem már egy ilyen nagggyon kevés, hogy odaüljek a tv elé.A bolgár-angolja meg valami gyomorforgató fertelem, ami talán még át is csúszna a parasztszűrőn, de az, hogy közben vicces próbál lenni, na ez így pusztító kombó :D Gondolom erről később leszokik, mert 100 órákat nem lehet agyalágyult hülyeségekkel végignarrálni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.03. 17:54:55
  • darkSectorxxx #113107
    Persze, openworld grind, de arra értem hogy az stílusban full más, még ennyi puzzle sincs szerintem abban mint az Immortal-ban, nagyon nem egy stílus, vagyis akit érdekel az Immortal ez az anime-os vonal valszeg nagyon nem fogja, meg az eléggé mikrotranzakciós ....

    Ahogy te is írtad, az hogy grindelős openworld, az egy dolog, sokat számít a stílus és tálalás.
  • AntiHero
    #113106
    Van köze mert open world meg az is sok-sok elemet nyúlt a zeldàbol.
  • AntiHero
    #113105
    Az is Zelda copy, de az anime vonal miatt nekem nem tetszik.
    Meg ott azért ha rendes baszó karakter kell, akkor ugyan úgy fizetni kell. Aztàn vagy kinyitod vagy nem.

    Fenyxet meg megvettem és tökéletesen elvagyok vele mert eddig jó jàték.
  • darkSectorxxx #113104
    Komolyan nem értelek a Genshin hogy jött , mint ötlet...

    Láttad te már ezt a 2 játékot a saját szemeddel?

    Mondhattad voltna enyni erővel bármelyik játékot mert semmi köze egymáshoz kb a kettőnek azt kivéve hogy mindkettőbe gyüjtesz valamit.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.03. 16:14:40
  • Ulthanito
    #113103
    Miért nem tolod a Genshint? Az ingyen van, és ugyanezt tudja. Sőt, az 4K 60 fps-ben megy.
  • darkSectorxxx #113102
    Ja max meglesed ma is.... nálam is volt pár játékban ahol nem tűnt fel a több frém.
  • AntiHero
    #113101
    Fàradt voltam màr este. Lehet azért nem làttam. Most meg màr meló..na majd tesztelgetem melyik a jobb.


    Amúgy 2 óra jàték utàn nekem bejön. Egyedül a kameràt kell szokni. Néha pont jó..néha meg túl tàvol van.
  • darkSectorxxx #113100
    Hát nem tudom de ha nem veszed észre akkor maradhat a szebben, még ha számokban mutatja is egy teszt hogy 60, ha nem látod menet közben, ami simán lehet engine-függően, akkor szerintem maradhat is akár. :)
  • AntiHero
    #113099
    Ja bocs. Most nézem a videót amit beraktàl.

    Akkor marad a performance Mode. Kell az a 60fps.
  • AntiHero
    #113098
    Van. Àllítgattam is. Csak nem vettem észre nagy különbséget.

    Azért érdekelni miben tér el a kettő szàmokban.
  • Mephike
    #113097
    Valahol biztos kell lennie ilyen opciónak, legalábbis ez alapján a videó alapján azt gondolnám:
  • AntiHero
    #113096
    A Fenyx-ről nincs valami infó milyen felbontàst/fpst hasznàl különböző módokban, PS5-ön?

    Mert én làtvànyra mentem az este úgy nem volt csúnya. Bàr ez a stílus nagyon nem is lehet.

    De ha van benne 60fps akkor inkàbb àtvaltok rà.
  • Ulthanito
    #113095
    Miért lenne kivágott content? Elkészítenek egy játékot, majd tovább tartalmakat készítenek hozzá. Mitől lesz az kivágott? Ez tök hülye felfogás.

    Nekem se tetszik ez a DLC-zés, nem is szoktam venni kevés kivételtől eltekintve, de nem gondolom, hogy ez kivágott content (egy-két kivétel van). További, opcionális tartalom.

    A Mass Effect 3-ban a From Ashes DLC az tényleg kivágott tartalom, Javik története szerves része a játéknak, anélkül az egész sztori értelmezhetetlen, aki anélkül játszotta végig, gyakorlatilag a játék lényegét hagyta ki. Na, az piszok szemét húzás volt.
  • darkSectorxxx #113094
    Én tuti nem mernék álltalánosítani.
  • mucsácsó
    #113093
    a szőlőzsírral kikent csatkai Szűz Mária áldjon meg a két szép kis kezivel! :)
  • mucsácsó
    #113092
    egyet kell értsek veled, sajnos totál elfogadottá vált a gamingben a DLC, season pass és micro-trx fogalma, száműzve ezzel a kiegészítőket... :(
    továbbra is csak 2 játék DLC-je olyan, ami megéri a pénzét, és kiegként felfogható: Witcher 3 és Bloodborne...

