121115

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #113190
    Van ott rosszabb is 3/5...
  • mucsácsó
    #113189
    7/10?! meh :D nanemá... :D
  • AntiHero
    #113188
    #Cyberpunk2077 Early Review Scores

    The Gamer 10/10
    VG247 10/10
    Windows Central 5/5
    VGC 5/5
    GamesRadar+ 5/5
    OpenCritic 92
    MetaCritic 91
    PCGamesN 9/10
    Game Informer 9/10
    IGN 9/10
    PC Gamer 78
    GameSpot 7/10
    GamesBeat 3/5
  • Moby
    #113187
    Nekem nem jön semmi, pedig az elsők között igényeltem. Ha a héten nem jön meg, akkor végtelen levelezés lesz a sonyval. Előre élvezem.
  • Rage47
    #113186
    Én követem kb. a cyberpunkot, de nekem is újakat írtál :D
  • j0nNyKa
    #113185
    köszönöm, egyébként próbáltam kibaszni az agyamból amit írtál, nagyjából sikerült mert félúton nem olvastam tovább, szóval most még no harm done
    a baj olyankor van amikor egy videó van ide linkelve aminek a borítóképe spoileres, de olyan már rég volt itt
  • AntiHero
    #113184
    Értem amit mondasz. Máskor spoiler tagezek inkàbb.
  • j0nNyKa
    #113183
    azért élem hogy évente 2-3x el kell magyarázni, hogy vannak még a földön akik nem, nem néznek előre semmit mert maguknak akarnak felfedezni, és igen, mindig a mi kurvaanyánkat, de továbbra is tartani fogom magam ehhez a fentihez, mert én tényleg szeretem élvezni is a játékokat / könyveket / sorozatokat

    NEKED természetes hogy nem birod a hype-ot és ellősz magadnak mindent előre, NEKEM természetes hogy ellenkezője vagyok, vannak mindkét táborban emberek, a baj ott van hogy az egyik tábor szopatja a másikat :) ezért lenne jó közeledni egymás felé, mert neked persze hogy mind1 hogy én így élek, viszont nekem nem mind1 hogy te meg amúgy :|
  • AntiHero
    #113182
    De hát ezeket màr ezer éve tudjuk..nem egy videó szólt erről. De bocs ha ez akkora spoiler azt hittem ezt mindenki tudja.
  • j0nNyKa
    #113181
    köszi úgyse akartam magamnak ezekre rájönni
  • AntiHero
    #113180
    Ja csak a karakter elő történetét mondtam. Az elején ugye ezzel kezd a jàték..hogy honnan indulsz.

    Ezàltal vàltoznak a dolgok/lehetőségek elvileg.
  • Ulthanito
    #113179
    Valamiről lemaradtam? :) Semmit nem értek abból, amit írsz.

    Semmit nem tudok a játékról.
  • mucsácsó
    #113178
    én is szerintem street kidet kezdek, nomad nekem offos ezzel a sivatagos kezdőkörnyezettel.. :D

    [Cyberpunk 2077] extremely fortunate to get this game early and have about 30 hours played. Will answer any non-story spoiler questions you may have.


    ha valakit érdekelnek infók, srác sokmindenre válaszol, meg lehet is tőle kérdezni :)

    ahogy várható is volt, ez egy Deus Ex-Fallout-Dishonored hibrid lett
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.07. 15:27:30
  • AntiHero
    #113177
    Kivàncsi leszek mennyire lesz fontos honnan indulsz. Milyen lehetőségek nyílnak/zàrnak a múltad miatt.

    Sokan az utcai gyereket meg nomádot vàlasztjàk szerintem.
    Pont ezért megyek corpo múltal. Mindenkin àtgàzolva, mindenkit megba.. androidokat kétszer is. :D

    Nem akarok jó fiút jàtszani most. Minden jàtékban azt játszottam eddig.
  • Ulthanito
    #113176
    Én a túloldalon tolom majd, érdemes lesz összehasonlítani a tapasztalatokat.
  • Mephike
    #113175
    Az Elden Eingre én is kíváncsi vagyok, mert kb olyan számomra, mint egy unikornis, hogy talán létezik... :) De persze egy GoW is jöhetne! Ha lesz Elden Ring videó, azt az asszony úgy is számtalanszor meg fogja velem nézetni.
  • n000rbi
    #113174
    Nem volt időm odacsörögni, de olvassák az sg-t, mert fél órája hozta a postás az adaptert, szóval szerintem csak idő kérdése és te is megkapod.
  • mucsácsó
    #113173
    az fix, egy bő 1-2 hónapig fixen a csapból is, de valami brutális módon, tömve lesz a 9gagtől, youtubetól kezdve minden szar hónapokon át, jönnek az úristenmilyenrészletes minden és easter eggek, majd aztán utána feledésbe merül, max 1-1 fellángolás :D majd a next-gen patchnél talán... de mindig ez van.. :D

    btw, szabi itt is csüt-péntek :P viszont ami még nagyon érdekes lesz, az a The Game Awards 2020 péntek hajnalban :P jóvóna valami Elden Ringet vagy GoW Ragnarokot látni :P
  • darkSectorxxx #113172
    Igen! :D
  • Evoluti0N
    #113171
    Ez egy korábbi CDPR hivatalos videó. Nem a streamer játszik. Szerdán déltől lesz szabad streamelni a játékot. Addig Twitch-en nem lesz semmi új. Maximum különböző sufni helyeken lesz egy-két videó, amit gyorsan törölnek.
  • AntiHero
    #113170
    Csütörtöktől/szerdàtól màr a csapból is ez fog folyni.

