121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #41485
    Hát figy. Ez a trailer in-engine. Amit láttam battlefrontból és az 60 fpses game, én ezt elhiszem. Ráadásul még 1 év minimum a megjelenés.

  • darkSectorxxx #41484


    Nekem nagy kedvenc, vagy remaster vagy folytatás kéne.
  • darkSectorxxx #41483
    90fps az nem baj, ez nem egy villámgyors akciójáték, csak legyen álleejtős a látvány és ne ilyen béna emberek meg párbeszédek legyenek mint valami makettbábúk, hanem kicsit emberibbek legyenek végre, a régi részekbe mindenki olyan mereven állt meg beszélt párbeszédeknél hogy cseppnyit sem tudtam elhinni hogy ezek emberek, vagy idegen lények.
  • SlickAdam
    #41482
    bizony lenne. podcast-ben is targyaltak a minap.:(

    ----------------------------

    Dark: Cold Fear kircsi volt, szerettem nagyon.:)
  • Totti5
    #41481
    Aki jót akar hentelni arra ott van 1001 féle multilövölde. Nem kő a storyra rágörcsölni.
  • Totti5
    #41480
    csodákat lehet azzal művelni, remélem nekik menni fog minden téren.
  • TDC Geronimo
    #41479
    ja és új FB motor lesz játék alatt 99% hogy 30 fps céllal úgyhogy gatyaszaggató látvány lesz
  • Totti5
    #41478
    Micsoda scifi trilógia volt!

    Beleremegek.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.07. 19:34:19
  • darkSectorxxx #41477
    Lenne hát.
    nekem erre lenne:

  • darkSectorxxx #41476
    Én a 2. részt csak csdapattoborzó játéknak csúfolom...3-al már nem játszottam.
  • TDC Geronimo
    #41475
    Jön a sok szar remaster, ebből meg pont nem, pedig erre lenne igény :(
  • TDC Geronimo
    #41474
    3at nem??!?!?! Najó és engem szóltatok le, hogy mennyi minden kimaradt! :D

    2 végére mai napig emlékszem. Launch trailer is olyan epic volt, hogy a mai napig a hátamon feláll a szőr. Be is rakom :y

  • TDC Geronimo
    #41473
    2, de főleg 3. részre nagyon sokat fejlődött a gunplay meg a TPS gameplay. 1 ebben nagyon gyenge volt, ott a story meg az univerzum volt nagyon jó, ami persze átment a többi részre is. Én imádtam mindegyik részét.
  • SlickAdam
    #41472
    elsö inkabb csak "megteszi" kategoria, de a 2... nincsenek ra szavak mennyire jo. eg es föld 1-hez kepest. MINDEN teren. (3-at meg nem jatszottam)
  • Kandurex
    #41471
    Elkezdtem az elsőt, de...nem igazán jött át, unatkozva rágóztam,... meg a fegyverek is beugranak, hogy olyan semmilyenek voltak. Pedig nagyon szeretem a scifi témát :(

    De elismerem az erényeit.
  • darkSectorxxx #41470
    Figy azért mondom te full más szemmel nézed, megértelek, mert szereted, szerethető a játék, de nézd pls most az egyszer úgy hogy sokan csak megveszik és játszani akarnak, nem játszottak mondjuk az első részekkel nem hivatottak szeretni ennyire a világot és nem olvasnak semmit.
    Mit kapsz?
    Egy kisebb átlagos sci-fi kampányt és egy sokkal nagyobb összetettebb multi-t.
  • Moby
    #41469
    Melyik nem jött be?
  • Kandurex
    #41468
    [vállatvon]
  • Totti5
    #41467
    Mivel az univerzum nagy és sok a story, mást mesélt el a Halo 1-3, mást az ODST és tejesen mást a Reach. Halo 4-5 megint msá irány és egymástól merőben eltérő megvalósítással. De a szálak összeérnek, találkoznak, karakterek, ellenfelek és akár helyszínek. Azt h valakinek egy n+1 menet az lényegtelen. Nekem egy élmény, mert érdekel és utánaolvasok, nézem a filmeket.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.07. 19:18:15
  • TDC Geronimo
    #41466
    Számodra :P
  • darkSectorxxx #41465
    Hát. :D
  • darkSectorxxx #41464
    Erős lehet történetben de a tartalomra értem, az is csak 1x letolod azt ennyi hacsak nem vayg fan hogy más fokozatokat is, de ennyire ne menjünk bele hogy acsik meg fokozatok meg stb.
    maga a normál játékosnak nyújtott single az 1 menet és ennyi.
  • Kandurex
    #41463
    Nem hiszem, ezzel a játékkal nem az van, hogy ostoba vagy rossz, egyszerűen nem jött be.