    szerintem kurvagáz, hogy megjelenés előtt MÁR tudni, hogy melyik DLC mikor jön, és még videók is vannak róluk... mi ez, ha nem kivágott content?! :D gyakorlatilag kvázi 2x kell kicsengesd a játék árát, ha season passt / deluxe editionöket veszel... elszomorító!
  • yesname #113091
    Isten, Isten!
  • Kandurex
    #113090
    Köszönöm szépen mindenkinek!
  • Moby
    #113089
    HBD!
  • darkSectorxxx #113088
    Nem elfogadott, de nem vágnak ki semmit sehonnan, mindaddig míg egy alternatív valóságba ugorva meg nem mutatja valaki hogy ez a pár dlc ami külön jön, itemek meg 1-2 mellék puzzle az egész része lett volna eredetileg is!
  • Mephike
    #113087
  • Mephike
    #113086
    Lépjünk tovább. Neked ez elfogadott és tetszik, nekem nem. Nem vagyunk egyformák és nem is kell, hogy azok legyünk. Vedd meg a játékot, szórakozz egy jót vele és élvezd a benne elöltött időt. Ezt teszem majd később én is.
  • darkSectorxxx #113085
    Boldogat!
  • darkSectorxxx #113084
    Dehogy termézsetes, én mindent ingyen akarnék egy termézsetes világban. Én azt nem értem hogy nektek mitől darabolás valami? mert régen nem kötötték az orrodra megjelenéskor hogy lesz dlc vagy bármi tartalom?
  • Kandurex
    #113083
    thx
  • n000rbi
    #113082
    Boldog szülinapot Kandur!
  • Mephike
    #113081
    Azért ez eléggé lehangoló, hogy számodra ez az üzletmodell a természetes.
    De mondjuk ott a Hades, nem AAA játék, nem is került egy vagyonba, mégis nálam az év egyik legjobbja volt. Nem volt benne mikrotranzakció, megkaptál mindent.
    Félre ne értsd, nem az a bajom, hogy egy játék DLC-t kap idővel, vagy van benne mikrotranzakció. A gondom az, hogy direktbe így indítják a dolgokat, persze ezt be lehet csomagolni úgy is, hogy "támogatás lesz a játékhoz". Lesz is aki megkajálja, és csengeti is majd a pénzt, ez természetes, hiszen láthatóan jó lesz a játék (néztem több videót róla én is), lehet neked meg is ér ennyit, nincs is ezzel gond. Nekem nem.
  • darkSectorxxx #113080
    Te azt gondolod, hogy ha nem közlik előre hogy lesz dlc akkor az bármennyiben más volna? vagy régen más volt?
    Ezt arra említik csak meg hogy tudd támogatás lesz a játékhoz....

    Én nem értem hogy honnan kezdődik a darabolás?
    Ki mondta hogy 60 euro-ért amúgy a 3 dlc-t megkaptuk volna más esetben az alapjátékhoz?

    Azért van dlc mert 60 euro-s áron nem fér bele nekik, de még mindig az alapjáték 1 egész story....

    Nekem a darabolás az amikor nem fejeződik be a játék, hanme a dlc-k folytatások, mint a Telltale--nél
    AZ ha csak plusz küldetések meg itemek vannak azt soha nem tekintem annak, hiszen az egész az 80-100 euro, ennyibe kerül ma egy játék... te ha nem akarzs ennyit kiadni megkapod a fő story-t extrákkal olcsóbban, ha kell 80 lópáncél, akkor fizess.

    lehet az árak nem ezek, csak példának írtam.

    Manapság nem létezik olyan hogy dlc-kkel együtt kapsz valamit. Vagy ha igen akkor azzal annyit is dolgoztak amennyit fizettél érte
  • darkSectorxxx #113079
    Ja de nem mindegy hogy... AC Origins pl hiába volt 2 nagy DLC térkép, az alapjáték is brutál tartalommal volt.
    Én amit láttam hogy durván nagy térkép van, nem tudom mekkorák a dlc-k de ahogy néztem streamekben nem tűnt úgy hogy ebből elvettek, inkáb hogy később hozzáadnak majd. :)
  • Mephike
    #113078
    Pontosan. Számomra nem szimpatikus, hogy még meg sem jelent a játék, de már 3 DLC a része lesz és még egy halom kozmetikai dolog. Bőven elég lenne a halom vásárolható skin, mint más játékokban is, de nem itt a tartalom egy részétől is elvágnak az elején. Értem én, hogy az alapjáték ettől még teljes és játszható, de ettől ez még nekem nem tetszik.
    Félreértés ne essék, nekem bejön a játék, még a grafikájával is elvagyok, és biztos, hogy meg fogom egyszer venni, úgy 1-2 év múlva.
  • AntiHero
    #113077
    A darabolàst a 3 dlcre értették szerintem.
  • darkSectorxxx #113076
    Srácok, szerintem itt full félreértések vannak sokak számára!

    A Gods & Monsters egy full AAA rendes játéknak indult eredetileg is.
    Egy mesésebb köntösbe tekert nyitott világú játék.

    Az Immortal Fenyx Rising nevet azután kellett kapnia, hogy állítólag a Monster szót a Monster enegriaital gyártó cég ugye jogi úton megtámadta. Mondjuk ezt én sem értem hiszen ez egy standard szó.
    Az IFR egyeltalán nem kicsi és végképp nem darabolt játék.
    Ez egy fullos játék, rendes story-val, nagy térképpel, sok tartalommal.

    Engem pl semmiben nem emlékeztet Assassins Creed-re.
    Zelda még oké. Azt értem.

    És rossz értékeléseket nem tudom hogy kaphatott, mert ez minimum legalább egy átlagos kis játék, de attól nem rosszabb.

    Nekem se a kedencem ez a mesésebb grafika, ami nem Cell-Shaded grafika.... de ez egy fullos AAA játék.
    Nem Free-to-play, nem is tervezték annak, és nem lesz darabolva semmi.
    Van benne elvileg fizetős cucc, de így volt ezzel az AC Origins is, meg a másik 2 része.
  • mucsácsó
    #113075
    persze, ezzel nincs semmi baj, én csak leírtam a véleményem :D
    aki örömét leli benne, annak jó játékot hozzája ofkorz :)
    lehet majd ránézek én is, bár a gameplayek nem győztek túlzottan meg... és igen, ahogy Rage is írja, kissé F2P szagú, erre a grafika is rásegít :D