    Mondjuk én is kikértem 3 napos szabit. :D

    Indítok majd egy jó kis "corpo" karit.
  • darkSectorxxx #113169
    Cyberpunk 2077 gameplay
  • Moby
    #113168
    Nagyon aranyos a topikfejlécben a PS4 launchkori játék és ID gyűjtő XLS :D
  • darkSectorxxx #113167
    WillHar270 a Redditen számolt be arról, hogy a Black Ops Cold War gyakorlatilag használhatatlanná tette a PlayStation 5-jét. Állítása szerint a játék több alkalommal is összeomlott már nála, ennek pedig végül az lett az eredménye, hogy egyetlen játékot sem tudott elindítani crashelés nélkül, de ha végül mégis sikeresen betöltött valami, akkor a konzol rövidesen megadta magát. Időközben a hardver elvileg már el lett küldve a Sonynak, és a vállalat ígért is egy vadonatúj gépet WillHar270-nek, de ettől független elég komoly problémára utalhat ez a jelenség.

    A helyzet ugyanis az, hogy Redditen mások is arról számoltak be, hogy hasonló gondokkal találták szemben magukat, ráadásul továbbra sem tiszta, hogy miért tehetett tönkre egyetlen játék egy egész konzolt. Reméljük, a Treyarch is utánanéz a problémának, és az Activision is komolyan veszi, mert így nem lesz elég egy PS logó, hogy meggyőzze a játékosokat, valóban a Sony platformjain a legjobb Call of Dutyt játszani.
  • Moby
    #113166
    Nem, már nem is árulja PS5-ként. Bár ahogy látom az utolsó kódját vittem el, mert le is szedte.
  • n000rbi
    #113165
    Akkor ezek szerint továbbra se lehet aktiválni a ps5 upgrade-et hozzá, kár :(
  • Moby
    #113164
    Logan-féle, igen. Rá kellett döbbennem, hogy nekem a PS4 verza jobb, mert DS4-ből van itthon sok. Meg túl nagy különbség nincs is köztük. Ennyit meg bő nyállal meg is ért.
  • Moby
    #113163
    Ja, egyébként a Sackboy zseniális. Legjobb része eddig. Nem annyira magas színvonalú platformer, mint az astro (az 10/10-es gigaex műremek), ez inkább couchcoopra kihegyezett jóság. De ilyen nintendo magasságokban.
  • n000rbi
    #113162
    Sackboyt digitben húztad be?

    szerk.: mire leírtam bevillant, hogy milyen géped van :D Logan-féle?
  • Moby
    #113161
    Nekem sem kell MOST (annyi a játék, hogy sosem végzek vele, és ma még vettem melléjük sackboy-t is). Inkább csak azon darázok, hogy a posta elkeverte/lenyúlta/kidobta. Ami azért gáz, mert megvenni se lehet ezt a szart.
  • n000rbi
    #113160
    Nekem se jött semmi. Holnap felhívom a törtmagyart beszélő Sony supportot, hogy miafasz.
  • Moby
    #113159
    Má mindenkinek megjött. Csak nekem nem :(
  • Ulthanito
    #113158
    Köszköszköszköszkösz!
  • darkSectorxxx #113157
    adattárolásra HDD egyértelmüen, egy 1TB WD Blue pl kb 15k... SSD-ben ez minimum 30k
  • Ulthanito
    #113156
    OFF

    PC-kben már nem igazán vagyok otthon, általános adattárolásra (főleg fotók) tudnátok ajánlani külső vinyó formájában megoldást? HDD vagy SSD, nem tudom, erre mi lenne időtállóbb. Nagyjából 1 TB kapacitásra lenne szükségem. USB 3-at tudja, de gondolom azt ma már mindegyik. SSD talán értelmetlen is, ha csak backupra kell. Köszi.

    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.12.06. 13:45:26
  • Ulthanito
    #113155
    Meggyütt az adapter. Be volt dobva a postaládába.
  • darkSectorxxx #113154
    Twitch-en nézni kell Immortal streameket és akinél be van kapcsolva ez a bővítmény, akkor megjelenik jobb vagy bal oldalt egy kis jel a steam ablakban és ott kattints rá és elindul magától 2 percenként spawn-olnak a szörnyek és csak le kell ütni őket kalapáccsal. :)
  • AntiHero
    #113153
    Ez hogy működik? Vagy hogy elérhető?
  • darkSectorxxx #113152
    Persze az lesz, pro-n is lesz tuti 2 mod megszokhattuk, de az hogy majd később lesz nextgen upgrade, az mindenképpen okkal történik.
    Ez annyit jelent, hogy a játék fájlok nem tartalmaznak még mindent majd, vagyis szerintem szimplán a pso-n telepített verzió lesz ps5-re először, ahogy Xbox Series X-en is a One X-es.

    Nem hiszem hogy ha a quality mod megoldaná akkor készülne bármiféle upgrade ps5-höz, szóval nem történt nagy meglepetés mert tudtuk hogy kell várni a nextgenre, scak azt nem láttuk eddig, hogy hogy fest a lastgen.

    Lehet majd kiderül hogy csoda történik, de ha ige és ez olyan lesz ps5-re majd mint kb a pc-s akkor ez azt jelenti hogy a nextgen upgrade-től még szebb is lesz mint pc-n, ami egy picit nehéz elhinni.

    10.-én meglátjuk.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.05. 17:40:02
  • Moby
    #113151
    Lesz benne frame meg quality mode. Ez nem tudjuk melyik.