    Én CSAK okkal fikázok és CSAK az kap elismerést amelyik megérdemli.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.07. 18:48:02
  • Totti5
    #41462
  • Totti5
    #41461
    Ez így nem igaz, hisz a Halo mindig is erős singlivel rendelkezik. Az univerzum nagy. Könyvek, képregények, mesék, filmek vannak amik bővítik a játékokban elmesélteket. S erős a multiban is.
  • Totti5
    #41460
    Az ne zavarjon téged, az ember magánügye h miket vesz és mennyit és mit kedvel, de nem költ mellé hónapokig tartó fikázást, mert pl, PÉLDÁUL! ( ne vedd magadra ). Hülye vagy ha nem veszel meg minden szövegeket. Nem ugyan arról beszélünk.
  • TDC Geronimo
    #41459
    Skippeld, csak fikáznád ezt is :D
  • Kandurex
    #41458
    Nem is tudom, nekem nem jött be a Mass Effec. De ki tudja?
  • TDC Geronimo
    #41457


    Videó semmitmondó, de engem hideg kirázott. Ezt el ne kúrják, mert nagyon várom
  • darkSectorxxx #41456
    Ez a 4.5-5.5 órás dolog nagyon emberfüggő, van aki kicsit lasabb tempóban tólja, van aki pro és tud rohanni, nem érdekli semmi, akkor neki kevesebb lesz. Ez ilyen.

    Még nem játszottam végig, de ami Angry-nek, meg néhány pro játékosnak 4.5 óra, az nekem szerintem 6-7 inkább.

    Halo Reach-et lehet így is:



    Vagy nekem elsőre volt vagy 10 óra szerintem.
    Ki mennyire siet.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.07. 16:59:47
  • TDC Geronimo
    #41455
    Halorol akkor, mert megy a szájtépés. Mielőtt toltam volna fikáztam, írtam 5 órát is kampányra, mert azt olvastam. Kipróbáltam. Toltam 3 kampány missiont 2 óra alatt és mozgásban TVn egyáltalán nem vészes, sokat segít rajta mondjuk a 60 fps. Ebből látszik, hogy valóban nem 5 óra lesz és én többet nem fikázok semmit kipróbálás nélkül, mert ACvel is így jártam. Részemről ennyi
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.07. 16:55:45
  • darkSectorxxx #41454
    Elég is a Halo vitából szerintem.
    Halo egy Jó játék, én nem vagyok rajongó, de inkább szerintem a multira építenek a játékban, van egy kis single, más játékban még ennyi sincs.
    Ezen ne vitázzatok.
  • Moby
    #41453
    Horror amit műveltek.
  • Kongy
    #41452
    Mondjuk legalább annyira elkeserítő az, ha valaki fittyet hányva a nagy kiadók geci húzásaira napról-napra zabálja az arcába ömlő hulladékot két pofára.
  • R0GUE
    #41451
    Szörnyű a birka kisugárzást is olvasni aminek köszönhető hogy hol tart a játékipar. Elkeserítő.

    //Érdekes akkor nem volt szörnyű ezt olvasgatnod amikor az X360 / Ps3 idejében minden egyes játéknál a pixeleket számolgattad (mondjuk egy GTA 4-ben) és rendre köpködted a ps3 verziókat...
    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.11.07. 15:06:25
  • Lamech
    #41450
    Látom neked szörnyű olvasni a "szemellenzős" fanboykodást. Nekem meg az állandó fikázásodat, folyamatos fosbone dumádat. Te se hiányzol innen.
  • Totti5
    #41449
    Szörnyű ez negatív kisugárzás... Ember benéz forumozni és ezt a mocskot kell olvasni minden áldott nap ami ugyan az 10 éve... Elkeserítő.
  • R0GUE
    #41448
    Óóó az az ember hitelét vesztette mióta Xbox játékokról is véleményt alkotott negatív hangnemmel..A ps3/X360 idejében amikor a ps3-at fikázta akkor az Xbotoknál még isten volt, változnak az idők....
  • Tikal #41447
    angryjoe 4,5 óra normalon... kicsit volt csak ideges :)
  • darkSectorxxx #41446


    Én itt néztem a képeket/videót, szerintem korrekt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.07. 13:21:42